Emise pro AP+ v app - všechny segmenty P&G MS v hokeji_CZ

Smart hodinky na meranie tepu

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Značka/model
Určenie
Dámske
(109)
Pánske
(25)
Unisex
(415)
Detské
(17)
Kompatibilný OS
Android
(432)
IOS
(563)
Android s GMS
(40)
Tvar ciferníka
Guľatý
(272)
Hranatý
(344)
Oválny
(1)
Materiál puzdra
Plast
(151)
Hliník
(219)
Nehrdzavejúca oceľ
(74)
Titán
(39)
Alloy
(7)
Bezdrôtová technológia
NFC
(224)
Bluetooth
(613)
LTE
(88)
WiFi
(273)
ANT+
(57)
GPS
(364)
Typ NFC platby
Google Pay
(48)
Garmin Pay
(45)
Apple Pay
(156)
Mi Pay
(3)
Športové aktivity
Beh
(617)
Cyklistika
(599)
Chôdza
(579)
Joga
(540)
Fitness
(487)
Funkcia merania športu
Krokomer
(610)
Tepová frekvencia
(608)
Vzdialenosť
(567)
Výpočet kalórií
(558)
Tempo
(419)
Farba ramienka
Čierna
(215)
Ružová
(83)
Biela
(68)
Modrá
(52)
Strieborná
(42)
Materiál remienka
Silikón
(404)
Nylon
(49)
Plast
(34)
Koža
(17)
Umelá koža
(15)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

Inteligentné hodinky na meranie tepu predstavujú revolučné spojenie technológie a zdravotnej starostlivosti. Sú ideálnym spoločníkom na každodenné monitorovanie vášho zdravia, či už počas športu alebo v každodennom živote. S týmito hodinkami získate nielen presné dáta o vašom tepe, ale aj množstvo ďalších funkcií, ako je sledovanie spánku, krokomer atď. Chcete vedieť viac o tom, ako môžu smart hodinky obohatiť váš život? Čítajte ďalej a poradíme vám.

Pokračovať

Inteligentné hodinky na meranie tepu sú užitočným nástrojom

Inteligentné hodinky na meranie tepu sú inovatívnym nástrojom na sledovanie srdcového rytmu. Táto funkcia umožňuje nielen monitorovať tep v reálnom čase počas športových aktivít, ale aj sledovať srdcové zdravie v priebehu dňa. Hodinky s touto schopnosťou sú ideálne pre športovcov aj pre tých, ktorí sa chcú starať o svoje zdravie. Integrované senzory poskytujú presné údaje, čo pomáha používateľom udržiavať optimálnu intenzitu cvičenia a monitorovať kondíciu.

  • Umožňujú sledovanie srdcového tepu 24/7, čo je užitočné na identifikáciu akýchkoľvek neobvyklých zmien v zdravotnom stave.
  • Poskytujú cenné dáta na optimalizáciu tréningov, umožňujú sledovať pokrok a motivujú používateľov k dosiahnutiu fitness cieľov.
  • Okrem merania tepu ponúkajú aj ďalšie funkcie ako sledovanie spánku, krokomer a pripomenutie sedavého životného štýlu.
  • Integrácia viacerých funkcií do jedného zariadenia na zápästí je praktická a znižuje potrebu nosiť ďalšie zariadenia.

  • Aj keď sú senzory stále presnejšie, môžu sa v niektorých situáciách (napr. pri intenzívnom cvičení) vyskytnúť nepresnosti.
  • Vyššia cena môže byť bariérou, obzvlášť v porovnaní s tradičnými hodinkami alebo základnými fitness náramkami.
  • Pokročilé funkcie, ako napr. neustále monitorovanie tepu, môžu rýchlo vybíjať batériu, čo si vyžaduje častejšie nabíjanie.

Môžem skutočne veriť smart hodinkám na meranie tepu?

Presnosť merania tepu smart hodinkami sa neustále zlepšuje, dôležité je však mať na pamäti, že nemôžu nahradiť profesionálne zdravotnícke vybavenie. Hodnoty poskytované hodinkami sú vhodné na orientačné sledovanie a podporu fitness aktivít, ale na diagnostické účely alebo pri zdravotných problémoch je vždy lepšie konzultovať s lekárom. Používatelia by mali brať hodnoty ako užitočný nástroj pre osobný wellness, nie ako absolútny ukazovateľ zdravotného stavu.

i

Hodinky na meranie tepu môžeme s nadsadením nazvať inteligentné hodinky pre kardiakov. Sú schopné vám povedať množstvo užitočných hodnôt a sú dobré na meranie trendov. Ako sme však už spomínali, pri problémoch je vždy lepšie konzultovať situáciu s lekárom.

Aký majú inteligentné hodinky na meranie tepu displej?

Veľkosť a uhlopriečka displeja inteligentných hodiniek sa väčšinou pohybuje v rozmedzí 1,2 až 1,8 palca, čo umožňuje jednoduchú čitateľnosť a zobrazenie informácií. Displeje bývajú typu AMOLED alebo LCD, poskytujúce jasný a ostrý obraz. Sklíčko displeja je obvykle vyrobené z odolného materiálu, ako je Gorilla glass alebo zafírové sklo, čo zaisťuje vysokú odolnosť voči škrabancom a nárazom.

Neviete si rady, ako vybrať smart hodinky? Prečítajte si nášho sprievodcu, aby ste mali pri vašom rozhodovaní väčší prehľad.

Smart hodinky na meranie typu ponúkajú rôzne ciferníky

Tvar ciferníka smart hodiniek je kľúčovým prvkom, ktorý ovplyvňuje ich štýl aj funkčnosť. Používatelia si môžu vybrať medzi klasickým kruhovým a moderným štvorcovým dizajnom. Čo sa týka zobrazenia času, hodinky ponúkajú možnosť digitálneho, analógového alebo kombinovaného zobrazenia, čo umožňuje používateľom vybrať si podľa osobných preferencií a potrieb. Tvar ciferníka ovplyvňuje aj tvar celého puzdra hodiniek.

Hodinky na meranie tepu
Smart hodinky s hranatým ciferníkom

Hodinky na meranie tepu
Smart hodinky s okrúhlym ciferníkom

hodinky na meranie tepu
Smart hodinky s analógovým ciferníkom

i

Hardvér inteligentných hodiniek zahŕňa pokročilé senzory, výkonný procesor a dlhotrvajúcu batériu. Softvér ponúka intuitívne používateľské rozhranie a kompatibilitu s rôznymi aplikáciami a operačnými systémami. Pri softvéri volíte medzi Android s rôznymi nadstavbami a Watch OS.

Z akého materiálu je vyrobené puzdro inteligentných hodiniek na meranie tepu?

Materiál puzdra inteligentných hodiniek sa často vyrába z odolného plastu, nehrdzavejúcej ocele alebo ľahkého hliníka, čo prispieva k ich trvanlivosti a pohodlnému noseniu. Na trhu sú dostupné v rôznych farebných vyhotoveniach, od klasickej čiernej, striebornej až po výrazné farby, čo umožňuje používateľom vybrať si štýl, ktorý zodpovedá ich osobnosti. Hmotnosť a veľkosť puzdra sú navrhnuté tak, aby hodinky boli komfortné na zápästí a vhodné na každodenné nosenie.

Smart hodinky na meranie tepu taktiež umožňujú prijímať notifikácie z telefónu priamo na zápästí a ponúkajú možnosť telefonovania pomocou vstavaného mikrofónu a reproduktora alebo cez Bluetooth slúchadlá, čo je veľmi užitočné.

Smart hodinky na meranie tepu dokážu zmerať celý rad športov

Športové funkcie smart hodiniek zahŕňajú sledovanie rôznych aktivít, ako je beh, plávanie, cyklistika a mnoho ďalších. Hodinky poskytujú užitočné štatistiky, ako sú spálené kalórie, prejdená vzdialenosť a priemerná rýchlosť. Niektoré modely dokážu monitorovať špecifické parametre pre jednotlivé športy, napríklad srdcovú frekvenciu pri behu alebo počet záberov pri plávaní, čo pomáha športovcom optimalizovať ich tréningové plány.

Aké inteligentné funkcie v týchto hodinkách nájdete?

Inteligentné hodinky ponúkajú širokú škálu inteligentných funkcií, ako je pripojenie k WiFi a Bluetooth, integrácia so smartfónom na príjem upozornení a správ, ovládanie hudby a navigácia GPS. Ponúkajú tiež prístup k aplikáciám pre počasie, kalendár a ďalšie personalizované aplikácie, čím sa stávajú nenahraditeľným pomocníkom v každodennom živote. Prostredníctvom mnohých z nich môžete aj vďaka Google Pay, Apple Pay či Garmin Pay rovno zaplatiť.

i

Inteligentné hodinky na meranie tepu sú často vodotesné a odolné voči prachu, čo umožňuje ich používanie pri plávaní alebo v daždivom počasí. Odolnosť je zaistená pevnými materiálmi a robustnou konštrukciou.

Pre inteligentné hodinky na meranie tepu sú kľúčové zdravotné funkcie

Inteligentné hodinky na meranie tepu vyberáte najmä preto, že vás zaujíma vaše zdravie a výkony. Zdravotné funkcie smart hodiniek zahŕňajú monitorovanie srdcového tepu, sledovanie kvality spánku, meranie úrovne stresu a detekciu pádu. Niektoré modely tiež ponúkajú meranie hladiny kyslíka v krvi, monitorovanie menštruačného cyklu a pripomenutie k pitnému režimu. Tieto funkcie poskytujú používateľom cenné informácie na lepšie porozumenie ich zdravotného stavu.

Remienky smart hodiniek sú k dispozícii v rôznych materiáloch, ako je silikón, koža alebo kov, ponúkajú rôzne farby a štýly. Sú ľahko vymeniteľné, čo umožňuje prispôsobenie vzhľadu hodiniek osobným preferenciám.

Ako sú na tom smart hodinky na meranie tepu s výdržou?

Životnosť batérie smart hodiniek sa výrazne líši v závislosti od modelu a využívaných funkcií, obvykle sa pohybuje od jedného dňa do niekoľkých týždňov. Niektoré hodinky ponúkajú rýchle nabíjanie, čo je praktické na každodenné použitie. Výdrž batérie je ovplyvnená početnosťou používania funkcií, ako je GPS, monitorovanie tepovej frekvencie alebo pripojenie k WiFi. Premýšľajte nad tým, či vám časté nabíjanie vadí alebo ste na to pripravení.

i

Zaujíma vás, aké sú najlepšie hodinky na meranie tepu? Pozrite sa, čo hovoria naši zákazníci. Recenzie sú však jedna časť. Určite si prejdite všetky informácie o hodinkách, ktoré sa chystáte kúpiť. Meranie tepu je predsa len komplikovanejšie.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Smart hodinky – dámske, kompatibilné s Android a Android s GMS, 1,2" OLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
129 €

2.
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,47" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
312,90 €

3.
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, TFT displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, always On Display, režim spánku/nerušiť, bezdrôtové nabíjanie, budík a kalendár, vhodný na beh, cyklistiku, golf, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast
24,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
617 položiek
Naša značka TOP kvalita za super cenu
WowME ID205L-P Pink - Smart hodinky Varianty
3,8 70×
WowME ID205L-P Pink
Smart hodinky – dámske, kompatibilné s Android a iOS, 1,3" TFT displej, Bluetooth, krokomer, meranie kyslíku v krvi, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 720 h, s ovládaním v češtine
Super cena
26,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: wowm205LPp
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
Samsung Galaxy Watch 4 40 mm ružovo-zlaté - Smart hodinky Varianty
4,4 240×
Samsung Galaxy Watch 4 40 mm ružovo-zlaté
Smart hodinky – dámske, kompatibilné s Android a Android s GMS, 1,2" OLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
129 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGALW440rg
Zlatá stredná cesta Dobrý pomer cena/výkon
4,9 65×
Apple Watch Series 9 41 mm Hviezdno biely hliník s hviezdno bielym športovým remienkom – S/M
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s iOS, 1,69" OLED displej, NFC platby cez Apple Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 18 h
Cenová bomba
406,90 € Ušetríte 42,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA090a45c22
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
Apple Watch Ultra 2  49 mm titánové puzdro s modrým oceánskym remienkom - Smart hodinky
Varianty Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 131×
Apple Watch Ultra 2 49 mm titánové puzdro s modrým oceánskym remienkom
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s iOS, 2" OLED displej, NFC platby cez Apple Pay aplikáciu, Bluetooth 5,3, GPS, WiFi, LTE, krokomer, meranie kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 100 m (10 ATM), maximálna výdrž batérie 36 h
Super cena
822,90 € Ušetríte 9,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA049ult2a1
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm čierne - Smart hodinky
Varianty
4,6 66×
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm čierne
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,47" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
Super cena
359,90 € Ušetríte 29,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06c1
Samsung Galaxy Watch 6 44 mm grafitové - Smart hodinky
Varianty
4,7 26×
Samsung Galaxy Watch 6 44 mm grafitové
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,47" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
312,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06a1
Samsung Galaxy Watch 6 40 mm zlaté - Smart hodinky
Varianty
4,7 47×
Samsung Galaxy Watch 6 40 mm zlaté
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,31" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
299 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06a4
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm strieborné - Smart hodinky
Varianty
4,6 66×
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm strieborné
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,47" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
Super cena
359,90 € Ušetríte 29,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06c2
3,3
Samsung Galaxy Watch 6 44 mm LTE grafitové
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,47" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, LTE, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
Cenová bomba
359 € Ušetríte 40 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06a5
4,8
Samsung Galaxy Watch 6 40 mm LTE zlaté
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,31" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, LTE, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
329 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06a8
Samsung Galaxy Watch 6 44 mm strieborné - Smart hodinky
Varianty
4,7 26×
Samsung Galaxy Watch 6 44 mm strieborné
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,47" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
312,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06a2
Samsung Galaxy Watch 6 40 mm grafitové - Smart hodinky
Varianty
4,7 47×
Samsung Galaxy Watch 6 40 mm grafitové
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,31" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
299 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06a3
4,2 11×
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE čierne
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,47" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, LTE, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
499 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06c5
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43 mm strieborné - Smart hodinky
Varianty
4,2
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43 mm strieborné
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,3" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
Super cena
334,90 € Ušetríte 4,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SaGW06c4
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43 mm čierne - Smart hodinky
Varianty
4,2
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43 mm čierne
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android, 1,3" AMOLED displej, NFC platby cez Google Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie krvného tlaku, kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 40 h, s ovládaním v češtine
Super cena
334,90 € Ušetríte 4,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SaGW06c3
4,8 53×
Apple Watch SE 40 mm Hviezdno biely hliník s hviezdno bielym športovým remienkom – S/M
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s iOS, 1,57" OLED displej, NFC platby cez Apple Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 18 h, s ovládaním v češtine
Super cena
246,90 € Ušetríte 12,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA040se1
4,8 45×
Apple Watch SE 44 mm Tmavo atramentový hliník s tmavo atramentovým športovým remienkom – M/L
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s iOS, 1,78" OLED displej, NFC platby cez Apple Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 18 h, s ovládaním v češtine
Super cena
277,90 € Ušetríte 21,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA044se5
4,8 114×
Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant White
Smart hodinky – dámske, kompatibilné s Android a iOS, 1,32" AMOLED displej, Bluetooth, GPS, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie kyslíku v krvi, monitoring spánku, meranie tepu, maximálna výdrž batérie 168 h, s ovládaním v češtine
168,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HUWGT32a
4,8 84×
Apple Watch Series 9 45 mm Tmavo atramentový hliník s tmavo atramentovým športovým remienkom – M/L
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s iOS, 1,9" OLED displej, NFC platby cez Apple Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 18 h
Super cena
438,90 € Ušetríte 40,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA090a45n3
4,5 69×
Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black
Smart hodinky – pánske, kompatibilné s Android a iOS, 1,43" AMOLED displej, Bluetooth, GPS, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie kyslíku v krvi, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 336 h, s ovládaním v češtine
Super cena
156,90 € Ušetríte 2,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: HUWGT36a
4,9 65×
Apple Watch Series 9 41 mm Hviezdno biely hliník s hviezdno bielym športovým remienkom – M/L
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s iOS, 1,69" OLED displej, NFC platby cez Apple Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 18 h
Cenová bomba
406,90 € Ušetríte 42,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA090a45c23
Amazfit T-Rex 2 Ember Black - Smart hodinky Varianty
4,8 97×
Amazfit T-Rex 2 Ember Black
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s Android a iOS, 1,39" AMOLED displej, Bluetooth, GPS, krokomer, meranie kyslíku v krvi, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 100 m (10 ATM), maximálna výdrž batérie 1080 h, s ovládaním v češtine
197,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI300i13a1
4,9 65×
Apple Watch Series 9 41 mm Ružový hliník so svetlo ružovým športovým remienkom – M/L
Smart hodinky – pre mužov a ženy, kompatibilné s iOS, 1,69" OLED displej, NFC platby cez Apple Pay aplikáciu, Bluetooth, GPS, WiFi, volanie z hodiniek cez telefón spárovaným pomocou Bluetooth, krokomer, meranie kyslíku v krvi a EKG, monitoring spánku, meranie tepu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), maximálna výdrž batérie 18 h
Cenová bomba
406,90 € Ušetríte 42,10 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JA090a41n9
4,6 249×
Xiaomi Smart Band 7
Fitness náramok – pre mužov aj ženy, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, dotykový displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, vlastné ciferníky, budík, dátum, kalendár a stopky, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 360 h, materiál puzdra TPU
31,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: XI7000a
mobilySamsung Galaxy S24 a S24+ (RECENZIA): Umelá inteligencia je tu. Ktorého z bratov si vybrať? Telefóny Samsung Galaxy S24 prinášajú trendovú inováciu v podobe generatívnej umelej inteligencie. Tá pridáva funkcie, ktoré doteraz neexistovali alebo boli oveľa menej prepracované. My sme ich otestovali na oboch menších modeloch, teda Galaxy S24 a S24+ a prinášame ich...
Hledáte snímač srdečního tepu navržený speciálně pro ženy? V tom případě se mrkněte na naprostou novinku od společnosti Garmin. Hrudní snímač HRM-Fit speciálně vyvinutý pro ženy zaručuje maximální pohodlí i přesný záznam tréninkových hodnot. Jak je konstrukčně řešený,...
Nové nadupané smartfóny Google Pixel 8 so sebou prinášajú vylepšené fotoaparáty alebo nový displej. Na vyšší z dvojice, Google Pixel 8 Pro, sme sa zblízka pozreli v našej recenzii. Čo všetko najnovší model prináša a ako sa používa v praxi?
Samsung Galaxy S23Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A Príchod nového smartfónu Samsung Galaxy FE znamená výkonné komponenty v tele cenovo dostupnejšieho telefónu. V minulých rokoch sa tomuto modelu darilo a ponúkol rozumný kompromis. Ako je na tom najnovší Samsung Galaxy S23 FE? To sme sa rozhodli v recenzii zistiť.
Sony Xperia 1 V sa zaraďuje medzi mobilné telefóny, ktoré majú bližšie k profesionálnym fotoaparátom. Ako tento telefón dopadol v recenzii? Okrem fotoaparátu sme v teste vyskúšali aj ďalšie funkcie tohto na pohľad veľmi pekného prístroja.
V minulých článkoch som sa venoval skoro až extravagantným smart hodinkám Huawei Watch Buds určeným predovšetkým pre hudobných závislákov, alebo veľmi lacným, ale zato mimoriadne ľahkým a odolným Huawei Watch GT3 SE, teraz je teda čas pozrieť sa aj do najvyššieho...
Viac článkov Všetky články

Smart hodinky na meranie tepu

V kategórii Smart hodinky na meranie tepu máme práve teraz na Alza.sk celkom 617 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné smart hodinky na meranie tepu Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie smart hodinky na meranie tepu Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii smart hodinky na meranie tepu recenzie
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií