Cenové bomby sú tu! Vyber si z produktov za extrémne nízke ceny a presvedč sa sám!

Spací vak Trimm Balance 195

Bicykle

Bicykel je ako zábavou, tak rýchlym a ekologickým spôsobom prepravy. Pri výbere musíte zohľadniť najmä účel, na aký budete bicykel používať. Čítajte ďalej a my už vám so všetkým poradíme.

Pokračovať

Aké bicykle nájdete v bežnej ponuke?

V našej ponuke nájdete bicykle na každú príležitosť. Nech už ste rekreačný jazdec alebo profík, či už plánujete jazdu po meste, v teréne či na hladkej ceste, u nás si vyberiete bicykel pre seba aj celú rodinu.

Elektrobicykel pre tú najpohodovejšiu jazdu

Elektrobicykel disponuje elektrickým pohonom, ktorý dopĺňa ľudskú silu pri šliapaní. Dopraví vás do práce, uľahčí dlhší výlet alebo pomôže dohnať rýchlejšieho partnera. Elektrobicykle spravidla ponúkajú dojazd približne 100 km.

 • Dôjdete tam, kam by ste sa bežne nedostali.
 • Budete stačiť svojim priateľom na výlete.
 • Cestou do práce sa nemusíte ani zapotiť.
 • Budete môcť zostať aktívnym cyklistom v každom veku.

Horský bicykel je ideálny do terénu

Horský bicykel čiže MTB (mountain bike) sa vďaka robustnej konštrukcii a širokým pneumatikám hodí na jazdu v teréne, kde poskytuje vyššiu stabilitu. Vzhľadom na vyššiu hmotnosť a šírku pneumatík je však horský bicykel pomalší na ceste ako cestný bicykel alebo krosové bicykle. V súčasnosti ide o najrozšírenejší typ bicyklov na Slovensku.

 • Skvelé na jazdu v ľahkom a strednom teréne.
 • Vhodné na športovú jazdu.
 • Pohodlná jazda na nerovnostiach a pri zdolávaní kopcov.
 • Ideálne pre účasť na populárnych MTB (mountain bike) pretekoch.

i

Vyberte si horský bicykel s elektropohonom a kochajte sa

Horské bicykle s elektropohonom sa stávajú hitom medzi cyklistami. Koniec koncov prečo by nie, čo je lepšie ako v pohode a bez zadýchania zdolať kopec a pokochať sa okolitými vrcholkami hôr?

Cestný bicykel pre rýchlu jazdu po ceste

Cestné bicykle budú typické nízkou hmotnosťou a úzkými plášťami. Vďaka tomu nemajú pri jazde na ceste konkurenciu. Cestné bicykle sú čím ďalej tým viac vyhľadávané ako doplnok k horským bicyklom alebo čisto pre zážitok z rýchlej jazdy.

 • Výborné pre milovníkov rýchlej jazdy.
 • Veľmi účinné pre budovanie fyzickej kondície aj u starších jazdcov.

Ak chcete, aby bol váš cestný alebo horský bicykel čo najľahší, a zároveň najpevnejší, vyberajte v kategórii karbónových bicyklov.

Krosový bicykel vás prevezie terénom a na ceste vás nebude spomaľovať

Krosový bicykel kombinuje hlavné prednosti modelu horského a cestného. Oproti cestným bicyklom využíva širšie pneumatiky, možno ho preto využiť aj v teréne. Pneumatiky pritom nie sú tak široké ako v prípade horských bicyklov. Preto sú oproti nim krosové bicykle o dosť rýchlejšie na ceste a ďalších hladkých povrchoch.

 • Umožní pohodlne jazdiť po cestách aj poliach.
 • Ponúkne množstvo priestoru na umiestnenie batožiny.

i

Trekingový bicykel ako prepravný variant krosového

Trekingové bicykle sú v podstate rovnaké ako krosové, sú akurát doplnené o praktické príslušenstvo ako svetlá, držiaky na batožinu, prepravné košíky a pod.

Aké špeciálne bicykle ďalej existujú?

Základné bicykle do terénu, na cestu alebo kombinované poznajú asi všetci. V ponuke ale nájdete aj niektoré špeciálne modely. Vyskúšajte napríklad gravel bicykle na cesty aj štrk, kúpte si celoodpružený bicykel do poriadneho terénu alebo siahnite po BMXku a vydajte sa do skateparku.

Celoodpružený bicykel zvládne aj ten najťažší terén

Celoodpružené bicykle sú vylepšenou obdobou bicykla horského. Hlavný rozdiel je, ako už z názvu vyplýva, v odpružení. Kým klasické horské bicykle majú odpruženú len prednú vidlicu, celoodpružené pružia aj v zadnej časti rámu pod sedlom. Vďaka tomu na nich pohodlnejšie zvládnete ťažší terén a rýchle zjazdy kopcov.

Gravel bicykel je taký odolnejší cestný variant

Gravel bicykel je takým univerzálnym a všestranným variantom. Kombinuje vlastnosti horského a cestného bicykla. Má širší cestný plášť so vzorkou do ľahkého terénu, nižšie ťažisko, úzke riadidlá a komfortný aerodynamický posed. Gravel bicykle sú vhodné na cesty, polia a nedostanete s nimi defekt ani v lese.

Kompaktný bicykel mestský a skladací na kratšie trasy

Cestné bicykle mestské a skladacie ponúknu pohodlný posed vo vzpriamenej polohe a úplne bezproblémové nasadanie a zosadanie z bicykla. Majú nízku hmotnosť a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá. Klasický mestský bicykel je odolný, zato ho ale nezložíte ako skladací do takých rozmerov, že by ste s ním mohli pokojne cestovať aj MHD.

i

Fatbike – najlepší spoločník do blata či snehu

Fatbike je v podstate horský bicykel s extra širokými plášťami. Vďaka nim na fatbiku dokážete bezpečne prejsť mazľavé bahno, sypký piesok alebo úplne čerstvý sneh.

Na čo sa zamerať, keď vyberáte bicykel?

Ak vyberáte bicykel, zamerajte sa najmä na priemer samotných kolies, veľkosť a materiál rámu alebo nosnosť.

Aký priemer kolies zvoliť?

Priemer kolies sa pohybuje od 12" do 29". Čím je bicykel menší, tým lepšie zvláda terén a je ovládateľnejší. Väčšie bicykle naopak dokážu vyvinúť vyššiu rýchlosť. Veľkosť bicykla vyberajte tiež podľa výšky postavy (pozri parametrický filter).

 • Bike s priemerom kolies 10" až 24" je považovaný za detský.
 • Kolesá 26", 27,5" a 29" mávajú horské a celoodpružené bicykle.
 • Priemery kolies 27" a 28" sú potom typické pre bicykle krosové, trekingové a cestné.

Viac informácií o priemere kolies nájdete v našom článku Ako vybrať veľkosť bicykla.

Aká bude ideálna veľkosť rámu pre váš bicykel?

Veľkosť rámu pre bicykel sa najčastejšie udáva v palcoch či veľkostiach S (16"), M (18"), L (20"), XL (22"), XXL (+22") a vyberá sa podľa vzdialenosti od chodidla k slabine, výšky postavy alebo veku. Najlepšie je zvoliť takú veľkosť rámu, aby cyklista stojaci obkročmo nad bicyklom mal hornú rámovú trubku asi 5 cm pod rozkrokom.

Veľkosť rámu sa často udáva aj v palcoch. Hoci niektoré môžu byť inde nedostupné, u nás nájdete aj rámy na bicykel 21", 22" aj 23" pre velikánov s výškou okolo 190 cm.

Komu bude bicykel slúžiť?

Pred kúpou je tiež dobré si ujasniť, pre koho bicykel kupujete. Ženy a muži majú v istých ohľadoch rozdielne proporcie, ktorým sa treba maximálne prispôsobiť konštrukciou bicykla.

 • Dámske bicykle majú zníženú hornú rámovú trubku pre jednoduchšie nasadanie a zosadanie. Ženy samozrejme môžu jazdiť aj na pánskom bicykli, ale je potrebné zvoliť zodpovedajúcu veľkosť.
 • Pánske bicykle majú vyššiu hornú rámovú trubku, dlhší predstavec (riadidlá sú ďalej od sedla).
 • Detské bicykle sú ľahšie a menšie pre ľahšiu ovládateľnosť a manipuláciu. Vyššia odolnosť je potom samozrejmosťou kvôli početným prvým pádom.

Výber bicykla nemusí byť len o určení podľa pohlavia, výšky alebo hmotnosti. Ak sa zaujímate aj o dizajn, možno vás zaujmú niektoré naše retro bicykle vo veselých farbách, ktoré vám pripomenú staré dobré časy.

Aký materiál rámu je pre bicykel najlepší?

Rozlišujeme štyri základné materiály rámov. Ktorý si vyberiete pre vaše bicykel?

 • Oceľové rámy dobre tlmia vibrácie. Používajú sa najmä v prípade lacnejších bicyklov kvôli svojej vyššej hmotnosti.
 • Zliatiny hliníka sú ľahšie ako oceľ, ale nie sú také pevné a odolné.
 • Karbón je šesťkrát pevnejší a päťkrát ľahší ako oceľ. Tento materiál je veľmi trvanlivý a dobre tlmí vibrácie. Nevýhodou je, že zle odoláva prudkému nárazu a má vysokú obstarávaciu cenu.
 • Magnézium je kompromisom medzi hliníkom a karbónom.

Odpruženie bicykla

V ponuke nájdete bicykle bez odpruženia, ale aj modely odpružením po zuby ozbrojené. Aké bude to správne?

 • Bez odpruženia sa môžete vydať na cesty, cyklotrasy a spevnené cesty.
 • Odpružená predná vidlica už vám vystačí do ľahšieho a stredného terénu.
 • Celoodpružené bicykle sa hodia do náročného terénu. Pamätajte ale, že zadné odpruženie znižuje účinnosť šliapania.

Zaujímajú vás bicykle s najnovšími vychytávkami? Potom zavítajte do našej kategórie pre bicykle 2020, kde nájdete modely zodpovedajúce poslednému trendu.

Aká bude dostatočná nosnosť bicykla?

Pri výbere bicykla podľa nosnosti pamätajte aj na to, že budete napríklad jazdiť v hrubej vrstve oblečenia alebo v prilbe. Takisto platí, že ak máte v pláne s bicyklom občas poskočiť, vaša hmotnosť sa pri dopade na pedále a sedlo násobí.

Ako je to s kompatibilitou pedálov a kľúk?

Je to jednoduché – pedále aj kľuky majú metrický závit, ktorý zodpovedá jednotnej veľkostnej norme. Preto sa nemusíte báť, že vám pedále nebudú pasovať. Ľavý pedál ozn. „L“ má závit ľavý a pravý pedál „P“ má klasický, aby sa zabránilo povoleniu pedálov pri šliapaní.

i

Nechcete míňať množstvo peňazí za nový bicykel a zaujímajú vás predovšetkým lacné bicykle? Bazár na Alze pre vás má akurát zabehnuté alebo len rozbalené bicykle za zvýhodnenú cenu a stále v záruke.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Horský bicykel 29" – oceľový rám, 18 rýchlostí, prehadzovačka Shimano, pružinová vidlica odpružená (zdvih 110 mm), brzdy Kotúčové mechanické, hmotnosť 17.3kg
-10 %
221,90 €
199 €

2.
ROMET Rambler R9.1 grey Skladom podľa variantu
Horský bicykel 29" – hliníkový rám, 21 rýchlostí, prehadzovačka Shimano Acera RD-M360, pružinová vidlica SR Suntour XCE-DS, (zdvih 100 mm), brzdy Mechanické diskové, hmotnosť 16.3kg
318,90 €

3.
Sava 29" DECK 9.1 grey Skladom podľa variantu
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 432 mm, hmotnosť jazdca do 120kg
1 699 €

Ďalšie najpredávanejšie
407 položiek
Sava 27,5" DECK 9.1 white - Elektrobicykel
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 white + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

1 699 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav102nad
Sava 29" DECK 9.1 grey - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.1 grey + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 432 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

1 699 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav105nad
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 19" /L – white - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 19" /L – white + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg

1 699 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsav104
Dino Bikes 20 white
Detský bicykel 20", detský, bez odpruženia, zameranie: rekreačný, materiál rámu: oceľ, veľkosť rámu S, voľnobeh, s pedálmi, hmotnosť jazdca do 100kg, modelový rok 2017, hmotnosť 10.7kg, počet rýchlostí: 6, prehadzovačka

217,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTDB02
OLPRAN Bomber sus 26" biely - Horský bicykel 26" Varianty
OLPRAN Bomber sus 26" biely
Horský bicykel 26" – oceľový rám, 18 rýchlostí, prehadzovačka Shimano, pružinová vidlica odpružená (zdvih 110 mm), brzdy „V“ brzdy, hmotnosť 16.7kg

159,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTolp180
Sava 27,5" DECK 9.1 beige - Elektrobicykel
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 beige + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

1 699 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav096nad
Sava 29" DECK 9.1 veľkosť 21"/XL – grey - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.1 veľkosť 21"/XL – grey + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 482.6 mm, veľkosť rámu XL, hmotnosť jazdca do 120kg

1 699 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav107
Sava 29" DECK 9.0 - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.0 + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom RearDrive 350, karbónový rám, výška rámu 482.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

1 499 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav093nad
Olpran Apollo 29" čierno/zelený - Horský bicykel 29" Varianty
Olpran Apollo 29" čierno/zelený
Horský bicykel 29" – hliníkový rám, 21 rýchlostí, prehadzovačka  Shimano MF-TZ-500 - 9, pružinová vidlica (zdvih 200 mm), brzdy Kotúčové mechanické, hmotnosť 15.5kg

321,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTolp135
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 15"/S – white - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 15"/S – white + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 371 mm, veľkosť rámu S, hmotnosť jazdca do 120kg

1 699 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav102
Ratikon eTK 8.1 - Elektrobicykel
M L
Varianty
Ratikon eTK 8.1
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 28" a 28"/700C, trekingový, modelový rok 2021, s pedálmi a s blatníkmi, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom Vinka, hliníkový rám, výška rámu 483 mm, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 120kg

Super cena
1 169 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTratb018nad
Sava Road Carbon 4.2 veľ. 51/M - Cestný bicykel
M L XL
Varianty
Sava Road Carbon 4.2 veľ. 51/M
Cestný bicykel –, bez odpruženia

1 339 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav142nad
ROMET RAMBLER DIRT 24
Detský bicykel 24", od 8 rokov, horský, motív: Bez motívu, pružinová vidlica, zameranie: športový, materiál rámu: hliník, výška rámu 305 mm, veľkosť rámu M, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, hmotnosť jazdca do 60kg, modelový rok 2021, hmotnosť 13.2kg, počet rýchlostí: 21, prehadzovačka, prešmykač

242,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTro1107
ROMET Rambler R9.1 grey - Horský bicykel 29"
M L XL
Varianty
ROMET Rambler R9.1 grey
Horský bicykel 29" – hliníkový rám, 21 rýchlostí, prehadzovačka Shimano Acera RD-M360, pružinová vidlica SR Suntour XCE-DS, (zdvih 100 mm), brzdy Mechanické diskové, hmotnosť 16.3kg

318,90 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTro1282nad
Olpran Bomber SUS 26" G sivý - Horský bicykel 26"
Varianty
Olpran Bomber SUS 26" G sivý
Horský bicykel 26" – oceľový rám, 18 rýchlostí, prehadzovačka Shimano, pružinová vidlica odpružená (zdvih 110 mm), brzdy „V“ brzdy, hmotnosť 16.7kg

Zľavnené -14 %
206,90 € 239,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTolp150
Olpran Pánsky trekový bicykel Mercury sivo/čierny - Crossový bicykel Varianty
Olpran Pánsky trekový bicykel Mercury sivo/čierny
Crossový bicykel – oceľový rám, 18 rýchlostí, prehadzovačka Shimano, pevná Pevná, brzdy „V“ brzdy, hmotnosť 16.7kg

177,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAa4873
OLPRAN Player 28" ALU biela/červená L - Crossový bicykel
L L
Varianty
OLPRAN Player 28" ALU biela/červená L
Crossový bicykel – hliníkový rám, 21 rýchlostí, prehadzovačka  Shimano MF-TZ-500 - 9, pružinová vidlica odpružená (zdvih 120 mm), brzdy Kotúčové mechanické, hmotnosť 15.6kg

293,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTolp148
Olpran Monster MTB 27,5" ALU
Horský bicykel 27,5" – hliníkový rám, 21 rýchlostí, prehadzovačka  Shimano MF-TZ-500 - 7, pružinová vidlica odpružená (zdvih 200 mm), brzdy Kotúčové mechanické, hmotnosť 15.5kg

355,90 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTolp138
Buddy 20" červená/čierna - Detský bicykel Varianty
Buddy 20" červená/čierna
Detský bicykel , detský, celoodpružený, zameranie: rekreačný, materiál rámu: oceľ, veľkosť rámu S, voľnobeh, s pedálmi, hmotnosť jazdca do 60kg, modelový rok 2018, počet rýchlostí: 5, prehadzovačka, prešmykač

111,90 €
Môžete mať dnes od 12:15
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAa1814a
Sava 27,5" DECK 9.3 - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.3 + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, vzduchová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

2 429 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav114nad
Sava 27,5" DECK 9.3 veľkosť 17"/M - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.3 veľkosť 17"/M + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, vzduchová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 422 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg

2 429 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav115
OLPRAN Player 28" ALU biela/červená - Crossový bicykel
L L
Varianty
OLPRAN Player 28" ALU biela/červená
Crossový bicykel – hliníkový rám, 21 rýchlostí, prehadzovačka  Shimano MF-TZ-500 - 10, pružinová vidlica odpružená (zdvih 120 mm), brzdy Kotúčové mechanické, hmotnosť 15.6kg

Od  292,90 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTolp148nad
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 17"/M – beige - Elektrobicykel
M
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 17"/M – beige + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 422 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg

1 699 €
Môžete mať dnes od 8:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav097
Sava 29" DECK 9.3 - Elektrobicykel
L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.3 + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, vzduchová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 432 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

2 429 €
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav117nad

Bicykle

inteligentný zámokSmart zámok Pealock 2 spoľahlivo ochráni vašu športovú výbavu Smart zámok Pealock 2 je kompletne českým produktom, ktorý spoľahlivo ochráni vašu športovú výbavu. A...
Cyklistika právom patrí medzi obľúbené spôsoby trávenia letných mesiacov. V dnešnom článku pre vás máme 6...
Servis a pravidelná údržba vášho bicykla je kľúčom k tomu, aby vám dobre a dlho slúžil. Čo si zvládnete...
CyklistikaCyklistika s deťmi Chystáte sa na bicykel s deťmi a riešite, aké športové vybavenie je nevyhnutné na rodinné cyklovýletovanie?...
Poradíme vám, ako si vybrať elektrobicykel a zorientovať sa medzi niekoľkými zásadnými aspektmi, ktoré sú...
Máte v pláne prevážať bicykel? Pripravili sme pre vás súhrnný článok, kde si povieme, ako na prepravu...
Viac článkov Všetky články

Bicykle

Na trhu existuje niekoľko druhov bicyklov, ktoré sa okrem veľkosti rámu líšia najmä tým, na aký povrch a cesty sú určené. Vyrábajú sa elektrobicykle, detské bicykle, horské bicykle, krosové (trekingové bicykle), cestné bicykle, skladacie bicykle, mestské bicykle alebo napríklad bikrosové bicykle. K dispozícii sú bicykle pre obe pohlavia, teda pánske bicykle alebo dámske bicykle. Kúpte si bicykle online z pohodlia domova a vyberte si kvalitné bickyle Agogs, Focus, Felt, Kalghoff, Amulet, Strida, Tern alebo napríklad Alltoys.

Kvalitné detské bicykle

Veľkosť bicyklov sa určuje od vzdialenosti medzi stredovou osou a koncom sedlovej rúrky rámu. Tá je pri najmenších bicykloch pre deti do 4 rokov 12". Detské bicykle 12 sa kupujú deťom zhruba do výšky 100 cm. Ďalej sú k dispozícii 16" detské bicykle, 20" detské bicykle a 24" detské bicykle, ktoré sa vyberajú deťom zhruba do veku 10 rokov, kedy priemerná výška dieťa je približne 155 cm. Detský bicykel je vyrobený vo veselých farbách, má pohodlné sedadlo a na zaistenie bezpečnosti má krytú reťaz a spoľahlivé brzdy.

Horské a krosové bicykle

Ak nechcete do bicykla investovať príliš veľa peňazí, kúpte si lacný bicykel, ktorý je aj napriek nízkej cene kvalitný. Pre náročných sú určené bicykle z vyšších cenových relácií. Veľkosti rámov pri bicykloch pre dospelých sa pohybujú v rozmedzí 12" až 24", ktoré sú pre postavy nad 195 cm. Horské bicykle sú jedným z najrozšírenejších druhov bicyklov. Mtb bicykle sú určené na jazdu v ťažšom teréne, napríklad na nespevnených cestách. Horský bicykel má naň prispôsobenú konštrukciu aj vhodný typ pneumatík. Ak okrem nespevnených ciest jazdíte aj po ceste, potom sú pre vás vhodné krosové alebo trekingové bicykle. Tento typ bicykla je ideálny na cykloturistiku.

Cestné a mestské bicykle

Cestné bicykle sú svojou konštrukciou aj typom pneumatík predurčené na rýchlu športovú jazdu po ceste. Cestný bicykel sa nehodí do akéhokoľvek terénu. Skladacie bicykle sa skvele hodia na dochádzanie do práce v hustej mestskej prevádzke. Kedykoľvek bicykel jednoducho zložíte a vezmete so sebou do dopravného prostriedku alebo uložíte do kufra svojho auta. Mestské bicykle sú dizajnom aj výbavou stavané na bezstarostnú a pohodlnú jazdu po uliciach miest. Na ulici a v parku sa ako doma cítia bikrosové bicykle alebo BMX bicykle, ktoré majú široké plášte a tuhú a odolnú konštrukciu.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné bicykle Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie bicykle Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie bicykle Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii bicykle recenzie

P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií