Počas sviatku 1.11. je otvorený iba AlzaDrive na centrále v Bratislave a AlzaDrive Senec.

Všechny dárky jako na dlani Bery Jones

Dámske elektrobicykle

Dámsky elektrobicykel je skvelou voľbou pre ženy každého veku. Bicykel s elektrickým pohonom pomôže cyklistke so šliapaním, čím zníži fyzickú náročnosť aktivity a je tak ideálnym dopravným prostriedkom na výlety, dochádzanie do práce a nákupy. Ako dámsky elektrobicykel vybrať, aby vám čo najlepšie slúžil?

Pokračovať

Aké výhody ponúkajú dámske elektrobicykle?

Bicykle s pohonom sú čoraz populárnejšie a niet sa čomu diviť. Hoci sú obstarávacie náklady o niečo vyššie, dámske elektrobicykle vám cyklopotulky aj každodenné cestovanie výrazne uľahčia.

 • Sloboda pohybu bez ohľadu na vek a terén.
 • Lepšie udržíte krok s fyzicky zdatnejším partnerom alebo kamarátmi.
 • Prejdete oveľa viac kilometrov.
 • Keď nebude chcieť, nezapotíte sa.
 • Ideálne aj na cesty do práce a na nákupy.
 • Ekologická forma prepravy.
 • Vyššia obstarávacia cena.

i

Pánske a dámske elektrobicykle: v čom je rozdiel?

Medzi pánskymi a dámskymi elektrobicyklami sú značné rozdiely. Aby bola pre dámy jazda pohodlná, dámske elektrobicykle disponujú širším sedlom a nižšie umiestnenou hornou rámovou trúbkou na jednoduché nasadanie.

Bude pre vás lepší horský, trekingový alebo mestský dámsky elektrobicykel? 

Rovnako ako klasický bicykel, aj dámsky elektrobicykel môžete zohnať v rôznych variantoch. Takže skôr, ako začnete dôkladnejšie vyberať, musíte si ujasniť, kde a ako budete najčastejšie jazdiť.

Jazdíte v teréne? Horský dámsky elektrobicykel bude pre vás ideálny

Horský dámsky elektrobicykel je určený pre ženy, ktoré rady jazdia v prírode. Bicykel vám pomôže zvládnuť jazdu v náročnom teréne a ľahšie vďaka nemu zdoláte aj kopca. Na jedno nabitie prejde až 150 kilometrov a oceníte aj silný motor odolný voči vonkajším vplyvom.

Mestský dámsky elektrobicykel je najlepší na každodenné cestovanie

Ak plánujete jazdiť predovšetkým po meste, mestský dámsky elektrobicykel bude pre vás ideálny parťák. Do práce či na schôdzku vďaka nemu dorazíte bez zapotenia a skvele poslúži aj pri nákupoch. Plusom je, že dámsky mestský elektrobicykel je nenáročný na údržbu a predstavuje ekologickú formu dopravy po meste. 

i

Mestský elektrobicykel na jedno nabitie prejde až 100 kilometrov a môže byť aj skladací. Ľahko ho teda vezmete do MHD či zložíte do kufra auta.

Trekingové dámske elektrobicykle sú skvelou voľbou na výlety

Chcete si užívať pokojnú jazdu v ľahšom teréne aj na ceste? Potom pre vás bude správnou voľbou trekingový elektrobicykel. Dámsky zvládne jazdu po ceste s prehľadom a zároveň vďaka bohatej výbave poslúži aj v ľahšom teréne a na cyklotrasách. 

Dámsky elektrobicykel 17
Horský elektrobicykel

Dámsky elektrobicykel Leader Fox
Mestský elektrobicykel

Elektrobicykel dámsky
Trekingový elektrobicykel

Ako vybrať dámsky elektrobicykel

Ak vyberáte dámsky elektrobicykel, okrem bežných parametrov bicyklov zohľadnite aj parametre špecifické práve pre elektrobicykle. Ide najmä o umiestnenie motora, rýchlosť elektrobicykla a jeho dojazd.

Dámske elektrobicykle sa líšia umiestnením motora

Umiestnenie motora je jedným z hlavných parametrov pri výbere elektrobicykla. Dámske elektrobicykle môžu mať motor umiestnený buď v strede, alebo na zadnom kolese.

 • Dámsky elektrický bicykel so stredovým motorom je stabilnejší a má lepšie jazdné vlastnosti. Hodí sa viac do terénu.
 • Dámsky elektrický bicykel so zadným motorom je ľahší na údržbu, má lepšie zrýchlenie a je lacnejší. Využitie nájde skôr na rovných cestách.

Dámske elektrobicykle so stredovým pohonom sa radia medzi tie najkvalitnejšie.

Pri výbere zohráva úlohu aj dojazd. Aký ponúka dámsky elektrobicykel?

Dojazd je ďalším z dôležitých parametrov pri výbere a je teda potrebné vopred zvážiť, ako ďaleko vás bude dámsky elektrobicykel voziť. Dojazd sa rádovo pohybuje od 30 do 200 kilometrov, ovplyvňuje ho však aj štýl jazdy, hmotnosť jazdca a terén. Preto je vždy lepšie zaobstarať si elektrobicykel s mierne vyšším dojazdom ako naopak.

i

Maximálny dojazd dosiahnete v režime asistovaného šliapania.

Nielen motor, ale aj batéria robí elektrobicykel. Dámsky ju môže mať na ráme alebo nosiči

Batéria je veľmi dôležitou časťou elektrického bicykla. Najčastejšie sa využívajú lítium-iónové batérie, ktoré ponúkajú vysokú kapacitu a dlhú životnosť. Rovnako ako pánsky elektrobicykel, dámsky takisto môže mať batériu umiestnenú buď na ráme, alebo na zadnej strane nosiča.

 • Rámová batéria nenarušuje ťažisko bicykla, je teda vhodná najmä pre horské dámske elektrobicykle.
 • Nosičová batéria je doménou prevažne mestských bicyklov. Kvôli zadnému umiestneniu mierne posúva ťažisko, čo sa prejavuje na jazdných vlastnostiach elektrobicykla.

Ako spoznať najlepší dámsky elektrobicykel? Recenzie spokojných zákazníkov vám poradia. 

Akou rýchlosťou dokážu jazdiť dámske elektrobicykle? 

Rýchlosť a výkon elektrobicyklov sú u nás zo zákona obmedzené. Dámske elektrobicykle tak môžu disponovať maximálnym výkonom 250 wattov a jazdiť môžu rýchlosťou 25 kilometrov za hodinu s 10 % toleranciou. Výnimkou sú výkonné horské dámske elektrobicykle so špeciálnym off-road režimom, ktoré však možno používať len mimo verejnej komunikácie, takže na bežnú jazdu vhodné nie sú.

i

Vyberáte dámsky elektrobicykel pre seniorov? Zamerajte sa predovšetkým na mestské elektrobicykle, ktoré vďaka svojim parametrom najlepšie zodpovedajú potrebám žien vyššieho veku. 

Správna veľkosť je pre dámsky elektrobicykel dôležitá

Aby bola jazda bezpečná a pohodlná, je dôležité dámsky elektrobicykel vybrať v správnej veľkosti. Veľkosť rámu sa od bežných bicyklov nijako nelíši a odvíja sa predovšetkým od výšky postavy.

Orientačná tabuľka veľkostí rámu:

Výška postavy v cm Veľkosť rámu bicykla podľa označenia
do 165 cm 15", 16", S, do 44 cm
160 – 170 cm 17", 18", M, do 48 cm
170 – 185 cm 19", 20", L, do 52 cm
185 – 200 cm 21", 22", XL, do 55 cm
nad 195 cm 23", 24", XXL, 58 – 60 cm

Viac informácií o tom, akú veľkosť bicykla a rámu si vybrať, nájdete v článku Ako vybrať veľkosť bicykla.

Aké brzdy môže mať dámsky elektrobicykel?

Keďže je dámsky elektrobicykel ťažší ako klasický bicykel, potrebuje mať kvalitné brzdy. V súčasnej dobe elektrobicykle využívajú predovšetkým hydraulické kotúčové brzdy, menej často potom mechanické kotúčové brzdy. Brzdy typu V-Brake sa používajú veľmi málo, a to najmä na mestských bicykloch, ktoré vzhľadom na svoje jazdné vlastnosti nevyžadujú tak kvalitné brzdy ako ostatné elektrobicykle.

Dámsky elektrobicykel môže potešiť aj dizajnom

Vďaka rastúcej popularite elektrobicyklov už dávno neplatí, že tento typ bicykla je vzhľadovo nudný. Každá žena ocení, keď bude jej nový elektrobicykel nielen výkonný, ale aj štýlový. Ak teda zháňate pre seba či ženu zo svojho okolia elektrobicykel, dámske farby sú stávkou na istotu.

i

Kde zohnať lacný dámsky elektrobicykel? Bazár na Alze ponúka použité modely s kompletným popisom, takže presne viete, čo kupujete. Nájdete tu aj len rozbalené kúsky. Na bazárový tovar máte navyše ročnú záruku.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Leader Fox Altar 29" strieborný Skladom podľa variantu
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, hmotnosť jazdca do 120kg
-1%
2 249 €
2 219 €

2.
Sava 27,5" DECK 9.2 Skladom podľa variantu
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg
2 149 €

3.
Sava 27,5" DECK 9.1 white Skladom podľa variantu
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg
-12%
2 199 €
1 929 €

Ďalšie najpredávanejšie
66 položiek
Sava 27,5" DECK 9.2 - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.2 + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

2 149 € bez DPH 1 790,83 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav108nad
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 19" /L – white - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 19" /L – white + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg

-12% 2 199 €
1 929 € bez DPH 1 607,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav104
Sava 27,5" DECK 9.1 white - Elektrobicykel
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 white + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

-12% 2 199 €
1 929 € bez DPH 1 607,50 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav102nad
Sava 27,5" DECK 9.1 beige - Elektrobicykel
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.1 beige + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

Od 1 759 € bez DPH 1 465,83 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav096nad
Sava 29" DECK 9.2 - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.2 + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 432 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

2 199 € bez DPH 1 832,50 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav111nad
Sava 29" DECK 9.1 veľkosť 19"/L – grey - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.1 veľkosť 19"/L – grey + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 432 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg

-12% 2 199 €
1 929 € bez DPH 1 607,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav106
Sava 29" DECK 9.1 red - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.1 red
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 523.2 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

-12% 2 199 €
1 929 € bez DPH 1 607,50 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav099nad
Sava 29" DECK 9.1 grey - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.1 grey + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 482.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

-12% 2 199 €
1 929 € bez DPH 1 607,50 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav105nad
Sava 27,5" DECK 9.0 - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.0 + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom RearDrive 350, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

1 739 € bez DPH 1 449,17 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav092nad
Cycleman CEB18 mid
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 700C a 28"/700C, mestský a elektrobicykel, modelový rok 2020, s pedálmi, pružinová vidlica, cestovný, s motorom Bafang v strede bicykla, hliníkový rám, veľkosť rámu L, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 120kg

-14% 1 439 €
1 239 € bez DPH 1 032,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTcyc002
Sava 27,5" DECK 9.3 - Elektrobicykel
S M L
Varianty
Sava 27,5" DECK 9.3 + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, vzduchová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

2 349 € bez DPH 1 957,50 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav114nad
Sava e27 Alu 1.0
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2020, s pedálmi, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang, hliníkový rám, výška rámu 431 mm, veľkosť rámu M, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 120kg

732,90 € bez DPH 610,75 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav038b
Sava 29" DECK 9.2 veľkosť 21"/XL - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.2 veľkosť 21"/XL + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 482.6 mm, veľkosť rámu XL, hmotnosť jazdca do 120kg

2 199 € bez DPH 1 832,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav113
Sava 29" DECK 9.0 veľkosť 19"/L - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.0 veľkosť 19"/L + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom RearDrive 350, karbónový rám, výška rámu 432 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg

-26% 2 349 €
1 739 € bez DPH 1 449,17 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav094
Sava 29" DECK 9.2 veľkosť 17"/M - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.2 veľkosť 17"/M
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 381 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg

2 199 € bez DPH 1 832,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav111
Sava 29" DECK 9.0 - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.0 + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom RearDrive 350, karbónový rám, výška rámu 482.6 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

1 739 € bez DPH 1 449,17 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav093nad
Sava 29" DECK 9.0 veľkosť 17"/M - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.0 veľkosť 17"/M + záruka na rám 15 rokov / na motor 5 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom RearDrive 350, karbónový rám, výška rámu 381 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg

1 739 € bez DPH 1 449,17 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsav093
Cycleman GEB06 mid
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 700C a 28"/700C, trekingový, mestský a elektrobicykel, modelový rok 2020, s pedálmi a s blatníkmi, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang v strede bicykla, hliníkový rám, veľkosť rámu L, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 120kg

-16% 1 479 €
1 239 € bez DPH 1 032,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTcyc006
Leader Fox Altar 27,5" čierna mat/žltá 19,5" - Elektrobicykel
L
Varianty
Leader Fox Altar 27,5" čierna mat/žltá 19,5"
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg

-1% 2 249 €
2 219 € bez DPH 1 849,17 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SPTlea256
Sava 29" DECK 9.3 - Elektrobicykel
M L XL
Varianty
Sava 29" DECK 9.3 + záruka na rám 15 rokov
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, vzduchová vidlica, rekreačný, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 432 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

2 399 € bez DPH 1 999,17 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsav117nad
Leader Fox Altar 27,5" čierna mat/žltá - Elektrobicykel
L
Varianty
Leader Fox Altar 27,5" čierna mat/žltá
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, pružinová vidlica a vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, hmotnosť jazdca do 120kg

-1% 2 249 €
2 219 € bez DPH 1 849,17 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTlea254nad
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 19"/L – beige
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg

-21% 2 199 €
1 732,62 € bez DPH 1 443,85 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Rozbalené
Objednávací kód: SPTsav098
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 17"/M – white
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 422 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg

-32% 2 549 €
1 732,62 € bez DPH 1 443,85 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Rozbalené
Objednávací kód: SPTsav103
Sava 27,5" DECK 9.1 veľkosť 19" /L – white
Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, pružinová vidlica, rekreačný, s motorom S motorom ExtraDrive 500 v strede bicykla, karbónový rám, výška rámu 472.6 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg

-21% 2 199 €
1 732,62 € bez DPH 1 443,85 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Rozbalené
Objednávací kód: SPTsav104
článokKam na bicykli? Cyklistika právom patrí medzi obľúbené spôsoby trávenia letných mesiacov. V dnešnom článku pre vás máme 6...

Dámske elektrobicykle

V kategórii Dámske elektrobicykle máme práve teraz na Alza.sk celkom 66 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné dámske elektrobicykle Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie dámske elektrobicykle Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii dámske elektrobicykle recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.

Tovar za lepšie ceny a nadštandardné služby pre firmy


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi