Nakupování budoucnosti Sport Batohy a tašky

Zjazdové lyže

Plánujete si zaobstarať nové zjazdové lyže a plne si užívať upravenú zjazdovku či náročnejší terén? V ponuke máte k dispozícii rôzne typy. Ten pravý model nájdete podľa vašej výšky, lyžiarskych schopností, obľúbeného štýlu a ďalších parametrov. Nepodceňte výber a prečítajte si, ako vybrať zjazdové lyže a lyžiarky šité priamo pre vás.

Pokračovať

Klasické zjazdové lyže vs. carvingové lyže – v čom je rozdiel?

V minulých desaťročiach pojem carvingové lyže neexistoval a dostupné boli len klasické (rovné) zjazdové lyže. Dnes už v našej ponuke rovné lyže nezoženiete, pretože štandardom sú len a len carvingové lyže. Tie na prvý pohľad spoznáte podľa ich vykrojenia – časť pod topánkou je úzka, zatiaľ čo pri špičke a päte sa výrazne rozširujú. Vďaka tomu sú carving lyže ľahšie točivé a dostanete ich ľahko do oblúka.

Ako si vybrať lyže podľa štýlu jazdy a terénu zjazdovky?

Pokiaľ máte svoj obľúbený lyžiarsky štýl alebo terén, bude pre vás výber jednoduchší. Jednotlivé zjazdové lyže sa totiž líšia práve týmito parametrami. Ak patríte medzi začiatočníkov, nezúfajte, nižšie vám jednotlivé rozdiely popíšeme.

 1. Allround/allmountain lyže dosahujú strednú rýchlosť v strednom oblúku. Ide o univerzálne modely, na ktorých je možné jazdiť na upravenej zjazdovke aj mimo nej. Lyže by mali byť o 15 cm menšie ako lyžiar.
 2. Slalomky sú určené na upravené zjazdovky. Ide o kratšie a výraznejšie vykrojené lyže, s ktorými jazdíte krátke rezané oblúky. Dĺžka slalomových lyží by mala byť o 10 – 20 cm kratšia ako lyžiar.
 3. Obráčky sú tiež vhodné na upravené zjazdovky. Oproti slalomkám sa využívajú na jazdu v strednom či dlhom oblúku. Zjazdár by mal lyže prevyšovať o cca 10 cm, nie viac.
 4. Freestyle/Freeride lyže sú určené do terénu mimo upravené zjazdovky. Sú široké a majú zdvihnutú špičku a pätu. Freestyle lyže majú posunuté ťažisko na použitie nielen na zemi, ale aj vo vzduchu – snowparky.

Vyberajte aj podľa pohlavia – detské aj dámske lyže zjazdové majú svoje špecifiká

Na výber máte buď unisex lyže, ktoré sa hodia pre dámy aj pánov, alebo modely prispôsobené konkrétnemu pohlaviu. Osobitnú pozornosť určite venujte tomu, ako vybrať lyže pre malé deti.

 • Lyže pánske sa vyrábajú v najväčších dĺžkach. Majú tiež najčastejšie tvrdšiu štruktúru ako dámske a detské modely. V kategórii pánskych nájdete najviac lyží prispôsobených na rýchlu a ostrú jazdu.
 • Lyže dámske sú oproti lyžiam unisex ľahšie, ale rovnako výkonné, mäkšie a ľahšie sa ovládajú. Dôraz sa kladie aj na dizajn. K dispozícii sú modely pre začiatočníčky či rekreačné lyžiarky aj pre pokročilé.
 • Lyže detské bývajú veľmi ľahké a s umožnením mäkkého pohybu. Mali by byť aspoň o 10 až 20 cm kratšie ako dieťa, čo uľahčí učenie. Pre deti je dôležitý aj dizajn, preto lyže vyberajte s nimi.

Dámske carvingové lyže
Dámske lyže zjazdové

Detské zjazdové lyže
Detské lyže zjazdové

Lyžiarske topánky detszjazdovéké
Pánske lyže zjazdové

Nebojte sa, že by sme ponúkali modely len pre začínajúce lyžiarky a malých lyžiarov. U nás si vyberiete aj detské a dámske lyže pre pokročilých s väčšou dĺžkou a tvrdším jadrom.

Bigfoot zjazdové lyže vyzerajú ako pre deti, aká je ale pravda?

Bigfoot zjazdové lyže majú špeciálne skrátené a rozšírené rozmery. Pôvodné modely pripomínali nohu Yettiho. Kombinujú techniku jazdy na lyžiach a snowboarde. Vďaka tomu si s nimi užijete rýchly zjazd aj mnoho zábavy v skateparku. Bonusom bude ich jednoduché prenášanie a dobrá skladnosť.

Bigfoot zjazdové lyže nie sú určené len pre malé deti, môžu na nich jazdiť všetky vekové kategórie. Ideálne sú pre dospelákov, ktorí sa ešte len učia lyžovať.

Zjazdové lyže – správna dĺžka závisí od viacerých faktorov

Správna dĺžka zjazdovej lyže závisí od schopností lyžiarov, výšky a váhy. Vďaka určeniu dĺžky podľa viacerých ukazovateľov sa už nemusíte trápiť, kde kúpiť lyže – zvládnete to hravo online. Celý výber vám navyše uľahčí parametrový filter, kde si môžete pohodlne navoliť všetky parametre.

Ako sa líši dĺžka lyže podľa váhy lyžiara?

Ďalším z parametrov je dĺžka lyže podľa váhy. Pre lyžiarov s nižšou hmotnosťou sú vhodné kratšie a ľahšie zjazdové lyže, pretože do nich prenášajú nižšiu silu. Pre ťažších a urastených lyžiarov sú lepšie tvrdšie a dlhšie lyže, ktoré si môžu dovoliť viac zaťažiť.

Ak vyberáte zjazdové carvingové lyže, dĺžka je zásadná. Pokiaľ si stále neviete rady, pomôže vám náš článok Ako vybrať zjazdové lyže, kde nájdete tabuľku odporúčaných dĺžok.

Unisex aj dámske zjazdové lyže vyberajte podľa vašej zdatnosti

Kedysi dávno sa carvingové lyže vyberali tak, aby boli po bradu. Takto zjednodušený výber však nie je celkom správny – dôležité sú skúsenosti lyžiara a jeho výška. Čím menej má lyžiar skúseností a čím je menší, tým kratšie lyže by mal mať. Napríklad unisex aj dámske zjazdové lyže 140 cm dlhé sa hodia pre začiatočníkov a menšie osoby.

 1. Začiatočník by mal zvoliť o 15 – 20 cm kratšie lyže, ako je jeho výška. Nemali by byť však dlhšie ako 170 cm.
 2. Mierne pokročilý by mal zvoliť o 10 – 20 cm kratšie lyže, ako je jeho výška, maximálne však do 180 cm.
 3. Veľmi pokročilý môže zvoliť dĺžku, ktorá sa rovná výške postavy. Lyže by však nemali presiahnuť 190 cm.

i

Podľa pokročilosti rozlišujeme zjazdové lyže na ďalšie druhy.

 • Rekreačné zjazdové lyže sú vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých.
 • Športové zjazdové lyže ocenia skôr náročnejší či pokročilejší lyžiari.
 • Pretekárske zjazdové lyže sú určené pre perfektných lyžiarov, ktorí zvládajú techniku.

Ako si vybrať lyže podľa šírky?

Ďalším krokom, ako si vybrať lyže, je voľba šírky, ktorá je závislá predovšetkým od terénu. Šírka lyže sa meria v oblasti viazania, teda pod topánkou. Štandardná šírka lyží na upravené trate sa pohybuje medzi 65 – 75 mm. Do terénu môžete zvoliť aj širšie modely v rozmedzí od 80 do 100 mm – širšia plocha lyží sa do snehu toľko nezabára.

Zjazdové lyže so správnym rádiusom zaistia požadovanú rýchlosť lyžovania

Rádius predstavuje polomer oblúka, ktorý zjazdové lyže vyjdú vzhľadom na svoje vykrojenie. Menší rádius predstavuje kratší oblúk, teda ostrejšie zatáčanie, ale menšiu rýchlosť. Vyšší rádius potom predstavuje pomalší nástup do oblúka a zatáčanie vyžaduje lepšiu techniku – dosiahnete však oveľa rýchlejšiu jazdu.

 • Krátky oblúk a živú jazdu zabezpečí rádius v rozmedzí 9 – 12 m.
 • Stredný oblúk je vhodný pre väčšinu lyžiarov, zaistí ho rádius 13 – 17 m.
 • Dlhý oblúk a pokojnú jazdu zaručí rádius v rozmedzí 18 – 25 m.

Záleží tiež na tvare sklznice – mierne vs. značne vykrojené carvingové lyže

Sklznica je časť lyže, ktorou jazdíte po snehu. Jej tvar taktiež priamo súvisí s rádiusom – čím väčšie je vykrojenie, tým menší je rádius. Vďaka tomu vám carvingové lyže umožňujú jednoduchšie zatáčať.

 • Menej vykrojené zjazdové lyže sú vhodnejšie pre skúsených lyžiarov, pretože pri jazde ľahko dosiahnete vyššiu rýchlosť. Rádius sa pohybuje v rozmedzí 13 až 17 metrov.
 • Viac vykrojené lyže ocenia predovšetkým začiatočníci, pretože dosahujú nižšiu rýchlosť. Ľahšie sa s nimi zatáča a oblúk tak vytvoríte s menším úsilím. Rádius je v rozmedzí 9 až 12 metrov.

S vykrojením súvisí aj takzvaný sidecut, ktorý ovplyvňuje vlastnosti zjazdovej lyže

Sidecut je označenie troch rozmerov – šírka zjazdovej lyže na špičke, strede a päte. Čím je špička širšia, tým ľahšie zahájite oblúk. Stred ovplyvňuje univerzálnosť lyže, čo znamená, že širší stred umožňuje lyžovať aj mimo upravené zjazdovky, kde je stabilnejšie a zjazd je pohodlnejší. Užšia päta potom uľahčuje výjazd z oblúka.

Mäkké lyže sú pre začiatočníkov, tvrdšie potom pre pokročilých

S vašimi lyžiarskymi skúsenosťami súvisí tiež tvrdosť, ktorá je daná materiálom jadra. Mäkké lyže, teda lyže pre začiatočníkov majú kompozitové jadro, zatiaľ čo tvrdšie carvingové lyže sú zhotovené z dreveného jadra, ktorý je často zosilnený titánom.

 • Mäkké lyže sú určené pre začiatočníkov a rekreačných lyžiarov, ktorí sa nepohybujú veľkou rýchlosťou a dávajú prednosť opatrnejšej jazde. Ľahšie zatáčajú a sú poddanejšie, avšak vo veľkej rýchlosti môžu začať kmitať.
 • Tvrdé lyže ocenia predovšetkým skúsení lyžiari, ktorí milujú rýchlu jazdu. Sú stabilnejšie vo veľkých rýchlostiach, ale vyžadujú väčšiu silu a koordináciu pohybu – tvrdé lyže totiž horšie zatáčajú.

i

Hľadáte nové, ale cenovo dostupnejšie unisex či dámske zjazdové lyže? Výpredaj posledných kúskov je ideálnym riešením. Pokiaľ sa rozhodnete neutrácať za nové zjazdové lyže, bazár môže byť správnou voľbou – mnohokrát tu totiž nájdete plne funkčný tovar za zlomok ceny.

Správne fungujúce viazanie na zjazdové lyže je zárukou bezpečnosti

Viazanie na zjazdové lyže by malo byť vždy nastavené presne podľa vašich parametrov, ktorými sú vek, hmotnosť, pohlavie a úroveň zdatnosti. Tieto parametre stanovuje ideálne nastavenie vypínacej sily (DIN). Približná hodnota jednej tejto hodnoty DIN je 10 kg. Napríklad teda lyžiar s hmotnosťou 60 kg bude mať nastavené viazanie na 6 DIN.

 • Rekreačné zjazdové lyže sú vybavené viazaním, ktoré má mäkšie nastavenie – dosahuje hodnôt 5 – 10 DIN.
 • Športové zjazdové lyže majú tvrdšie viazanie, ktoré má hodnotu 12 a viac DIN na maximálny prenos sily.
 • Detské zjazdové lyže majú veľmi citlivé viazanie cca 2,5 – 6 DIN, a to z dôvodu nízkej hmotnosti a bezpečnosti.

Kúpte si zjazdové lyže rovno s vyladeným viazaním v jednom balení.

Aké špeciálne vlastnosti môžu mať zjazdové lyže?

Zjazdové lyže nájdete v najrôznejších vyhotoveniach a na to sa viaže aj rôznorodosť ich ideálnych vlastností na jednotlivé spôsoby jazdy. Poďme si predstaviť prvky, ktoré môžu vylepšovať ich jazdné vlastnosti.

 • Grip Walk topánky na lyže majú špeciálnu úpravu podrážky na pohodlné chodenie. Nezapnete ich ale do každých lyží, preto si skontrolujte, či vami vybrané lyže a lyžiarky podporujú úpravu Grip Walk ešte pred kúpou.
 • Servotec Light technológia zvyšuje agilitu a stabilitu lyže, čím uľahčuje jej riadenie.
 • Tip Rocker Profile je označenie na lyže s výraznejším opačným prehnutím prednej špičky. Umožňujú lepšie manévrovanie a hravosť lyže. Ideálne sa hodia napríklad do vysokého prašanu.

Nezabudnite na príslušenstvo! Helma, okuliare či vak na lyže prídu vhod

Zjazdové lyže už máte, pokiaľ ale chcete vyraziť na svah, budete potrebovať veľa ďalšieho vybavenia. Prilba na lyže vám zaistí lepšiu bezpečnosť, vďaka okuliarom na lyže uvidíte lepšie na cestu a praktický vak na lyže vám uľahčí ich prenášanie do auta aj prevoz, po konci sezóny potom aj ich skladovanie.

No a posledná otázka – kam na lyže?

Ak už máte všetko potrebné vybavenie a váhate, kam na lyže, máme pre vás pár tipov. Na popoludňajšie lyžovanie s deťmi môžete pokojne zájsť na malý kopec vo vašom okolí. Na skutočnú lyžiarsku výpravu odporúčame väčšie horské strediská na Pezinskej Babe, v Krkonošiach, Jeseníkoch alebo Beskydách. No a najdlhšie zjazdy s krásnym výhľadom si užijete najviac v Tatrách, alebo potom v zahraničí v Alpách.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
135 položiek
Ľudová voľba
ATOMIC VANTAGE GIRL X 100 – 120 + C5 GW Pink/Berry
Zjazdové lyže detské, určenie: all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním c 5 GW, sidecut 105 - 67 - 86, jadro Densolite, sezóna 2020/2021

117,90 € bez DPH 98,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0804nad
Zlatá stredná cesta
ATOMIC CLOUD 8 + L 10 GW - Zjazdové lyže Varianty
ATOMIC CLOUD 8 + L 10 GW
Zjazdové lyže dámske, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním lithium 10 GW, sidecut 118-73-99, jadro Densolite, sezóna 2019/2020

242,90 € bez DPH 202,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0788nad
Pre náročných
ATOMIC CLOUD 11 + FT 10 GW - Zjazdové lyže Varianty
ATOMIC CLOUD 11 + FT 10 GW
Zjazdové lyže dámske, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: športový, s viazaním FT 10 GW, sidecut 110-70-95, jadro Light Woodcore, sezóna 2019/2020

342,90 € bez DPH 285,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0780nad
Elan Jett QS + EL 7.5 GW Shift - Zjazdové lyže Varianty
Elan Jett QS + EL 7.5 GW Shift
Zjazdové lyže detské, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním EL 7,5 GW SHIFT, sidecut 101-69-90, jadro Synflex, sezóna 2020/2021

133,90 € bez DPH 111,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela112nad
Head Joy SLR + SLR 4.5 GW
Zjazdové lyže detské, určenie: all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním SLR 4,5 GW, sidecut 104-65-89, jadro Jr. Power Frame, sezóna 2020/2021

122,90 € bez DPH 102,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0623nad
Atomic Vantage 72 AW + M 10 GW Black/Red
Zjazdové lyže unisex, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním mercury M10 GW, sidecut 116.5-71-99, jadro Densolite, sezóna 2020/2021

Od 162,90 € bez DPH 135,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm1156nad
Elan Element Green LS + EL 10 Shift GW
Zjazdové lyže unisex, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním EL 10 GW Shift, sidecut 127-76-102, jadro drevené jadro Dual, sezóna 2020/2021

209,90 € bez DPH 174,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela070nad
Elan Amphibio 12 C PS + ELS 11 GW Shift
Zjazdové lyže pánske, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním ELS 11 GW SHIFT, sidecut 125-76-104, jadro Drevené jadro Power, sezóna 2020/2021

270,90 € bez DPH 225,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela101nad
Head WC Rebels i.SLR SW + PR 11 GW
Zjazdové lyže unisex, určenie: slalomové, úroveň lyžiara: športový, s viazaním PR 11 GW, sidecut 121-65-106, jadro Worldcup Sandwich Construction, sezóna 2020/2021

312,90 € bez DPH 260,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0588nad
Elan Amphibio 10 TI PS + EL 10 GW Shift - Zjazdové lyže Varianty
Elan Amphibio 10 TI PS + EL 10 GW Shift
Zjazdové lyže unisex, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: športový, s viazaním EL 10 GW Shift, sidecut 127-77-105, jadro Drevené jadro Power, sezóna 2020/2021

260,90 € bez DPH 217,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela083nad
Salomon E S/MAX 8 + M10 GW L80 Gy
Zjazdové lyže unisex, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: športový, s viazaním e M10 GW L80, sidecut 119-73-102, jadro Topoľové „Poplar Woodcore“ + Single Ti, sezóna 2020/2021

307,90 € bez DPH 256,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsalo1000nad
HEAD Supershape iMagnum SW + PRD 12 GW - Zjazdové lyže Varianty
HEAD Supershape iMagnum SW + PRD 12 GW
Zjazdové lyže unisex, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: výkonnostná, s viazaním PRD 12 GW, sidecut 131-72-110, jadro Woodcore, sezóna 2019/2020

441,90 € bez DPH 368,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0406nad
Elan Black Magic LS + ELW 9 GW Shift
Zjazdové lyže dámske, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním EL 9 GW Shift, sidecut 127-76-104, jadro drevené jadro Dual, sezóna 2020/2021

209,90 € bez DPH 174,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela089nad
Elan Snow LS + EL 7.5 GW AC Shift
Zjazdové lyže dámske, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním EL 7,5 GW AC Shift, sidecut 122-74-103, jadro Drevené jadro Mono, sezóna 2020/2021

178,90 € bez DPH 149,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela092nad
ATOMIC VANTAGE 79 C + FT 10 GW - Zjazdové lyže Varianty
ATOMIC VANTAGE 79 C + FT 10 GW
Zjazdové lyže unisex, určenie: all mountain, úroveň lyžiara: športový, s viazaním FT 10 GW, sidecut 117-79-105.5, jadro Light Woodcore / Densolite, sezóna 2019/2020

306,90 € bez DPH 255,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0843nad
Fischer RC4 RCS AR + RC4 Z11 PR - Zjazdové lyže Varianty
Fischer RC4 RCS AR + RC4 Z11 PR
Zjazdové lyže pánske, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: športový, s viazaním RC4 Z11 GW Powerrail BRAKE 78 [G], sidecut 116-68-100, jadro SW-Sidewall, sezóna 2020/2021

360,90 € bez DPH 300,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTfis0937nad
Atomic REDSTER X7 AW + FT 12 GW Grey/Green - Zjazdové lyže
-54%
Varianty
Atomic REDSTER X7 AW + FT 12 GW Grey/Green
Zjazdové lyže unisex, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: športový, s viazaním f 12 GW, sidecut 113-70-100.5, jadro PowerWoodcore, sezóna 2020/2021

-54% 710,90 €
Od 326,90 € bez DPH 272,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm1148nad
Elan Starr QS + EL 7.5 GW Shift
Zjazdové lyže detské, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním EL 7,5 GW SHIFT, sidecut 101-69-90, jadro Synflex, sezóna 2020/2021

133,90 € bez DPH 111,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela115nad
Elan RC Race Green QS + EL 7.5 GW Shift
Zjazdové lyže detské, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním EL 7,5 GW SHIFT, sidecut 114-70.5-99, jadro drevené jadro Dual, sezóna 2020/2021

144,90 € bez DPH 120,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela109nad
Salomon L QST MAX Jr M + L6 GW J2 - Zjazdové lyže Varianty
Salomon L QST MAX Jr M + L6 GW J2
Zjazdové lyže detské, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním l L6 GW J2 80, sidecut 109-68-90, jadro Kompozitný, sezóna 2020/2021

117,90 € bez DPH 98,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsalomon958n
ATOMIC VANTAGE WMN 75 C + L 10 GW - Zjazdové lyže Varianty
ATOMIC VANTAGE WMN 75 C + L 10 GW
Zjazdové lyže dámske, určenie: all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním lithium 10 GW, sidecut 113 -75-98, jadro Densolite, sezóna 2019/2020

243,90 € bez DPH 203,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0796nad
ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW
Zjazdové lyže unisex, určenie: na zjazdovku, úroveň lyžiara: výkonnostná, s viazaním FT 12 GW, sidecut 113-70-100.5, jadro Power Woodcore, sezóna 2019/2020

435,90 € bez DPH 363,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0822nad
Elan Lil Snow QS + EL 4.5 GW Shift
Zjazdové lyže detské, určenie: na zjazdovku a all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním EL 4,5 GW SHIFT, sidecut 101-67-91, jadro Synflex, sezóna 2020/2021

104,90 € bez DPH 87,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela096nad
Head Supershape Team SLR + SLR 4.5 GW
Zjazdové lyže detské, určenie: all mountain, úroveň lyžiara: rekreačná, s viazaním SLR 4,5 GW, sidecut 104-65-89, jadro Jr. Power Frame, sezóna 2020/2021

122,90 € bez DPH 102,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0617nad

Zjazdové lyže

snowboardingLyžiarske prilby a chrániče chrbtice Stormred znížia riziko zranenia Chránič chrbtice a prilba je nutným minimom na bezpečnosť na lyžiach alebo snowboarde. A tieto produkty...
Priepustnosť zorníkov lyžiarskych okuliarov je parameter, ktorý vám prezradí, ako veľmi budú vaše okuliare...
V čom sa vydať na zasnežené zjazdovky a podľa čoho si vybrať ideálne vybavenie? Vyskúšal som základnú...
zimné športyNosiče lyží ušetria miesto v aute Zima klope na dvere a milovníci zimných športov hľadajú ten nejeefektivnější spôsob, ako prevážať svoju...
V dnešnom záverečnom diele nášho cestovateľského seriálu sa pozrieme do francúzskych a švajčiarskych Álp...
V dnešnom diele si prezradíme, ako sa čo najpohodlnejšie dopraviť autom do Krušných hôr a aké miesta či...
Viac článkov Všetky články

Zjazdové lyže

V kategórii Zjazdové lyže máme práve teraz na Alza.sk celkom 135 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné zjazdové lyže Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší zjazdové lyže Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie zjazdové lyže Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii zjazdové lyže recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi