Suroviny na pečenie BIG BOY

Suroviny na pečenie BIG BOY vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?

Pokračovať

7 dôvodov, prečo nakupovať Suroviny na pečenie BIG BOY na Alza.sk

  • Máme širokú sieť predajní, kde dodržiavame všetky hygienické opatrenia, a bezkontaktných Alzaboxov (odberných miest) po celom Slovensku.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, kedy si ho môžete vyzdvihnúť. Nezabudnite, že doručujeme aj cez víkend.
  • Prijímame väčšinu typov platieb vrátane bezkontaktných a kryptomien.
  • Vrátenie alebo reklamáciu môžete jednoducho vykonať aj v našich Alzaboxoch.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín denne.
  • Sortiment dopĺňame ponukou príslušenstva aj doplnkových služieb.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

Na čo sa zamerať, ak vyberáte Suroviny na pečenie BIG BOY?

Ak si chcete zaobstarať Suroviny na pečenie BIG BOY, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. V ľavom menu môžete využiť parametrický filter a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

Skryť popis
57 položiek
4,8 126×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY BIG Bueno 220 g
Orechový krém – jemný, lieskovoorieškový, príchuť jahoda, 11 g bielkovín na 100 g, 514 kcal na 100 g, neobsahuje lepok, bez palmového oleja, hmotnosť 220 g - 44,95 €/1 kg
  9,89 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPT16518
4,8 45×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY® Proteín Kremo pistáciový 220 g
Orechový krém – jemný, pistáciový, príchuť jahoda, 18 g bielkovín na 100 g, 588 kcal na 100 g, neobsahuje lepok, bez palmového oleja, hmotnosť 220 g - 49,55 €/1 kg
  10,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig059
4,8 49×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Big Boy Big Rafael 220 g
Orechový krém – jemný, mandľový, príchuť kokos, 13 g bielkovín na 100 g, 576 kcal na 100 g, neobsahuje lepok, bez palmového oleja, hmotnosť 220 g - 33,59 €/1 kg
Zľavnené -5 % 7,39 € 7,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig033
4,7 48×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Big Boy Big Bueno Zero 220 g
Orechový krém – jemný, lieskovoorieškový, príchuť jahoda, 16 g bielkovín na 100 g, 536 kcal na 100 g, neobsahuje lepok, bez palmového oleja, hmotnosť 220 g - 44,95 €/1 kg
  9,89 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig032
4,7 12×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Degustačná sada by @A.n.d.u.l.a
Darčeková sada – obsahuje BIG BOY Mini Big Bueno Zero 55 g, BIG BOY Mini Zlatonka ZERO 50 g, BIG BOY Protein Kremo pistáciový – Proteínový pistáciový krém 55 g, BIG BOY Mini Big Rafael Zero 55 g, BIG BOY Grand Zero Jahoda – Kešu krém s jahodami 55 g, BIG BOY Mini Protein Kremo White Nougat – svetlý proteínový krém s lieskovými orechami 55 g, BIG BOY Proteínová tyčinka Jahodová s orechami 60 g
  24,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig098
4,3 9×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Degustačná sada Big Bestseller
Darčeková sada – obsahuje BIG BOY Big Brownie – Lieskový krém s kešu a bielou čokoládou 55 g, BIG BOY Big Nutka – Arašidový krém s kakaom 55 g, BIG BOY Mini Big Rafael 55 g, BIG BOY Protein Kremo pistáciový – Proteínový pistáciový krém 55 g, BIG BOY Mini Big Bueno 55 g, BIG BOY Big Banana bread 55 g, BIG BOY Proteínová tyčinka Jahodová s orechami 60 g
  21,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig099
4,8 21×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big King – Krém s lieskovými orechami s mliekom a karamelom 220 g
Orechový krém – jemný, lieskovoorieškový, príchuť karamel, 13 g bielkovín na 100 g, 530 kcal na 100 g, hmotnosť 220 g - 54,09 €/1 kg
  11,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig100
4,7 24×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Ryžová kaša s jogurtom by Tatiana 350 g
Kaša , energetická hodnota na 100 g: 388 kcal - 25,69 €/1 kg
  8,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig050
4,5 16×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Big Boy Proteínová granola Sweet And Salty 360 g
Granola – príchuť slaný karamel, hmotnosť 360 g, výrobcom uvádzaná energetická hodnota na 100 g je 486 kcal - 25,53 €/1 kg
  9,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig057
4,8 13×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Rafael zero 220 g
Orechový krém – jemný, z viac druhov orechov, príchuť kokos, 11 g bielkovín na 100 g, 540 kcal na 100 g, neobsahuje lepok, bez palmového oleja, hmotnosť 220 g - 39,50 €/1 kg
  8,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig086
4,7 24×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Ryžová proteínová kaša Nature 250 g
Kaša , energetická hodnota na 100 g: 370 kcal - 29,16 €/1 kg
  7,29 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig046
4,1 12×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Hrošík 220 g
Orechový krém – jemný, lieskovoorieškový, 19 g bielkovín na 100 g, 525 kcal na 100 g, hmotnosť 408 g - 23,50 €/1 kg
  9,59 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig130
4,9 11×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Nutka 220 g
Orechový krém – jemný, arašidový, príchuť čokoláda, 17 g bielkovín na 100 g, 548 kcal na 100 g, hmotnosť 220 g - 26,77 €/1 kg
Zľavnené -10 % 5,89 € 6,59 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig087
4,5 16×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Proteínová granola s horkou čokoládou by @kamilasikl 360 g
Granola – príchuť čokoláda a orechy, hmotnosť 360 g, výrobcom uvádzaná energetická hodnota na 100 g je 469 kcal - 28,31 €/1 kg
  10,19 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPT16528
4,7 24×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Ryžová kaša Sweet and Salty s príchuťou slaného karamelu 350 g
Kaša , energetická hodnota na 100 g: 425 kcal - 26,26 €/1 kg
  9,19 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig049
5,0 8×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Big Boy® Kešu Krém Super Smooth 220 g
Orechový krém – jemný, kešu, natural, 18 g bielkovín na 100 g, 595 kcal na 100 g, neobsahuje lepok, bez palmového oleja, hmotnosť 220 g - 26,77 €/1 kg
  5,89 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig036
4,4 6×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Bountík by @ tatianazidekova 220 g
Orechový krém – kokosový, príchuť kokos, 18 g bielkovín na 100 g, 569 kcal na 100 g, hmotnosť 408 g - 22,28 €/1 kg
Super cena 9,09 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig128
3,7 10×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Vlnka 220 g
Orechový krém – kokosový, 12 g bielkovín na 100 g, 627 kcal na 100 g, hmotnosť 408 g - 16,40 €/1 kg
Zľavnené -6 % 6,69 € 7,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig129
5,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Krém s príchuťou Míša rezu 220 g
Orechový krém – arašidový, 15 g bielkovín na 100 g, 556 kcal na 100 g, hmotnosť 408 g - 24,24 €/1 kg
Super cena 9,89 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig121
5,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Tuleň 210 g
Orechový krém – príchuť jahoda, 13,5 g bielkovín na 100 g, 591 kcal na 100 g, neobsahuje lepok, hmotnosť 210 g - 49 €/1 kg
  10,29 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig152
3,5 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Veterník 200 g
Orechový krém – jemný, mandľový, príchuť slaný karamel, 14,2 g bielkovín na 100 g, 611 kcal na 100 g, bez palmového oleja, hmotnosť 220 g - 50,86 €/1 kg
  11,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig154
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Big Bueno Vegan – Jemný lieskový krém s kokosovým mliekom a cukrom 220 g
Orechový krém – jemný, lieskovoorieškový, 8,3 g bielkovín na 100 g, 588 kcal na 100 g, hmotnosť 408 g - 24,24 €/1 kg
Super cena 9,89 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig116
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Grand zero kokos a biela čokoláda 220 g
Orechový krém – kokosový, príchuť biela čokoláda a kokos, 6,7 g bielkovín na 100 g, 673 kcal na 100 g, hmotnosť 408 g - 14,93 €/1 kg
Zľavnené -6 % 6,09 € 6,49 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig127
Sledovať dostupnosť alebo cenu
BIG BOY Bigerska 220 g Sladký arašidový krém s kakaom a slaným karamelom
Orechový krém – chrumkavý, lieskovoorieškový, príchuť kakao a slaný karamel, 15 g bielkovín na 100 g, 542 kcal na 100 g, hmotnosť 408 g - 20,81 €/1 kg
Zľavnené -9 % 8,49 € 9,39 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SPTbig122