Switch alebo sieťový prepínač je sieťový prvok, ktorý slúži na pripojenie viacerých zariadení k lokálnej sieti (LAN) a umožní im vzájomnú komunikáciu. Či už hľadáte switch firemný alebo domáci, je potrebné pri výbere zvážiť rýchlosť pripojenia, počet portov a ďalšie špecifické funkcie.
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie. Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
Switch firemný – do racku, 48× RJ-45, 4× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802.3at (PoE+), celkový výkon 380 W, 4 porty s rýchlosťou 10 Gbit, 48 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 3240 g
Switch – do racku, managed, 4× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, VLAN, podporuje 802.3af (PoE) a 802.3at (PoE+), prepínacia kapacita 128 Gb/s, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2920 g
Switch firemný – do racku, managed, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802.3af (PoE) a 802.3at (PoE+), prepínacia kapacita 104 Gb/s, 48 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 3240 g
Switch firemný – do racku, managed, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, prepínacia kapacita 128 Gb/s, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2320 g
Switch firemný – do racku, managed, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, prepínacia kapacita 104 Gb/s, 48 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2710 g
Switch firemný – do racku, managed, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, prepínacia kapacita 128 Gb/s, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2320 g
Switch firemný – do racku, managed, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, podporuje 802.3af (PoE) a 802.3at (PoE+), prepínacia kapacita 128 Gb/s, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2920 g
Switch firemný – do racku, managed, 48× 10/100/1000Base-T, DHCP, QoS (Quality of Service) a VLAN, prepínacia kapacita 104 Gb/s, 48 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2710 g
Switch – desktop, unmanaged, 4× RJ-45, PoE, podporuje 802.3at (PoE+), celkový výkon 32 W, prepínacia kapacita 12 Gb/s, 6 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od 0 do 40 °C, rozmery 32 × 168 × 93 mm (V׊×H), hmotnosť 1000 g
Switch firemný – do racku, 24× RJ-45, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802.3at (PoE+), celkový výkon 400 W, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 1800 g
Switch firemný – do racku, 8× RJ-45, 8× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802.3af (PoE), celkový výkon 528,88 W, 8 portov s rýchlosťou 1 Gbit, maximálna prevádzková teplota 40 °C, rozmery 35 × 210 × 130 mm (V׊×H), hmotnosť 1110 g
Switch firemný – do racku, 24× RJ-45, 2× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, prepínacia kapacita 52 Gb/s, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, maximálna prevádzková teplota 45 °C, rozmery 43,6 × 442 × 160 mm (V׊×H), hmotnosť 3400 g
Switch firemný – do racku, 48× RJ-45, 48× 10/100/1000Base-T, prepínacia kapacita 260 Gb/s, 48 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2710 g
Switch firemný – do racku, 16× RJ-45, 2× SFP, 16× 10/100/1000Base-T, ARP, PoE, podporuje 802.3af (PoE), celkový výkon 545,94 W, 16 portov s rýchlosťou 1 Gbit, maximálna prevádzková teplota 40 °C, rozmery 43,6 × 442 × 260 mm (V׊×H), hmotnosť 3000 g
Switch firemný – do racku, 24× RJ-45, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, prevádzková teplota od -5 do 50 °C, rozmery 43,6 × 442 × 220 mm (V׊×H), hmotnosť 2320 g
Switch firemný – do racku, 24× RJ-45, 2× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, podporuje 802.3af (PoE), celkový výkon 563 W, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, maximálna prevádzková teplota 40 °C, rozmery 43,6 × 442 × 260 mm (V׊×H), hmotnosť 3200 g
Switch domáci, firemný a kamerové systémy – unmanaged, 8× 10/100Base-T, 1× 10/100/1000Base-T, extended mode, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupov (PoE budget 92 W), 1 port s rýchlosťou 1 Gbit, 8 portov s rýchlosťou 100 Mbit, prevádzková teplota od 0 do 40 °C, rozmery 26 × 177 × 104 mm (V׊×H), hmotnosť 396 g
Switch – do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE a zrkadlenie portov, QoS (Quality of Service), statický routing, podporuje 802.3at (PoE+), celkový výkon 250 W, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, rozmery 260 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnosť 3441 g
Switch – do racku, managed, 48× RJ-45, 4× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802.3at (PoE+), celkový výkon 740 W, prepínacia kapacita 176 Gb/s, 4 porty s rýchlosťou 10 Gbit, 48 portov s rýchlosťou 1 Gbit, rozmery 310 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnosť 4707 g
Switch – desktop, managed, 48× RJ-45, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP a DHCP, PoE, VLAN, podporuje 802.3at (PoE+), 4 porty s rýchlosťou 10 Gbit, 48 portov s rýchlosťou 1 Gbit, rozmery 260 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnosť 3468 g
Switch – desktop, unmanaged, 5× RJ-45, 5× 10/100/1000Base-T, Auto-MDI/MDIX a plug and play, QoS (Quality of Service), 5 portov s rýchlosťou 1 Gbit, rozmery 75 × 26 × 121 mm (V׊×H), hmotnosť 252 g
Switch – do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), statický routing, IPv6 Ready, podporuje 802.3at (PoE+), prepínacia kapacita 128 Gb/s, 4 porty s rýchlosťou 10 Gbit, 24 portov s rýchlosťou 1 Gbit, rozmery 257 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnosť 3798 g
Switch – desktop, managed, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), statický routing, IPv6 Ready, podporuje 802.3af (PoE) a 802.3at (PoE+), celkový výkon 110 W, prepínacia kapacita 0,16 Gb/s, 8 portov s rýchlosťou 1 Gbit, maximálna prevádzková teplota 40 °C, rozmery 105 × 27 × 240 mm (V׊×H), hmotnosť 640 g
Skúste naše cookiesMy, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies a ďalšie údaje na zabezpečenie funkčnosti webovej stránky a s Vaším súhlasom aj okrem iného na personalizáciu reklamy a obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Na našej webovej stránke používame 8 druhov kategórií cookies:
Technické cookies
Tie sú nevyhnutné na fungovanie webovej stránky a jej funkcií, ktoré sa rozhodnete využívať. Bez nich by naša webová stránka nefungovala, napr. by nebolo možné sa prihlásiť do používateľského účtu.
Funkčné cookies
Tieto cookies nám umožňujú zapamätať si Vaše základné voľby a vylepšujú používateľský komfort. Ide napríklad o zapamätanie si jazyka alebo možnosť zostať trvalo prihlásený.
Cookies sociálnych sietí
Tieto cookies nám umožňujú komfortne Vás prepojiť s Vaším profilom na sociálnych sieťach a napríklad Vám umožniť zdieľať produkty a služby s priateľmi a rodinou.
Personalizácia obsahu
Tieto cookies nám umožnia zobraziť Vám obsah a reklamy podľa údajov, ktoré sú o Vás dostupné tak, aby sme sa čo najlepšie trafili do Vašich potrieb. Ide najmä o to, aký obsah ste si zobrazili alebo to, na akom zariadení na naše stránky prichádzate.
Nepersonalizovaná reklama
Tieto cookies nám umožňujú zobrazovať Vám všeobecnú reklamu na produkty a služby.
Personalizovaná reklama
Vďaka týmto cookies Vám my a ?naši partneri? môžeme ponúknuť relevantné produkty a služby na mieru, a to na základe Vašich nákupov, Vášho správania a Vašich preferencií.
Meranie publika
Tieto cookies nám umožňujú optimalizovať naše stránky na Vaše komfortné používanie a to na základe toho, ako ich používate. Cieľom je zapamätať si alebo predpokladať Vaše voľby. Ide napríklad o využívanie funkcií, ich umiestnenie, správanie na stránke.
Udelením súhlasu so spracovaním cookies budú na Váš prístroj, ktorý na prehliadanie webovej stránky používate, nainštalované funkčné a analytické cookies (kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ obe kategórie, prípadne si môžete vybrať iba jednu z kategórií kliknutím na tlačidlo „Nastavenia“). Technické cookies inštalujeme na Vaše zariadenie vždy, teda aj bez Vášho súhlasu, pretože bez nich by naša webová stránka nefungovala.
Svoj súhlas so spracovaním cookies môžete odvolať. V súvislosti so spracovaním cookies zo strany našej spoločnosti máte ďalej práva na: prístup ku cookies, vymazanie cookies, úpravu, doplnenie a opravu cookies, obmedzenie spracovania a právo podať sťažnosť na ÚOOÚ. Viac o Vašich právach.