Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Sdílej a ušetři Apple Music

Dochádzkové systémy TimeMoto sú moderné a jednoduché

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Dnešná doba fandí moderným technológiám, ktoré uľahčujú množstvo činností v každodennom živote. Vlastníte či vediete firmu s väčším počtom zamestnancov? Chcete mať pod kontrolou ich dochádzku a zamedziť vstupu neoprávneným osobám? Zabudnite na ručné zapisovanie do kníh alebo na „pichacie hodiny“. Zaujímavým moderným riešením je dochádzkový systém TimeMoto. Jeho ovládanie je jednoduché, ponúka široké možnosti použitia od malých firiem až po veľké korporácie a dáta o zamestnancoch budete mať prístupné odkiaľkoľvek. Čo ďalšie systém TimeMoto ponúka?

TimeMoto, dochádzkový systém

TimeMoto je inteligentný dochádzkový systém

Predstavujeme revolučnú novinku v dochádzkovom systéme na trhu. TimeMoto je nová značka vyvinutá spoločnosťou Safescan. Ide o inteligentný dochádzkový systém, ktorý spája najnovšiu pokročilú identifikačnú technológiu s počítačovým softvérom pre evidenciu času a dochádzky. Vďaka ukladaniu v cloude nemusíte riešiť, či má vaša firma pobočky po celom svete alebo len na jednom mieste. TimeMoto ponúka okamžitú synchronizáciu v celej sieti z akéhokoľvek miesta a v ktorúkoľvek dennú hodinu. Môžete využiť aj softvér TimeMoto pre PC, ktorý je súčasťou dochádzkového systému.

Najväčšie výhody dochádzkového systému TimeMoto

  • Jednoduchá správa zamestnancov
  • Údaje o neprítomnosti alebo prítomnosti zamestnancov v reálnom čase
  • Prístupy z ľubovoľných internetových prehliadačov
  • Jednoduché pridávanie nových pracovísk
  • Pokročilé časové plánovanie
  • Nízke náklady na prevádzku
  • Nie je nutné čokoľvek inštalovať ani licencovať
  • Dizajn, ktorý neomrzí

Systém Time Moto

Obsluha dochádzkového systému TimeMoto je jednoduchá

Elektronické systémy sú postavené na náročnejšej technológii než dochádzkové knihy či pichacie hodiny, ale pre bežné použitie sú úplne jednoduché. Každý zamestnanec má v systéme jedinečnú identitu a osobné číslo. Pri príchode do práce sa preukáže čipom či odtlačkom prsta a dochádzkový systém následne aktualizuje a spracuje dáta o zamestnancovi. Zaznamená v reálnom čase jeho príchod, odchod, neprítomnosť, lekársku prehliadku, prestávku na obed, odpracované hodiny a všetko, čo si vy určíte. Aké sú možnosti identifikácie zamestnanca?

TimeMoto TimeMoto

Nie je prečo váhať, systém TimeMoto sa osvedčí aj vo vašej firme

Vďaka výkonu, škálovateľnosti a jednoduchému používaniu je TimeMoto vynikajúcim riešením pre všetky odvetvia. TimeMoto dokáže spoľahlivo a bezpečne zvládnuť špecifické sledovanie pre vašu spoločnosť a vyhovieť potrebám plánovanie času i zostáv vo vašej organizácie, od hotelov po nemocnice, od reštaurácií po maloobchodné reťazce, od stavenísk po výrobu áut. A to bez ohľadu na to, či máte desať, alebo tisíc zamestnancov. TimeMoto je pripravený aj pre európsku legislatívu GDPR.

Elektronický systém pre evidenciu dochádzky zamestnancov TimeMoto je veľmi jednoduchý a bezpečný. Ponúka široké možnosti použitia a vďaka tomu, že sú údaje automaticky odosielané a synchronizované na cloudovom úložisku, sú prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

TimeMoto RF-100 súprava 25 RFID kľúčeniek
Príslušenstvo – 25 RFID kľúčeniek TimeMoto RF-100 - 3 €/ks

74,90 € bez DPH 62,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: TMMa11
TimeMoto TM-UEP-25 (ročná licencia)
Príslušenstvo – rozšírenie ročnej licencie TimeMoto Cloud/TimeMoto Cloud plus o 25 používateľov

104,90 € bez DPH 87,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: TMMa09
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
P-DC1-WEB25
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi