Zľava 15 % na Whirpool a Indesit Reklamácia či vrátenie?

Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series Aqua 3v1 XC8349/01 (RECENZIA)

Zobraziť katalóg

Recenzia

Aktualizované

Domácemu testovaniu sme tentoraz podrobili bezdrôtový tyčový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01, ktorý dokáže vysávať aj umývať jedným ťahom. Disponuje bohatým príslušenstvom a vďaka 360° sacej hubici by mal zachytiť až 99,7 % všetkých nečistôt. Teraz navyše spoločnosť Philips poskytuje až 45 dní na vyskúšanie zakúpeného modelu so zárukou vrátenia peňazí. Zaujíma vás, ako zaťažkávacia skúška prebiehala? Nakoľko si vysávač poradil s komplexným upratovaním celej domácnosti, ktorú obývajú aj domáci miláčikovia a či skutočne obstál aj pri údržbe vozidla? To všetko si prečítajte v našej recenzii.

Recenzia bezdrôtového tyčového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01

Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01 (RECENZIA) – OBSAH

 1. Parametre a funkcie bezdrôtového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 2. Obsah balenia vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 3. Zostavenie vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 4. Ovládanie a displej tyčového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 5. Príslušenstvo vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 a jeho využitie
 6. Ako vysáva Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1?
 7. Ako umýva Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1?
 8. Výdrž batérie a nabíjanie vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 9. Údržba tyčového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 10. Kvalita upratovania a spokojnosť s vysávačom Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 11. Hodnotenie vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1


Parametre a funkcie bezdrôtového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Parametre vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 napovedia, že ide o výkonného pomocníka na upratovanie. Tyčový batériový vysávač má solídnu výdrž batérie a kombinuje v sebe plnohodnotný tyčový a ručný vysávač, a dokonca aj mop. Jedným ťahom zvládne vysávať aj umývať, a to v každom smere. Disponuje bezvreckovou technológiou PowerCyclone 10 a digitálnym motorom PowerBlade, ktorý vytvára extrémnu rýchlosť prúdenia vzduchu (>1 100 l/min).

Veľkou prednosťou je široké príslušenstvo, ktoré je vhodné na upratovanie pohoviek, kresiel a najrôznejších zákutí domácnosti. Ľahko s ním upracete ako pod nízkym nábytkom, tak aj pavučiny pod stropmi. Skvele si však poradí aj so zvieracími chlpmi a vzhľadom na jeho bezdrôtové vyhotovenie je vskutku dômyselnou pomôckou aj na upratovanie vozidla.

Parametre Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01
Vysáva aj umýva
Prúd vzduchu 1 100 l/min
Čas prevádzky Až 80 min
Čas prevádzky v režime Turbo výkonu Až 28 min
Čas nabíjania 4 – 5 hodín
Typ batérie Lítium-iónová
Kapacita nádoby na prach 0,6 l
Filtrácia Trojitý filtračný systém
Umývateľný filter
Úroveň sily zvuku 84 dB

Obsah balenia vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Vysávač dorazil v pomerne veľkom balíčku, a tak som vedela, že sa mám na čo tešiť. Po rozbalení škatule na mňa čakal vysávač a skutočne pestrý set príslušenstva. Balenie obsahuje:

 • Ručný vysávač s nádobou na nečistoty,
 • dlhá kovová trubica,
 • flexibilná ohybná trubica,
 • 360° podlahová hubica s turbokefou a LED diódami,
 • adaptívna hubica Aqua na umývanie,
 • 2 ks mopovacích handričiek s antibakteriálnou úpravou,
 • mini turbo kefa,
 • štrbinový nadstavec,
 • integrovaná kefa a nadstavec s mäkkými štetinami,
 • 2 ks filtrov,
 • adaptér na nabíjanie,
 • držiak na upevnenie vysávača na stenu,
 • manuály a dokumentácia.
Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 – obsah balenia Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 – obsah balenia
Balenie obsahovalo všetko potrebné vybavenie na vysávanie aj umývanie.

Zostavenie vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Po vybalení a preskúmaní všetkého príslušenstva som sa pustila do zostavovania. Rovno som otvorila obrázkový manuál, ktorý ma zostavením previedol krok za krokom. Zároveň som si vďaka nemu mohla overiť, že balenie obsahovalo skutočne všetko, čo malo spoločne s vysávačom doraziť.

Filter už bol v odpadovej nádobke nainštalovaný, a tak stačilo iba nacvaknúť kovovú trubicu, na ňu nasadiť 360° hubicu a všetko bolo pripravené na vysávanie. Na sprevádzkovanie vysávača som nepotrebovala žiadne náradie, celá akcia trvala iba pár minút. Súčasťou balenia je aj dokovacia stanica v podobe držiaka na stenu, ktorý som ale u nás doma neinštalovala – v tomto prípade by som sa už bez náradia nezaobišla.

Ovládanie a displej tyčového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Ovládanie vysávača je umiestnené prakticky v blízkosti úchopu. Na konštrukcii sa nachádza jedno manuálne posuvné tlačidlo, ktoré slúži na zapnutie, prepínanie režimov výkonu aj vypnutie. Vysávač ponúka celkom 3 režimy výkonu, a to:

 • režim Eco,
 • režim Normal,
 • režim Turbo.

i

Pri vysávaní ani umývaní tlačidlo na vysávači nie je potrebné pridržiavať, a to ani v režime Turbo výkonu.

Displej

Okrem tlačidla ovládania na konštrukcii vysávača nájdete aj integrovaný digitálny displej. Na ňom sa zobrazuje stav nabitia batérie vyjadrený v % veľkými číslicami, a to v rozsahu hodnôt od 0 do 100. Okrem stavu batérie displej ďalej informuje o potrebe vyčistenia filtra a zobrazujú sa na ňom aj chybové kódy, prostredníctvom ktorých upozorňuje na najrôznejšie situácie, ktoré môžu v priebehu používania nastať. Ide napríklad o nesprávnu teplotu skladovania, zablokovanú hubicu/turbokefu či problémy s napájacím adaptérom.

Ovládanie tyčového akumulátorového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Bezdrôtový vysávač sa ovláda jednoducho pomocou jediného tlačidla. Hneď nad ním je umiestnený digitálny displej.

Príslušenstvo vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 a jeho využitie

Príslušenstva bolo v balení naozaj veľa, a tak si naň poďme podrobnejšie posvietiť. Skôr než sa dostanem k popisu jednotlivých dielov, musím vyzdvihnúť fakt, že manipulácia s príslušenstvom je vo všeobecnosti veľmi komfortná a nenáročná. Potešilo ma, že všetky diely k vysávaču sa vďaka zacvakávaciemu systému ľahko upevňujú. Každý prvok má navyše svoje tlačidlo, pomocou ktorého ho jedným stlačením zase vycvaknete. Výmena všetkých nadstavcov je tak aj počas upratovania rýchla a nijako vás nezdržuje pri práci.

360° podlahová sacia hubica

Podlahová hubica určená na suché vysávanie disponuje patentovanou sacou technológiou, ktorá zachytáva nečistoty zo všetkých strán. V spojení s 360° vyhotovením tak môžete zúročiť všetky vaše pohyby a zachytiť až 99,7 % prachu a nečistôt. Na hubici sa navyše nachádzajú svetelné LED diódy, ktoré osvetľujú podlahu a zviditeľňujú tak skrytú špinu. Hoci sa tento prvok môže zdať nadbytočný, vedzte, že pohľad na prach, páperie, vlasy a omrvinky miznúce do útrob vysávača je celkom uspokojivý.

tyčový batériový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 osvetlenie osvetlenie tyčového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
LED diódy oceníte pri upratovaní pod nábytkom a kdekoľvek, kde skrátka potrebujete svetlo navyše.

Adaptívna hubica Aqua

Masívna adaptívna Aqua hubica je určená na vysávanie a umývanie jedným ťahom. Vďaka dômyselnému spracovaniu vždy najprv vysaje a až potom vytrie, a to dokonca aj pri pohybe vzad. Vysávač však napriek tomu nie je možné používať na upratovanie tekutín. Hubica ďalej zaujme patentovanými rozvodmi vody a šikovnými sacími komorami, pomocou ktorých smeruje sanie na miesto, kde je to potrebné za účelom maximálneho zvýšenia výkonu. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je hubica dokonca 2× efektívnejšia.

Súčasťou Aqua hubice je samozrejme aj vyberateľná nádržka na vodu, na ktorú sa pomocou suchých zipsov pripevňuje vankúšik z mikrovlákna. Vankúšiky sú v balení celkovo 2 kusy a disponujú špeciálnou antibakteriálnou úpravou, ktorá ich chráni voči množeniu baktérií po upratovaní. A pokiaľ do nádržky s vodou pridáte aj trochu saponátu, zvládnete s Aqua hubicou odstrániť až 99 % baktérií* z tvrdých podláh vašej domácnosti.


Pozn.: *Handrička mopu obsahuje pyritión zinočnatý s antibakteriálnym stupňom >99 % 24 hodín po použití. Testované certifikovaným laboratóriom podľa noriem GB 21551.2-2010 a ISO20743:2013 na baktérie E. coli a S. aureus.

Aqua hubica tyčový akumulátorový vysávač Philips 8000 Series Aqua 3v1
Aqua hubica s naplnenou nádržkou na vodu – pripravená na upratovanie.

Mäkká kefa so štetinami

Zaujímavým a rovnako tak veľmi užitočným doplnkom je nadstavec so štetinami. Využitie u nás doma našiel nielen na vysávanie prachu z obrazových rámov, ale aj na údržbu závesov, na ktorých hornej časti sa prach veľmi rád usadzuje. Prach s ním ale môžete vysávať aj rovno z nábytku, ku ktorému je vďaka jemným štetinám nadmieru šetrný. Ako vynikajúci pomocník sa potom kefa osvedčila taktiež aj pri údržbe auta, kedy sa s ním dobre dostanete do ventilácie a drobných zákutí palubnej dosky.

Miniturbo kefa

Miniturbo kefa je v kombinácii s ručným vysávačom veľmi užitočný pomocník pri údržbe čalúneného nábytku. S jej pomocou zvládnete dokonale odstrániť vlasy a chlpy z pohoviek aj kresiel, ktorých poťah potom zostane krásne našuchorený. Napriek tomu, že náš pes na pohovku nesmie, občas to v nestrážených chvíľach využije, a tak sa mi vysávač pri upratovaní krátkych psích chlpov nesmierne osvedčil.

Miniturbo kefa sa tiež perfektne zhostí údržby poťahov vo vozidle – spolu s ďalším príslušenstvom tak tvorí praktickú autosadu. Rovnako ako z podlahovej hubice z neho môžete ľahko vybrať rotačný valček a vyčistiť, takže ani z hľadiska údržby na tom tento prvok nie je vôbec zle.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 – Miniturbo kefa Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 – Miniturbo kefa
Miniturbo kefa – Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Miniturbo kefa zastane perfektnú službu pri údržbe čalúneného nábytku, matracov alebo poťahov v aute. Stlačením tlačidla z neho navyše je možné ľahko vybrať rotačný valček.

Integrovaná štrbinová hubica

Integrovaná štrbinová hubica označuje celú tyč vysávača po zložení hlavice. Zakončenie má totiž pomerne úzke, a tak sa s ňou ľahko dostanete do tesných zákutí domácnosti, napríklad do záhybov na pohovke, medzi matrace alebo medzi členitý nábytok. Na zúženom konci tejto hubice sa ďalej nachádza praktická kefka, ktorá sa dá v prípade potreby vysunúť. Využiť sa dá na vysávanie prachu z nábytku alebo závesov.

Klasická štrbinová hubica

Súčasťou príslušenstva je aj klasická štrbinová hubica, ktorá je o dosť užšia ako predchádzajúca uvedená. Nájdete ju v prípade väčšiny vysávačov a jej spracovanie sa kus od kusu príliš nelíši. Po jej nasadení na tyč vysávača sa ľahšie dostanete aj vysoko k stropu, kde ju môžete využiť na upratovanie pavučín z garniží a ich okolia. Hubicu je ale možné nasadiť aj rovno na ručný vysávač, čo sa skvele hodí pri vysávaní útrob kúrenia.

Ako vysáva Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1?

U nás doma som mala možnosť tyčový batériový vysávač vyskúšať na koberci, dlažbe, line aj drevených parketách. Najčastejšie som ho používala v režime Turbo výkonu. Jeho sacia sila ma hneď milo prekvapila, dokonca s ním ani nebolo možné povysávať malé rohožky a kusové koberce bez toho, aby sa nadvihovali.

V oblasti upratovania na koberci, z ktorého som mala najväčšiu obavu, predčil klasický vreckový vysávač. S máloktorým vysávačom idú totiž malé chlpy nášho maznáčika dobre povysávať, Philips si však s nimi vďaka hubici s 360° saním dokonale poradil. 360° sacia hubica totiž zachytí až 99,7 % prachu a nečistôt pri každom pohybe.

Nadšená som bola z osvetlenia, ktoré pri podlahovej hubici zabezpečujú LED diódy na prednej strane. Ocenila som ich pri upratovaní pod nábytkom a v temných zákutiach chodby. Pozitívne potom musím ohodnotiť aj 80-minútovú výdrž batérie, kedy som s vysávačom zvládla na jedno nabitie upratať celý byt a potom ešte aj auto. Čo sa týka hlučnosti, v režime Normal a Eco výkonu nie je nijako závratná. Pri Turbo výkone je vysávač už celkom hlučný, ale to je skrátka daň za onen skvelý výkon.

vysávanie – tyčový akumulátorový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 Vysávanie s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Doplnkové nadstavce rozširujú využitie tyčového vysávača v domácnosti. Okrem nečistôt na zemi s ním upracete aj pavučiny a usadzujúci sa prach na nábytku, obrazoch alebo závesoch.

Ako umýva Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1?

Funkciu umývania je v tomto prípade skutočne možné označiť za umývanie, a nie iba mopovanie a nadbytočné zvlhčovanie podlahy, ako tomu býva v prípade konkurenčných výrobkov. Pomocou Aqua hubice je možné v jednom ťahu vysávať aj umývať súčasne, takže pred použitím nemusíte podlahu zametať. Hubica sa skladá z dvoch častí, jedna sa nacvakne na trubicu a druhú časť tvorí odnímateľná nádržka na vodu s objemom 200 ml.

Podlahu vysávač zvlhčuje úplne optimálne, bez obáv som ho mohla použiť aj na drevené parkety. Voda mi vždy vystačila na vytrenie podlahy v troch miestnostiach, po upratovaní som ešte zvyčajne časť vylievala. Podľa informácií v manuáli som používala málo penivý prostriedok, ktorého aj tak stačilo pridať len naozaj máličko. V porovnaní s tým, koľko prostriedku spotrebujem pri klasickom mopovaní, by som s pravidelným používaním vysávača na umývanie rozhodne ušetrila. Navyše, vďaka použitiu čistiaceho prostriedku dokáže vysávač odstrániť až 99 % baktérií* z tvrdých podláh v domácnosti.


Pozn.: *Handrička mopu obsahuje pyritión zinočnatý s antibakteriálnym stupňom >99 % 24 hodín po použití. Testované certifikovaným laboratóriom podľa noriem GB 21551.2-2010 a ISO20743:2013 na baktérie E. coli a S. aureus.

Celková manipulácia s Aqua hubicou je rovnako tak komfortná, ako s podlahovou. Stiera pomerne veľkú plochu, takže je upratovanie rýchle a ide pekne od ruky. Je super, že si vysávač poradí s rôznymi druhmi nečistôt. Dobre uprace zaschnuté stopy od blata na chodbe, ale aj lepkavé škvrny v kuchyni.

Umývanie s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 Umývanie s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Umývanie s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Príprava Aqua hubice na umývanie.

Výdrž batérie a nabíjanie vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Krátka výdrž batérie je pri mnohých konkurenčných výrobkoch zásadným problémom a pre veľa ľudí tiež dôvodom, prečo nakoniec kúpu aku vysávača zamietnuť. Z hľadiska výdrže batérie si však vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vedie veľmi dobre. Na jedno nabitie vydrží až 80 minút prevádzky, čo je dostatočný čas aj na upratovanie rodinného domu. Všetko sa však pochopiteľne odvíja od zvoleného režimu výkonu:

 • V režime Eco výkonu vydrží až 80 minút.
 • V režime Normal výkonu vydrží až 35 minút.
 • V režime Turbo výkonu vydrží až 28 minút.

Nabíjanie

Napájanie zabezpečuje lítium iónová 25,2 V batéria a jej nabitie na 100 % trvá zhruba 4 až 5 hodín. Na nabíjanie výrobca pribalil akurát dlhý kábel a tiež dokovaciu stanicu v podobe minimalistického držiaka na stenu. Ja som ho síce doma inštalovať odmietla, ale z praktického pohľadu ide o šikovnú pomôcku na skladovanie a nabíjanie súčasne. Tyčový batériový vysávač totiž nemá parkovaciu pozíciu, takže po skončení upratovania ho môžete buď schovať napríklad pod posteľ, alebo jednoducho zavesiť späť do držiaka, v ktorom sa počas uloženia zároveň aj nabije.

i

Tieto bezdrôtové vysávače s technológiou PowerCyclone 10 patria medzi doteraz najvýkonnejšie vysávače značky Philips. V porovnaní s konkurenčnými vysávačmi vydrží v Turbo režime vysávať dlhší čas, pričom vyčistíte viac ako 125 m2.

Údržba tyčového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Údržba vysávača zahŕňa predovšetkým pravidelné vysypávanie nádobky na nečistoty a čistenie kief. Nádoba na odpad má objem 0,6 litra, a tak pri bežnom neporiadku pár dní vydrží. Pri zaplnení ju stlačením tlačidla na tele vysávača jednoducho uvoľníte a vyberiete. Potom už len stačí sňať veko a vysypať obsah do koša. S nečistotami sa počas toho vôbec nedostanete do styku.

Zhruba raz za mesiac je vhodné sa údržbe venovať trochu dôkladnejšie. V spodnej časti nádobky sa totiž nachádza filter, ktorý by sa mal občas vybrať a vyklepať. Výhodou je, že je filter z časti umývateľný, takže sa dá relatívne ľahko udržiavať. Rovnako je vhodné aj celú nádržku čas od času umyť vodou a nechať uschnúť, vďaka tomu zamedzíte usadzovaniu prachu v ich rohoch.

Tyčový akumulátorový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 – nádoba na odpad Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 – nádoba na odpad
Údržba tyčového vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Nádobu na odpad uvoľníte ľahko stlačením tlačidla. Je možné ju kompletne rozobrať a niektoré časti je možné umývať pod tečúcou vodou.

V prípade hubíc aj turbo kefy výrobca tiež myslel aj na tie najmenšie detaily. Rotačné valčeky so štetinami je možné z podlahovej hubice aj mini turbo kefy ľahko vybrať. Kedykoľvek tak môžete jednoducho odstrániť namotané vlasy a chlpy.

Údržba Aqua hubica následne spočíva v pravidelnom čistení priestorov medzi gumovými stierkami na spodnej strane a bočných zachytávacích kanálikov, ktoré sú naopak prístupné zo strany vrchnej. Po každom umývaní je zároveň potrebné vyliať nádržku na vodu a nechať ju vyschnúť. Raz mesačne by sa potom mala vyčistiť pomocou octu. Čo sa týka mopovacej utierky, je možné ju prať v práčke a po troch mesiacoch je výrobcom odporúčané vymeniť ju za novú.

Philips 8000 Series Aqua 3v1 – Údržba Philips 8000 Series Aqua 3v1 – Údržba
Rutina po každom umývaní.

Kvalita upratovania a spokojnosť s vysávačom Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Počas takmer mesačného testovania som tyčový batériový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vystavila zaťažkávacej skúške v podobe každodenného upratovania domácnosti. Najviac som za ten čas využila klasickú podlahovú hubicu na vysávanie koberca a Aqua hubicu na údržbu zostávajúcich tvrdých povrchov. V oboch prípadoch som si pochvaľovala skvelý sací výkon, ktorý je v porovnaní s konkurenčnými tyčovými vysávačmi doslova strhujúci.

Ďalej ma potešilo, že sa s vysávačom vďaka jeho flexibilite dobre manipuluje. Cez dômyselne spracovanú konštrukciu som ho mohla použiť ako na vysávanie pod nízkym nábytkom, tak aj na vysávanie vysoko pri strope. Výsledky upratovania boli ako na koberci, tak aj na podlahách excelentné a na výbornú môžem ohodnotiť aj prácu s mini turbo kefou. Plusové body následne vysávač získal aj za svoju bezkonkurenčnú výdrž batérie na jedno nabitie.

Za nevýhodu môžem naopak označiť absenciu parkovacej polohy, ktorá by sa pri upratovaní celkom hodila. Osobne by som parkovaciu polohu využila aj pri skladovaní, každopádne na tieto účely výrobca pribalil držiak na stenu (vzhľadom na zapožičanie som ho však doma inštalovať nechcela). Vhodný by mohol byť aj prenosný vak, napríklad pri prenášaní vysávača do vozidla, ten ale bohužiaľ nie je súčasťou balenia. Ako posledné tu spomeniem vyššiu cenu, ktorú si však prístroj svojimi výsledkami a pevným spracovaním jednoznačne obhájil.

Hodnotenie vysávača Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

 Bezdrôtový tyčový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Bezdrôtový tyčový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Tyčové aku vysávače

Bezdrôtový tyčový vysávač Philips ponúka úctyhodný výkon a flexibilnú konštrukciu 3v1, s ktorou domácnosť upracete od podlahy až po strop. Svojich konkurentov v mnohom predbehne, za čo hovoria jeho výsledky upratovania tvrdých podláh aj kobercov. Nie je potrebné mať doma viac vysávačov, Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 bez obáv nahradí klasický vreckový model, ale aj variant do ruky. Navyše zvládne vysávať aj umývať v jednom ťahu a jeho súčasťou je praktický set príslušenstva na údržbu čalúneného nábytku alebo upratovanie automobilu.

Klady

 • Tyčový vysávač, ručný vysávač a mop v jednom
 • Vysoký sací výkon
 • 360° sacia hubica
 • LED diódy na osvetlenie podlahy
 • Skvelé výsledky na koberci aj tvrdých podlahách
 • Vysáva a umýva v jednom ťahu
 • Veľa praktického príslušenstva
 • Uprace aj pod nízkym nábytkom
 • Odstráni rôzne typy nečistôt
 • Dostatočná výdrž batérie na upratovanie celého domu
 • Komfortná manipulácia
 • Jednoduchá údržba

Zápory

 • Nemá parkovaciu pozíciu
Iva Koňaříková

Iva Koňaříková

Vo svete online sa pohybujem už niekoľko rokov. Venujem sa tvorbe a editácii webového obsahu a zo všetkého najradšej mám recenzie domácich spotrebičov, filmov a kníh. Vyštudovala som cestovný ruch, milujem gastronómiu, nepohrdnem dobrou kávou a vo svojom voľnom čase hľadám rozptýlenie v prírode.

Philips 8000 Series XC8049/01
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 2 v 1, na zvieracie chlpy, LED osvetlenie, aku, doba nabíjania 5 h, doba chodu 70 min, na všetky druhy podláh, hlučnosť 84 dB, objem nádržky 1 l, umývateľný filter, podlahová hubica, štrbinová hubica, kefa turbo a univerzálna, držiak na stenu súčasťou balenia, hmotnosť 3,411 kg, materiál trubice kov, farba čierna a modrá

581,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIBV107
4,3 11×
Philips SpeedPro Aqua 3 v 1 FC6718/01
Tyčový vysávač – Tyčový, Bezvreckový a 3 v 1, aku, doba nabíjania 5 h, doba chodu 40 min, na všetky druhy podláh, hlučnosť 80 dB, umývateľný filter, nádobka na vodu, držiak na stenu a utierka súčasťou balenia, hmotnosť 2,1 kg, materiál trubice kov, farba azúrová a čierna

Zľavnené -3 %
249,90 € 258,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIBE395
Vytlačiť
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií