Wilckens

Tovar značky Wilckens vieme doručiť už v deň objednávky! Väčšinu produktov máme na sklade, takže nemusíte na nič čakať. Vytvorte objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo na jednu z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?

Pokračovať

7 dôvodov, prečo nakupovať produkty Wilckens na Alza.sk

  • Máme širokú sieť predajní, kde dodržiavame všetky hygienické opatrenia, a bezkontaktných Alzaboxov (odberných miest) po celom Slovensku.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, kedy si ho môžete vyzdvihnúť. Nezabudnite, že doručujeme aj cez víkend.
  • Prijímame väčšinu typov platieb vrátane bezkontaktných a kryptomien.
  • Vrátenie alebo reklamáciu môžete jednoducho vykonať aj v našich Alzaboxoch.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín denne.
  • Sortiment dopĺňame ponukou príslušenstva aj doplnkových služieb.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

Na čo sa zamerať, ak vyberáte tovar značky Wilckens?

Pri výbere nezabudnite zohľadniť pár aspektov, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny produkt. V ľavom menu môžete využiť parametrický filter a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame zoradiť produkty Wilckens podľa predajnosti alebo ceny.

Tovar značky Wilckens, ktorý nájdete v našej ponuke

Skryť popis
165 položiek
4,2 6×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Nemecká farba na dlaždičky, obklady a kachličky biela WI.11992000050
Maliarska farba , pokrytie plochy 10 m2 - 30,53 €/1 l
  22,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: FILbar05
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Farba na garážové betónové podlahy, Garagen Boden Beschichtung 2,5 l, sivá WI.11672200080
Farba na podlahu – náter garážových podláh, vysoko kvalitné, oteruvzdorná, špeciálny náter na betónové podlahy na vnútorné aj vonkajšie použitie, vodou riediteľná, na minerálne podklady, s vysokou oteruvzdornosťou a dobrou odolnosťou proti mnohým chemickým útokom, pevná elastická, vode a poveternostným vplyvom, odolný náter s vynikajúcou odolnosťou voči alkáliám, vytvrdnutý povlak je do značnej miery odolný voči migrácii zmäkčovadiel z pneumatík automobilov, čo pri bežných náteroch často po krátkom čase vedie k miestnemu odlupovaniu, takže je obzvlášť vhodná pre podlahy garáží, hodvábne lesklá, s nízkym obsahom rozpúšťadiel a zápachu, odolná proti pneumatikám, oleju, poveternostným vplyvom a vode, na všetky minerálne podklady - 22,46 €/1 l
  56,15 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILbar2
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Farba na garážové betónové podlahy, Garagen Boden Beschichtung 2,5 l, sivá WI.11671100080
Farba na podlahu – náter garážových podláh, vysoko kvalitné, oteruvzdorná, špeciálny náter na betónové podlahy na vnútorné aj vonkajšie použitie, vodou riediteľná, na minerálne podklady, s vysokou oteruvzdornosťou a dobrou odolnosťou proti mnohým chemickým útokom, pevná elastická, vode a poveternostným vplyvom, odolný náter s vynikajúcou odolnosťou voči alkáliám, vytvrdnutý povlak je do značnej miery odolný voči migrácii zmäkčovadiel z pneumatík automobilov, čo pri bežných náteroch často po krátkom čase vedie k miestnemu odlupovaniu, takže je obzvlášť vhodná pre podlahy garáží, hodvábne lesklá, s nízkym obsahom rozpúšťadiel a zápachu, odolná proti pneumatikám, oleju, poveternostným vplyvom a vode, na všetky minerálne podklady - 22,46 €/1 l
  56,15 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILbar3
4,0 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Matná tabuľová farba Mattlack 750 ml čierna
Maliarska farba , pokrytie plochy 5 m2 - 18,32 €/1 l
  13,74 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILmb029
5,0 5×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Univerzálna biela základná farba v spreji Universal – Weiss, WI.16100400140, biela
Univerzálna farba – biela, základová, matná, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo a kov, na stropy a steny, neriedi sa, aplikácia nástrekom, pokrytie plochy 2 m², objem 0,4 l
  7,89 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar36
3,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Dekoračná farba v spreji bronzovo zlatý efekt Goldbronze Veredelungs 400 ml
Maliarska farba objem 0,4 l - 19,63 €/1 l
  7,85 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILmb030
4,2 6×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Nemecká farba na dlaždičky, obklady a kachličky WI.11992200050
Maliarska farba , pokrytie plochy 10 m2 - 24,60 €/1 l
  18,45 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar03
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Vodou riediteľná univerzálna akrylátová lesklá farba 2 v 1 biela, WI.10491000050
Univerzálna farba – biela, základová, vodou riediteľná, lesklá, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo, kov a PVC, riedenie vodou, aplikácia valčekom alebo štetcom, pokrytie plochy 9 m², približná doba schnutia 4 h, objem 0,75 l
  14,98 €
Na sklade 3 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar27
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Syntetická vrchná farba vysoký lesk Buntlack Hochglaezend, 0,75 l, čierna
Univerzálna farba – čierna, vrchná, lesklá, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo a kov, neriedi sa, aplikácia valčekom, štetcom alebo nástrekom, 2 odporúčané nátery, teoretická výdatnosť 15 m2/l, pokrytie plochy 11,25 m², približná doba schnutia 24 h, hmotnosť 1 kg
  14,16 €
Na sklade 1 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILnat004
4,9 8×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Základná biela farba na kúrenie 2 v 1 Heizkoerperlack 375 ml polomatná
Maliarska farba objem 0,37 l - 40,49 €/1 l
  14,98 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILmb014
4,5 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Nemecká syntetická vrchná farba pololesk Buntlack Seidenglaenzend tmavo hnedá
Maliarska farba , pokrytie plochy 7,5 m2 - 21,65 €/1 l
  16,24 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILmb019
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Syntetická vrchná farba vysoký lesk Buntlack Hochglaezend, 0,75 l, tmavo hnedá
Univerzálna farba – hnedá, vrchná, lesklá, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo a kov, neriedi sa, aplikácia valčekom, štetcom alebo nástrekom, 2 odporúčané nátery, teoretická výdatnosť 15 m2/l, pokrytie plochy 11,25 m², približná doba schnutia 24 h, hmotnosť 1 kg
  14,16 €
Na sklade 3 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILnat005
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Vodou riediteľná univerzálna akrylátová matná farba 2 v 1 čierna, WI.12490500050
Univerzálna farba – čierna, základová, vodou riediteľná, matná, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo, kov a PVC, riedenie vodou, aplikácia valčekom alebo štetcom, pokrytie plochy 9 m², približná doba schnutia 4 h, objem 0,75 l
  16,08 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar13
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Syntetická vrchná farba vysoký lesk Buntlack Hochglaezend, 0,75 l, zelená
Univerzálna farba – zelená, krycia, lesklá, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo a kov, na steny, riedenie riedidlom, aplikácia valčekom alebo štetcom, 4 odporúčané nátery, teoretická výdatnosť 15 m2/l, približná doba schnutia 24 h, objem 0,75 l
  14,16 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILnat011
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Syntetická vrchná farba vysoký lesk Buntlack Hochglaezend, 0,75 l, biela
Univerzálna farba – biela, vrchná, lesklá, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo a kov, neriedi sa, aplikácia valčekom, štetcom alebo nástrekom, 2 odporúčané nátery, teoretická výdatnosť 15 m2/l, pokrytie plochy 11,25 m², približná doba schnutia 24 h, hmotnosť 1 kg
  14,16 €
Na sklade 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILnat003
5,0 5×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Univerzálna sivá základná farba v spreji Universal – Grau, WI.15710100140, sivá
Univerzálna farba – biela, základová, matná, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo a kov, na stropy, strechy a steny, neriedi sa, aplikácia nástrekom, pokrytie plochy 2 m², objem 0,4 l
  7,43 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar37
4,5 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Nemecká syntetická vrchná farba pololesk Buntlack Seidenglaenzend tmavo zelená
Maliarska farba , pokrytie plochy 7,5 m2 - 21,65 €/1 l
  16,24 €
Na sklade 2 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILmb022
5,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Syntetický antikorózny základný náter červenohnedý Rostschutzprimer 750 ml, WI.10331800050
Základná farba – základný, antikorózny, jednozložkový, zo syntetickej živice, rýchloschnúci, ľahko prelakovateľný, na vnútorné aj vonkajšie použitie, objem 750 ml - 16,64 €/1 l
  12,48 €
Na sklade 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: RUSnat01
4,2 6×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Nemecká farba na dlaždičky, obklady a kachličky WI.11992100050
Maliarska farba , pokrytie plochy 10 m2 - 24,60 €/1 l
  18,45 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar04
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Vodou riediteľná univerzálna akrylátová matná farba 2 v 1 tmavo sivá, WI.12471600050
Univerzálna farba – sivá, základová, vodou riediteľná, matná, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo, kov a PVC, riedenie vodou, aplikácia valčekom alebo štetcom, pokrytie plochy 9 m², približná doba schnutia 4 h, objem 0,75 l
  16,08 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar18
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Vodou riediteľná univerzálna akrylátová matná farba 2 v 1 biela, WI.12491000050
Univerzálna farba – biela, základová, vodou riediteľná, matná, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo, kov a PVC, riedenie vodou, aplikácia valčekom alebo štetcom, pokrytie plochy 9 m², približná doba schnutia 4 h, objem 0,75 l
  16,08 €
Na sklade 3 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar12
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Vodou riediteľná univerzálna akrylátová matná farba 2 v 1 sivá, WI.12460500050
Univerzálna farba – sivá, základová, vodou riediteľná, matná, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo, kov a PVC, riedenie vodou, aplikácia valčekom alebo štetcom, pokrytie plochy 9 m², približná doba schnutia 4 h, objem 0,75 l
  16,08 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar11
2,5 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Dekoračná farba v spreji dizajnový efekt hrdze Rost Effekt spray 400 ml
Maliarska farba objem 0,4 l - 36,43 €/1 l
  14,57 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: WILmb027
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Wilckens Vodou riediteľná univerzálna akrylátová lesklá farba 2 v 1 čierna, WI.10490500050
Univerzálna farba – čierna, základová, vodou riediteľná, lesklá, na použitie v interiéroch aj vonku, vhodná na drevo a kov, na steny, riedenie vodou, hmotnosť 0,98 kg
  14,98 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Objednávací kód: FILbar28

Wilckens - články

SamsungSamsung Galaxy A27 5G (RECENZIA): Vyzerá ako víťaz strednej triedy, realita je však zložitejšia Samsung Galaxy A27 5G patrí medzi telefóny, ktoré sa snažia ponúknuť vyváženú kombináciu funkcií, výkonu a príjemného používateľského zážitku. Zaujme najmä kvalitným AMOLED displejom, vydareným dizajnom a dlhou softvérovou podporou. Počas testovania sme však zaznamenali...