dobrý den, nedávno jsem si koupil tuto fotopast, ale bez sim karty tu jsem poté dokoupil, ale jakmile ji vložím do fotopasti, tak se display zmodrá vyskočí CardError,( sim karty jsem už zkoušel dvě jiné) byl bych velice vděčný kdyby jste mi poradili co s tím
dobrý den, nedávno jsem si koupil tuto fotopast, ale bez sim karty tu jsem poté dokoupil, ale jakmile ji vložím do fotopasti, tak se display zmodrá vyskočí CardError,( sim karty jsem už zkoušel dvě jiné) byl bych velice vděčný kdyby jste mi poradili co s tím