Dobrý den, rozumím tomu správně, že s televizí LG bude soundbar fungovat tak, že budu moc hlasitost ovládat jen ovladačem od televize? Nemusím mít dva ovladače?
Dobrý den, rozumím tomu správně, že s televizí LG bude soundbar fungovat tak, že budu moc hlasitost ovládat jen ovladačem od televize? Nemusím mít dva ovladače?