Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Alza Premium

Nový štandard nakupovania

Chceme, aby sa vám na Alza.sk nakupovalo čo najlepšie. A čo možno najvýhodnejšie! Spoznajte nové Alza Premium, ktoré vzniklo na základe vašich požiadaviek.

Získajte vaše výhody

Užívajte si vaše výhody

Získať ZADARMO skúšobnú verziu na 30 dní Obnoviť Alza Premium

Skúšobná verzia je zadarmo. Potom Alza Premium stojí len 9,5 € mesačne. Zrušiť možno kedykoľvek.

Vaše Alza Premium je aktívne. Nastavenie účtu tu.

V nastavení zistíte, do kedy je vaše členstvo predplatené. Môžete tu tiež zapnúť alebo vypnúť automatické obnovovanie.

Doprava zdarma na všetko

Vyskúšajte, ako doprava zadarmo zvýši komfort vášho nakupovania. Jednoducho objednáte a tovar vám zadarmo dovezieme priamo domov alebo na ktorékoľvek naše výdajné miesto. Okrem knih platí na akýkoľvek tovar v akejkoľvek hodnote.

18 mesiacov na vrátenie tovaru

Záleží nám na tom, aby ste s tovarom zakúpeným na Alza.sk boli maximálne spokojní. S Alza Premium nič neriskujete, a ak nebude výrobok úplne podľa vašich predstáv, tak ho môžete do 18 mesiacov vrátiť. Viac v kompletných podmienkach.

Exkluzívne Premium Deals

Exkluzívne pre členov Alza Premium pripravujeme každý týždeň nové Premium Deals. Výrazné zľavy, ktoré nikde inde nenájdete. Žiadny výpredaj, ale kvalitný tovar od svetových značiek za bezkonkurenčné ceny.

Okamžité vybavenie reklamácií

Naším cieľom je vám poskytovať maximálny nákupný aj ponákupný servis. Zákon udáva, že na vybavenie reklamácie je lehota 30 dní. Pri zistení chyby do 90 dní od zakúpenia členom Alza Premium reklamovaný výrobok okamžite vymeníme za nový!

Prednostný prístup

Zákazníci sú pre nás na prvom mieste. S Alza Premium budete mať prvé miesto doslova! Na predajni vám tovar vydáme prednostne a pripravujeme pre vás tiež prednostný prístup k novým produktom či zľavám a veľa ďalších výhod.

K tomu navyše s Alza Premium získate získavate

Prehľad výhod, ktoré s Alza Premium získate máte

Skúšobná verzia
zadarmo
na 30 dní
Alza Premium
9,5 €
/mesačne
Alza Premium
95 €
/ročne
Doprava zadarmo na všetko
Exkluzívne Premium Deals
Okamžité vybavenie reklamácií
Prednostný prístup
Filmy online zadarmo
18 mesiacov na vrátenie tovaru
Predplatné časopisov zadarmo
Predplatné novín zadarmo
2 mesiace Alza Premium zadarmo

Staňte sa Alza Premium členom
a užívajte si nový štandard nakupovania

Získať ZADARMO skúšobnú verziu na 30 dní Obnoviť Alza Premium

Prvých 30 dní služby je zadarmo. Na aktiváciu je nutné zadať platobnú kartu, ktorú overíme tým, že na nej rezervujeme a potom uvoľníme 0,04 €. Ak službu v skúšobnej dobe nezrušíte, cena bude 9,5 € za mesiac, prípadne si môžete zvoliť 95 € za rok. Všetko vrátane DPH. Službu je možné kedykoľvek zrušiť. Skúšobnú dobu nemožno opakovať.

Chceme vám poskytovať čo najvyšší komfort nakupovania a spríjemnenie každodenného života. Preto sme nové Alza Premium pripravili v spolupráci s vami, našimi zákazníkmi. Okrem nových a vylepšených služieb sa môžete čoskoro tešiť na ďalšie rozšírenie výhod Alza Premium!

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB9