Veľký tovar doručíme zadarmo PET TOPky

Automatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 (RECENZIA)

Zobraziť katalóg

Recenzia

Aktualizované

Vyskúšala som rôzne druhy jej prípravy, od instantnej, prekvapkávanej, cez kávu pripravovanú v moka kanvičke či french presse, až po kávu z domácich automatických kávovarov. Zatiaľ som však toho názoru, že najlepšiu kávu mi aj tak dokážu pripraviť iba v profesionálnom prístroji v mojej obľúbenej kaviarni. S radosťou som však súhlasila s vyskúšaním automatického kávovaru vyššej triedy, kávovaru Philips Saeco GranAroma SM6585/00. Dokáže tento krásavec vykúzliť kávu podľa môjho gusta porovnateľnú s kaviarenskou kvalitou?

Plnoautomatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia

Philips Saeco GranAroma SM6585/00 (RECENZIA) – OBSAH

 1. Vybavenie automatického kávovaru Philips Saeco GranAroma
 2. Technické parametre kávovaru Philips Saeco GranAroma SM6585/00
 3. Uvedenie kávovaru do prevádzky
 4. Príprava nápojov v kávovare Philips Saeco GranAroma
 5. Ovládanie kávovaru Philips Saeco GranAroma
 6. Aké možnosti osobného nastavenia kávovar ponúka?
 7. Šesť používateľských profilov kávovaru Saeco GranAroma
 8. Ako sa Saeco GranAroma udržiava v praxi
 9. Celkové hodnotenie kávovaru Philips Saeco GranAroma SM6585/00

Vybavenie automatického kávovaru Philips Saeco GranAroma

Z prvého zoznámenia s týmto dizajnovým fešákom som naozaj nadšená. Hneď na prvý pohľad ma zaujal veľký prehľadný farebný displej s rozmanitou ponukou rôznych druhov káv a kladne hodnotím aj nerezovú úpravu prednej strany. Tá v kombinácii s elegantnou čiernou farbou doplnenou jednoduchými striebornými líniami vytvára z kávovaru naozaj luxusnú štýlovú záležitosť. Okrem samotného prístroja balenie obsahuje:

 • Kryt odkvapkávacej tácky
 • Nádržku na mlieko a trubičku
 • Manuál v slovenskom jazyku
 • Vodný filter AquaClean
 • Odmerku na mletú kávu
 • Testovací prúžok na zistenie tvrdosti vody
 • Tubu s plastickým mazivom
 • Napájací kábel
Plnoautomatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Automatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 so všetkým príslušenstvom vrátane manuálu v slovenskom jazyku.

Technické parametre kávovaru Philips Saeco GranAroma SM6585/00


Parametre Philips Saeco GranAroma SM6585/00
Tlak čerpadla 15 barov
Kapacita karafy na mlieko 0,6 l
Objem nádržky na vodu 1,8 l
Kapacita zásobníka kávových zŕn 300 g
Kapacita nádoby na odpad 12 porcií
Kapacita nádoby na odkvapkávanie 500 ml
Vodný filter AquaClean
HygieSteam
Vyberateľná naparovacia jednotka
Možnosť mletej kávy
Dve kávy naraz
Dvojitá šálka mlieka
Rozmery výrobku (Š × H × V) 262 × 383 × 448 mm
Hmotnosť výrobku 8,5 – 9 kg
Dĺžka kábla 120 cm

Prehľadný displej TFT

Dominantou kávovaru je veľký farebný dotykový TFT displej, na ktorého paneli nájdeme podsvietené farebné ikony káv, ako aj ďalšie tlačidlá na jednoduchú a rýchlu obsluhu aj nastavenie kávovaru. Podsvietenie, rovnako ako zvukovú odozvu tlačidiel, je možné regulovať alebo úplne vypnúť.

Automatický espresso kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Farebný dotykový displej vyniká prehľadnosťou a v ponuke nastavenia jazykov je možné zvoliť aj slovenčinu.

Keramický mlynček na jedinečnú arómu

O mletie kávových zŕn sa v prípade automatického kávovaru Philips Saeco GranAroma SM6585/00 postarajú 100 % keramické mlynčeky, ktoré sa vzhľadom na svoju extrémnu presnosť a pevnosť nikdy neprehrievajú, a zachovajú tak charakteristickú chuť zrnkovej kávy aj pri dlhodobom používaní. Vďaka tomu si vždy vychutnáte čerstvú aromatickú kávu, prípadne si môžete individuálne zvoliť hrubosť mletia a vybrať si z 12 nastavení to najviac vyhovujúce. Pokiaľ sa však necítite ako úplný kávový expert, nevadí, espresso kávovar je už počas výrobného procesu nastavený na ideálne mletie zŕn pri príprave kávy v plne automatickom kávovare.

Kávovar na zrnkovú kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Kávoví experti si môžu vyladiť bohatosť kávy voľbou hrubosti mletia kávových zŕn.

Inteligentný systém Aroma Extract

Dokonalá chuť každej šálky kávy spočíva v optimálnej rovnováhe medzi teplotou prípravy a extrakciou arómy, o čo sa v prípade kávovaru Philips Saeco GranAroma SM6585/00 postará inteligentný systém Aroma Extract. Ten udržuje teplotu vody v rozmedzí 90 a 98 °C a zároveň reguluje prietok vody, takže máte istotu, že je vaša kávička vždy správne pripravená. Rovnakým spôsobom sa systém Aroma Extract stará aj o reguláciu aj správnu teplotu mliečnej peny.

Špeciálny uzáver Aroma seal

Vrchný zatemnený kryt má automatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 dômyselne navrhnutý tak, aby zabezpečil zachovanie pôvodnej arómy kávových zŕn, a to až po dobu niekoľkých dní. Zároveň svojím krytím slúži na zníženie hlučnosti v priebehu mletia kávových zŕn.

Stroj na kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia Automatický kávovar s mlynčekom na kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Vrchný kryt Aroma seal spoľahlivo tesní a vďaka svojmu zatmaveniu chráni kávové zrná, aby nestratili svoju charakteristickú chuť a vôňu.

Uvedenie kávovaru do prevádzky

Potom, čo som káblom zapojila kávovar na zrnkovú kávu do zásuvky, stláčam zapínacie tlačidlo a postupujem podľa jasných inštrukcií na prehľadnom displeji. Najprv ma automatický kávovar vyzve na voľbu jazyka, vyberám preto v množstve uvedených jazykov slovenčinu. Ďalej je potrebné nastaviť tvrdosť vody, pretože tento faktor môže výrazne ovplyvniť chuť pripravenej kávy. Na určenie tohto parametra poslúži priložený testovací prúžok, ktorý mi po ponorení do vody ukazuje dve červené políčka, zvolím teda druhý stupeň tvrdosti vody.

Filter AquaClean chráni pred vodným kameňom

Súčasťou vybavenia kávovaru je aj filter AquaClean, ktorý udržuje vodu na prípravu kávy čistú a spomaľuje tvorbu vodného kameňa, takže sa bez jeho čistenia zaobídete až počas 5 000 šálok. Inštaláciu filtra AquaClean vám espresso kávovar popíše krok za krokom, celkovo ide o veľmi jednoduchú a rýchlu záležitosť, ktorá vám zaberie sotva 2 minúty.

Presso stroj Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia Kávovar na zrnkovú kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Filter AquaClean poskytuje dlhodobú ochranu pred vodným kameňom.

Zapojenie napeňovača mlieka

Aby bola príprava kávovaru kompletná, skúšam zapojiť aj napeňovač mlieka, ktorý je konkrétne pri príprave mojej obľúbenej kávy nenahraditeľný. Nádobka na mlieko je veľmi praktická a umožňuje uschovať zvyšok mlieka po použití v chladničke, rovnako tak je možné ju umývať v umývačke riadu. Z viečka nádobky vedie kovová trubička, ktorá je ku kávovaru pripojená silikónovou hadičkou, jej prepojenie s kávovarom je veľmi jednoduché.

Kávovar na zrnkovú kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia Espresso kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Mliečny systém počas chvíle vytvorí nadýchanú mliečnu penu.

Príprava nápojov v kávovare Philips Saeco GranAroma

Ponuka nápojov zohráva často kľúčovú úlohu pri výbere nového kávovaru a možnosť prípravy až 16 nápojov má konkrétne v našej rodine veľké využitie. Manžel, ktorý sa vyžíva v tradičnej čiernej káve, ocení možnosť prípravy ristretta, espressa aj väčšieho americana, ja ako milovníčka nadýchaných mliečnych kávových špecialít si môžem vychutnať krémové cappuccino, caffe latte aj latte macchiato a deťom pripraví náš nový člen rodiny raňajkové kakao, čaj pri prechladnutí alebo obľúbené babyccino, teplé našľahané mlieko zasypané trstinovým cukrom.

Pressovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
S kávovarom Philips Saeco GranAroma SM6585/00 zvládnete pripraviť až 16 druhov nápojov.

Okrem obľúbených kávových pochutín si môžete vychutnať aj ďalšie kávové špeciality a prísť tak na chuť novým typom kávových nápojov. Každý z pripravovaných nápojov si naviac môžete upraviť podľa vlastnej chuti a vytvoriť si tak kávu presne na mieru.

Ponuka nápojov v priamej voľbe

 • Espresso
 • Coffee
 • Americano
 • Cappuccino
 • Latte macchiato
 • Caffe latte
ESPRESSO AMERICANO COFFEE
Perfektná príprava klasického espressa, krémového cappuccina, ktoré nadchne dokonalým lávovým efektom, aj väčšieho americana pre dlhší pôžitok z tradičnej kávovej chuti.
Latte macchiato Caffe latte Mliečna pena
Ponuka mliečnych špecialít je len vo vašej réžii – či už sa rozhodnete pre jemné latte macchiato, pripravíte svojim deťom teplú mliečnu penu, alebo si doprajete silnejšie caffe latte.

Ponuka nápojov v ďalšej voľbe

 • Caffe crema
 • Ristretto
 • Espresso lungo
 • Espresso macchiato
 • Talianske cappuccino
 • Café au Lait
 • Flat White
 • Mliečna pena
 • Teplé mlieko
 • Horúca voda

Ovládanie kávovaru Philips Saeco GranAroma

Vďaka farebnému dotykovému ovládaciemu panelu s podsvietenými ikonami je ovládanie kávovaru prehľadné a intuitívne. Na prípravu kávy tak nie je potrebné žiadne dlhé nastavovanie a riešenie, stačí iba jediným stlačením zvoliť preferovaný nápoj a ďalej postupovať podľa inštrukcií. Buď môžete využiť už prednastavené parametre pri jednotlivých nápojoch, alebo si konkrétny nápoj prispôsobiť podľa svojej chuti pomocou širokej škály parametrov.

Aké možnosti osobného nastavenia kávovar ponúka?

Dotykový displej disponuje tzv. vyrovnávacou funkciou Coffee Equalizer, ktorá umožňuje nastaviť rôzne parametre nápojov. Môžete si tak prispôsobiť silu, objem, teplotu a chuť kávy, množstvo kávy a mlieka podľa veľkosti šálky, objem mliečnej peny, a dokonca aj poradie mlieka a kávy.

Nastavenie sily a množstva kávy

Akonáhle zvolíte konkrétny nápoj, na displeji sa vám zobrazí možnosť upraviť silu a množstvo pripravovanej kávy. Silu kávy môžete zvoliť v 5 úrovniach podľa toho, či preferujte chuť silnejšej kávy, alebo radšej jej slabšiu alternatívu. Ak dosiahnete maximálne nastavenie, v spodnej časti displeja sa objaví funkcia DoubleShot, ktorá automaticky zdvojnásobí silu kávy. Ďalšou možnosťou, ako získať silnejšiu a intenzívnejšiu kávovú chuť, je využiť nastavenie v ponuke CoffeeMaestro, kde zvolíte možnosť Forte. Máte tu hneď dva spôsoby, pomocou ktorých dosiahnete silnú kávovú chuť.

Plnoautomatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia Presso stroj Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia Kávovar na zrnkovú kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Na prehľadnom displeji si silu a intenzitu kávy môžete nastaviť hneď dvoma spôsobmi.

Nastavenie množstva mlieka

Pokiaľ pijete kávu s mliekom, môžete si presne nastaviť množstvo mlieka, a to dokonca v 5 rôznych veľkostiach. Konkrétne také cappuccino si môžete vychutnať s nadýchanou penou s objemom 90, 120, 150, 180 alebo 210 ml.

Nastavenie teploty vody

Naozajstní kávoví fajnšmekri si môžu pri príprave obľúbeného nápoja upraviť aj teplotu vody. Na výber sa ponúkajú 3 úrovne teploty vody.

Funkcia Extra Shot

Pre milovníkov skutočne silnej kávy má automatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 špeciálnu funkciu Extra Shot, ktorú opäť ľahko nájdete vo voľbe konkrétneho nápoja. Táto funkcia chuť kávy zintenzívni, nedôjde však k jej zhorknutiu.

Voľba cestovný hrnček

Nestíhate si vypiť váš obľúbený nápoj doma a radi by ste si ho vychutnali cestou do zamestnania? Aj takú možnosť vám plnoautomatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 ponúka. Stačí zvoliť v ponuke možnosť cestovný hrnček a naplniť si vlastný termohrnček kávou, ktorá vám spríjemní deň. Aj v tomto prípade si upravíte silu a teplotu kávy podľa chuti, a dokonca si môžete zvoliť aj objem hrnčeka 240 ml alebo 360 ml.

Funkcia LatteDuo

Skvelú príležitosť, ako si vychutnať kávu spoločne s partnerom či kamarátkou, ponúka súčasná príprava dvoch šálok kávy. Stačí iba na zvolenú ikonu nápoja kliknúť dvakrát a v okamihu máte pripravený nápoj pre vás aj vašu spoločnosť. Táto možnosť sa týka aj mliečnych kávových špecialít.

Stroj na kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
S kávovarom Philips Saeco GranAroma SM6585/00 pripravíte súčasne dve šálky klasickej aj mliečnej kávy.

Funkcia LattePerfetto

Vďaka funkcii Latte Perfetto si tiež upravíte štýl mlieka. Preferujete radšej teplé mlieko, alebo si radšej necháte kávu ozdobiť jemnou mliečnou penou? Kávovar na zrnkovú kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 napení mlieko hneď dvakrát a až potom ho naleje do šálky, kde vytvorí dokonalú krémovú vrstvu.

Priestor na mletú kávu

Na svoje si môžu prísť aj hostia, ktorí nedajú dopustiť na tradičnú chuť tureckej kávy. Prekvapte ich a využite otvor na mletú kávu, do ktorého zmes vsypete a na displeji pri prvom kroku nastavíte prípravu mletej kávy.

Ďalšie možnosti nastavenia

Medzi ďalšie možnosti, ktoré svojim používateľom espresso kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 prináša, patrí aj výškovo nastaviteľný výpust, ktorú si upravíte presne podľa veľkosti pripravovaného nápoja. Od nízkeho ristretta až po vysoké poháre na caffe latte. Nastaviť možno tiež čas pohotovostného režimu, jas displeja, ovládací jazyk, zvukovú odozvu displeja a pre zvedavých kávových nadšencov je k dispozícii aj štatistika, ktorá vás informuje o tom, koľko káv a aké druhy ste už v kávovare Philips Saeco GranAroma SM6585/00 pripravili.

Šesť používateľských profilov kávovaru Saeco GranAroma

Pri voľbe individuálneho nastavenia jednotlivých druhov káv máte k dispozícii vlastný používateľský profil, do ktorého si vždy uložíte váš obľúbený recept. Presne podľa svojej chuti si tak zvolíte objem, silu aj teplotu pripravovaného nápoja a pri ďalšej príprave kávy už nič nastavovať nemusíte. Stačí iba zvoliť svoj profil, v ktorom má už automatický kávovar v pamäti uložené predchádzajúce nastavenia. Profilov, ktoré sú farebne odlíšené, ponúka kávovar celkom šesť, čo je dostatočný počet aj pre širšiu rodinu, a taktiež tu nájdete profil hosťa, ktorý výsledný recept neukladá a pripravované nápoje tak môžete ľubovoľne upravovať.

Presso stroj Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Každý člen rodiny si môže zvoliť vlastnú farbu profilu, do ktorého si uloží presnú prípravu nápojov podľa svojej chuti.

Ako sa Saeco GranAroma udržiava v praxi

Príprava lahodnej kávy je jedna vec, údržba kávovaru je však tiež veľmi podstatnou záležitosťou, ktorá ma zaujíma. Samozrejme mi ide o to, aby bol automatický kávovar čo najmenej náročný na údržbu a pokiaľ možno, aby si základné čistenie dokázal zaobstarať sám. Ani v tomto prípade espresso kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 nesklamal. Nielenže sa prístroj automaticky prepláchne vždy pred vypnutím aj po zapnutí, ale aj v prípade čistenia mliečneho systému prichádza s významnou inováciou.

Mliečny systém

Vďaka funkcii HygieSteam sa plnoautomatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 sám postará o vyčistenie celého okruhu mlieka pomocou pary. Po ukončení prípravy nápoja tak môžete spozorovať, ako sa okolo vstupu hadičky do kávovaru jemne vytvorí para – dôjde k vstreknutiu prúdu hygienickej pary, ktorá vyčistí priestor od náustku až po trubicu na mlieko. Prístroj je tak ihneď pripravený na prípravu ďalšieho nápoja. Samotnú hadičku je možné po ukončení prípravy rýchlo a ľahko prepláchnuť pod tečúcou vodou, nádobku so zvyškom mlieka jednoducho vložíte do chladničky. Ako hadičku, tak aj nádobku je možné opláchnuť v umývačke riadu.

Pressovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia Stroj na kávu Philips Saeco GranAroma SM6585/00 recenzia
Naparovacia jednotka varnej zostavy je ľahko prístupná na jednoduché čistenie.

Varná zostava

Dobre prístupná naparovacia jednotka sa dá ľahko vybrať a raz týždenne umyť pod tečúcou vodou, ako odporúča výrobca. Okrem tejto pravidelnej údržby je potrebné na zabezpečenie bezchybnej funkčnosti prístroja varnú zostavu kávovaru raz za mesiac vyčistiť 5 minútovým programom zameraným na čistenie varnej zostavy pomocou odmasťovacej tablety Philips. Raz za dva mesiace by sa mal kávovar premazať plastickým mazivom, ktorého tuba je tiež súčasťou balenia.

Celkové hodnotenie kávovaru Philips Saeco GranAroma SM6585/00

Plnoautomatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 prekonal moje očakávania a osobne mu skladám poklonu, pretože s tak dokonalou prípravou kávy aj následným minimom starostí o údržbu kávovaru som sa naozaj ešte nestretla. Ako výzvu som vnímala vyskúšanie všetkých možností, ktoré espresso kávovar ponúka, od rozmanitosti kávových nápojov až po individuálne nastavenie jednotlivých parametrov pre konkrétny nápoj.

S manželom sme si každý v priebehu niekoľkých dní vytvorili svoje osobné profily, do ktorých sme si uložili niekoľko druhov káv. On ako milovník čiernej horkej kávy preferoval ristretto a espresso, ja som sa naopak vyžívala v mliečnych kávových nápojoch, pri ktorých som skúšala nastavenie pomeru vody a mliečnej peny, kým som si nevyladila obľúbené cappuccino či caffe latte k dokonalosti. Ani naše deti nezostali pozadu a s obľubou si dopriali špeciálne babyccino – hustú mliečnu penu zľahka zasypanú mletou škoricou a trstinovým cukrom. Keď prišla na návštevu svokra, prekvapili sme ju prípravou mletej kávy, pretože ona na svojho „turka“ nedá dopustiť.

V priebehu 14 dní sme si automatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00 zamilovali natoľko, že sme mu nechali na mieru vyrobiť vstavanú policu do kuchynskej steny, kde má svoje čestné miesto, a stal sa dizajnovou perlou našej domácnosti. Trúfam si povedať, že sme našli dokonalú alternatívu, ako si aj v domácom prostredí pripraviť rovnako kvalitnú kávu ako vo vyhlásenej talianskej kaviarni a užívať si všetky chute, vône a pohodovú atmosféru, ktorá je s pitím kávy neodmysliteľne spätá.

Plnoautomatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00

Automatický kávovar Philips Saeco GranAroma SM6585/00

Philips Saeco GranAroma SM6585/00

Automatické kávovary

Plnoautomatický kávovar s extra širokou ponukou káv sa radí medzi najlepšie automatické kávovary na trhu. Oceníte vysoký používateľský komfort, možnosť prípravy až 16 druhov nápojov, prehľadný farebný displej s intuitívnym ovládaním, možnosť individuálneho nastavenia každého nápoja a jeho uloženie do osobného profilu, krémovú a nadýchanú mliečnu penu aj inovatívny spôsob parného čistenia mliečneho systému.

Vďaka vysoko elegantnému dizajnovému vyhotoveniu s chrómovanou úpravou je nositeľom významných dizajnových ocenení, konkrétne získal cenu REDDOT WINNER 2021 aj DESIGN AWARD 2021. Prístroj pôsobiaci luxusným dojmom sa tak stáva ozdobou každej domácnosti.

Klady

 • Široká ponuka káv aj mliečnych kávových špecialít
 • Káva presne podľa vlastnej chuti
 • Mliečny systém LatteGo
 • Lahodná mliečna pena
 • Funkcia Extra shot
 • Funkcia CoffeeMaestro
 • Funkcia Coffee Equalizer
 • Možnosť mletej kávy
 • 6 používateľských profilov
 • Farebný displej TFT
 • 100 % keramické mlynčeky
 • 12 stupňov nastavenia mletia zŕn
 • Intuitívne ovládanie
 • Aróma veko na kávové zrná
 • Jednoduchá údržba
 • Automatické čistenie parou po použití
 • Plne vyberateľná naparovacia jednotka
 • Filter AquaClean
 • Veľká kapacita nádoby na odpad
 • Luxusný dizajn

Zápory

 • Nevie nahrievať šálky
Eva Mizerová

Eva Mizerová

K písaniu a čítaniu som mala vždy kladný vzťah, a preto vítam možnosť uplatniť svoj koníček aj v pracovnom živote. Písanie článkov a tvorba recenzií je pre mňa príjemnou kreatívnou činnosťou, ktorú môžem vykonávať nielen doma, ale aj na cestách s obytným vozidlom. Mojou obľúbenou destináciou sa stalo Taliansko a uchvátilo ma natoľko, že som sa s chuťou pustila do štúdia taliančiny a v súčasnej dobe už mám za sebou aj preklady prvých kníh. Ďalej pôsobím ako šéfredaktorka internetového magazínu, takže času naozaj nemám nazvyš. Podstatné však je, že to, čo robím, ma baví a napĺňa.

4,2
Saeco GranAroma SM6585/00
Automatický kávovar tlak 15 bar, funkcia horúcej vody, príprava dvoch šálok naraz a automatické vypnutie, objem nádržky na vodu 1,8 l, mechanizmus mletia: mlecie kamene, príkon 1500 W, šírka 26,2 cm, výška 38,3 cm, hĺbka 44,8 cm, hmotnosť 8,816 kg

1 039 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHIAK039
Vytlačiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií