AlzaPlus+ 30% zľava na vybrané elektrobicykle

FIFA 18 – najlepší futbal opäť od EA (RECENZIA)

Zobraziť katalóg

Medzi fanúšikmi série FIFA panuje nepísané pravidlo, že sa oplatí kupovať vždy každý druhý diel. Lenže ak máte slabosť pre vôňu čerstvo pokoseného trávnika a vstávate s kopačkami na nohách, je ťažké odolať. Každoročné vydávanie futbalového simulátora od EA Sports má za následok to, že nie vždy sa dočkáme veľkých noviniek. Ako je na tom tohtoročná FIFA 18 a či sa jej kúpa oplatí, sa dozviete v našej recenzii.

Čo všetko sa v recenzii FIFA 18 dozviete?

 1. FIFA 18 a príbehový režim Cesta
 2. FIFA 18 ponúkne inteligentnejších obrancov
 3. Rýchlejšie a jednoduchšie prechody do útoku
 4. FIFA 18 a novinky v obsahu
 5. Grafické spracovanie opäť na jednotku
 6. FIFA 18 verzus Pro Evoluton Soccer 2018
 7. FIFA 18 je opäť najlepší diel série
 8. Hardvérové nároky pre FIFA 18 PC
 9. Recenzia hry FIFA 18: záverečné hodnotenie
 10. Čo sme o hre FIFA 18 napísali skôr?

FIFA 18 a príbehový režim Cesta

Jednou z najväčších noviniek predchádzajúceho ročníka bol príbehový režim, v ktorom ste si obuli kopačky vymysleného futbalistu Alexa Huntera a pokúsili sa v jeho koži prebojovať do tých najvyšších súťaží. Hoci reakcie boli sprvu vlažné, čoskoro po vydaní si tento režim získal veľkú priazeň hráčov a nechýba tak ani v tomto dieli. Samozrejme, nedosahuje také detaily a rozmery, ako príbehové kampane v hrách odlišných žánrov, ale v rámci športových simulátorov ide o vec doteraz nevídanú.

FIFA 18; Wallpaper: Ronaldo, ťah na bránku

FIFA 18 opäť vylepšila prácu s loptou. Ak sa však pustíte do šprintu ako slávny Cristiano Ronaldo, manipulácia s loptou bude podstatne zložitejšia.

Futbalový zápas striedajú interaktívne filmové sekvencie, kde pri rozhovoroch volíte jednu z troch odpovedí a zažívate tak strasti a radosti typické pre začínajúcu hviezdu futbalového sveta. Nie je to síce žiadny futbalový seriál, napriek tomu sú filmové sekvencie v hre FIFA 18 pomerne zaujímavé, a ak máte futbal v srdci, rozhodne si tento režim užijete. Príbehovo nadväzuje presne tam, kde ste skončili, ostatne, nie nadarmo má tohtoročná Cesta podtitul Hunterov návrat. Spočiatku vyzerá všetko ružovo, o Huntera má záujem jeden veľký klub, kam by sa chcel dostať napríklad aj futbalový génius Lavický. Bohužiaľ, všetko dopadne inak, než by si Hunter prial, a ako už to tak býva, skončí zase na začiatku. Aké nečakané.

Musíte sa tak opäť odraziť od dna futbalového spoločenstva. Budete trénovať na ulici v Brazílii s miestnymi mladými talentami, vyskúšate ligu v USA a pozriete sa napríklad aj do rodného Anglicka, kde si vás pozvú do show Ria Ferdinanda, legendy Manchestru United, a stretnete sa aj s Ronaldom alebo Thierym Henrym. Všetci títo ikonickí hráči sú v hre FIFA 18 dabovaný svojimi reálnymi predstaviteľmi, čo vzhľadom na ich malé dabingové skúsenosti pôsobí niekedy trošku meravo, oveľa viac však oceníte veľkú mieru autenticity.

Okrem nového príbehu sme sa dočkali aj niekoľkých príjemných zmien. Možno meniť Alexov vzhľad obmenou jeho šatníka, účesu alebo tetovania a upravovať možno aj spracovanie dresu či doplnky, ako sú napríklad potítka. Môžete si ho tak upraviť podľa seba a ešte viac sa s ním stotožniť. Potešia aj interaktívne prestupové rokovania, ktorých sa zúčastníte so svojím agentom. Hráči predchádzajúcich ročníkov budú navyše určite radi za možnosť importovať si štatistiky „ich“ Huntera z hry FIFA 17.

FIFA 18; Wallpaper: Alex, Cesta FIFA 18; Gameplay: Alex, cesta, vzhľadFIFA 18; Wallpaper: Alex, Cesta

i Pozrite si náš nový Herný magazín!

FIFA 18 ponúkne inteligentnejších obrancov

Vzhľadom na každoročné vydávanie sme sa nedočkali žiadnych revolučných zmien, ale ako vždy ide séria dopredu vo forme malých vylepšení, ktoré posúvajú zážitok z hry zase o kúsok k vysnívanej dokonalosti. Ide o zmeny drobné, ale ak ste hrali predošlý ročník, alebo hádam prechádzate z ešte staršieho dielu, okamžite ich spoznáte. Veľké množstvo zmien v hre FIFA 18 sa točia okolo obrany. Doslova. Ešte v minulom ročníku bolo pomerne jednoduché sa priamo obtočiť okolo brániaceho hráča, tento rok už tak ľahko defenzívou neprejdete. Obrancovia teraz viac používajú vlastné telo ako prekážku a veľakrát sa nebránia púšťať až do takmer hokejovej hry telom.

Rýchlejšie a jednoduchšie prechody do útoku

Na druhú stranu došlo u obrancov aj k ich vyváženiu opačným smerom. V predchádzajúcich dieloch predpovedali vaše prihrávky za obranu takmer jasnovidecky a veľakrát dokázali predstihnúť aj nabiehajúceho útočníka. To už v hre FIFA 18 neplatí. Vďaka tomu sú všetky centre a prihrávky v behu podstatne nebezpečnejšie. Najmä v prípade centrov oceňujem aj ich realistické trajektórie letu, keď lopta konečne zatáča vo vzduchu tak, ako by mala. Na prvý pohľad je poznať aj vylepšený dribling, a ak patríte medzi tých hráčov, ktorí držia tlačidlo šprintu počas celej doby stretnutia, tento rok možno svoju taktiku prehodnotíte. Pracovať s loptou je teraz podstatne jednoduchšie, ak nešprintujete.

Kým pohyby hráčov a ich práca s loptou je opäť o niečo plynulejšia a reálnejšia, najmä pri spracovaní balóna, brankári rovnako ako vlani predvádzajú svoje nedostatky. V tých najhorších situáciách, keď sa snažíte zobrať súperovi loptu, ale ten už je pevne rozostavaný okolo vašej brány a páli jednu ranu za druhou, sa brankári nepochopiteľne dlho dvíhajú zo zeme a ich výkony sú ťažko predvídateľné. Občas vás prekvapia aj tým, že sa snažia loptu dostať smerom do ihriska, aj keď nie je v dosahu žiadny spoluhráč.

FIFA 18; Gameplay: Ronaldo, Strela na bránku FIFA 18; Gameplay: gol, brankar

i Mohlo by vás zaujímať
Pro Evolution Soccer 2018 vyjde tradične v septembri
NHL 18 – revolúcia, alebo stále to isté?
F1 2017 – simulátor pre skúsených (RECENZIA)
Stane sa Gran Turismo Sport pretekárskou hrou roka?

FIFA 18 a novinky v obsahu

Najnovší ročník futbalového simulátora od EA ponúka už tradične veľké množstvo herných režimov. Môžete vytvárať vlastné turnaje, kombinovať všetky dostupné ligy a súťaže, vteliť sa do role manažéra futbalového klubu, prípadne si vytvoriť svoju vlastnú postavu a s ňou dobývať futbalový svet. FIFA 18 ako každý rok rozšírila svoju cennú pokladnicu licencovaných ligových súťaží, tá slovenská, bohužiaľ, stále chýba. Jediným zástupcom je pražská Sparta, ktorej fanúšikovia si aspoň môžu takto virtuálne vynahradiť doterajšiu smolu, ktorá ich klub v poslednej dobe sprevádza.

Stredom pozornosti je režim Ultimate Team, ktorý sa teší veľkej obľube a ktorý sa často mení na závislosť a možno aj gamblerstvo. Hoci je to čisto na hráčovi, možno si vďaka mikrotranzakciám kupovať balíčky kariet s futbalistami, čo už nejedného fanúšika tohto návykového herného režimu stálo nemálo času a ešte viac peňazí. V EA Sports si však povedali, že v prípade hry FIFA 18 pôjdu ešte ďalej, ale v dobrom zmysle slova. Udržať pri hre vás teraz majú denné alebo týždenné úlohy, ktoré ponúkajú špecifické výzvy ako streliť za týždeň 40 bránok alebo skórovať s určitým hráčom.

Grafické spracovanie opäť na jednotku

„Harcovníkom“ série určite neunikol minuloročný prechod na Frostbite engine, ktorý so sebou priniesol predovšetkým veľmi peknú grafiku. Technicky všetko nebolo úplne čisté, od toho je tu však práve tohtoročný diel, ktorý prakticky všetky nedostatky eliminoval. Jedinou vecou, ktorej sa séria FIFA hádam nikdy nezbaví, je prelínanie textúr. To už nie je také časté ako predtým, ale stále je relatívne bežné vidieť, ako ruka jedného hráča skončí v útrobách tela niekoho iného.

Čo sa týka vizuálneho spracovania, možno hru FIFA 18 len chváliť. Vyznamenanie si zaslúži predovšetkým modely samotných hráčov, ktoré sú veľmi detailné a navyše pôsobia prirodzene. Okrem vierohodnejších tvárí sa veľké množstvo známejších hráčov dočkalo celkového vylepšenia svojho vzhľad, ktorý je teraz viac autentický. Napríklad taký Radja Nainggolan má teraz svoje charakteristické tetovanie. Obdivuhodné sú tiež drobnosti, ako napríklad pot stekajúci po čele alebo (v rámci možností) realisticky sa vlniace dresy hráčov v závislosti na tom, ako sa práve hýbu.

FIFA 18; Wallpaper: Ronaldo, oslava gólu

Vďaka technológii motion capture uvidíte tie najväčšie futbalové hviezdy predvádzať svoje obľúbené a jedinečné pohyby.

Ak je reč o pohybe hráčov, ten je teraz ešte plynulejší a prirodzenejší vďaka (opäť) využitej technológii motion capture. To spoznáte najmä u tých najväčších hviezd, ktorých charakteristické správanie a maniere ihneď rozozná každý futbalový fanúšik. V hre FIFA 18 ste tak svedkami nielen realistických výpadov Christiana Ronalda, ale tiež jeho nezameniteľného spôsobu osláv strelených gólov. Vizuálne vylepšené sú aj štadióny a konečne aj samotní fanúšikovia, ktorí sú skutočnejší. Dokonca sa prirodzene zapájajú do osláv gólu vo chvíli, keď sa s nimi pribehne autor streleného gólu pozdraviť.

FIFA 18; Wallpaper: Stadion, fanúšikovia FIFA 18; Wallpaper: detaily tvárí

FIFA 18 verzus Pro Evoluton Soccer 2018

Xbox alebo PlayStation? Iron Man alebo Captain America? FIFA alebo PES? Takmer odveká rivalita dvoch futbalových simulátorov v posledných rokoch začína byť netradične tesná a hlavne, keď dlhoroční „fifari“ prechádzajú ku konkurencii od Konami. Pre zarytých kritikov, ostatne, nie je FIFA ani simulátorom, čo sa týka herného poňatia je totiž o poznanie arkádovejšia, čo spoznáte už na samotnej rýchlosti hry. Ak teda hľadáte predovšetkým realistický zážitok, Pro Evolution Soccer 2018 je hrou pre vás. Kde, naopak, séria od EA dlhodobo vedie, je záplava licencovaných líg, ktoré konkurencii zásadne chýbajú, a hoci sa Konami snaží v tomto smere dohnať svojho konkurenta, FIFA má stále obrovský náskok.

FIFA 18 od EA Sports poráža konkurenciu aj v ponuke herných režimov a je jedno, či chcete hrať za jedného hráča, rovno za celý tím alebo sa túžite stať manažérom futbalového klubu. V poslednom spomínanom síce PES drží krok vo forme vylepšeného režimu My Club, kde sa ukážu hviezdy, ako napríklad Diego Maradonna alebo Usain Bolt, ale robustný Ultimate Team je v tomto smere ďaleko pred konkurenciou. Pokiaľ ide o hranie na internete, sú na tom obe hry prakticky rovnako, PES však víťazí v možnosti úprav a vytváraní vlastného obsahu, či už ide o hráča, alebo celé tímy. Vo výsledku však záleží predovšetkým na vašich preferenciách.

FIFA 18 je opäť najlepší diel série

Priznávam, že to už trochu hraničí s trápnosťou, ale FIFA 18 je naozaj najlepším dielom série. Predstaviť všetky menšie novinky by stačilo na ďalší samostatný článok, ale prevažná väčšina z nich znateľným spôsobom vylepší zážitok z hrania – napríklad zjednodušené striedanie, pri ktorom hra samotná ponúkne optimálne riešenie a vám už len stačí ponuku potvrdiť. Žiadne prerušovanie hry a utápanie sa v menu.

Je tiež veľa noviniek, ktoré odhalíte až s dlhším odstupom. Napríklad som celkom náhodou narazil na zaujímavú vychytávku v podobe nenávistných fanúšikov, ktorí vám nič neodpustia, ak opustite ich tím. Ako napríklad N'golo Kanta, ktorý vlani prestúpil z Leicestri City do Chelsea. Ak tieto menšie vylepšenia nie sú dostatočným argumentom na kúpu tohtoročného dielu, presvedčí vás možno pokračovanie príbehového režimu Cesta, ktorý opäť ponúkne 12 až 15 hodín herného času, čo je už sama o sebe slušná porcia zábavy.

Kúpa hry FIFA 18 sa oplatí, predovšetkým ak ste naozaj veľkým fanúšikom, prípadne ste z nejakého dôvodu vynechali predchádzajúci diel. Ak ste skôr sviatočným hráčom futbalu, je na zváženie, či chcete mať to najlepšie na trhu, alebo sa uspokojíte napríklad s o dosť lacnejším, pritom stále dobrým futbalom hry FIFA 17. Hra vyšla na platformách PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 a Switch 29. 9. 2017. Táto recenzia bola napísaná pre PS4 verziu. Športu zdar – a futbalu zvlášť.

FIFA 18; Gameplay, rozhodca

Modely postáv sú opäť o niečo detailnejšie. Môžete vidieť realisticky vystupujúce chrániče alebo oblečenie vlniace sa v závislosti na pohybe hráča.

Hardvérové nároky pre FIFA 18 PC

Minimálne hardvérové požiadavkyOdporúčané hardvérové požiadavky
Operačný systémWindows 7 64-bitWindows 10 64-bit
ProcesorIntel Core i3-2100Intel Core i3-6300T
Grafická kartaNVidia GeForce GTX 460 alebo Radeon R7 260x v3NVidia GeForce GTX 670 alebo Radeon R9 270X
DirectXDirectX 11.0DirectX 11.0
Operačná pamäť8 GB RAM8 GB RAM
HDD50 GB50 GB

Recenzia hry FIFA 18: záverečné hodnotenie

Hodnotenie 90 % Alza.sk
Hlavné parametre: Hrateľnosť
85 %
Audiovizuálne spracovanie
90 %
Opätovná hrateľnosť
95 %
FIFA 18; recenzia

Klady

 • Už tradične česká lokalizácia
 • Sťaženie prechodu cez obranu
 • Realistickejšie pohyby hráčov
 • Pokračovanie príbehového režimu Cesta
 • Skvelé audiovizuálne spracovanie

Zápory

 • Občasné chyby brankárov
 • Prelínanie textúr
Filip Němec
Moje meno je Filip Němec a píšem o všetkom, čo sa týka herných konzol. Gaučové hranie, to je moje. Nebránim sa prakticky ničomu, ale najradšej mám akčné adventúry a preteky. Moje herné srdce bije predovšetkým pre sériu Uncharted a pevne dúfam, že keď kompletne dobije, vyjde Half-Life 3.

Čo sme o hre FIFA 18 napísali skôr?

FIFA 18 Icons Stories – kartičky legendárnych hráčov v troch verziách

Toto ročné obdobie ponúka niekoľko istôt: úmorné horúčavy, veľtrh E3 2017 a pravidelne sa opakujúce súboje o najlepší futbalový simulátor v podaní nekonečných športových sérií PES a FIFA. Konami svojho zápasníka do pomyselného ringu vypustí už 14. septembra, EA Sports a jej FIFA 18 dorazí o dva týždne neskôr, 29. septembra. Mal by si PES robiť starosti? FIFA 18 s podtitulom „The World's Game“ (Svetová hra) opäť ponúkne podstatne širší výber futbalových klubov, ale hlavne na rozdiel od svojho konkurenta dorazí aj na hybridnú konzolu Nintendo Switch – aj keď to bude mať háčik (čítajte nižšie).

FIFA 18 Ultimate Team Icons budú v troch verziách, na Switchi budú chýbať

(Update 10. 8. 2017) V rámci nového herného prvku FIFA 18 menom Stories budú velikáni futbalových dejín v ponuke v troch časovo odlišných verziách. Takže napríklad taký Ronaldinho má svoju kartičku na rok 2002, keď pôsobil v Paris Saint-Germain, ďalšiu z roku 2010, teda z jeho angažmánu v AC Miláno, a poslednú, tzv. „Prime“ kartu z roku 2004, keď bol pravdepodobne na svojom vrchole s Barcelonou. Kým dve z týchto Icons bude možné získať štandardne cez balíčky a squad building challeges, k prime kartám sa dostanete len vďaka časovo limitovaným balíčkom počas „throwback“ štvrtkov.

Opäť bolo tiež potvrdené, že FIFA 18 na Nintendo Switch bude čo sa týka obsahu trochu chudobnejšia než jej ostatné edície. Z minulého trajlera sme sa dozvedeli (aj keď išlo o informáciu pomerne slušne skritú v malom písme), že majitelia Switchu si budú musieť odpustiť príbehovú kampaň The Journey a FIFA im nepôjde na engine Frostbite. Teraz je jasné už aj to, že zabudnúť môžu aj na Icons a Stories.

Nakoniec bol predstavený ešte jeden prvok týkajúci sa Ultimate tímov, Squad Battles. Ide o týždenné singlové súťaže, kde sa postavíte proti počítačom ovládaným tímom, ktoré vytvorili iní hráči. Odmeny za víťazstvo sú vysoké, avšak týkajú sa iba platforiem PC, Xbox One a PS4.

AC Sparta Praha sa objaví v hre FIFA 18

(Update 20. 7. 17) Sparťania, môžete oslavovať! Český futbal ako celok a najmä jeho najvyššia liga síce neprežívajú najlepšie obdobie, tu a tam sa však isté iskričky nádeje na úspešnejšie dni objavia. Medzi ne môžeme určite započítať aj najnovšiu správu z EA, a to skutočnosť, že rad futbalových tímov figurujúcich na súpiske FIFA 18 rozšíri aj tím z Letnej.

Neprináleží nám sa tu rozpisovať o biednom stave českého futbalu, to prenecháme iným naslovovzatým expertom. O mnohom vypovedá už len fakt, že sa v priebehu troch sezón vystriedajú na pozícii generálneho partnera hneď tri spoločnosti, pričom tá z rokov 2016/17 svoje dva pôvodne plánované ročníky ani nevydržala. Preto futbalových fanúšikov (pokiaľ teda budú schopní na chvíľu dať bokom klubovú rivalitu) určite poteší oznámenie z EA, podľa ktorého sa v septembri v hre FIFA 18 môžeme tešiť na český tím – Spartu.

AC Sparta Praha na majstrovský titul už pár rokov čaká, chuť si tak jej priaznivci môžu spravit aspoň virtuálne. Uvidíme, či bude v hre FIFA 18 vystupovať v pozícii českého solitéra, zatiaľ totiž nie sú informácie, že by sa k Sparte mali pridať ďalšie tímy. Pritom rokovania s EA bola podľa marketingového riaditeľa Sparty Tomáša Krivdy „bezproblémové a vecné“. Hádam to počujú aj ostatní zástupcovia najvyššej českej futbalovej ligy – naozaj by bol napríklad pre český najúspešnejší klub posledných rokov, plzeňskú Viktorku, taký problém dohodnúť si s EA podobné podmienky?

Mohla by si vziať ponaučenie nielen z Letenských, ale aj od ich odvekého rivala Slavie. Tá sa totiž podľa najčerstvejších informácií pozrie do Pro Evolution Soccer 2018 a zmerá tak sily napríklad s FC Barcelonou alebo Borussiou Dortmund.

Tvárou hry FIFA 18 je Cristiano Ronaldo, Ultimate Team Legends už nie sú Xbox-exclusive

Ako je zrejmé už z reveal trajlera FIFA 18, hlavnou hviezdou, ktorá svoju tvár prepožičia nielen marketingovej kampani, ale aj samotnému obalu hry, bude portugalský útočník Realu Madrid Cristiano Ronaldo. Obchodne stránky sa týkajú aj ďalšie informácie: vzácne kartičky Ultimate Team Legends boli premenované na Icons, a čo je podstatnejšie, zdá sa, že už nie sú exkluzivitou pre Xbox, ale dostanú sa k nim aj hráči na PS4 a PC. Sony verzus Microsoft – 1:0.

FIFA 18; Cristiano Ronaldo

Exluzívny obsah Ultimate Team Legends vo FIFA 18 už nie je výsadou len pre majiteľov konzoly Xbox. Ďalej nám FIFA 18 ponúkne zase o niečo viac futbalových klubov a vylepšenú príbehovú kampaň. Súboj PES 18 – FIFA 18 tak môže začať!

Príbehová kampaň hry FIFA 18 ďalej sleduje osudy mladého talentovaného hráča Alexa Huntera

Na veľtrhu E3 2017 bol podrobnejšie predstavený príbehový single-player režim The Journey. Príbehové kampane športových titulov od EA sú sympatickým pokusom, ako trošku oživiť žáner hier, ktoré už zo svojej podstaty a životnosti trvajúce vždy presne jeden rok budú v rebríčkoch originality vždy obsazdovať skôr spodné priečky. Celé meno kampane znie „The Journey: Hunter Returns“, čo pochopiteľne znamená jediné: fiktívny futbalista Alex Hunter sa vracia.

Príbeh mladého hráča FIFA 18 ďalej rozvíja a priamo nadviaže na úspechy, ktoré sa mu podarilo dosiahnuť v minulom diele. Ak ste teda s Alexom vyhrali Premier League alebo ste získali FA Cup, prenesiete si tieto tituly aj do novej hry. Vaša kariéra by teraz už nemala byť viazaná iba na anglickú ligu, pozriete sa okrem iného aj do Brazílie či USA.

V režime sa objavia aj Cristiano Ronaldovi a v profesijnom živote Alexa Huntera by mal zohrávať kľúčovú úlohu. To je určite solídne lákadlo, dúfame však, že nezostane len pri tom a že sa EA poučí z predchádzajúcich chýb a single-playerovú kampaň FIFA 18 vo všetkých ohľadoch vylepší. Pravdou totiž je, že práve ona cesta nádejného futbalového talentu do sveta veľkého futbalu príliš slávy neurobila, naopak, išlo v hre FIFA 17 o jeden z nejkritizovanejší prvkov.

FIFA 18; Cristiano Ronaldo scores

Kto iný by sa mohol objaviť na obale hry FIFA 18 ako hviezdny útočník Cristiano Ronaldo? Ten sa prihlásil o slovo aj v príbehovom režime The Journey, kde sa osobne stretne s Alexom Hunterom. Dúfajme, že FIFA 18 aj vďaka tomuto kroku docieli oveľa zaujímavejší príbeh.

FIFA 18 bude aj na Nintendo Switch! Lenže...

Tak ako minulý rok, aj tentoraz pobeží FIFA na engine od EA DICE Frostbite (v súčasnosti veľmi využívaný, ako napríklad Mass Effect: Andromeda alebo pripravovaný Star Wars Battlefront 2). Avšak tu sa dostávame k onomu háčiku spomínanému na začiatku článku: ak sa pozorne pozriete na spodný text na konci trailera, zistíte, že Frostbite a single-playerová The Journey sa týkajú len platforiem Xbox One, PlayStation 4 a PC. Inými slovami, používatelia Switchu majú v tomto ohľade asi smolu.

Zoznam všetkých platforiem, pre ktoré má FIFA 18 vyjsť, zahrňuje: PC, PS4 , Xbox One, Nintendo Switch, PS3 a Xbox 360. Avšak ako vidno, obsah sa na nich bude niekedy aj veľmi výrazne líšiť. Hra vychádza síce až 29. septembra. Ale keď chcete na virtuálny trávnik vyraziť o pár dní skôr a k tomu si odniesť 20 prémiových jumbo balíčkov, odporúčame vám siahnuť po špeciálnej „Ronaldo“ edícii dostupnej pre konzoly Xbox a Playstation.

Vytlačiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií