Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Motorola

Google Pixel 7a (RECENZIA): najnovší „áčkový“ model si zásadne prilepšil

Zobraziť katalóg

Google Pixel 7a, úvod

Google Pixel 7a (RECENZIA):
Najnovší „áčkový“ model si zásadne prilepšil


Do zostavy sedmičkových Pixelov sa nedávno pridal Google Pixel 7a. Už tradične ide o odľahčený variant vlajkových modelov, tento rok sa však „áčkový“ telefón naozaj vyšvihol. Cenovka je síce trochu vyššia, na oplátku však dostanete veľmi podobné parametre ako v prípade vlajkovej lode. Na papieri má teda telefón postarané. Ako si ale vedie v praxi? Na to sme sa pozreli v našej recenzii.



Recenzia

Autor: Matěj Toul

Google Pixel 7a (RECENZIA) – OBSAH

  1. V minimalistickom balení Google Pixel 7a toho veľa nehľadajte
  2. Telefón sa konečne priblížil konkurencii so zvýšenou obnovovacou frekvenciou
  3. Google Pixel 7a dáva kovový dizajn viac na obdiv
  4. Procesor je pri telefóne rovnaký ako pri zvyšku radu Google Pixel 7
  5. Google Pixel 7a je perfektný pre tých, čo chcú fotografovať ohromné snímky bez veľkého premýšľania
  6. Výdrž v prípade nového Google Pixel 7a oproti predchodcovi trochu pokrivkáva
  7. Systém Google Pixel 7a samozrejme dostáva od výrobcu prémiovú starostlivosť
  8. Ďalšie varianty Google Pixel 7a
  9. Recenzia Google Pixel 7a – verdikt
  10. Čo sme o Google Pixel 7a písali skôr

V minimalistickom balení Google Pixel 7a toho veľa nehľadajte

Balenia telefónov Google sú už dlhšiu dobu skromné podľa vzoru vlajkových modelov a v prípade Google Pixel 7a sa nič nemení. Krabička je veľmi minimalistická a obsahuje len to najnutnejšie. Konkrétne teda obojstranný USB-C nabíjací kábel, prípadnú redukciu na USB-A a návod. O nabíjačku sa tak budete musieť postarať sami. Čo sa týka výkonu nabíjania je Google stále skôr konzervatívny a Pixel 7a nabijete maximálne 18 W. Okrem iného mobil po novom podporuje aj 7,5 W bezdrôtové nabíjanie.

Google Pixel 7a, balenie
Krabička Google Pixel 7a je už tradične celkom minimalistická.

Telefón sa konečne priblížil konkurencii so zvýšenou obnovovacou frekvenciou

Na začiatok sa hodí zmieniť, že ako spokojný majiteľ staršieho Google Pixel 6a sa porovnaniu so starším modelom skrátka nevyhnem. Prvou novinkou, čo ma pri Google Pixel 7a nadchla, je obnovovacia frekvencia displeja. Mobil si k mojej veľkej radosti konečne prilepšil aspoň na 90 Hz, hoci niektoré konkurenčné telefóny disponujú aj frekvenciou 120 Hz, takže stále je čo doháňať.

Aj tento rok ide o panel založený na technológii OLED, ktorý vyzerá skvele predovšetkým čo sa týka farebného podania. Kde si dovolím trochu rypnúť, je jas. Obzvlášť počas slnečných letných dní toho na displeji naozaj veľmi vidieť nie je.

Google Pixel 7a, displej Google Pixel 7a, zadná strana
Google Pixel 7a je v ruke trochu mohutnejší ako predchodca, drží sa však o poznanie lepšie.

Google Pixel 7a dáva kovový dizajn viac na obdiv

Čo sa týka dizajnu, nie je Google Pixel 7a žiadna veľká novinka. Mobil si stále drží čistú zadnú stranu s logom Googlu a takmer ikonický horizontálny pruh z hliníka, ktorý okrem iného ukrýva aj fotoaparáty. Pixel 7a sa však inšpiroval vyspelejšími modelmi radu a dáva viac najavo, že rám je naozaj kovový.

Zatiaľ čo minuloročné modely mali hliníkový rám farebný, v prípade sedmičiek je konštrukcia z čistého lešteného kovu. Osobne možno preferujem skôr kontrastnejšiu farebnú schému minuloročných modelov, posúdenie však nechám na každom z vás.

Google Pixel 7a, dizajn
Ikonickým prvok dizajnu Google Pixel 7a je hliníkový pruh s fotoaparátom.

Procesor je pri telefóne rovnaký ako pri zvyšku radu Google Pixel 7

Nie je tak úplne prekvapením, že je Google Pixel 7a vybavený rovnakým procesorom ako zvyšné vlajkové modely radu. Samozrejme, v prípade procesora Google Tensor G2 sa nedá hovoriť priamo o vlajkovom výkone. Oproti konkurentom je vyrábaný starším 5 nm procesom a má aj nižší kmitočet. O tom však Google Tensor nikdy nebol. Jeho hlavná sila opäť tkvie v tensorových jadrách a umelej inteligencii, ktorou je celý telefón bohato prepletený.

i

Je pre vás pri telefóne dôležitejší skôr surový výkon na hry a ďalšie náročné úkony? Pozrite sa na náš pravidelne aktualizovaný článok Najvýkonnejšie mobilné telefóny.

Papierovo Google hovorí, že je Google Tensor G2 až o 60 % rýchlejší v spracovaní reči a strojovom učení. To pomáha nielen s asistentom Googlu, ale aj s funkciou prepisu audia v reálnom čase. Táto funkcia je naozaj skvelá, ak sa chcete pozrieť na video napríklad v MHD a nemáte slúchadlá, alebo skrátka jazyk neovládate tak veľmi, aby ste rozumeli hovorenému slovu. Jedinou chybou je, že funkcia ešte nevie po slovensky. Ale možno sa niekedy dočkáme.

Google Pixel 7a je perfektný pre tých, čo chcú fotografovať ohromné snímky bez veľkého premýšľania

Google Pixel 7a si oproti minulému roku razantne polepšil na rozlíšenie fotoaparátu. Hlavný snímač je teraz 64 Mpx a je osadený objektívom so svetelnosťou f/1,9. Návrat pochopiteľne oslavuje aj optická stabilizácia. Trocha vylepšený je aj 13 Mpx širokouhlý fotoaparát, ktorý ponúkne širší uhol záberu 120°. V kontexte aplikácie fotoaparátu je tak z 0,6× oddialenie 0,5×. A ako si fotoaparáty vedú v praxi?

Google Pixel 7a, fotorecenzia Google Pixel 7a, fotorecenzia Google Pixel 7a, fotorecenzia
Google Pixel 7a spoľahlivo a kvalitne zachytí takmer akúkoľvek momentku.

Asi nie je prekvapením, že skrátka skvele. Telefónov Pixel som recenzoval už niekoľko a všetky majú jedného spoločného menovateľa – takmer perfektný automatický režim fotoaparátu. Aj úplný laik, ktorý vidí niečo zaujímavé, môže kedykoľvek telefón vziať do ruky, zaostriť a urobiť snímku, ktorá bude na 90 % vyzerať dobre, alebo sa zaň minimálne nebude musieť hanbiť, až ju ukáže priateľom. Je to ale tak trochu dvojsečná sekera.

i

Google Pixel 7 Pro (RECENZIA): americký výrobca sa opäť prekonal

Automatický režim je síce pri Google Pixel 7a rovnako skvelý ako v prípade ďalších Pixelov, avšak naň sa musíte spoliehať vždy. Natívna aplikácia telefónu totiž nemá žiadny „režim Pro“, ktorý je bežný v prípade iných mobilov. Pokiaľ teda chcete zachytiť fotografiu s nejakým špecifickým efektom, ktorý by ste normálne docielili prispôsobením nastavenia, budete buď musieť dúfať, že mobil má pre daný efekt špeciálny režim, alebo skúsiť aplikáciu tretej strany. S tými je však často problém.

Google Pixel 7a, fotorecenzia – nočné foto Google Pixel 7a, fotorecenzia – nočný režim Google Pixel 7a, fotorecenzia – makro
Nočný režim Google Pixel 7a robí naozaj divy (vľavo bez neho, uprostred s ním). Mobil tiež automaticky zaostruje makro snímky (vpravo).

Za čo si ale výrobcovia pochvalu zaslúžia, je obohatenie ponuky týchto špeciálnych režimov. Minuloročný Google Pixel 6a totiž nemal niektoré funkcie, ktoré boli v prípade Pixelov 6 novinkou. Menovite je to napríklad možnosť „Dlhá expozícia“. Tá ale paradoxne nefunguje tak, ako by ste čakali. Slúži predovšetkým na efekt maľby svetlom, napríklad keď okolo vás rýchlo prechádza nočný vlak. Čo sa týka skutočnej fotografickej expozície, zhotovenie snímky trvá zhruba 2 sekundy – efektné snímky nočnej oblohy sa tak skôr nekonajú.

i Tieto a ďalšie fotky nájdete v plnej kvalite na Google Disku.

Aj napriek tomu sa na fotoaparát Pixelu 7a vážne nejde hnevať. Vo väčšine situácií funguje skvele a je mi jasné, že veľa používateľov podrobné nastavenie jednotlivých parametrov fotografie skôr odradí. Až trochu magicky funguje aj nočný režim, nepochybne za veľkej pomoci čipu Google Tensor G2. Zatiaľ čo bez neho nie je na fotkách takmer nič vidieť, stačí všetko nechať na automatike a na fotkách vidíte skoro lepšie ako očami.

Výdrž v prípade nového Google Pixel 7a oproti predchodcovi trochu pokrivkáva

Čo ma až trochu zarazilo, bola výdrž telefónu. Zatiaľ čo z minuloročného modelu som schopný pri veľmi sporivom využívaní dostať aj necelé tri dni, pri Google Pixel 7a by som počítal skôr len s dvoma. To samo o sebe nie je zas také zlé, skôr ma prekvapuje také výrazné zhoršenie medzi generáciami. Ako som už spomenul, telefón podporuje 18 W rýchlonabíjanie založené na Power Delivery 3.0. Na 100 % sa tak dostane zhruba za hodinu a pol.

Systém Google Pixel 7a samozrejme dostáva od výrobcu prémiovú starostlivosť

Keď sa povie telefón Google Pixel, veľa fanúšikov mobilných technológií si vybaví čistý operačný systém Android. Koniec-koncov, je to práve svižný a skvele integrovaný operačný systém, vďaka ktorému sú vlajkové modely Pixel porovnávané aj s mobilmi Apple. Na žiadnu stranu sporu sa stavať nebudem, môžem len povedať, že systém funguje aj v prípade Google Pixel 7a skvele. Prispôsobenie vzhľadu cez Material You, prehľadnosť a rýchla odozva sú tie hlavné veci, čo ma na systéme telefónu bavia.

Google Pixel 7a, systém, lockscreen Google Pixel 7a, systém, homescreen Google Pixel 7a, systém, horná lišta
Pomocou funkcie Material You môžete farebnú schému celého systému prispôsobiť tapete, alebo si zvoliť farbu sami.

Skvelá je tradične aj podpora zo strany Googlu. Telefón Google Pixel 7a aktuálne beží na systéme Android 13, garantované má však aktualizácie minimálne do verzie Android 16. Bezpečnostné záplaty potom výrobca plánuje vydávať aspoň do mája roku 2028. Ďalšie síce garantované nie sú, Google však tie najdôležitejšie opravy vydáva aj na niektoré modely, ktorým podpora oficiálne skončila.

Ďalšie varianty Google Pixel 7a

Testovaným telefónom je Google Pixel 7a s 8 GB RAM a 128 GB internou pamäťou v bielom vyhotovení. V inej pamäťovej konfigurácii telefón bohužiaľ nevyšiel, hoci by som 256 GB variant celkom ocenil. Avšak si môžete vybrať z celkom troch farebných vyhotovení – čierneho, bieleho a modrého. V čase písania recenzie (16. júla 2023) vás telefón vyjde na 549 €.

Recenzia Google Pixel 7a – verdikt

Google Pixel 7a - verdikt

Google Pixel 7a

Mobily

Google Pixel 7a sa rozhodol medziročne zdražiť, cenovku si však viac ako dôstojne obhajuje. Svojimi parametrami akoby vypadol z formičky drahších vlajkových modelov Google, za ktorými zaostáva len displejom a batériou. Pokiaľ hľadáte všestranný telefón so špičkovým systémom, ktorý navyše skvele fotí, Google Pixel 7a je v strednej triede aktuálne najlepšou voľbou.

Klady

  • Vylepšené fotoaparáty fungujú skvele
  • Aplikácia kamery toho dokáže ešte viac
  • Solídna hliníková konštrukcia
  • Výkonný procesor z vlajkových modelov radu
  • Vyladený operačný systém s dlhou podporou
  • Na svoju cenu skvelé parametre
  • Skvele farebný displej si polepšil na 90 Hz, ale...

Zápory

  • ...120 Hz by rozhodne prišlo vhod
  • Dostupný iba so 128 GB úložiskom
  • Oproti predchodcovi menšia výdrž
i Mohlo by vás zaujímať

Google Pixel 7a je na svoju, hoci medziročne vyššiu, cenu až prekvapivo dobrý smartfón. Oproti vlajkovým modelom siedmeho radu by ste našli rozdielov naozaj málo, a tak ak uvažujete o Pixeli, ale najvyššie modely vám prídu príliš drahé, pokojne siahnite po áčku.

Google Pixel 7a Telefóny Google Pixel

Čo sme o Google Pixel 7a písali skôr

Článok

Aktualizované • Autor: Ondřej Chabr

Google Pixel 7a (PREVIEW) – OBSAH

  1. Na prvý pohľad Google Pixel 7a od Pixelu 7 takmer nerozoznáme
  2. Skvelý displej v kompaktnom vyhotovení podľa vzoru minuloročného Pixelu 6a
  3. Pixel 7a má nový výkonnejší čip aj bezdrôtové nabíjanie
  4. Zmeny sa dotkli aj fotoaparátov, ponúknu vyššie rozlíšenie
  5. Koľko Google Pixel 7a stojí a kedy bude k dispozícii?

Na prvý pohľad Google Pixel 7a od Pixelu 7 takmer nerozoznáme

Google Pixel 7a prichádza rok po predchádzajúcom Google Pixel 6a. Aj ten sa zameral na používateľov, ktorí plne nedocenili špičkové funkcie Pixelu 6, a umožnil im tak za lepšie peniaze kúpiť stále skvele vybavený telefón. Navyše, priamo od výrobcu operačného systému Android, teda so zaručenou dlhoročnou podporou najnovšieho systému a bezpečnostných záplat. Tohto roku to, zdá sa, nie je inak. Google sa opäť pustil do úprav svojej súčasnej vlajkovej lode a výsledkom je cenovo dostupnejší smartfón.

i

Google predstavil aj nový ohybný telefón Google Pixel Fold

V porovnaní s Pixelom 7 je novinka Pixel 7a od vyspelejšieho bračeka vzhľadovo takmer na nerozoznanie, iba kompaktnejšia. Opäť máme pred sebou rovný displej, ktorý kazí len horný priestrel určený pre selfie fotoaparát. Okolo displeja sa vinie čierny rámček, o poznanie širší, a ten prechádza v ľahko vyduté hliníkové boky. Cez vrchnú časť zadnej strany sa opäť tiahne typický výstupok s oválnym zoskupením fotoaparátov.

Pixel 7a bude dostpný v bielej, svetlomodrej a čiernej farbe. Špeciálna červená pre náš trh neplatí. Konštrukcia dosahuje odolnosť IP67, teda o stupeň pokles oproti Pixelu 7.

Skvelý displej v kompaktnom vyhotovení podľa vzoru minuloročného Pixelu 6a

Vzhľadom na menšie rozmery sa dalo očakávať zmenšenie uhlopriečky displeja. Naozaj k tomu dochádza a Pixel 7a dostáva 6,1" obrazovku. Tú pokrýva odolné sklo, ale nejde o Gorilla Glass Victus, ale Gorilla Glass 3. Samotný OLED panel s Full HD+ rozlíšením a 90 Hz frekvenciou ale už poznáme práve z vybavenejšieho kolegu, tu nie je veľmi čo meniť.

Google Pixel 7a, červený Google Pixel 7a, modrý Google Pixel 7a, biely Google Pixel 7a, čierny
Google Pixel 7a predstavil výrobcu v 4 farebných odtieňoch. Pre nás však bez červeného variantu. Zdroj: store.google.com

Taký Google Pixel 7 Pro má displej po stranách zaoblený, čo vedie aj k tomu, že sa zmestí veľká uhlopriečka na relatívne kompaktné telo. To tu Google nerieši a ako sme už spomínali, okolo displeja sú viditeľné čierne rámčeky.

Google Pixel 7a, displej
Čierne rámčeky okolo displeja sú viditeľne širšie, než je to v prípade Pixelu 7. Zdroj: store.google.com

Pixel 7a má nový výkonnejší čip aj bezdrôtové nabíjanie

Na výkonnostné porovnanie si musíme počkať, papierovo ale Pixel 7a svojho drahšieho súrodenca dorovnáva. Najmä s potešením vidíme rovnaký čip Google Tensor G2 vlastnej výroby. Môžeme teda očakávať rovnako dlhú podporu nového systému Android. Napokon, Google na niekoľkoročnej softvérovej podpore lipne, a nie je tak dôvod obávať sa skorého konca životného cyklu. Rozhodne vítanou zmenou je vyššia operačná pamäť, novo celých 8 GB.

i

Na Google I/O bol predstavený aj nový Android 14.

Veľkou novinkou v rade lacnejších Pixelov s prídomkom „a“ je prítomnosť bezdrôtového nabíjania. Tým sa teda odlišuje od minulej generácie Pixel 6a a pomyselne znižuje počet tromfov hlavnej vlajkovej lode. Došlo tiež na navýšenie nabíjacieho výkonu, hoci len o neviditeľný kúsok. Drôtovo teraz zvládne 20 W, bezdrôtovo veľmi podobných 18 W.

Zmeny sa dotkli aj fotoaparátov, ponúknu vyššie rozlíšenie

Zatiaľ čo minuloročný Pixel 6a dosť zľavil a oproti Pixel 6 stiahol rozlíšenie hlavného snímača až na 12 Mpx, tento rok to tak nie je. V rozlíšení dokonca Pixel 7a pridal, takže sa aktuálny model môže pýšiť dokonca 64 Mpx hlavným fotoaparátom. Laserový autofokus síce chýba, no stále je prítomná aj optická stabilizácia obrazu. Ani vo videu Pixel 7 nevíťazí, novinka porovnáva krok a zvládne 4K v snímkovaní 60 fps.

Google Pixel 7a, fotoaparát
Zadný výstupok s fotoaparátmi je v prípade Pixelu 7a totožný s tým v Pixeli 7. Zdroj: store.google.com

Druhým fotoaparátom sa opäť stáva ten širokouhlý. Tu dochádza k ľahkému navýšeniu rozlíšenia z 12 na 13 Mpx. Rovnako podrobné fotografie zvládne aj predná selfie, ale v oblasti videa už sa musíme uspokojiť len s Full HD rozlíšením. Zadným fotoaparátom samozrejme napomáha blesk. Google nezabudol spomenúť pokročilé možnosti úprav vďaka nástrojom AI integrovaným priamo v systéme.

Koľko Google Pixel 7a stojí a kedy bude k dispozícii?

Google Pixel 7a sa predáva v jednom variante s 8 GB RAM a 128 GB internou pamäťou. Bude čoskoro dostupný a odhad ceny po prepočte je 529 €.

Parametre/ Model Google Pixel 7a Google Pixel 6a Google Pixel 7
Displej 6,1" (20 : 9) 6,1" (20 : 9) 6,3" (20 : 9)
2 400 × 1 080 px, 429 ppi 2 400 × 1 080 px, 429 ppi 2 400 × 1 080 px, 416 ppi
OLED, 90 Hz OLED, 60 Hz AMOLED, 90 Hz
Zadné fotoaparáty Hlavný: 64 Mpx, f/1,9, OIS, 4K video s 60 fps
Hlavný: 12,2 Mpx, f/1,7, OIS, 4K video s 60 fps
Hlavný: 50 Mpx, f/1,9, OIS, 4K video s 60 fps
Širokouhlý: 13 Mpx, f/2,2 120°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 114°
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 114°
Predný fotoaparát 13 Mpx, f/2,2 Full HD video s 30 fps
8 Mpx, f/2,0, Full HD video s 30 fps
10,8 Mpx, f/2,2, 4K video s 60 fps
Čipset Google Tensor G2, 8-jadrový Google Tensor, 8-jadrový Google Tensor G2, 8-jadrový
GPU Mali-G710 Mali-G78 Mali-G710
RAM 8 GB 6 GB 8 GB
Interné úložisko 128 GB 128 GB 128/256 GB
Operačný systém Android 13 Android 12 Android 13
Podpora sietí 5G
Akumulátor 4 385 mAh 4 410 mAh 4 355 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 20 W/18 W Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 18 W/-
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 20 W/20 W
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP67 IP67 IP68
Audio Stereo, Dolby Stereo, Dolby Stereo, Dolby
Rozmery 152 × 72,9 × 9 mm 152,2 × 71,8 × 8,9 mm 155,6 × 73,2 × 8,7 mm
Hmotnosť 194 g 178 g 197 g
Cena 529 €** 383,90 €* 707,90 €*
*Ceny sú platné k 15. 5. 2023.  **Cena je odhadovaná.
i Mohlo by vás zaujímať

Google Pixel 7a má parádnu výbavu. Prítomnosťou bezdrôtového nabíjania a vyššieho rozlíšenia fotoaparátov sťahuje náskok hlavného Pixelu 7. Veľa rozdielov medzi oboma telefónmi nevidíme, takže pokiaľ sa vám zdal Pixel 7 stále veľmi drahý, je pre vás Pixel 7a jasnou voľbou.

4,5 89×
Google Pixel 7 5G 8 GB/128 GB žltý
Mobilný telefón – 6,3" AMOLED 2400 × 1080 (90Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Google Tensor G2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,85) hlavný + 12Mpx širokouhlý, predná kamera 10,8Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 30W, batéria 4355 mAh, model 2022, Android
475 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: GPX1070b2
4,7 306×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB limetková
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Cenová bomba
352,90 € Ušetríte 56,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0250b1
4,7 306×
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB grafitová
Mobilný telefón – 6,4" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot + eSIM, procesor Samsung Exynos 1380, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP67, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
431,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0250c3
Motorola EDGE 40 5G 8 GB/256 GB čierna - Mobilný telefón Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
4,7 54×
Motorola EDGE 40 5G 8 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,55" P-OLED 2400 × 1080 (144Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, single SIM + eSIM, procesor MediaTek Dimensity 8020, fotoaparát: 50Mpx (f/1,4) hlavný + 13Mpx širokouhlý, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Bluetooth, WiFi, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 68W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 4400 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
349 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SMTR523b1
4,7 141×
Nothing Phone (1) 8 + 256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,55" OLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavný + 50Mpx širokouhlý, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 33W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 4500 mAh, model 2022, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
359 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: NOTHa03C2
iPhone 14 Pro 128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 479×
iPhone 14 Pro 128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,1" OLED 2556 × 1179 (120Hz), operačná pamäť 6 GB, vnútorná pamäť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,78) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 12Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Lightning port, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 20W, bezdrôtové nabíjanie 15W, model 2022, iOS
1 029 €
Momentálne nedostupné
Objednávací kód: RI043b1
Vytlačiť
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií