Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Alzákove Jarné TOPky Alza Dni - Gorenje a Hisense

Honor Watch GS Pro (PREVIEW) – odolný spoločník na každé dobrodružstvo

Zobraziť katalóg

Sponzorovaný článok

Aktualizované

Keď roku 2018 Honor predstavil svoje prvé smart hodinky, málokoho napadlo, že za dva roky bude už neprehliadnuteľným hráčom na poli nositeľnej elektroniky. Stačilo pritom jediné – ponúknuť všestranne kvalitné produkty s dostatočne atraktívnou cenou, aby to potrápilo aj silnú konkurenciu s dlhoročnou tradíciou na trhu. Na lákavý pomer cena/výkon ostatne útočí aj outdoorová novinka Honor Watch GS Pro, ktorá ponúka viac, než by ste čakali.  

Honor Watch GS Pro; Honor; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;

Honor Watch GS Pro – OBSAH

  1. Robustný tvrďas s vynikajúcou kvalitou obrazu
  2. Ideál na každú výpravu
  3. Súhrnné dáta o našom zdraví
  4. Prehliadka funkcií, vysoký výkon a kolosálna výdrž
  5. Honor Watch GS Pro – varianty, dostupnosť a cena

Robustný tvrďas s vynikajúcou kvalitou obrazu

S rozmermi 48 × 48 mm, hrúbkou 13, 6 mm a hmotnosťou 45,5 gramu nemôžu byť Honor Watch GS Pro ničím iným ako robustným strojom pripraveným na každú akciu. Obrazu poriadnych outdoorových hodiniek napokon zodpovedá aj mimoriadna odolnosť spĺňajúca armádnu normu MIL-STD-810G, ktorá zaručuje rezistenciu aj v tých najextrémnejších podmienkach. Honor Watch GS Pro koniec-koncov zvládli hneď 14 náročných testov potvrdzujúcich odolnosť proti piesku, prachu, vlhkosti, vibráciám, soľnej hmle, solárnej radiácii, ale napríklad aj teplotám od -40 °C do 70 °C vrátane nárazových zmien.

S vodotesnosťou do 5 atmosfér nie je problém ani umývanie rúk, silný dážď alebo plávanie v mori, zatiaľ čo potápaniu, horúcej saune a sprche je bezpečnejšie sa vyhnúť. K mimoriadnej odolnosti ostatne prispieva aj precízne spracované telo spájajúce kov s gumou, do ktorého sú zapustené dve tlačidlá z nehrdzavejúcej ocele. Po stránke materiálu tak hodinkám Honor Watch GS Pro nie je čo vytknúť.

Honor Watch GS Pro; Honor;smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Smart hodinky Honor Watch GS Pro ponúka dlhý rad rôznorodých ciferníkov.

Veľkým prekvapením je tiež 1,39 palcový dotykový displej typu AMOLED, ktorý možno zaradiť medzi tie najlepšie na trhu. Popri prvotriednych farbách, vysokom kontraste a vernej čiernej si totiž užijeme aj rozlíšenie 454 × 454 px a neskutočnú jemnosť obrazu 326 PPI, ktorá sa vyrovná aj konkurenčným vlajkovým lodiam. Honor Watch GS Pro zároveň myslí na premenlivé svetelné podmienky, ktoré sú obzvlášť v exteriéri nevyspytateľným faktorom. Miera jasu je preto automaticky upravovaná cez senzor okolitého svetla, čím vzniká dokonale vyvážený obraz zodpovedajúci aktuálnym potrebám.

Vybrať si môžeme zo širokej škály rozmanitých ciferníkov, ktoré nás informujú o všetkých dôležitých parametroch. Chýbať nemajú ani ciferníky prehrávajúce animácie, možnosť editácie alebo využitia vlastnej fotografie na pozadí. Hoci doterajšie smart hodinky značky Honor nedisponujú obchodom s ciferníkmi, v prípade Honor Watch GS Pro výrobca túto možnosť zmieňuje. Či ide o úplnú novinku, alebo službu nepodporovanú na našom území, sa tak ešte len uvidí.

Honor Watch GS Pro; Honor;smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Vydajte sa kamkoľvek chcete. Honor Watch GS Pro budú stáť pri vás.

Ideál na každú výpravu

Smart hodinky Honor Watch GS Pro sú perfektným spoločníkom na každú expedíciu hneď z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je prítomnosť satelitného navigačného systému GPS, ktorý stojí na pozadí relatívne vzácnej funkcie Route Back. Tá nás dokáže navigovať z ľubovoľného miesta na štartovaciu pozíciu, a to po rovnakej trase, akou sme prišli. Zablúdiť je tak prakticky nemožné a bezpečne cestovať konečne môžeme aj po úplne neznámych lokalitách.

Honor Watch GS Pro nás zároveň nepretržite informujú o všetkom, čo pri svojom dobrodružstve potrebujeme poznať. Zdvihnutím zápästia tak získame okamžitý prehľad o počasí, prílivových fázach aj východe a západe slnka alebo mesiaca. Upozornení sme tiež na zhoršujúce sa poveternostné podmienky, čím získame dostatok času na prípravu pred blížiacou sa prietržou mračien. Integrovaný altimeter nám zase dá presné údaje o nadmorskej výške, zatiaľ čo kompas odhalí správny smer a barometer prezradí všetko ohľadom tlaku.

Honor Watch GS Pro; Honor;smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Unikátna funkcia Route Back vám ukáže cestu presne tam, odkiaľ ste prišli.

Samozrejmosťou je celodenné monitorovanie krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalórií, vystúpených poschodí a ďalších činností. Pre tých aktívnejších z nás je dokonca pripravených vyše 100 režimov, ktoré sú určené ako začínajúcim, tak profesionálnym športovcom. Medzi nimi nechýba žiadna obľúbená aktivita vrátane chôdze, behu, cyklistiky, lezenia po horách, plávania, golfu a mnohých ďalších. V súčasnej dobe je navyše automaticky rozpoznaná chôdza, beh, eliptický trenažér a veslovanie, takže sa nás Honor Watch GS Pro jednoducho opýtajú, či detegovanú aktivitu chceme zaznamenať.

Pre náročnejších bežcov je zase prichystaných 13 bežeckých kurzov s rôznym zameraním, obtiažnosťou aj časovou dotáciou. Na svoje si prídu tiež lyžiari, ktorí využijú trénera sledujúceho širokú škálu údajov vrátane počtu behov, vzdialenosti, rýchlosti, strmosti, času trasy, nadmorskej výšky alebo vertikálneho stúpania a klesania. To s nastupujúcou zimou mnohým používateľom rozhodne príde vhod.

Súhrnné dáta o našom zdraví

Neoddeliteľnou súčasťou smart watch Honor Watch GS Pro je tiež kompletné sledovanie fyziologických funkcií. Úplnou samozrejmosťou je meranie srdcového tepu, ktoré prebieha kontinuálne 24 hodín denne a vzhľadom na vek nositeľa upozorní aj na patologické hodnoty. Na zariadeniach so systémom Android je navyše možné neustále monitorovanie tzv. „stresu“, ktorý vypovedá o celkovom zaťažení organizmu. Tým získame predstavu ako o dlhodobom vyčerpaní, tak o preťažení v prítomnom okamihu, kedy môžeme využiť dostupné dychové cvičenia na okamžité upokojenie.

Medzi ďalšími funkciami nájdeme čoraz populárnejšie meranie okysličenia krvi (SpO2), ktoré rozozná nastupujúce ťažkosti v dôsledku niektorých vážnych ochorení vrátane horšieho priebehu Covid-19. Pre nežnejšie pohlavie je potom pripravené sledovanie menštruačného cyklu na získanie prehľadu o začiatku a konci periódy, obdobia plodnosti či fyzických a psychických symptómoch, ktoré možno prípadne zaznamenať. Honor Watch GS Pro na rozdiel od niektorej konkurencie nemusíme nabíjať ani cez noc, čo umožňuje pozorné sledovanie nášho nočného odpočinku. K dispozícii je automatické zaznamenanie doby spánku, rozpoznanie ľahkej, hlbokej a REM fázy, ale aj užitočné odporúčania na maximálne využitie nazbieraných údajov.

Honor Watch GS Pro; Honor;smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
Smart hodinky Honor Watch GS Pro vám umožnia vybaviť telefónne hovory rýchlo a jednoducho.

Prehliadka funkcií, vysoký výkon a kolosálna výdrž

V oblasti funkcií na všedné použitie nemožno od smart watch určených na outdoorové expedície očakávať zázraky. Napriek tomu Honor Watch GS Pro ponúkajú prakticky všetko, čo nájdeme pri populárnych univerzálnych modeloch, či už ide o budík, stopky, časovač, kalendár, svietidlo, predpoveď počasia, možnosť nájdenia telefónu, alebo ovládanie spúšte fotoaparátu v smartfóne. Úplnou samozrejmosťou sú potom upozornenia na volanie, SMS, e-maily alebo správy z aplikácií, a to rovno s podporou slovenskej diakritiky. Na smartfónoch s výnimkou iPhonov navyše môžeme ovládať aj prehrávané médiá, takže je možné napríklad pozastaviť hudbu bez toho, aby sme museli zdĺhavo hľadať mobilný telefón.

Honor Watch GS Pro súčasne disponujú vnútornou pamäťou s kapacitou 4 GB, z čoho možno využiť 2 GB na uloženie vybranej hudby. Vďaka tomu si môžeme vypočuť až 500 skladieb pri športe, na chate či kdekoľvek inde bez toho, aby musel byť smartfón v dosahu. Integrovaný bol tiež mikrofón a reproduktor, čo umožňuje vybavovanie telefónnych hovorov cez pripojenie na smartfón. Dobrodruhovia tak nemusia hľadať mobil v batohu a zároveň riskovať, že dôležitý hovor napríklad ani nestihnú prijať. O úplnú plynulosť sa pritom stará čip Huawei Kirin A1, ktorý sa v našich recenziách viac než osvedčil.

Honor Watch GS Pro; Honor;smartwatch; nositeľná elektronika; smart hodinky; wearables;
V rámci predobjednávky smartwatch Honor Watch GS Pro získate úplne zadarmo jedinečný darček v podobe bezdrôtových slúchadiel Honor.

Smart hodinky Honor Watch GS Pro ale excelujú aj v oblasti výdrže. Masívna batéria s úctyhodnou kapacitou 790 mAh totiž umožňuje až 25 dní bežného používania. So spustenou GPS pre zmenu zvládnu 40 hodín vo výkonnostnom režime a ohromných 100 hodín v režime úspornom. O dokonalé spojenie sa potom stará Bluetooth v novodobom variante 5. 1, ktorý vznikol až v roku 2019. Nutnosťou je len vlastniť smartphone s operačným systémom Android 5. 0, iOS 9. 0 alebo ich novšie verzie.

Honor Watch GS Pro – varianty, dostupnosť a cena

Inteligentné hodinky Honor Watch GS Pro dorazia hneď v troch farebných variantoch – Charcoal Black, Marl White a Camo Blue, z ktorých si určite vyberiete aj vy. Predobjednávky sú už v plnom prúde a pokiaľ si stihnete objednať do 18. októbra, dostanete zadarmo bezdrôtové slúchadlá značky Honor vo farbe podľa vlastného želania. Od 19. októbra potom pobeží štandardný predaj, ktorý už pochopiteľne žiadne bonusy neprináša. Počiatočná cena je pritom nečakane nízka a za Honor Watch GS Pro je účtovaných iba 238,90 €.

i Mohlo by vás zaujímať

Honor Watch GS Pro ponúkajú mimoriadnu odolnosť, špičkový displej, nadštandardnú výbavu a extrémnu výdrž batérie. Priaznivo vyzerá tiež cenovka a na outdoorové použitie tak ide o jeden z najlepších strojov na trhu. Pokiaľ oslovil aj vás, zaobstarať si ho môžete pomocou zeleného tlačidla nižšie.

Vytlačiť
P-DC1-WEB31
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií