Všechny dárky jako na dlani U nás je to hračka!

Autosedačky

Detská autosedačka je povinnou výbavou pre všetkých vodičov prevážajúcich malé deti. Pri výbere je dôležité sa zamerať na bezpečnostné normy, hmotnosť a výšku dieťaťa i upevňovací systém. Ako sa teda jednotlivé autosedačky pre deti od seba líšia a ako vybrať tú správnu? Poradíme vám.

Pokračovať

Autosedačka je nevyhnutnosťou pri jazde s malými deťmi

Detská autosedačka je povinnou súčasťou automobilu, v ktorom cestujú deti s hmotnosťou do 36 kg, prípadne do výšky 150 cm. Výška je pritom dôležitejším faktorom, pretože bezpečnostný pás nikdy nesmie viesť cez krk dieťaťa. Detská sedačka by potom vždy mala zodpovedať aktuálnemu veku, veľkosti a hmotnosti dieťaťa.

Aké výhody detská sedačka do auta ponúka? 

Detská sedačka do auta je vo vozidle zo zákona povinná. Veľa z nás sa však určite zhodne na tom, že pre bezpečie svojich detí urobíme maximum aj nad rámec predpísaného. Moderné sedačky pre deti okrem vyššej bezpečnosti pri preprave prinášajú aj rad ďalších výhod.

 • Detské sedačky do auta zabezpečujú dieťa pri každodenných jazdách.
 • Maximálne chránia dieťa v prípade nehody.
 • Zabraňujú ľubovoľnému pohybu dieťaťa vo vozidle.
 • Ľahko ich premiestnite do iného vozidla.
 • Zaisťujú pohodlie pre vašu ratolesť.

Ktoré autosedačky by boli pre vás najlepšie?

Pri výbere autosedačky pre deti je potrebné zohľadniť niekoľko faktorov. Tým prvým a najdôležitejším je vek, hmotnosť a veľkosť dieťaťa, pre ktorého bude určená. Hlavička dieťaťa nesmie prevyšovať autosedačku a dieťa by tiež nemalo byť ťažšie ani ľahšie, než je uvedená hmotnosť na produkte. Ako sa teda jednotlivé skupiny autosedačiek od seba líšia?

Autosedačky pre bábätká: vyberať môžete zo štyroch variantov

Autosedačky pre bábätká bývajú základnou súčasťou výbavičky. Vybrať si môžete hneď zo štyroch variantov, ktoré sa líšia váhovým rozpätím aj tým, ako dlho vám bude autosedačka slúžiť.

 • Autosedačka vajíčko (0 – 13 kg) je vhodná pre novorodencov a dojčatá. Ide o najbezpečnejšie sedačky pre deti a vždy sa používajú v protismere jazdy.
 • Detská autosedačka 0 – 18 kg je určená pre novorodencov, dojčatá aj batoľatá. Nehodí sa pre novorodencov s nízkou pôrodnou váhou a nemožno ju prenášať tak ako vajíčko. Slúžiť vám ale bude po dlhšiu dobu.
 • Detské autosedačky 0 – 25 kg sú vhodné pre deti od narodenia do približne siedmich rokov. Tieto rastúce detské sedačky do auta sú tiež nevhodné pre deti s rastovými odchýlkami a počítať treba aj s opotrebovaním materiálu. 
 • Autosedačky 0 – 36 kg sú univerzálne a môže ich používať dojča, batoľa aj dieťa do 12 rokov, takže pokrývajú všetky skupiny autosedačiek. Kvôli opotrebovaniu materiálu sa však v priebehu rokov môže znížiť ich bezpečnosť.

i

Rastúce autosedačky – detské často využívajú vložky pre novorodencov, ktoré bábätku poskytnú potrebnú oporu hlavičky.

Autosedačka 0 – 13 kg
Detská sedačka do auta 0 – 13 kg

Autosedačka 0 – 18 kg
Autosedačka 0 – 18 kg

Autosedačky 0 – 25 kg
Detská sedačka do auta 0 – 25 kg

Autosedačky 0 – 36 kg
Autosedačka 0 – 36 kg

Autosedačka pre batoľatá a staršie deti by mala byť komfortná

Ak bude vašou prvou voľbou autosedačka vajíčko, keď vaše dieťa dosiahne okolo 9 až 18 mesiacov, bude potrebné ju vymeniť za ďalšiu. Tá už vám bude slúžiť dlhšiu dobu a mala by dieťaťu poskytnúť dostatok pohodlia. Opäť je možné vyberať z niekoľkých variantov.

 • Autosedačka 9 – 18 kg je určená pre batoľatá a deti do cca štyroch rokov veku. Často môže byť aj polohovateľná. Všeobecne ide o veľmi bezpečnú skupinu autosedačiek.
 • Detské autosedačky 9 – 25 kg sú tiež vhodné pre batoľatá a deti predškolského veku. Slúžiť vám budú približne do siedmich rokov veku dieťaťa a takisto môžu byť polohovacie.
 • Detské autosedačky 9 – 36 kg sú určené pre batoľatá až deti do veku 12 rokov. Síce vydržia dlho, môžu sa ale po takej dlhej dobe príliš opotrebovať.

Autosedačka Britax
Autosedačka 9 – 18 kg

Autosedačka 9 – 25 kg
Detská sedačka do auta 9 – 25 kg

Autosedačky maxi cosi
Autosedačka 9 – 36 kg

Nechcete utrácať veľa peňazí, no zapáčili sa vám konkrétne detské autosedačky? Výpredaj bude vhodným miestom. Nájdete tam totiž tie najlacnejšie autosedačky.

Autosedačka pre predškolákov a školákov vydrží dlhú dobu

Poslednou skupinou sú autosedačky pre väčšie deti. Tie už väčšinou vydržia slúžiť až do doby, než dieťa bude môcť jazdiť bez autosedačky. Z akých možností sa dá vyberať?

 • Autosedačky 15 – 25 kg sa hodia pre deti od troch do siedmich rokov. Ide o menej častý variant autosedačiek, nahrádzajú ich skôr modely pre dlhodobejšie využitie.
 • Detské autosedačky 15 – 36 kg sa hodia pre deti vo veku od troch do 12 rokov. Tieto autosedačky nemajú vlastný systém popruhov, sú teda naozaj vhodné skôr pre väčšie deti.
 • Detské autosedačky 22 – 36 kg sú určené pre deti od približne šesť do 12 rokov. Vlastný systém popruhov mať môžu, ale nemusia.
 • Podsedáky sú vhodné pre deti, ktorým už nie je detská autosedačka pohodlná. Neposkytujú už však takú ochranu ako bežná autosedačka (napríklad v prípade bočného nárazu).

Autosedačka 15 – 36 kg
Autosedačka 15 – 36 kg

Autosedačky podsedák
Podsedák

Nie ste si istí, ktoré sú tie najlepšie detské autosedačky? Testy a recenzie našich zákazníkov vám ponúknu odpovede, ktoré hľadáte.

Aké upevnenie môže mať autosedačka pre deti?

Ďalším dôležitým parametrom pri výbere je systém uchytenia, ktorým sa detská autosedačka pripevňuje. Detská sedačka ponúka ako univerzálny systém uchytenie pomocou pásov, ako aj bezpečnejší a modernejší systém ISOFIX.

Uchytenie detskej autosedačky pomocou pásov

Detské autosedačky bez ISOFIX-u sa dajú uchytiť pomocou klasických bezpečnostných pásov. To však predstavuje riziko, že ju neumiestnite bezpečne. Tento spôsob uchytenia je vhodný pre tých z vás, ktorí autosedačku často nevyužívajú alebo ju často premiestňujú do iného vozidla.

Uchytenie detskej sedačky pomocou systému ISOFIX

Systém ISOFIX je moderným a bezpečným variantom na uchytenie detskej sedačky. Tento variant je síce cenovo náročnejší, ale vždy budete mať istotu, že ste autosedačku umiestnili správne a vaše dieťa bude v bezpečí. Nezabudnite si skontrolovať, či je váš automobil vybavený systémom ISOFIX.

Zabezpečenie dieťaťa závisí aj od pásov a umiestnenia autosedačky

Úroveň zabezpečenia dieťaťa určuje aj uchytenie dieťaťa v rámci autosedačky. Rozlišujeme tri možné spôsoby uchytenia.

 • Trojbodový pás je ukotvený v troch pevných bodoch. Používa sa skôr v sedačkách pre staršie deti. Všeobecne sa dá povedať, že poskytuje horšie zaistenie než päťbodový pás, veľmi ale záleží aj na zvyšku konštrukcie autosedačky.
 • Päťbodový pás drží po zapnutí v piatich pevných bodoch. Preto je považovaný za bezpečnejší variant. Je vhodný najmä pre menšie deti (novorodencov, batoľatá, predškolákov).
 • Autosedačka pre deti s pultom sa tiež uchytáva pomocou bezpečnostného pásu, ten ale nevedie cez telo dieťaťa, ale cez pultík. Ide o veľmi bezpečný systém pripútania, nie všetky deti sa ale v tejto autosedačke cítia komfortne.

Kedy sa pripevňuje autosedačka pre deti v protismere jazdy, a kedy v smere?

Detská autosedačka môže byť umiestnená na sedadlo v alebo v protismere jazdy. Najmä u detí do 18 mesiacov sa odporúča model v protismere jazdy. Pri čelnej zrážke je tak totiž lepšie chránená hlavička i chrbtica dieťaťa. Väčším deťom by mohlo byť v protismernej sedačke tesno. Otočné autosedačky  (rastúce obojsmerné autosedačky pre deti) potom môžu poslúžiť oboma spôsobmi.

i

Pozor! Detská autosedačka v protismere jazdy sa nikdy neinštalujte na predné sedadlo pri aktivovanom airbagu spolujazdca.

Ako sa pozná kvalitná autosedačka? Spĺňa bezpečnostné normy a testy

Detská autosedačka musí spĺňať európske bezpečnostné normy. To, že ich vybraný model spĺňa, spoznáte podľa označenia ECE R44 alebo i-Size. O kvalite produktu veľa napovedia aj nezávislé testy, ktorých výsledky odporúčame pred nákupom sledovať. Medzi tie najserióznejšie parí ADAC a dTest.

Aké funkcie detská autosedačka ponúka?

Detská autosedačka ponúka mnoho bezpečnostných a iných funkcií pre vyššie pohodlie dieťaťa, ktoré môžu hrať pri výbere nemalú rolu.

 • Nastaviteľné bezpečnostné pásy umožnia lepšie prispôsobenie pásov veľkosti dieťaťa.
 • Funkcia polohovania umožní naklonenie autosedačky do ľahu, a tým zaručí väčší komfort pre vaše dieťa. Polohovateľná autosedačka pre deti je praktickou voľbou najmä keď jazdíte na dlhšie trasy.
 • Ochrana proti bočnému nárazu zvyšuje bezpečie dieťaťa pri náraze.
 • Nastaviteľná opierka hlavy zaručí, že hlavička nebude prevyšovať sedačku alebo naopak, nebude veľmi nízko.
 • Snímateľný poťah ľahko zo sedačky zložíte a vyperiete v prípade, že ho dieťa zašpiní.
 • Držiak na nápoj poslúži ako odkladacie miesto pre fľaštičku s pitím, ktorú bude mať dieťa vždy po ruke.
 • Detská autosedačka s kolieskami je hitom posledných rokov. Vybavená je praktickým skladacím podvozkom s kolieskami, takže poslúži aj ako kočík.

i

Autosedačka do auta pre deti môže stáť veľa peňazí. Ak chcete lacnejší model, bežný bazár na internete nie je dobrou voľbou, pretože neviete, čo má daný produkt za sebou. Zavítať však môžete do sekcie Detská autosedačka – bazár, kde nájdete napríklad rozbalené alebo zánovné tovary.

Aj dizajn hrá pri výbere autosedačky úlohu

V neposlednom rade je potrebné zohľadniť tiež dizajn. V súčasnej dobe sú autosedačky do auta pre deti vyrábané v mnohých farebných variantoch, takže ľahko vyberiete model pre dievča aj pre chlapca. Niektoré modely potom ponúkajú aj neobvyklé vzory na čalúnení, vďaka ktorým sa autosedačka pre deti stane dizajnovým skvostom.

Nezabudnite ani na praktické príslušenstvo pre autosedačky

Detské autosedačky môžete obohatiť o rad praktického príslušenstva pre vyšší komfort dieťaťa. Z čoho možno vyberať?

 • Fusaky, zavinovačky a deky sú určené najmä pre najmenšie bábätká. Často majú výrezy na pretiahnutie bezpečnostných pásov.
 • ISOFIX základne a bázy slúžia na upevnenie autosedačky typu vajíčko (0 – 13 kg) do auta. Vajíčka totiž nedisponujú kotviacimi bodmi, takže ak chcete využívať výhody ISOFIX-u, bez základne sa nezaobídete.
 • Podložky pod autosedačky ochránia sedačky automobilu pred znečistením.
 • Poťahy na autosedačky sú praktickým riešením najmä v horúcom počasí. Tieto poťahy totiž zabezpečujú, že sa dieťa toľko nepotí.
 • Hračky na kočík môžete ľahko upevniť aj na vajíčko.
 • Vankúšiky do auta ocenia najmä väčšie deti na dlhších cestách.
 • Zrkadlá sú praktickým riešením pre protismerné sedačky pre deti. Vďaka zrkadielku uvidíte z miesta vodiča na bábätko, hoci je umiestnené v protismere jazdy.

i

Stále si neviete dať rady s výberom? Navštívte nášho sprievodcu výberom: Ako vybrať autosedačky? a dozviete sa tam podrobné odpovede na to, čo by vás mohlo zaujímať.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
NANIA Topo Easyfix Tech Grey 15 – 36 kg Na sklade > 5 ks a na predajni Bratislava - centrála
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, autosedačka je bezpečnostná skupina III (podsedáky) (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 2.5kg, farba sivá
32,90 €

2.
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 4.3kg, farba sivá
104,90 €

3.
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 5-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 7kg, farba čierna a sivá
117,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
386 položiek
Petite & Mars Prime II Isofix Grey 9 - 36 kg - Autosedačka
Varianty
Petite & Mars Prime II Isofix Grey 9 - 36 kg
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 9kg, farba sivá

179,59 € bez DPH 149,66 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: BABY7191
Britax Römer Discovery SL – Storm Grey, 2021
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 4.3kg, farba sivá

104,90 € bez DPH 87,42 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY8282
JOIE Spin 360° ember 0 – 18 kg
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-18 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je otočná o 360°, autosedačka je bezpečnostná skupina 0 a 0+ a skupina I (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 5-bodový pás, naklápanie sedačky do ľahu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 12kg, farba čierna a sivá

308,90 € bez DPH 257,42 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať ihneď na predajni Žilina
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY10781
Britax Römer Evolva 123 – Moonlight Blue, 2021 - Autosedačka Varianty
Britax Römer Evolva 123 – Moonlight Blue, 2021
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje bezpečnostný pás, autosedačka je bezpečnostná skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 5-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 8kg, farba modrá

141,90 € bez DPH 118,25 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY7906
MORE LITO FIX 23 isofix podsedák Black - Podsedák do auta Varianty
MORE LITO FIX 23 isofix podsedák Black
Podsedák do auta pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, farba čierna

69,90 € bez DPH 58,25 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY7567
OSANN LUX Isofix Universe 15 – 36 kg Grey
Podsedák do auta upevnenie sedadla zaisťuje systém isofix so základňou, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 2.5kg, farba sivá

53,90 € bez DPH 44,92 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY10576
Britax Römer Kidfix 2 R – Storm Grey, 2021 - Autosedačka Varianty
Britax Römer Kidfix 2 R – Storm Grey, 2021
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 7kg, farba sivá

210,90 € bez DPH 175,75 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY8161
Britax Römer Kidfix 2 R – Cosmos Black, 2021 - Autosedačka Varianty
Britax Römer Kidfix 2 R – Cosmos Black, 2021
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 7kg, farba čierna

210,90 € bez DPH 175,75 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY8158
Britax Römer Kid II Storm Grey - Autosedačka Varianty
Britax Römer Kid II Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje bezpečnostný pás, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 6kg, farba sivá

153,90 € bez DPH 128,25 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY10005
JOIE Stages grey flannel 0 – 25 kg - Autosedačka Varianty
JOIE Stages grey flannel 0 – 25 kg
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-25 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje bezpečnostný pás, autosedačka je bezpečnostná skupina 0 a 0+, skupina I a skupina II (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 5-bodový pás, inštalácia v smere jazdy a proti smeru jazdy, inštalácia v smere jazdy a proti smeru jazdy, naklápanie sedačky do ľahu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 9.7kg, farba sivá

222,90 € bez DPH 185,75 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: BABY10783
CARETERO Mokki 2019 SPS navy - Autosedačka Varianty
CARETERO Mokki 2019 SPS navy
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 0-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je otočná o 360°, autosedačka je bezpečnostná skupina 0 a 0+, skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 5-bodový pás, naklápanie sedačky do ľahu, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 9.5kg, farba viacfarebná

162,90 € bez DPH 135,75 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: BABY9606
Britax Römer Duo Plus Cosmos Black - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Duo Plus Cosmos Black
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-18 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina I (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 5-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 9kg, farba čierna

-6% 243,90 €
228,78 € bez DPH 190,65 €
1 ks
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: BABY9762
Britax Römer Kidfix SL – Black Ash, 2021 - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Kidfix SL – Black Ash, 2021
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 6.4kg, farba čierna

145,90 € bez DPH 121,58 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY7916
CARETERO Puma Isofix graphite 2017 - Podsedák do auta Varianty
CARETERO Puma Isofix graphite 2017
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 3kg, farba sivá

54,90 € bez DPH 45,75 €
1 ks
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9618
NANIA Dream Adventure Girafe 15 – 36 kg - Podsedák do auta Varianty
NANIA Dream Adventure Girafe 15 – 36 kg
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 1.87kg, farba béžová

16,90 € bez DPH 14,08 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: BABY10088
Britax Römer Kidfix SL Storm Grey - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Kidfix SL Storm Grey
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 7kg, farba sivá

-9% 147,90 €
135,19 € bez DPH 112,66 €
1 ks
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9985
MORE LITO FIX 23 isofix podsedák Grey - Podsedák do auta Varianty
MORE LITO FIX 23 isofix podsedák Grey
Podsedák do auta pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), zabezpečenie dieťaťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, farba sivá

69,90 € bez DPH 58,25 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY7568
COMPASS JUNIOR 22 – 36 kg sivá - Podsedák do auta Varianty
COMPASS JUNIOR 22 – 36 kg sivá
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 0.25kg, farba čierna a sivá

8,29 € bez DPH 6,91 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: BABY9894
NANIA Topo Easyfix Tech Blue 15 – 36 kg - Autosedačka Varianty
NANIA Topo Easyfix Tech Blue 15 – 36 kg
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 22-36 kg , autosedačka je bezpečnostná skupina III (podsedáky) (podľa európskych noriem ECE), inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 2.5kg, farba čierna a modrá

32,90 € bez DPH 27,42 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY10619
Compass JUNIOR PLUS 15-36 kg - sivá - Podsedák do auta Varianty
Compass JUNIOR PLUS 15-36 kg - sivá
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 0.48kg, farba čierna a sivá

13,90 € bez DPH 11,58 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: AUPR1865
Kinderkraft Comfort Up 9 – 36 kg lime - Autosedačka Varianty
Kinderkraft Comfort Up 9 – 36 kg lime
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 9-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje bezpečnostný pás, autosedačka je bezpečnostná skupina I, skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 5-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 4kg, farba zelená

63,90 € bez DPH 53,25 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9968
BeSafe iZi Up X3 fix Black Cab 64
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje systém isofix so základňou, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, ochrana proti bočnému nárazu, nastaviteľná poloha opierok a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 7.5kg, farba čierna

223,90 € bez DPH 186,58 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BABY9910
CARETERO Puma Isofix cherry 2017 - Podsedák do auta Varianty
CARETERO Puma Isofix cherry 2017
Podsedák do auta upevnenie sedadla zabezpečuje bezpečnostný pás, pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, bezpečnostná skupina III (podľa európskych noriem ECE), inštalácia v smere jazdy, snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 3kg, farba ružová

54,90 € bez DPH 45,75 €
1 ks
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY9617
Britax Römer Adventure – Storm Grey, 2021 - Autosedačka Varianty
Britax Römer Adventure – Storm Grey, 2021
Autosedačka pre deti s hmotnosťou 15-36 kg, upevnenie sedačky zabezpečuje bezpečnostný pás, autosedačka je bezpečnostná skupina II a skupina III (podľa európskych noriem ECE), dieťa zaisťuje 3-bodový pás, inštalácia v smere jazdy, držiak na nápoje, nastaviteľná poloha opierok, nastaviteľný bezpečnostný pás a snímateľný (prací) poťah, hmotnosť 3.9kg, farba sivá

80,90 € bez DPH 67,42 €
1 ks
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BABY7912

Autosedačky

novorodenecká vložkaAko na správne a pohodlné nosenie bábätka Nosenie detí v šatke je prirodzená činnosť, ktorú milujú deti aj mamičky. Ergonomické nosiče alebo šatky...
Súhrnný sprievodca jednotlivými týždne tehotenstva vás postupne zoznámi s priebehom celého tehotenského...
Povinnosť autosedačky je jasne vymedzená zákonom, ktorý tiež stanovuje pravidlá používania autosedačiek a...
testTesty detských autosedačiek 2021 Zaujímalo nás, ako dopadol v roku 2021 test autosedačiek pre deti, a ktorá autosedačka pre konkrétnu...
Preeklampsia je závažné ochorenie spôsobujúce až 20 % predčasných pôrodov. Týka sa výhradne tehotných žien...
Zvlášť prvorodičky trápi ku koncu tehotenstva zoznam vecí, ktoré by si mali zbaliť do pôrodnice. Kedy...
Viac článkov Všetky články

Autosedačky

V kategórii Autosedačky máme práve teraz na Alza.sk celkom 386 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné autosedačky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie autosedačky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie autosedačky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii autosedačky recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.

Tovar za lepšie ceny a nadštandardné služby pre firmy


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi