Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Black Friday Domáca pohoda pekne v teplučku

Výhody naparovačky odevov objavuje čím ďalej tým viac domácností

Zobraziť katalóg

Článok

Aktualizované

Rýchlo, ľahko a šetrne vyžehlí jemnú blúzku, pokrčenú košeľu či volánikové šaty priamo na ramienku. Hravo si poradí s nepoddajnými záhybmi, odstráni z odevu zápach a dodá mu svieži vzhľad. Tak to by boli v skratke pochvalné ódy na naparovač odevov, ktorý však nie je žiadnou nadsádzkou. Dokladajú to skúsenosti mnohých spokojných zákazníkov, ktorí naparovač odevov už vyskúšali a stal sa pre nich nenahraditeľný. Tiež sa túžite zbaviť zdĺhavého žehlenia a chcete byť za každých okolností upravený? Stavte na parný naparovač odevov, geniálne jednoduchý a pritom veľmi efektívny naparovací žehliaci systém.

Naparovač odevov – výhody

Naparovač odevov – OBSAH

 1. Naparovač odevov čiže steamer
 2. 5 situácií, kedy sa vám bude hodiť ručný naparovač
 3. Ručný naparovač odevov
 4. Naparovač odevov so stojanom
 5. Ako správne naparovať oblečenie
 6. Ako vybrať parný naparovač odevov
 7. Recenzia naparovačov

Naparovač odevov čiže steamer

Nemusíme ani popisovať, ako neobľúbenou činnosťou žehlenie je, najmä ak na nás čakajú košele plné záhybov, chúlostivá blúzka, volánikové šaty či pokrčený oblek. Každý tiež poznáme situácie, kedy pred odchodom do práce či na večierok musíme ešte narýchlo rozohrievať žehličku a strácať drahocenné minúty zložitým žehlením svojho outfitu alebo sa na dovolenke musíme zmieriť s pokrčeným oblečením. Mamičky určite poznajú dilemu, čo s obľúbeným plyšákom, ktorý by už potreboval vyprať, ale v práčke by sa mohol poničiť. A presne pre tieto prípady je ideálny naparovač odevov čiže steamer, ktorý váš problém ľahko, rýchlo a bezpečne vyrieši.

Naparovač odevov Tefal
Žehlenie parou za pomoci naparovačky odevov je bezpečné pre všetky látky.

Naparovací žehliaci systém je k odevom šetrnejší ako klasická žehlička

Žehlenie parou za použitia steamera je bezpečné pre akúkoľvek látku. Či už ide o hodváb, šifón, vlnu, plyš alebo bavlnu. Samotná hlava naparovačky sa totiž nezahrieva. Vypúšťa iba horúcu paru, ktorá látku nielen vyžehlí, ale vyrovná aj ťažko dostupné miesta, oživí farbu, odstráni z nej zápach a celý materiál nadľahčí.

Naparovač odevov šetrí miesto aj váš čas

Naparovací žehliaci systém umožňuje pohodlné vertikálne žehlenie bez žehliacej dosky priamo na ramienku zo skrine (ručný steamer) alebo na ramienku na samotnej konštrukcii steamera (stojanový steamer). Tým ušetríte miesto v byte a predovšetkým čas. Svoje odevy totiž perfektne vyžehlíte pomocou niekoľkých málo ťahov a nielen to. Naparovač odevov toho zvládne oveľa viac.

Naparovač odevov Tefal
Krásne vyžehlené oblečenie počas chvíľky a takmer bez námahy, je pre každého dostupným komfortom, na ktorý si zvykne a už sa ho nebude chcieť vzdať.

5 situácií, kedy sa vám bude hodiť ručný naparovač

Niektoré spotrebiče vás nadchnú, ale po ich zakúpení ich sotva párkrát použijete a potom zostanú zabudnuté v skrini. Avšak naparovač odevov k takým rozhodne nepatrí! Jeho služby využijete takmer denne a v niektorých situáciách pre vás môže byť priamo na nezaplatenie.

 1. Žehlenie na poslednú chvíľu
 2. Pár minút do odchodu do práce, na schôdzku či večierok a vy zistíte, že vaše oblečenie je pokrčené. Lenže na vyťahovanie žehliacej dosky a žehličky už nie je čas. Našťastie je tu pohotový naparovač odevov. Stačí ho zapnú a počkať ani nie minútu. Potom už len priložiť naparovač k odevu a pritlačiť. Postačí pár ťahov a počas krátkej chvíľky je vaše oblečenie perfektne vyhladené a váš dokonalý „look“ už nie je ohrozený.

  Naparovač odevov Philips Steam&Go
  Ručný naparovač odevov Philips Steam & Go je pripravený na použitie len za 45 sekúnd
 3. Žehlenie bez rizika spálenia
 4. Niektoré kusy oblečenia sa s bežnou žehličkou žehlia obzvlášť zložito a niektoré materiály by sa dokonca nemali žehliť vôbec. Napriek tomu ich musíte nejako dostať do nositeľného stavu. Či už ide o jemné látky ako hodváb, tyl, čipky alebo naopak nepoddajné materiály ako ľan či džínsovina, pri snahe, aby vyzerali čo najlepšie ich môžete bežnou žehličkou zničiť. Ak máte skriňu plnú oblečenia z rôznych ťažko žehliteľných materiálov, bude sa vám hodiť efektívny naparovač odevov, ktorý si s nimi ľahko poradí. Na silnejšie tkaniny môžete použiť kefu, ktorá býva súčasťou vybavenia pri lepších modeloch a ktorá umožní účinnejšie preniknutie pary a pomôže odstrániť aj hrudky a nečistoty.

 5. Zbavenie sa pachov a baktérií v textile
 6. Máte doma alergika? Vďaka trvalému výstupu pary dokážu naparovačky odstrániť z látky až 99 % baktérií a roztočov. Oblečenie teda nemusíte tak často prať, čím ušetríte nielen čas a energiu, ale značne predĺžite aj ich životnosť. Prúd pary prenikajúci do vlákien zbaví odevy pachov z cigariet, jedla aj potu. Naparovač odevov môžete využiť tiež na osvieženie a elimináciu baktérií a roztočov z plyšových hračiek, čalúnenia, bytového textilu, a dokonca aj zvieracích pelechov.

  Naparovač odevov Philips Steam&Go
  Ručný naparovač odevov je ideálny na služobné cesty alebo dovolenku
 7. Služobná cesta či dovolenka
 8. Ak je pre vás dôležité vyzerať pekne a upravene tiež na služobnej ceste alebo na dovolenke, ručný naparovač odevov bude vašim ideálnym sprievodom na všetkých vašich cestách. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej váhe vám v kufri nezaberie takmer žiadne miesto a na hoteli bude na nezaplatenie. Niektoré modely, napríklad ručný naparovač odevov Philips Steam & Go, sú dodávané aj s praktickým vakom odolným proti teplu. S naparovačom odevov sa jednoducho môžete cítiť skvele a sebaisto nech už budete kdekoľvek.

 9. Žehlenie chúlostivých materiálov
 10. Blúzka s volánmi, plisované sukne alebo šaty prepletené flitrami či korálkami vyzerajú síce úchvatne, ale dostať ich po vypraní opäť do formy je takmer nadľudský výkon. Ak však nemáte naparovač odevov! Potom je to hračka. Naparovač odevov bezpečne vyrovná všetky chúlostivé látky, odstráni záhyby a oživí ich vzhľad. Rovno na ramienku bez toho, aby ste sa trápili alebo látku poškodili, budete mať svoj obľúbený kúsok vyžehlený počas chvíľky. Navyše vďaka tomuto spôsobu žehlenia parou vydrží vaše drahé oblečenie v perfektnej kondícii oveľa dlhšie.

Jednoduché žehlenie aj chúlostivých materiálov s naparovačom Philips
Len s naparovačom odevov je žehlenie vašich originálnych kúskov oblečenia jednoduché a bezpečné.

Zdroj: www.philips.sk

Ručný naparovač odevov

Najviac obľúbené a rozšírené sú ručné naparovače, nielen kvôli ich cenovej dostupnosti, ale hlavne kvôli tomu, že sú kompaktné, ľahké, pohotové a použiteľné kdekoľvek a kedykoľvek. Je to všestranný pomocník do každej domácnosti, či už ide o rodinu, pár či jednotlivcov. Kedykoľvek potrebujete ľahko a rýchlo vyžehliť 1 – 2 kusy oblečenia, je vždy po ruke bez toho, aby ste museli vyťahovať žehličku a rozkladať žehliacu doska. Ručný naparovač odevov umožňuje vertikálne aj horizontálne naparovanie, zlikviduje zápach inak čistej bielizne, dezinfikuje textílie a využijete ho hlavne na cestách, kde vás zachráni po vytiahnutí pokrčeného oblečenia z kufra.

i Ak hľadáte darček pre manželku, priateľku, pre muža, ktorý žije sám, či kohokoľvek, kto často cestuje, je ručný naparovač odevov perfektný darček, ktorý určite nezostane ležať nevyužitý v skrini.

Výhody ručnej naparovačky odevov

 • Rýchle žehlenie priamo na ramienku
 • Ľahké vyrovnanie záhybov
 • Bielizeň osvieži a zbaví pachov
 • Para je šetrná k látke
 • Ideálne na žehlenie chúlostivých materiálov
 • Vhodné na jemný bytový textil
 • Vertikálne aj horizontálne žehlenie
 • Kompaktná, ľahká, skladná
 • Jednoduchá manipulácia
 • Vždy po ruke
 • Vhodné na cesty
Ručné naparovačky odevov lacné Ručné naparovačky odevov lacné Ručné naparovačky odevov lacné
Ručný naparovač, ktorý sa stane vašim každodenným pomocníkom, môžete mať už za niekoľko pár desiatok eur.

Naparovač odevov so stojanom

Ak často nosíte business oblečenie či odevy z chúlostivých materiálov alebo sa vám vertikálne žehlenie zapáčilo natoľko, že by ste naparovačom najradšej úplne nahradili žehličku, môže byť pre vás vhodným kandidátom stojanový naparovač odevov. Je vhodný aj pre väčšie množstvo bielizne. Vďaka jeho vyššiemu príkonu a silnejšiemu výstupu pary dokáže preniknúť hlboko do vlákien odevov a hravo si poradí aj so silným sakom alebo nohavicami. Niektoré disponujú praktickou výbavou na ľahké žehlenie spoločenských odevov, napríklad nadstavec na puky na vytvorenie pukov na nohaviciach a košeliach, ktorý je súčasťou naparovačky Tefal Pro Style. Lepšie stojanové naparovačky odevov poskytujú pri vertikálnom žehlení aj oporu na ľahké naparovanie. Niektoré majú dokonca konštrukciu vylepšenú o žehliacu dosku, teda dovoľujú aj žehlenie v horizontálnej polohe (napríklad naparovač odevov Tefal IXEO Power).

Výhody naparovačky odevov so stojanom

 • Vhodná na pohotové vyžehlenie odevu aj na naparovanie väčšieho množstva bielizne
 • Precízne žehlenie oblekov, košieľ, blúzok, šiat a ďalšieho ošatenia
 • Pohodlné a jednoduché vertikálne žehlenie parou
 • Ľahké vyžehlenie nedostupných a problematických záhybov
 • Ideálne na odevy nevhodné pre žehličku – volány, čipky, plisovanie
 • Zvládne aj silné materiály (kabáty, bytový textil)
 • Odstráni z látky zápach z cigariet, jedla aj ľudského tela
 • Integrovaný vešiak
 • Vertikálne opora na pohodlné vertikálne žehlenie
 • S pridanou žehliacou doskou možnosť horizontálneho žehlenia
Naparovač odevov so stojanom Naparovač odevov so stojanom
Ak vám záleží na perfektnom vzhľade vášho business oblečenia, mal by byť stojanový naparovač neoddeliteľnou súčasťou vybavenia vašej domácnosti.

Ako správne naparovať oblečenie

S naparovačom odevov je skutočne veľmi jednoduché docieliť dokonalý vzhľad odevov, a to aj na poslednú chvíľu v prípade časového presu. Prístroj je pripravený na prevádzku do minúty a potom už stačí len jednoduchá manipulácia k perfektnému výsledku.

Nebojte sa priložiť naparovač k látke

Aby ste záhyb vyhladili, je potreba pritlačiť naparovač priamo na látku. Pre čo najlepšie vyhladenie materiál pri naparovaní napnite. Ak sa chystáte na manžety a goliere, naparujte vodorovne a odev podoprite.

Naparovač odevov Philips Steam&Go
Vyzerať skvele a upravene každý deň nebolo nikdy jednoduchšie.

Pre silnejšie materiály použite kefový nadstavec

Pri silnejších materiáloch ako sú kabáty či saká, pripevnite na naparovač kefu, ktorej štetiny dokážu otvoriť vlákna a umožnia ešte lepšie prenikanie pary. S použitím kefy zbavíte textil aj nečistôt a hrudiek.

Myslite na svoj chrbát

Naparovanie je pohodlný spôsob žehlenia, pri ktorom sa nemusíte ani ohýbať a namáhať svoj chrbát. Pokiaľ máte naparovač odevov so stojanom, nastavte si ho na svoju výšku, aby ste sa nemuseli veľmi ohýbať. Pri naparovaní s ručným naparovačom skúste nájsť miesto v primeranej výške, kam zavesíte ramienko, napríklad na dvere alebo šatníkovú skriňu. Ak radšej naparuje vodorovne, nájdite si taký povrch, aby pre vás bolo naparovanie čo najpohodlnejšie – napríklad vyššia posteľ, skrinka alebo stôl.


Zdroj: www.philips.sk

Ako vybrať parný naparovač odevov

Podľa čoho vybrať naparovač odevov, aby splnil vaše očakávania? Aké parametre a funkcie sú pre parné naparovače odevov zásadné? Uvádzame tie najdôležitejšie parametre a funkcie, na ktoré by ste sa mali zamerať.

Naparovač odevov SteamOne H18B
Nenápadný sluha, ktorý síce môže splynúť s okolím, ale jeho služby sú neoceniteľné.

V prvom rade by ste si mali rozmyslieť, či chcete ručný naparovač odevov na rýchle a jednoduché žehlenie 1 – 2 kusov ošatenia, alebo radšej stojanový naparovač, ktorý vám umožní aj hodinové naparovanie a dokáže nahradiť žehličku. Potom je vhodné všímať si tieto dôležité parametre.

Príkon a parný výkon

Príkon naparovačky rozhoduje o tom, ako dobre si steamer poradí s rôznymi typmi tkanín. Čím vyšší príkon naparovač odevov má, tým lepšie zvládne nielen jemné, ale aj silnejšie textílie. Je veľmi praktické, keď si pri naparovačke môžete nastaviť parný výkon podľa látky, ktorú práve chcete žehliť. Nižší výkon je vhodný na jemné materiály, vyšší výkon je nutný na silnejšie látky.

Parný výkon (čiže výstup pary) uvádza, v akom množstve para z naparovača nepretržite vychádza. Pri ručných naparovačoch by mal mať trvalý výstup pary hodnotu 20 – 30 g/min, pri naparovačoch odevov so stojanom 30 – 50 g/min. Nájdu sa ale aj veľmi výkonné stojanové naparovačky s produkciou pary až 90 g/min.

Ručný naparovač odevov SteamOne S-travel
Ručný naparovač odevov nezaberie v domácnosti takmer žiadne miesto, zato jeho využitie je široké.

Funkcie a príslušenstvo

Vo výbave kvalitnej naparovačky odevov by nemala chýbať funkcia Anti Calc čiže funkcia proti usadzovaniu vodného kameňa. Veľmi užitočná a praktická je tiež funkcia regulácie pary, vďaka ktorej si podľa hrúbky tkaniny nastavíte intenzitu pary. Príslušenstvo ako napríklad nadstavec na puky, kefa na silnejšie materiály, rukavice na ochranu pred parou sú bonusom rôznych výrobcov, ktoré môžu byť pre vás praktické a užitočné.

i Podrobnejšie informácie a rady Ako vybrať naparovač odevov, nájdete v našom sprievodcovi výberom.

Vertikálna naparovacia žehlička

Ak hľadáte akýsi kompromis, ktorý by spojil výhody naparovačky aj bežnej žehličky, možno sa vám zapáči vertikálna naparovacia žehlička, ktorá okrem horizontálneho žehlenia na žehliacej doske umožňuje tiež zvislé žehlenie. Ľahšie tak vyrovnáte aj ťažko prístupné miesta na odevoch a je vhodná aj na odstránenie pachov z textilu a osvieženie bielizne, ktorú ešte nepotrebuje vyprať.

Naparovacia žehlička s funkciou vertikálneho naparovania Philips PowerLife
Taktiež niektoré naparovacie žehličky disponujú funkciou vertikálneho naparovania. Napríklad naparovacia žehlička Philips PowerLife.

Recenzia naparovačov

Dôležitým parametrom pri výbere správnej naparovačky odevov sú celkom iste aj skúsenosti a recenzie zákazníkov. Pozrite sa, ako jednotlivé naparovače hodnotia ľudia, ktorí produkty zakúpili a vyskúšali.

Naparovač odevov Philips Steam & Go – zákazníkmi najlepšie hodnotený ručný steamer

Naparovač Philips Steam & Go sa teší veľkej obľúbenosti a veľmi vysokej predajnosti. Je vhodný na všetky typy tkanín, perfektne odstraňuje záhyby a je ľahký a príjemný do ruky. Technológia SmartFlow zaručuje nielen fantastické výsledky žehlenia vďaka optimalizovanému prúdu pary, ktorý zahrieva naparovaciu dosku, ale aj bezpečnú teplotu na všetky druhy látok a tiež účinne zabráni vzniku mokrých škvŕn. Okrem efektívneho a precízneho naparovania, rýchleho nahriatia a ľahkej manipulácie si zákazníci chvália tiež praktické príslušenstvo a pekný dizajn.

Naparovač odevov Tefal Pro Style – zákazníkmi najlepšie hodnotený stojanový steamer

Naparovač odevov Tefal Pro Style a Tefal Pro Style Care vedú v rebríčku predajnosti a obľúbenosti stojanových naparovačov. Stali sa nenahraditeľným pomocníkom pre všetkých, ktorí často nosia business oblečenie a spoločenské odevy, alebo si jednoducho potrpia na bezchybný vzhľad svojho outfitu. Naparovačky Tefal Pro Style disponujú praktickou vertikálnou oporou na ľahké vertikálne žehlenie, príkonom až 1 800 W a nastavením parného výkonu podľa druhu tkaniny. Model Tefal Pro Style Care dokonca umožňuje až päť nastavení množstva pary, od najjemnejšej látky až po silný ľan.

Dajte zbohom namáhavému žehleniu a pokrčenému odevu. Či už doma alebo na cestách, majte po ruke naparovač odevov, ktorý sa postará o váš bezchybný vzhľad.

TRISTAR ST-8921
Naparovač odevov príkon 1600 W, parný výkon 28 g/min, materiál žehliacej plochy: nehrdzavejúca oceľ, cestovná verzia, rýchle nahriatie, vyberateľná nádržka na vodu a automatické vypínanie, objem nádržky 260 ml, farba: fialová

39,90 € bez DPH 33,25 €
Kúpiť
Na sklade 4 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: TRINO030
Philips GC362/80 Steam & Go Plus 2 v 1 - Naparovač odevov
Philips GC362/80 Steam & Go Plus 2 v 1
Naparovač odevov príkon 1300 W, parný výkon 24 g/min, cestovná verzia, vertikálne naparovanie, rýchle nahriatie a vyberateľná nádržka na vodu, objem nádržky 70 ml, dĺžka kábla 2.5 m, farba: čierna a medená

69 € bez DPH 57,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 9 predajniach
Objednávací kód: PHIES008
Tefal DT9100E0 Access Steam Care - Naparovač odevov
-12%
Tefal DT9100E0 Access Steam Care
Naparovač odevov príkon 1600 W, parný výkon 30 g/min, materiál žehliacej plochy: keramika, vertikálne naparovanie, odvápňovanie a rýchle nahriatie, objem nádržky 200 ml, dĺžka kábla 3 m, farba: čierna a hnedá

-12% 114 €
99,90 € bez DPH 83,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: TEFNAP02
Clatronic DB 3717
Naparovač odevov príkon 1100 W, parný výkon 20 g/min, materiál žehliacej plochy: keramika, vertikálne naparovanie, rýchle nahriatie a vyberateľná nádržka na vodu, objem nádržky 200 ml, dĺžka kábla 1.8 m, farba: biela

33,25 € bez DPH 27,71 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: CLANO912
Philips GC363/30 Steam&Go Plus 2-v-1 - Naparovač odevov
Philips GC363/30 Steam&Go Plus 2-v-1
Naparovač odevov príkon 1300 W, parný výkon 24 g/min, cestovná verzia, vertikálne naparovanie, rýchle nahriatie a vyberateľná nádržka na vodu, objem nádržky 70 ml, dĺžka kábla 3 m, farba: strieborná a fialová

70 € bez DPH 58,33 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Objednávací kód: PHINO768
Tefal QT2020E0 IXEO Power - Naparovač odevov
-35%
Tefal QT2020E0 IXEO Power
Naparovač odevov príkon 2170 W, parný výkon 90 g/min, materiál žehliacej plochy: nehrdzavejúca oceľ, vertikálne naparovanie, odvápňovanie, rýchle nahriatie, vyberateľná nádržka na vodu a automatické vypínanie, objem nádržky 1100 ml, farba: čierna a medená

-35% 409 €
264,73 € bez DPH 220,61 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ve štvrtok 3.12. od 8:00
Objednávací kód: TEFNO203
Tefal DT8150E0 Acess Steam+
Naparovač odevov – príkon 1600W, stupeň Super Turbo, parný výkon 26g/min, lepšie výsledky vďaka liatej hliníkovej horúcej platni s keramickým povrchom, zahriatie za 40s, s nepretržitou regulovanou dodávkou pary, vyberateľný zásobník na vodu s objemom 190ml, 3m kábel, kefový nadstavec na silnejšie tkaniny, látkový nadstavec na jemné látky, nerezový háčik, odstraňovač žmolkov, nadstavec na puky

77,90 € bez DPH 64,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v utorok 1.12. od 8:30
Objednávací kód: TEFNAP01
SteamOne S-Nomad
Naparovač odevov príkon 1600 W, parný výkon 25 g/min, materiál žehliacej plochy: nehrdzavejúca oceľ, cestovná verzia a bezpečnostné vypínanie, objem nádržky 140 ml, dĺžka kábla 3 m, farba: čierna

75,90 € bez DPH 63,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v utorok 1.12. od 8:30
Objednávací kód: STENO041
SteamOne DUALYS black
Naparovač odevov príkon 2300 W, parný výkon 54 g/min, vertikálne naparovanie a rýchle nahriatie, objem nádržky 1600 ml, farba: čierna

313,90 € bez DPH 261,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v utorok 1.12. od 8:30
Objednávací kód: STONO935
SteamOne S-Travel white
Naparovač odevov príkon 1400 W, parný výkon 24 g/min, cestovná verzia, rýchle nahriatie a bezdrôtová, objem nádržky 260 ml, dĺžka kábla 2 m, farba: biela

50,90 € bez DPH 42,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v utorok 1.12. od 8:30
Objednávací kód: STEST999
oneConcept ShirtButler
Žehliaci systém – a žehlička košieľ v jednom, s výkonom 850W, vhodný pre všetky veľkosti oblečenia od S po L

79,39 € bez DPH 66,16 €
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať v utorok 1.12. od 8:30
Objednávací kód: CONNO119
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
Tipy na vianočné darčeky Zobraziť
WEB6
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi