Okuliare na počítač

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Hodnotenia od zákazníkov
Typ
Slnečné
(1)
Dioptrické
(234)
Proti modrému svetlu
(372)
Proti zelenému svetlu
(1)
UV ochrana
UV400
(276)
UVA
(8)
UVB
(145)
UVC
(1)
Farba rámika
Čierna
(271)
Červená
(69)
Zlatá
(46)
Modrá
(42)
Sivá
(27)
Najnovšie objednávky
Filtrovať

Počítačové okuliare proti modrému svetlu ochránia vaše oči pred poškodením a vysychaním pri dlhom sedení pri monitore či televízore. Minimalizujú nežiaduce odlesky na displeji, zostrujú detaily a zvyšujú kontrast. Okuliare na PC sú určené na nosenie doma, vonku aj v kancelárii. Hoci najčastejšie ide o okuliare na PC bez dioptrií, vyberú si u nás aj zákazníci s chybami zraku. Ako správne vybrať toho pravého pomocníka pre vaše oči sa dočítate nižšie.

Pokračovať

Prečo používať okuliare proti modrému svetlu?

V dnešnej dobe, keď ľudia trávia denne celé hodiny pozeraním do obrazoviek počítačov a inteligentných zariadení, sa okuliare proti modrému svetlu stávajú nevyhnutným doplnkom na ochranu a podporu nášho zraku. Ešte kým sa zameriate na parametre zásadné pre výber toho pravého doplnku, možno vás zaujíma, na čo také okuliare na modré svetlo vlastne slúžia. Tu je niekoľko najväčších výhod a dôvodov, prečo by vám okuliare s modrým filtrom rozhodne nemali chýbať.

  • Ochrana proti modrému žiareniu: Okuliare filtrujú škodlivé svetlo z obrazoviek, znižujú riziko poškodenia zraku a zlepšujú vizuálne pohodlie.
  • Antireflexné filtre: Efektívne obmedzujú odlesky z obrazoviek a ďalších svetelných zdrojov, čo umožňuje ostrejšie videnie bez zbytočného napätia očí.
  • Predchádzajú podráždeniu a bolestiam hlavy: Minimalizujú vizuálny stres a podporujú dlhotrvajúcu koncentráciu bez nepríjemných vplyvov na zdravie.
  • Zmiernenie pocitu suchých očí:  Okuliare na modré svetlo filtrujú modré svetlo a redukujú odlesky, čím udržujú oči vlhšie a menej unavené.
  • Podpora spánku: Nosenie počítačových okuliarov vo večerných hodinách môže prispieť k lepšiemu spánku.

Okuliare s modrým filtrom znižujú expozíciu modrého svetla, ktoré môže narušiť produkciu melatonínu – hormónu dôležitého pre reguláciu spánkového cyklu. Toto opatrenie pomáha používateľom ľahšie zaspať a zlepšuje kvalitu ich spánku po práci na PC vo večerných hodinách.

Herné okuliare na PC

Herné okuliare k počítaču sú špeciálne vyvinuté predovšetkým pre hráčov počítačových hier. Žlté jantárové zorníky výrazne zvyšujú kontrast zvýšeným jasom a vizuálne zdôrazňujú detaily. Súpera v hre uvidíte v kratšom čase a dopomôžu vám tak k rýchlejšej a presnejšej reakcii. Herné PC okuliare zároveň pomáhajú znižovať únavu aj pri dlhých nočných herných seansách a nekonečnom sledovaní displeja.

Kancelárske okuliare na PC

Kancelárske okuliare k počítaču proti modrému svetlu sú špeciálne určené pre používateľov, ktorí pracujú významnú časť dňa na počítači. Číre zorníky neskresľujú výsledný obrazový vnem, minimalizujú škodlivé účinky spôsobované modrým žiarením obrazoviek počítačov a LED žiariviek a taktiež zmierňujú pocit sucha v očiach. Kancelárske PC okuliare s ochranou proti modrému svetlu tak uľahčujú prácu na počítači, a to nielen v kancelárii.

i

Okuliare proti modrému svetlu – dioptrické alebo nie?

V našej ponuke nájdete ako okuliare proti modrému svetlu bez dioptrií, tak s nimi, a to až do 4 dioptrií. Vyberie si tak u nás človek, ktorý okuliare bežne nenosí a chce len znížiť nároky na oči pri práci s počítačom, ako aj niekto, kto korekciu zraku vyžaduje. Nízky počet dioptrií (do 0,25) však môže bezpečne skúsiť aj niekto, kto okuliare bežne nenosí. Také dioptrické okuliare na počítač totiž môžu zaistiť ostrejší obraz.

Okuliare proti modrému svetlu na mieru si vyberú dámy, páni aj tí najmenší

Ak vyberáte okuliare proti modrému svetlu, je dôležité zvážiť, kto ich bude nosiť. V ponuke sú modely špeciálne dizajnované pre mužov, ženy aj deti. Dámske modely často zdobia farebné a tvarové štylizácie, zatiaľ čo pánske okuliare kladú dôraz na nerušivý dizajn. Detské okuliare sú navrhnuté s ohľadom na menšie rozmery hlavy a často obsahujú praktické prvky ako ochranu proti poškriabaniu. Unisex modely potom predstavujú flexibilné riešenie.

Dámske okuliare proti modrému svetlu

Okuliare proti modrému svetlu – dámske, ako už z označenia vyplýva, sú určené primárne pre ženy a zaujmú predovšetkým jemnejšou farebnou aj tvarovou štylizáciou. Tieto okuliare nájdete v lákavých zlatistých a ružových vyhotoveniach a sadnú vám k vášmu trendy outfitu rovnako dokonale ako značkové slnečné okuliare.

Pánske okuliare proti modrému svetlu

Okuliare proti modrému svetlu – pánske sú zamerané na mužskú časť zákazníkov. Vyznačujú sa predovšetkým nerušivým elegantným či športovým moderným dizajnom. Pánske PC okuliare nielen ochránia vaše oči, ale budú aj vkusným štýlovým doplnkom pre každého muža.

Detské okuliare proti modrému svetlu

Okuliare proti modrému svetlu – detské sa ľahko odlišujú konštrukčnými vlastnosťami, majú totiž menšie rozmery, tak aby sedeli na hlavu dieťaťa. Veľmi praktické sú sklá s ochranou proti poškriabaniu, vďaka ktorým budú okuliare proti modrému svetlu pre deti aj po dlhšej dobe používania plniť svoj účel, ako by boli nové.


Dámske okuliare s modrým filtrom
Dámske retro okuliare na modré svetlo

Pánske oranžové okuliare proti modrému svetlu
Pánske okuliare na modré svetlo

Detské okuliare proti modrému svetlu
Detské okuliare na modré svetlo

Unisex okuliare na PC

Unisex okuliare na PC sú dizajnovo navrhnuté tak, aby ich mohli nosiť ako páni, tak aj dámy. Umožňujú tak, aby si ich medzi sebou mohli rodiny požičiavať a neboli obmedzení štýlovými odlišnosťami. Okrem toho, vďaka svojmu neutrálnemu dizajnu, unisex ochranné okuliare k počítaču poskytujú pohodlné nosenie a efektívnu ochranu proti modrému svetlu pre každého, bez ohľadu na rodovú identitu.

Okuliare k PC s UV ochranou budú chrániť vaše oči aj pred slnečným žiarením. Tie najlepšie sklá s označením UV 400 zachytávajú až 100 % UV žiarenia. To sa skladá z troch zložiek – UVA (~95 %), UVB (~5 %) a UVC (minimum) – ktoré okuliare môžu filtrovať aj jednotlivo.

Okuliare na PC a ich sklá

Okuliare na PC disponujú kvalitnými sklami, ktoré nezriedka odolávajú aj poškriabaniu. Ako už bolo spomenuté, môžu byť vybavené aj dioptriami. Farba skiel ovplyvňuje efektivitu odbúravania modrého žiarenia a autentickosť obrazu. Jantárové sklá odbúrajú viac ako 60 % modrého žiarenia, zlepšujú vnímanie farieb a zvyšujú kontrast. Číre sklá zase ponúkajú tú výhodu, že neskresľujú vnímanie farieb a obrazu a sú tak vhodné na prácu.

i

Najviac modré svetlo pohlcujú sýtožlté, prípadne červené okuliare proti modrému svetlu. Tie už ale silne skresľujú vnímanie farieb a obrazu celkovo, a tak nie sú vhodné na každé využitie. Konkrétne percentá ochrany často nájdete na letáčiku k produktu.

Okuliare proti modrému svetlu a ich kľúčové vlastnosti

Ak vyberáte okuliare proti modrému svetlu, je dôležité zamerať sa na vlastnosti skiel, ktoré môžu výrazne ovplyvniť váš vizuálny komfort a ochranu očí. Sklá s rôznymi povrchovými úpravami a funkciami ponúkajú odlišné výhody. Výber tých správnych skiel môže zefektívniť nosenie okuliarov a prispieť k lepšiemu zážitku z používania.

  • Panoramatický výhľad: Táto vlastnosť poskytuje široké zorné pole bez skreslenia, čo je ideálne na prácu s viacerými monitormi alebo na hranie hier. Rovnako zakrivený tvar podporuje lepšie pokrytie a ochranu zorného poľa, znižuje nutnosť neustáleho pohybu hlavy a minimalizuje vizuálny stres.
  • Zlepšenie vnímania farieb: Tieto sklá zlepšujú ostrosť a saturáciu farieb, čo je obzvlášť užitočné pre grafickú prácu alebo sledovanie multimédií. Hodiť sa môže aj zvýšenie kontrastu, ktoré zvyšuje rozlíšenie detailov a zlepšuje viditeľnosť v zlých svetelných podmienkach.
  • Vodoodpudivá úprava: Umožňuje ľahšie čistenie skiel od vody a odtlačkov prstov, čím zostáva videnie neskreslené a čisté. Praktické sú tiež priame ventilačné otvory, ktoré zlepšujú cirkuláciu vzduchu a zabraňujú zahmlievaniu skiel, čo je užitočné v rôznych prostrediach.
  • Polarizačné: Polarizačné sklá redukujú odlesky a zvyšujú vizuálny komfort pri práci v osvetlených priestoroch alebo pri používaní zariadenia vonku. Neskreslené videnie potom zaisťuje čisté a presné vnímanie bez skreslenia, čo je zásadné pre prácu vyžadujúcu vizuálnu presnosť.
  • Vymeniteľné sklá: Poskytujú možnosť ľahko zmeniť sklá podľa aktuálnej potreby alebo preferencií, čo zvyšuje flexibilitu okuliarov.

Okuliare na PC proti modrému svetlu v rôznych štýloch

Okuliare na PC proti modrému svetlu sú v ponuke vo viacerých druhoch trendy dizajnov. Klasické a elegantné štýly oceníte pre ich reprezentatívny vzhľad hlavne v práci. Moderný dizajn vám zase dodá originalitu a nadčasový vzhľad. Nech už zvolíte akékoľvek okuliare na monitor proti únave očí, určite budú vašim obľúbeným štýlovým doplnkom, za ktorý sa nemusíte hanbiť ani v kancelárii alebo pri hraní v partii.

Aby sa vaše okuliare na počítač nepoškriabali a zostali vždy čisté a skvele priehľadné, iste prídu vhod puzdrá na okuliare, handričky a ďalšie príslušenstvo pre okuliare. Niektoré okuliare na modré svetlo majú základné príslušenstvo rovno v balení.

Okuliare proti modrému svetlu a rôzne obrúčky

Okuliare proti modrému svetlu a ich obrúčky sa líšia hlavne tvarom, farbou a materiálom spracovania. Obľúbené sú hlavne obdĺžnikové a okrúhle tvary, ale stále ešte letia aj legendárne „pilotky”. Kovové alebo plastové obrúčky sú v ponuke v elegantnej čiernej alebo bielej farbe, ale aj čierno-červenej a u žien obľúbenej zlatoružovej farbe. Niektoré okuliare s modrým filtrom ďalej disponujú nastaviteľnými sedlami pre maximálny pocit komfortu a ideálne posadenie okuliarov na nose.

i

Okuliare na modré svetlo majú veľkosť udávanú buď klasicky s označením M, L, XL, alebo presnou špecifikáciou dĺžky nožičiek, šírky okuliarov a prípadne aj šírky časti okolo nosa v milimetroch. Konkrétne rozmery využijete, pokiaľ svoje miery pre okuliare už poznáte.

Smart okuliare na PC

Smart okuliare na PC oslnia aj veľmi náročných používateľov. Umožnia vám kvalitné počúvanie hudby zo vstavaných reproduktorov a pomocou Bluetooth pripojenia a mikrofónu môžete aj telefonovať. Takéto smart okuliare s modrým filtrom dokážu na jedno nabitie fungovať aj viac ako 5 hodín a ponúknu vám napríklad aj komfortné dotykové rozhranie. Niektoré modely sú vybavené pokročilými funkciami, ako je sledovanie aktivity alebo upozornenie na notifikácie z vášho telefónu, čo z nich robí nielen užitočného pomocníka pri práci, ale aj inteligentného spoločníka pre každodenný život.

Už ste si urobili predstavu, z akých produktov môžete voliť, ale stále si neviete rady s finálnym výberom? Pozrite sa, čo hovoria na okuliare proti modrému svetlu recenzie našich zákazníkov a vyberte si tie najlepšie, ktoré spĺňajú všetky vaše požiadavky a preferencie.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
421 položiek
GUNNAR Berkeley Fade Onyx, číre sklá - Okuliare na počítač Varianty
4,3
GUNNAR Berkeley Fade Onyx, číre sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 35 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, číra farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 12.9cm
46,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m3c1
GUNNAR CRUZ Onyx, číre sklá NATURAL - Okuliare na počítač Varianty
4,8
GUNNAR CRUZ Onyx, číre sklá NATURAL
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 35 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, číra farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro a handrička na čistenie, šírka okuliarov 14.2cm
31,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5b2
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION AMBER - Okuliare na počítač Varianty
5,0
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION AMBER
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, pilotky, materiál rámu: kovový, jantárová farba skiel, čierna a strieborná farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro, handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.1cm
78,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610o15
4,5
DEV1S Cyclops User
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 40 %, obdĺžnikové, číra farba skiel, čierna farba obrúčok
53,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: DVS005a5
GUNNAR Berkeley Fade Onyx, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
4,3
GUNNAR Berkeley Fade Onyx, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 12.9cm
51,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m3c3
GUNNAR Intercept Crystal, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
4,2 14×
GUNNAR Intercept Crystal, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, číra farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.3cm
46,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m4a7
4,3
GUNNAR RAZER TORPEDO-X Onyx, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna a zelená farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro, handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 14cm
54,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5b6
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION DARK - Okuliare na počítač Varianty
5,0
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION DARK
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 90 %, pilotky, materiál rámu: kovový, modrá farba skiel, čierna a strieborná farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro, handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.1cm
81,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610o17
4,6
GUNNAR Maverick Rosegold, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, pilotky, materiál rámu: kovový, jantárová farba skiel, ružová a zlatá farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.3cm
45,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m3d6
3,5
GUNNAR LIGHTNING BOLT 360 Onyx, jantárové/slnečné sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna a červená farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie, mäkké puzdro, plátené vrecúško a náhradný nosník, šírka okuliarov 14cm
99,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m4a8
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION CLEAR - Okuliare na počítač Varianty
5,0
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION CLEAR
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 35 %, pilotky, materiál rámu: kovový, číra farba skiel, čierna a strieborná farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro, handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.1cm
78,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610o16
4,3
GUNNAR ESL Blade Lite White, jantárové sklá natural
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: kovový, jantárová farba skiel, biela farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro, handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 12.6cm
42,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m4b2
GUNNAR Ellipse Rosegold, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
5,0
GUNNAR Ellipse Rosegold, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, okrúhle, materiál rámu: kovový, jantárová farba skiel, ružová a zlatá farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 14.2cm
49,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m3d4
5,0
GUNNAR Ellipse Blackgold, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, okrúhle, materiál rámu: kovový, jantárová farba skiel, čierna a zlatá farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 14.2cm
56,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m3d1
GUNNAR Ellipse Silver, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
5,0
GUNNAR Ellipse Silver, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, okrúhle, materiál rámu: kovový, jantárová farba skiel, strieborná farba obrúčok, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 14.2cm
53,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m3d3
5,0
GUNNAR DIABLO 4 LILITH COLLECTOR'S EDITION
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna a červená farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro, handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.3cm
309,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610o21
4,5
GUNNAR INTERCEPT ONYX AMBER MAX
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 98 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.3cm
56,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610o01
GUNNAR INTERCEPT READER 1.0, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
4,5
GUNNAR INTERCEPT READER 1.0, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UVB, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.3cm
57,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5c14
GUNNAR VERTEX READER 1.0, číre sklá - Okuliare na počítač Varianty
4,5
GUNNAR VERTEX READER 1.0, číre sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 35 %, obdĺžnikové, číra farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UVB, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro
44,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5c9
4,7
GUNNAR CALL OF DUTY TACTICAL EDITION
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna a sivá farba obrúčok, UV ochrana UV400, v balení pevné puzdro, handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 14.5cm
48,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610o07
GUNNAR INTERCEPT READER 1.5, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
4,5
GUNNAR INTERCEPT READER 1.5, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, jantárová farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UVB, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.3cm
58,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5c15
GUNNAR VERTEX READER 2.5, číre sklá - Okuliare na počítač Varianty
4,5
GUNNAR VERTEX READER 2.5, číre sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 35 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, číra farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UVB, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.6cm
48,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5c12
GUNNAR VERTEX READER 3.0, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
5,0
GUNNAR VERTEX READER 3.0, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: plastový, číra farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UVB, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.6cm
36,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5c8
GUNNAR PHENOM GRAPHITE 1.5, jantárové sklá - Okuliare na počítač Varianty
5,0
GUNNAR PHENOM GRAPHITE 1.5, jantárové sklá
Okuliare na počítač – unisex, na počítač, ochrana proti modrému svetlu 65 %, obdĺžnikové, materiál rámu: kovový, jantárová farba skiel, čierna farba obrúčok, UV ochrana UVB, v balení handrička na čistenie a mäkké puzdro, šírka okuliarov 13.5cm
85,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JD610m5c25

Okuliare na počítač

Okuliare na počítač

V kategórii Okuliare na počítač máme práve teraz na Alza.sk celkom 421 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné okuliare na počítač Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie okuliare na počítač Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie okuliare na počítač Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii okuliare na počítač recenzie
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií