Poco X6 Pro 5G (RECENZIA): Skvelý telefón strednej triedy, ktorý konkuruje aj vlajkovým lodiam

Zobraziť katalóg

Poco X6 Pro 5G, úvod

Poco X6 Pro 5G (RECENZIA): Skvelý telefón strednej triedy, ktorý konkuruje aj vlajkovým lodiam


Vyskúšali sme Poco X6 Pro 5G. Ako zástupca strednej triedy inteligentných mobilných telefónov nás počas vytvárania recenzie pozitívne zaskočil a nemohli sme odolať porovnávaniu s tými najsilnejšími hráčmi na trhu.Recenzia

Autor: Peter Vnuk

Poco X6 Pro (RECENZIA) – OBSAH

 1. Dizajn Poco X6 Pro 5G je dynamický, chladenie účinné a žltá mu pristane
 2. Displej s tenkým rámčekom sa drží moderných trendov
 3. Dostatok výkonu, pamäte aj úložiska
 4. Fotoaparát Poco X6 Pro má plusy aj mínusy
 5. Skúsenosti z testovania a nabíjania Poco X6 Pro 5G
 6. HyperOS aj cena sú v pohode
 7. Poco X6 Pro má skvelý pomer ceny a úžitku
 8. Verdikt: Poco X6 Pro je parádnou voľbou v strednej triede
 9. Čo sme o telefóne Poco X6 Pro písali skôr

Dizajn Poco X6 Pro 5G je dynamický, chladenie účinné a žltá mu pristane

V Poco si dali záležať na prvom dojme. Bežne nekomentujeme balenie, ale už samotná škatuľka vo farbách telefónu naznačuje, že keď ju otvoríte, máte sa na čo tešiť. A to, na čo sa tešiť, sa dá zhrnúť do jednej vety – moderný telefón s dynamickým dizajnom a bohatou výbavou, ktorý sa dobre drží.

Zadná strana Poco X6 Pro je totiž pokrytá nekĺzavou vegánskou kožou, ktorá bola v teste žltej farby kombinovanej s čiernymi prvkami a z dostupných vyhotovení sa mi páči najviac. Ak ste trochu konzervatívnejší, môžete si vybrať čierny model Poco X6 Pro alebo aj sivý, podľa svojho vkusu. V každom prípade je telefón pomerne ľahký, a tak sa hodí aj do slabších rúk.

Z pohľadu dizajnu nás zaujalo trochu netradične aj chladenie. Výrobca sa pýši nadštandardne veľkou vyparovacou komorou, v ktorej sa mobilný telefón zbavuje nadbytočného tepla. Vrstva grafitu pritom zaisťuje, že sa chladí nielen zadná časť zariadenia a batéria, ale aj displej.

i

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G (RECENZIA): Najlepšie Redmi Note má mnoho predností, negatíva problémom nie sú

V praxi to skutočne cítite, a ani pri vyššej záťaži, napríklad hraní hier, mi Poco X6 Pro nezahrieval ruku. Dokonca som mal subjektívny pocit, že v porovnaní s niektorými oveľa drahšími telefónmi je v otázke tepelného manažmentu tento oveľa lepší.

Displej s tenkým rámčekom sa drží moderných trendov

Displej je určite silnou stránkou Poco X6 Pro. Podpora Dolby Vision a HDR 10+ je pre neho samozrejmosťou a drží sa všetkých dôležitých trendov súčasnosti. Panel je typu AMOLED so 120-hertzovou obnovovacou frekvenciou, ktorá zaisťuje plynulý pohyb objektov na displeji.

Páčilo sa mi, že mi systém HyperOS od Xiaomi, na ktorom Poco X6 Pro beží, umožnil nastaviť trvalých 120 Hz. Je to síce náročnejšie na spotrebu batérie, ale budete mať vždy najplynulejší možný obraz.

Poco X6 Pro, recenzia
Poco X6 Pro má displej s vysokým pokrytím prednej strany telefónu.

Rozlíšenie 2 712 × 1 220 bodov poskytuje pri uhlopriečke 6,67" hustotu 446 ppi, čo znamená vysokú ostrosť zobrazenia. Displej pracuje s technológiou CrystalRes, ktorá riadi energetickú efektivitu tak, aby obraz v rozlíšení FHD+ poskytoval kvalitu ako pri rozlíšení WQHD+, iba s nižšou spotrebou. Vďaka tomu je výdrž Poco X6 Pro v prevádzke na batérii predĺžená.

Poco X6 Pro, recenzia
Poco X6 Pro sa dobre drží a farebne ladí.

Poco X6 Pro 5G disponuje vysokým pokrytím prednej strany displejom. Rámčeky dosahujú vzdialenosť od bočných hrán 1,3 mm a zospodu je to 2,27 mm. Vďaka tomu je 94 % prednej časti Poco X6 Pro pokryté displejom, čo sa prejavuje napríklad pri sledovaní videí či hraní hier. V Poco to nazývajú Flow AMOLED displej, a vďaka nemu vám telefón poskytne viac priestoru na zobrazenie.

i

Zuby si brúsia na ešte viac zákazníkov. Asus ROG Phone 8 a 8 Pro majú nový dizajn aj čipset so špeciálnym režimom

Dostatok výkonu, pamäte aj úložiska

Aktuálna „smotánka“ vo svete smartfónov sa drží toho, že 12 GB RAM je zlatým štandardom. Presne toľko pamäte dali do výbavy konštruktéri aj mobilnému telefónu Poco X6 Pro, aby mal dostatok priestoru pri spúšťaní aplikácií.

Dôležité je to predovšetkým pre používateľov, ktorí si radi pustia hudbu cez Spotify, zatiaľ čo prezerajú sociálne siete a vo WhatsAppe si píšu s priateľmi. Kapacita 12 GB bude stačiť aj veľmi náročnému používateľovi.

Poco X6 Pro, recenzia
Poco X6 Pro má hmotnosť iba 190 gramov.

O to, aby to však telefón zvládol, sa musí postarať hlavne procesor. Ten je v tomto prípade typu Dimensity 8300-Ultra od spoločnosti MediaTek a je relatívne dôstojnou konkurenciou Snapdragonu od Qualcommu. Syntetické benchmarky ukazujú, že Dimensity 8300 Ultra je o niečo slabší ako Snapdragon 8 Gen 3 aktuálne osadený v špičkových vlajkových lodiach.

V praxi však rozdiel väčšina bežných používateľov nepostrehne a fakt, že jeho taktovacia frekvencia je až 3,35 GHz, asi tiež niektorým používateľom nič nepovie. Peňaženka však pri kúpe Poco X6 Pro pocíti zásadný cenový rozdiel oproti drahším modelom konkurencie. A to sa počíta.

Fotoaparát Poco X6 Pro má plusy aj mínusy

Hlavný fotoaparát Poco X6 Pro vo mne zanechal tak trochu zmiešané pocity. Po prvé treba zdôrazniť, že ide o smartfón, ktorý rozhodne nepatrí medzi drahé modely. Ide o strednú triedu, a napriek tomu je osadený veľmi slušným hardvérom, ktorý uspokojí aj náročnejšieho používateľa.

Poco X6 Pro, recenzie Poco X6 Pro, recenzie
Na záberoch je vidieť, že pokiaľ nezaostríte manuálne, Poco X6 Pro to urobí automaticky na stred.

Fotografie, ktoré vytvára, je potrebné správne manuálne zaostriť, a potom dosiahnete dobré výsledky. Chýbala nám možnosť plnohodnotnej makrofotografie, a ak sa pokúsite odfotografovať niečo príliš zblízka, obraz sa rozmaže. A to napriek tomu, že 2 Mpx makro objektív telefónu nechýba.

Na druhej strane 64-megapixlové fotografie sú veľmi detailné a aj pri silnom priblížení stále môžete prečítať registračnú značku auta, ktoré je od vás vzdialené mnoho desiatok metrov.

Z pohľadu reálnosti farieb sa fotoaparát Poco X6 Pro 5G trochu odchyľuje od reality. Na druhej strane to nie je výrazné a ponúka filtre, ktorými sa to dá ľahko kompenzovať jedným kliknutím a sýtosť či reálnosť farieb doladiť.

i

Samsung Galaxy S23 FE (RECENZIA): Dostupnejšie funkcie radu Galaxy S, avšak v tele Galaxy A

Skúsenosti z testovania a nabíjania Poco X6 Pro 5G

Výrobca s telefónom dodáva 67 W nabíjačku, ktorá mu poskytuje možnosť super rýchleho nabíjania. To znamená, že ak sa niekam ponáhľate, máte 50 % batérie a neviete, ako dlho sa zdržíte, Poco X6 Pro dobijete na 100 % za menej ako 20 minút. Z nuly na sto percent sa dostanete približne počas trištvrte hodiny.

Poco X6 Pro, recenzia
Farebne ladí aj tlačidlo napájania.

Pri testovaní sa mi páčilo, že sa telefón Poco X6 Pro dobre drží vďaka nízkej hmotnosti a príjemne sa s ním manipuluje aj bez puzdra vďaka vegánskej koži na zadnej strane. V neposlednom rade aj to, že sa nezahrieva, ani keď som sa mu snažil „zakúriť pod kotlom“. Výrazne sa nezahreje ani pri nabíjaní a nabitý vydržal viac ako deň.

Z pohľadu zvuku je to zaujímavé. Máte na výber, či chcete Dolby Atmos, alebo „Xiaomi zvuk“. Obidve nastavenia majú svoje klady aj zápory a stačí si len vyskúšať, ktoré vám viac sedia na aký typ prehrávaného obsahu. Dolby má lepšie zvládnuté výšky a Xiaomi naopak basy. Celkovo je zvukový prejav telefónu uspokojivý, aj keď to nie je úplná špička. Stredne náročnému používateľovi bude stačiť aj bez slúchadiel.

HyperOS aj cena sú v pohode

Čo sa týka HyperOS, nezaznamenal som výraznejšie rozdiely oproti iným nadstavbám Androidu. Pokiaľ ste zvyknutí na to, čo tento OS bežne ponúka, okamžite sa zorientujete aj v HyperOS, takže sa nemusíte obávať. Je rýchly, plynulý a prehľadný.

Poco X6 Pro, recenzia
HyperOS od Xiaomi je rýchly a intuitívny.

Možno ste sa pozastavili nad tým, prečo Poco X6 Pro opakovane porovnávame s vlajkovými loďami, aj keď ide o strednú triedu inteligentných telefónov. Je to jednoduché - pretože na to má a z takýchto porovnaní vôbec nevychádza zle.

i

Samsung Galaxy S24 Ultra (RECENZIA): Evolúciu strieda revolúcia umelej inteligencie

Ešte vám poradíme, čo sa týka kapacity úložiska. Pretože telefón Poco X6 Pro robí skutočne kvalitné zábery v rozlíšení 64 Mpx, siahnite po 512 GB verzii. Cena nie je tak významne odlišná, aby sa oplatilo šetriť. Pokiaľ je pre vás naopak dôležitá každé euro, uspokojíte sa aj s 256 GB verziou. Nie je to vyslovene málo, ale to budete mať „len“ 8 GB RAM. Takže na to pozor.

Poco X6 Pro má skvelý pomer ceny a úžitku

Poco X6 Pro je telefón, ktorý ponúka až neuveriteľne vysokú hodnotu za veľmi férovú cenu. Ukazuje konkurenčným drahým vlajkovým lodiam, že to ide aj lacnejšie a bez výrazných kompromisov.

Poco X6 Pro, recenzia
Oblasť určená zadnému fotoaparátu zdobí zvláštna textúra.

Nejedná sa o model pre náročného technologického nadšenca. Asi by neprehrýzol, že pri videu v 4K točí iba 30 snímok za sekundu, na druhej strane bežný používateľ bude nielen spokojný, ale mobilný telefón Poco X6 Pro mu z pohľadu modernosti a funkcií určite vydrží pekných pár rokov.

Parametre/ Model Poco X6 Pro Samsung Galaxy A54 HONOR Magic6 Lite
Displej 6,67"
6,4" 6,78"
2 712 × 1 220, HDR 10+
2 340 × 1 080, HDR 10+
2 652 × 1 200 px
AMOLED, 120 Hz Super AMOLED, 120 Hz
AMOLED, 120 Hz
Zadné fotoaparáty 64 Mpx hlavný + 8 Mpx + 2 Mpx, 4K video/30 fps, FHD/60 fps
50 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx, 4K video/30 fps
108 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, 4K video/30 fps
f/1,7, f/2,2, f/2,4
f/1,8, f/2,2, f/2,4
f/1,75, f/2,2, f/2,4
Spomalené video Spomalené video: HD 240 fps
Spomalené video: FHD 240 fps, 4K 120 fps
Predný fotoaparát 16 Mpx, f/2,4, FHD/60 fps
32 Mpx, f/2,2
16 Mpx, f/2,45
Čipsat MediaTek Dimensity 8300 Ultra, 8-jadrový Samsung Exynos 1380, 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, 8-jadrový
RAM 8 / 12 GB 8 GB 8 GB
Interné úložisko 256 GB / 512 GB 128 GB / 256 GB (podpora microSD do 1 TB) 256 GB
Operačný systém Android 14, HyperOS Android 13, OneUI Android 13, MagicOS 7.2
Podpora sietí 5G
Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh 5 300 mAh
Rýchlonabíjanie: 67 W Rýchlonabíjanie: 25 W
Rýchlonabíjanie: 35 W
USB-C
Stupeň krytia IP54 IP67 IP68
Audio stereo, Dolby Atmos / Xiaomi zvuk stereo, Dolby Atmos mono
Rozmery 160,5 x 74,3 x 8,3 mm
158,2 x 76,7 x 8,2 mm 163,6 x 75,5 x 7.98 mm
Hmotnosť 186 g (plast) / 190 g (vegánska koža) 202 g 185 g
Cena od 339 € od 449 € od 299 €
Ceny sú platné k 23. 2. 2024

Verdikt: Poco X6 Pro je parádnou voľbou v strednej triede

Poco X6 Pro 5G, recenzie

Poco X6 Pro

Mobily

Poco X6 Pro na nás zapôsobil veľmi príjemne. Nadstavba HyperOS od Xiaomi v spolupráci s výkonným hardvérom mu dáva skvelý základ na to, aby poslúžil stredne náročnému používateľovi. Jeho fotoaparát má svoje slabiny aj silné stránky, v každom prípade však telefón ponúka skvelý pomer hodnoty a ceny.

Klady Poco X6 Pro

 • Dynamický a príťažlivý dizajn
 • Vysoký výkon procesora
 • Vysoká kapacita RAM
 • HyperOS je svižný a prehľadný
 • Ľahká konštrukcia dobre sadne do ruky

Zápory Poco X6 Pro

 • Fotoaparát je v podstate priemerný, vrátane predného
i Mohlo by vás zaujímať

Poco X6 Pro je nesmierne zaujímavý šikovný telefón. Svojím dynamickým dizajnom v žltom farebnom vyhotovení zaručene pritiahne pohľady a svojim výkonom presvedčí, že na to má.

Čo sme o telefóne Poco X6 Pro písali skôr

Článok

• Autor: Jozef Kišantal

Tento týždeň predstavuje značka Poco svoje najnovšie telefóny v strednej triede. Medzi nimi aj Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G, ktoré budú chcieť bojovať obvyklými zbraňami, teda typickým dizajnom výrobcu a k tomu dobrým výkonom aj dôrazom na rýchle nabíjanie. Čím sa od seba novinky líšia a aké výhody k nim je možné získať?

i

Mobilné telefóny Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G môžete mať počas predobjednávok, teda medzi 11. a 17. januárom 2024, za akciovú cenu. Viac informácií nižšie v texte.

Poco X6 5G a X6 Pre 5G – OBSAH

 1. Dizajn Poco X6 5G a X6 Pro 5G
 2. AMOLED displej aj rýchla obnovovacia frekvencia
 3. Poco X6 5G a X6 Pre 5G – fotoaparáty
 4. Qualcomm a MediaTek
 5. Poco X6 5G a X6 Pro 5G – cena a dostupnosť

Dizajn Poco X6 5G a X6 Pro 5G

Poco, patriace pod Xiaomi, malo 11. januára 2024 predstavovací deň. Verejnosti ukázalo tri nové modely – Poco M6 Pro, patriace do nižšej strednej triedy, a Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G, ktoré sa zaradia do „štandardnej“ strednej triedy. Sú teda výbavou aj cenovo o stupienok vyššie ako prvý menovaný telefón.

Poco X6 5G aj Poco X6 Pro 5G sú si vzhľadovo aj výbavou dosť podobné, poďme sa na ne bližšie pozrieť a zistiť, v čom presne sa odlišujú. Ak začneme dizajnom, obidva mobily sú si dosť podobné a rozdiely sú minimálne. Spredu ich prakticky nemožno rozoznať, jasno urobí až pohľad na fotomodul. Poco X6 5G zvýrazňuje dva objektívy, Poco X6 Pro 5G všetky tri ak tomu aj LED blesk. Rámček v jeho prípade navyše obopína celú fotobatériu.

Poco X6 5G Poco X6 Pro 5G
Vľavo Poco X6 5G, vpravo Poco X6 Pro 5G.

Ďalší rozdiel spočíva v 3,5 mm jacku na slúchadlá – model Poco X6 5G ho má, Poco X6 Pro 5G nie. Bez adaptéra si teda budú môcť drôtové slúchadlá pripojiť len používatelia prvého z dvojice. Inak ale oba modely majú dizajn pekný. Farby jednotlivých modelov sú nasledujúce:

Väčšina farieb je štandardných, okrem bielej verzie Poco X6 5G s mramorovou textúrou a žltej verzie Poco X6 Pro 5G z umelej kože.

i

Poco M6 Pro (PREVIEW): Za 200 € pekný displej, 64 Mpx fotoaparát aj rýchle nabíjanie

AMOLED displej aj rýchla obnovovacia frekvencia

Displeje telefónov Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G sú veľké a zdajú sa byť jednou z ich predností. Výrobca zvolil uhlopriečku 6,67" a typ AMOLED, zobrazenie by teda malo byť na dobrej úrovni. Budúci majitelia sa môžu tešiť aj na plynulé zobrazenie systému vďaka obnovovacej frekvencii 120 Hz. Displejom nechýba Dolby Vision, jas až 1 800 nitov a tiež integrovaná čítačka odtlačkov prstov.

Poco X6 5G, Poco X6 Pro 5G
Poco X6 5G v bielej farbe dostáva dizajn s nádychom mramoru.

Aby bolo ťažšie displej rozbiť, Poco v prípade Poco X6 aj X6 Pro použilo ochranné sklo Corning Gorilla Glass Victus. Rozhodne ale odporúčame pridať ešte krycie sklo alebo fóliu, ktoré ešte len dodajú obrazovke ochranu. Pokiaľ ju rozbijete, dá sa, na rozdiel od displeja, vymeniť ľahko a lacno.

Poco X6 5G, Poco X6 Pro 5G
Čierny Poco X6 Pro 5G.

Poco X6 5G a X6 Pre 5G – fotoaparáty

Fotoaparáty nových telefónov majú zhodné papierové parametre. Používatelia budú najčastejšie fotiť hlavným 64 Mpx fotoaparátom, a pokiaľ budú chcieť do záberu zahrnúť viac objektov, môžu zvoliť 8 Mpx širokouhlý fotoaparát. Trojicu uzatvára 2 Mpx makro, od ktorého síce nemožno čakať zázraky, používatelia ho ale môžu vyskúšať. Vie napríklad ostriť už od troch centimetrov.

Fotoaparátom nechýba nočný režim, aj elektronická aj optická stabilizácia a v prípade Poco X6 Pro 5G aj schopnosť natáčať 4K videá.

Poco X6 5G, Poco X6 Pro 5G
Poco X6 Pro 5G v žltej farbe s povrchom z umelej kože.

Qualcomm a MediaTek

Sme v strednej triede a tomu zodpovedá aj výkon. Poco X6 5G tak dostáva Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, X6 Pro 5G potom MediaTek Dimensity 8300 Ultra. Obidva modely podporujú 5G. Lacnejší model sa bude predávať v konfigurácii 12 GB + 256 GB/512 GB, čo na telefón strednej triedy za 300 eur nie je zlé. Zaujímavosťou je, že drahší model Poco X6 Pro 5G sa bude dodávať aj s 8 GB pamäte RAM, používatelia si teda môžu kúpiť tieto konfigurácie:

Akumulátory dosahujú kapacitu 5 100 mAh resp. 5 000 mAh (opäť v prospech lacnejšieho modelu) a dobíjať sa môžu s výkonom až 67 W. Z 0 na 100 % sa bude batéria nabíjať 44 a 45 minút. V praxi ale nabíjaním strávite ešte menej času, pretože málokedy nabíjame z 0 na 100%, častejšie je to v hodnotách niekde medzi.

i

Honor Magic6 Lite (PREVIEW): Elegantný kúsok s ocenenou výdržou aj dobrou výbavou

Telefónom Poco X6 5G a X6 Pro 5G bezdrôtové nabíjanie chýba, to sa ale dá vzhľadom na cenu čakať.

Parametre/Model Poco X6 5G Poco X6 Pro 5G
Displej Uhlopriečka: 6,67" Uhlopriečka: 6,67"
Rozlíšenie: 2 712 × 1 220 px, - ppi Rozlíšenie: 2 712 × 1 220 px, - ppi
Typ: AMOLED Typ: AMOLED
Obnovovacia frekvencia až: 120 Hz Obnovovacia frekvencia až: 120 Hz
Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus Ochrana: Corning Gorilla Glass Victus
Zadné fotoaparáty Hlavný: 64 Mpx Hlavný: 64 Mpx
Širokouhlý: 8 Mpx Širokouhlý: 8 Mpx
Makro: 2 Mpx Makro: 2 Mpx
Predný fotoaparát 16 Mpx 16 Mpx
Čipset Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 MediaTek Dimensity 8300 Ultra
GPU Adreno 710 Mali G615-MC6
RAM 12 GB 8 GB / 12 GB
Interné úložisko 256 GB/512 GB 256 GB/512 GB
Operačný systém Android 13 Android 13
Podpora sietí 5G
3,5 mm jack
Stupeň krytia IP54 IP54
Akumulátor 5 100 mAh 5 000 mAh
Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 67 W/- Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 67 W/-
USB-C
Rozmery 161 × 74,2 × 7,98 mm 160 × 74,3 × 8,25 mm
Hmotnosť 181 g 190 g
Obsah balenia POCO X6 5G, adaptér, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, užívateľská príručka Poco X6 Pro 5G, adaptér, USB-C kábel, nástroj na vybratie SIM karty, užívateľská príručka
Cena Od 299 € (so zľavovým kódom 30POCO – 269 €) Od 399 € (so zľavovým kódom 40POCO – 359 € )
Ceny sú platné k 16. 1. 2024. 
Poco X6 5G, Poco X6 Pro 5G
Marketingový materiál pre Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G ukazujúci na možnosť zľavy na nové telefóny.

Poco X6 5G a X6 Pro 5G – cena a dostupnosť

Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G vstupujú do predpredaja hneď po svojom predstavení, teda 11. 1. 2024. A pokiaľ použijete zľavový kód 30POCO/40POCO, cena sa vám zníži zo štandardne nastavenej. Táto ponuka je časovo obmedzená a platí len od 11. 1. do 17. 1. 2024. Ceny s použitím zľavového kódu budú nasledujúce:

Ceny sú platné k 11. 1. 2024
i Mohlo by vás zaujímať

Mobilné telefóny Poco X6 5G a Poco X6 Pro 5G sú čerstvými zástupcami strednej triedy. Nám sa na nich páči dizajn, sľubný výkon aj funkčná výbava. Ohľadom schopností fotoaparátu si počkáme na recenziu. 

Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 191×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 191×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 191×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b3
4,8 108×
POCO X6 Pro 5G 12 GB/512 GB žltá
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
369 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO119c3
4,8 108×
POCO X6 Pro 5G 12 GB/512 GB sivá
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
369 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO119c2
4,8 108×
POCO X6 Pro 5G 12 GB/512 GB čierna
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 8300 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
369 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO119c1
4,5 37×
POCO X6 5G 12 GB/256 GB biela
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5100 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom 6XIAOMI10 269,10 €
299 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO118b3
4,5 37×
POCO X6 5G 12 GB/256 GB modrá
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5100 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom 6XIAOMI10 269,10 €
299 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO118b2
4,5 37×
POCO X6 5G 12 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2712 × 1220 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5100 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Kúpiť s kódom 6XIAOMI10 269,10 €
299 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO118b1
4,7 34×
POCO M6 Pro 8 GB/256 GB modrá
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
199 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO117b2
4,7 34×
POCO M6 Pro 8 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
199 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO117b3
4,7 34×
POCO M6 Pro 8 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
199 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SKPOCO117b1
4,7 34×
POCO M6 Pro 12 GB/512 GB modrá
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
249 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO117c2
4,7 34×
POCO M6 Pro 12 GB/512 GB fialová
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
249 €
Na objednávku – termín upresníme > 5 ks
Očakávame 19. 6. 2024
Objednávací kód: SKPOCO117c3
4,7 34×
POCO M6 Pro 12 GB/512 GB čierna
Mobilný telefón – 6,67" AMOLED 2400 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, hybridný slot, procesor MediaTek Helio G99 Ultra, fotoaparát: 64Mpx hlavný + 8Mpx + 2Mpx makro, predná kamera 16Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, Jack (3,5 mm) a USB-C, rýchle nabíjanie 67W, batéria 5000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
249 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SKPOCO117c1
3,8
Oukitel WP30 Pro 12 GB / 512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,78" IPS 2460 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor MediaTek Dimensity 8050, fotoaparát: 108Mpx (f/1,9) hlavný + 5Mpx makro, predná kamera 32Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68 a IP69K, rýchle nabíjanie 120W, batéria 11000 mAh, model 2023, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
511,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: OUK127b1
Asus ROG Phone 8 12 GB/256 GB Čierny - Mobilný telefón Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
Asus ROG Phone 8 12 GB/256 GB Čierny
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2400 × 1080 (165Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,87) hlavný + 13Mpx širokouhlý + 32Mpx teleobjektív, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 65W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5500 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
999 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST059b1
Asus ROG Phone 8 12 GB/256 GB Sivý - Mobilný telefón Doručenie na
predajňu zadarmo
5,0
Asus ROG Phone 8 12 GB/256 GB Sivý
Mobilný telefón – 6,78" AMOLED 2400 × 1080 (165Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,87) hlavný + 13Mpx širokouhlý + 32Mpx teleobjektív, predná kamera 32Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5 mm) a USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 65W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5500 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
Zľavnené -4 %
999 € 1 049 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: AST059b2
Vytlačiť
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií