Nakupování budoucnosti Namočte se do slev

Programy na úpravu fotografií

Program na úpravu fotiek je funkciami nabitý nástroj, ktorý využívajú amatérski aj profesionálni fotografi. Programy na úpravu fotiek sa vzájomne líšia účelom použitia, používateľským rozhraním, počtom funkcií, ale aj spôsobom licencovania. Podľa čoho teda vybrať vhodný editor fotiek?

Pokračovať

Funkcie, ktoré ponúka každý program na úpravu fotiek

Keď sa povie program na úpravu fotiek, každému napadne úprava jasu, čiernobiely filter alebo retušovací štetec. Tieto a mnoho ďalších patria medzi základné funkcie, ktoré ponúka každý program na úpravu obrázkov. Aké sú tie najdôležitejšie z nich?

 • Každý program na fotky má k dispozícii súpravu štetcov, sprej, selektívne kopírovanie, rozostrenie, zaostrenie a podobné.
 • Vo výbave nechýbajú nástroje na úpravu jasu, kontrastu či farebnej hĺbky.
 • Spoľahnúť sa môžete aj na knižnice s preddefinovanými efektmi a filtre na vylepšenie fotografií.
 • Vlastné sú pre každý editor fotografií koláže. Teda funkcie zlúčenia viacerých fotografií do jednej.

i

V podobných funkciách sa programy zvyčajne líšia. Patrí medzi ne rozdielne používateľské prostredie, množstvo funkcií, univerzálnosť alebo spôsob licencovania.

Adobe Photoshop – nástroje nielen pre fotografov

Adobe Photoshop je možno najznámejší editor fotiek. Prináša komplexné funkcie pre každý aspekt fotografie – od úpravy jasu cez vyváženie bielej až po selektívne kopírovanie (klonovanie), či prácu s vrstvami.

 • Photoshop slúži nielen ako editor fotografií, ale aj ako výkonný grafický editor.
 • Podporuje celý rad formátov. Samozrejmosťou je JPG, PNG, TIF, BMP, Photoshop je tiež ideálny program na RAW fotky.
 • Adobe Photoshop je kompatibilný s Windows, MacOS, ale aj mobilnými OS Android alebo iOS.

Adobe Photoshop Elements – fotografie na prvom mieste

Adobe Photoshop Elements je odľahčenou verziou Adobe Photoshop, ktorého cieľovou skupinou môžu byť používatelia, ktorí berú fotografovanie ako hobby. Tento jednoduchý program na úpravu fotiek ponúka všetky funkcie na editovanie ako Photoshop.

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom je komplexný program na upravovanie fotiek ale aj na ich triedenie. Vďaka správe archívov, tvorbe fotokníh a prezentácií je hojne využívaný profesionámi, ktorí pracujú s veľkým objemom dát.

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud je služba obsahujúca programy na úpravu fotiek a iné kreatívne aplikácie Adobe. Za mesačný či ročný poplatok získate prístup ku všetkým funkciám Photoshopu alebo Lightroomu a mnoho ďalších výhod.

Adobe Photoshop Express je program na úpravu obrázkov zadarmo určený pre mobily a tablety. Automatická úprava fotiek, koláže či pútavé efekty – to všetko zadarmo a priamo vo vašom telefóne.

Čo dokáže program na úpravu fotiek Zoner Photo Studio?

Zoner Photo Studio je program na úpravu fotiek, ktorý nie je tak obsiahly a zložitý ako Photoshop. Práve užšie zameranie robí z Photo Studia ideálny editor obrázkov pre začiatočníkov či pokročilých, ktorí si netrúfnu na Adobe Photoshop.

i

Zoner Photo Studio nie je tak komplexný ako Adobe Photoshop, z hľadiska funkcií na úpravu fotografií však nerobí kompromisy a poskytuje všetky dôležité funkcie a možnosti.

Program na úpravu fotiek – vybrať si trvalú licenciu, alebo predplatné?

Program na úpravu fotiek si môžete vybrať s trvalou licenciou, kedy platíte iba raz, alebo v rámci predplatného. V takom prípade za editor fotiek platíte mesačný alebo ročný paušál.

 • Trvalú licenciu môžete využívať neobmedzený čas. Ak vyjde nová verzia programu, a vy ju budete chcieť používať, musíte kúpiť novú licenciu.
 • S predplatným máte k dispozícii vždy aktuálnu verziu programu s tými najnovšími funkciami. Často sú súčasťou aj cloudové služby, takže ku svojim dátam máte prístup odkiaľkoľvek.

Program na úpravu fotografií si môžete zaobstarať vo fyzickej či elektronickej podobe. Ak zvolíte elektronickú, kúpite si v podstate autorizačný kľúč. Ako to funguje sa dozviete v článku Čo je elektronická licencia.

Hľadáte program na úpravu fotiek zadarmo? Máte niekoľko možností

Ak hľadáte program na úpravu fotiek zadarmo, môžete vyskúšať platené programy na úpravu fotiek v rámci demo či trial verzií. Tie sú väčšinou časovo alebo funkčne obmedzené. K dispozícii sú aj foto editory zadarmo (freeware). Nepovieme vám, ktorý je najlepší program na úpravu fotiek zadarmo, medzi najobľúbenejšie však patrí Polarr alebo Pixlr.

 • Polarr, to je úprava fotiek online a zadarmo. Funguje v prehliadači aj ako počítačový program.
 • Pixlr je ďalší obľúbený „Photoshop online“. Využívať možno variant zadarmo či výkonnejšiu platenú verziu.

i

Nech už zvolíte profesionálny editor, ktorému nerobí problém úprava fotiek, program na koláže alebo program na tvorbu plagátov, určite sa vám bude hodiť program na prezeranie fotiek.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Grafický program Corel DRAW pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, EN, DE, FR, IT, PL, NL, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre firmy, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom
302,90 €

2.
Grafický program Corel DRAW pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, EN, DE, FR, IT, ES, PL, NL, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom
302,90 €

3.
Grafický program Adobe Photoshop Elements pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom
159,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
57 položiek
Ľudová voľba
Adobe Photoshop Elements + Premiere Elements 2021 WIN CZ (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Photoshop Elements pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

159,90 € bez DPH 133,25 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO600ae1
Zlatá stredná cesta
CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise (elektronická licencia)
Grafický program Corel DRAW pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre firmy, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

-20% 782,90 €
625,90 € bez DPH 521,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: SWlC0035
Pre náročných
Adobe Creative Cloud for Teams All Apps MP ENG Commercial (12 mesiacov) (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

1 119 € bez DPH 932,50 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601c12
Zoner Photo Studio X pre 1 používateľa na 1 rok (elektronická licencia)
Grafický program Zoner Photo Studio pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: úprava fotografií, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, lic. kľúč nájdete v časti „Moja knižnica“ – „Licencie“

45,90 € bez DPH 38,25 €
Kúpiť
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: EO201aa9e
Adobe Photoshop Creative Cloud MP ML (vr. CZ) Commercial (12 mesiacov) RENEWAL
Grafický program Adobe Photoshop pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

492,90 € bez DPH 410,75 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO603lb13
Adobe Photoshop Elements 2021 CZ (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Photoshop Elements pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

105,90 € bez DPH 88,25 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO600aa1
Adobe Creative Cloud for teams All Apps MP ML (vr. CZ) Commercial (12 mesiacov) RENEWAL
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

1 149 € bez DPH 957,50 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601f1
CorelDRAW Graphics Suite predplatné na 1 rok pre jedného používateľa (elektronická licencia)
Grafický program Corel DRAW pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, EN, DE, FR, IT, ES, PL, NL, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

302,90 € bez DPH 252,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO602b7
Zoner Photo Studio X pre domácnosť na 1 rok (elektronická licencia)
Grafický program Zoner Photo Studio pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: úprava fotografií, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, lic. kľúč nájdete v časti „Moja knižnica“ – „Licencie“

62,90 € bez DPH 52,42 €
Kúpiť
Ihneď na stiahnutie
Objednávací kód: EO201aa9f
Adobe Creative Cloud for Teams All Apps MP ENG Commercial (12 mesiacov) RENEWAL (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

1 119 € bez DPH 932,50 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601ce1
Adobe Photoshop Creative Cloud MP ML (vr. CZ) Commercial (12 mesiacov) (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Photoshop pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

492,90 € bez DPH 410,75 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO603lb12
Adobe Creative Cloud for teams All Apps with Adobe Stock MP ML (vr. CZ) Commercial (12 mesiacov) RENEW
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

1 639 € bez DPH 1 365,83 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601g3
Adobe Creative Cloud for Teams MP ML (vr. SK) Commercial (12 mesiacov)
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

1 149 € bez DPH 957,50 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601d12
Adobe Photoshop Creative Cloud for Teams MP ENG (12 mesiacov)
Grafický program Adobe Photoshop pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

478,90 € bez DPH 399,08 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO603l12
Adobe Photoshop Elements + Premiere Elements 2021 MP WIN/MAC ENG (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Photoshop Elements pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

159,90 € bez DPH 133,25 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO600af1
Adobe Photoshop Creative Cloud MP ML (vr. CZ) Commercial (1 mesiac)
Grafický program Adobe Photoshop pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 1 mesiac, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

40,90 € bez DPH 34,08 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO603lb1
Adobe Creative Cloud for teams All Apps with Adobe Stock MP ENG Commercial (12 mesiacov) RENEWAL (el
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

1 529 € bez DPH 1 274,17 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601cf3
Adobe Creative Cloud for teams All Apps with Adobe Stock MP ENG Commercial (12 mesiacov) (elektronic
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

1 529 € bez DPH 1 274,17 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601cf2
CorelCAD 2020 (BOX)
CAD/CAM softvér Corel CAD pre 1 zariadenie, neprenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií, CAD a 3D grafika, jazyková verzia: CZ, EN, DE, FR, IT, ES, PL, spôsob inštalácie: CD/DVD, vhodné pre firmy, určený pre PC

-28% 703,90 €
508,90 € bez DPH 424,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať zajtra od 8:00
Posledné 2 ks na sklade
Objednávací kód: SWKC0013
CorelDRAW Graphics Suite 365-Day MAC (elektronická licencia)
Grafický program Corel DRAW pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: CZ, EN, DE, FR, IT, PL, NL, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre firmy, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

302,90 € bez DPH 252,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: SWlC0028
Adobe Photoshop Elements 2021 MP ENG (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Photoshop Elements pre 1 zariadenie, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

105,90 € bez DPH 88,25 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO600ad1
Corel WinDVD 12 Pro (elektronická licencia)
Grafický program Corel WinDVD pre 1 zariadenie, neprenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, dĺžka predplatného: bez obmedzení, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: vektorová grafika a úprava fotografií, jazyková verzia: EN, DE, FR, IT, ES, PL, NL, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

67,90 € bez DPH 56,58 €
Kúpiť
Na objednávku do 4 pracovných dní
Objednávací kód: EO602n0c
Adobe Photoshop Creative Cloud MP ENG Commercial (12 mesiacov) RENEWAL
Grafický program Adobe Photoshop pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

478,90 € bez DPH 399,08 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO603l13
Adobe Creative Cloud for teams All Apps MP ENG Commercial (1 mesiac) (elektronická licencia)
Grafický program Adobe Creative Cloud pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows a macOS, dĺžka predplatného: 1 mesiac, spôsob licencovania: predĺženie predplatného, typ softvéru: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verzia: EN, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom

92,90 € bez DPH 77,42 €
Kúpiť
Na objednávku do 2 dní
Objednávací kód: EO601c1

Programy na úpravu fotografií

„Photoshop" online a zadarmo – výber najlepších alternatívnych fotoeditorov Adobe Photoshop je špičková aplikácia, ktorú si dnes môžete kúpiť za pomerne rozumný mesačný poplatok. Ale...
Nájdite si dokonalé zariadenie pre študentov a učiteľov umenia, elektronické vzdelávanie alebo prácu z...
Už ste počuli o Linuxe? Pokiaľ áno, zaujíma vás, ktorá z populárnych linuxových distribúcií presne...
MicrosoftČo je to SharePoint? SharePoint od Microsoftu vám prináša modernú platformu na zdieľaný prístup, interakciu a spoluprácu...
Profesionálny grafický editor CorelDRAW nebude od ďalšieho roka vydávať žiadne upgrade verzie. Spoločnosť...
Kde nájdete elektronické licencie a aktivačné kľúče zakúpené na Alza.sk? Ako postupovať pri uplatnení...
Viac článkov

Programy na úpravu fotografií

V kategórii Programy na úpravu fotografií máme práve teraz na Alza.sk celkom 57 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné programy na úpravu fotografií Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší programy na úpravu fotografií Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie programy na úpravu fotografií Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii programy na úpravu fotografií recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi