Digitální žák Robotický vysavač Siguro

Samsung Galaxy A54 5G (RECENZIA): Navzdory nedostatkom pôjde podľa všetkého opäť na dračku

Zobraziť katalóg

Samsung Galaxy A54 5G, úvod

Samsung Galaxy A54 5G (RECENZIA): Navzdory nedostatkom pôjde podľa všetkého opäť na dračku

Recenzia

Aktualizované • Autor: Matěj Toul

Mobilý telefón Samsung Galaxy A54 5G je jedným z najočakávanejších modelov pre fanúšikov strednej triedy mobilov Samsung aj telefónov všeobecne. Je to preto, že „päťkové“ modely radu Galaxy A sú historicky veľmi solídne smartfóny za dobrú cenu. Naplnil najnovší prírastok modelového radu veľké očakávania? Čo nové ponúka a ako sa používa? Na to sme sa pozreli v našej recenzii.

Samsung Galaxy A54 5G (RECENZIA) – OBSAH

 1. Obsah krabičky s mobilom Samsung Galaxy A54 5G je veľmi skromný
 2. Displej modelu Galaxy A54 skrátka vyzerá a pôsobí skvele
 3. Dizajn je inšpirovaný vlajkovou loďou, niečo mu však chýba
 4. Výrobca mobilu Samsung Galaxy A54 5G omladil svoj procesor Exynos
 5. Fotoaparát nie je úplne vlajkový, ale zvládne toho dosť
 6. Šetrným používateľom vydrží batéria telefónu Samsung Galaxy A54 aj dva dni
 7. Ďalšie varianty mobilu Samsung Galaxy A54 5G
 8. Recenzia mobilného telefónu Samsung Galaxy A54 5G – verdikt
 9. Čo sme o mobilnom telefóne Samsung Galaxy A54 5G písali skôr

Obsah krabičky s mobilom Samsung Galaxy A54 5G je veľmi skromný

Keď už minulý model Samsung Galaxy A53 nemal v balení nabíjací adaptér, asi nikoho neprekvapí jeho absencia aj u tohtoročného zástupcu radu. Čo sa týka obsahu krabičky, tak vlastne nie je veľmi o čom hovoriť. Súčasný vlajkový štandard presakuje aj do strednej triedy a v balení nájdete len telefón, obojstranný USB-C na USB-C dátový kábel a návod.

Samsung Galaxy A54 5G, balenie
Balenie mobilného telefónu Samsung Galaxy A54 5G je skromné, nabíjací adaptér absentuje.

Displej modelu Galaxy A54 skrátka vyzerá a pôsobí skvele

Hneď v úvode recenzie modelu Galaxy A54 musím začať s chválou. Predchodcu som v rukách síce nemal, a tak obidva panely nemôžem porovnať pocitovo. Z hľadiska parametrov tu však výrobca volí trochu kompaktnejší formát – 6,4" uhlopriečka s rovnakým rozlíšením, teda 2 400 × 1 080 px – a za mňa veľmi úspešne.

AMOLED panel vyzerá skvele a okrem iného vďaka 120 Hz obnovovacej frekvencii sa aj úžasne používa. Čím ma mobil celkom zaujal, je skutočnosť, že obnovovacia frekvencia je tu adaptívna, teda sa automaticky mení podľa obsahu. Na úsporu batérie potom samozrejme môžete panel zafixovať na 60 Hz.

Samsung Galaxy A54 5G, displej Samsung Galaxy A54 5G, chrbát
Model Galaxy A54 5G padne dobre do ruky, nekĺže v nej a na prvý pohľad vyzerá veľmi pekne.

Dizajn je inšpirovaný vlajkovou loďou, niečo mu však chýba

Úplne prepracovaného dizajnu, ktorý mobilný telefón Samsung Galaxy A54 5G zdieľa aj so zvyškom tohtoročného áčkového radu, si všimnete už na prvý pohľad. Výrobca volí minimalistický vzhľad chrbta a vracia nás do obdobia pred fotomodulami. Vlajkovému mobilnému telefónu Samsung Galaxy S23 sa podobá aj predná strana, hoci sa hodí spomenúť, že A54 má trochu výraznejšie rámčeky. Predná kamera je riešená formou priestrelového notcha. Dizajn sa mi osobne veľmi páči a vítam aj pastelové farebné vyhotovenia, ktoré výrazne doplnili štandardnú čiernu a bielu.

Samsung Galaxy A54 5G, dizajn
Plastové rámčeky sú jedinou chybou na kráse mobilného telefónu Samsung Galaxy A54 5G.

Kde musím naopak telefónu Samsung body strhnúť, je konštrukcia. Tvrdené sklo na prednej aj zadnej strane telefónu vyzerá a pôsobí dobre, mobil padne dobre do roky a nekĺže v nej. Problémom je rámček. Inšpiráciou boli pochopiteľne moderné hranaté rámčeky vlajkových lodí z brúseného kovu, mobilný telefón Samsung Galaxy A54 však vôbec nie je z kovu, ale z plastu. To telefónu značne uberá na vytúženom prémiovom vzhľade – najmä keď kovové rámčeky si mnohokrát dovolili už aj staršie a lacnejšie smartfóny.

Výrobca mobilu Samsung Galaxy A54 5G omladil svoj procesor Exynos

Z hľadiska výkonu sa žiadna veľká revolúcia nekoná. Rovnako ako samotný telefón je o generáciu novší, rutinne omladený bol aj čipset Samsung Exynos. Telefón je konkrétne osadený čipom Samsung Exynos 1 380 v kombinácii s 8 GB RAM. Mobil má plnohodnotný výkon strednej triedy, a pokiaľ sa neradíte medzi tých najnáročnejších mobilných hráčov, na problém len tak nenarazíte.

i Samsung Galaxy A54 5G poteší tých, ktorí neberú mobil ako spotrebný tovar, ale ako investíciu na niekoľko rokov. Ponúkne totiž predĺženú softvérovú podporu. Telefón bude dostávať najnovšie aktualizácie operačného systému až do roku 2027, a mal by sa tak dočkať aktualizácie až na Android 17. O rok dlhšie bude potom A54 dostávať bezpečnostné záplaty. 

Fotoaparát nie je úplne vlajkový, ale zvládne toho dosť

Na prvý pohľad sa môže zdať, že si telefón Samsung Galaxy A54 po roku pohoršil. Hlavný snímač má „len“ 50 Mpx a zmizol hĺbkový senzor. To však osobne vidím ako dobrú správu. Nižšie rozlíšenie bude mať len ťažko vplyv na kvalitu fotografie, a zvlášť v strednej triede ocením skôr jednu solídnu kameru než nedotiahnutú štvoricu. Ako pracuje fotoaparát mobilného telefónu Samsug Galaxy A54 5G?

Samsung Galaxy A54 5G, fotorecenzia Samsung Galaxy A54 5G, fotorecenzia Samsung Galaxy A54 5G, fotorecenzia
Snímky v dobrých svetelných podmienkach vyzerajú veľmi slušne.

Keďže si výrobca Samsung svoje fotografické senzory vyrába sám, nikdy si nemôžete dopredu byť tak úplne istí, čo dostanete. Na fotoaparáty kórejského výrobcu sa však všeobecne dá celkom spoľahnúť. Začneme hlavnou kamerou. Tá v dobrých svetelných podmienkach zhotovuje veľmi solídne snímky. Hlavne musím pochváliť ich farby, pretože farby niektorých telefónov Samsung sú až extrémne sýte. Mobilný telefón Samsung Galaxy A54 tento problém nemá a zachytené fotografie pôsobia veľmi verne.

Použitím širokouhlého snímača napodiv kvalita fotografií nijako výrazne neklesá, a tak si prídu na svoje aj fanúšikovia panoramatických záberov. Posledný z trojice je makro snímač. K makro snímačom v mobilných telefónoch všeobecne neprechovávam príliš pozitívny vzťah – hlavný snímač zaostrený z trochu väčšej diaľky väčšinou rovnako zachytí viac detailov ako mobilné makro s veľmi malým rozlíšením, aspoň podľa mojich skúseností. Oveľa radšej by som uvítal napríklad slušný teleobjektív. Pokiaľ však makro používate, mobilný telefón Samsung Galaxy A54 Vám ho poskytne.

Samsung Galaxy A54 5G, fotorecenzia - nočná Samsung Galaxy A54 5G, fotorecenzia - nočná Samsung Galaxy A54 5G, fotorecenzia - nočná
Samsung Galaxy A54 sa s nočnými fotografiami trochu trápi.

Na lámanie chleba príde v tme. Fotografie sú stále celkom detailné, ale aj keď má mobil na hlavnom snímači oproti predchodcovi väčšie, 1µm pixely, snímky v noci sú vyblednuté. Niečo dokáže zachrániť nočný režim (s Nightography vo vlajkových mobiloch sa nedá príliš porovnávať), ten je však dostupný iba v hlavnom snímači.

i Tieto a ďalšie fotografie nájdete v plnej kvalite na Google Disku.

Nielen videám, ale aj fotografiám prišla vhod spoľahlivá optická stabilizácia na hlavnom fotoaparáte. Samsung okrem iného spomína, že je od predchodcu vylepšená, čo ja osobne nemôžem posúdiť. Komunita recenzentov však súhlasí.

Šetrným používateľom vydrží batéria telefónu Samsung Galaxy A54 aj dva dni

Výdrž batérie mobilného telefónu Samsung Galaxy A54 5G je pomerne štandardná. Pri bežnom používaní – počúvanie hudby počas cesty v MHD, čítanie noviniek, pár desiatok zabitých minút na sociálnych sieťach, atď. – skončíte večer spoľahlivo kúsok pod polovicou kapacity batérie. Pokiaľ telefón používate trochu intenzívnejšie, počítajte s každodenným dobíjaním, nakoniec ako s každým telefónom. Ako som už spomínal, nabíjací adaptér v balení nenájdete. Telefón však podporuje až 25 W rýchlonabíjanie.

i Ak hľadáte nabíjací adaptér na mobilný telefón Samsung Galaxy A54 5G, zamierte do našej kategórie nabíjačky na mobily Samsung.

Ďalšie varianty mobilu Samsung Galaxy A54 5G

Testovaný telefón je Samsung Galaxy A54 5G s 8 GB RAM a 128 GB internou pamäťou v limetkovom vyhotovení. Osobne by som dal pri výbere prednosť variantu s kapacitou 256 GB, najmä ak plánujete mobilný telefón používať a nemeniť dlhšie obdobie. Nakoniec však záleží len na vašej preferencii. K dispozícii je aj variant v čiernej, bielej a fialovej farbe.

*Ceny sú platné k dňu 14. 4. 2023

Recenzia mobilného telefónu Samsung Galaxy A54 5G – verdikt

Samsung Galaxy A54 5G - verdikt

Mobilný telefón  Samsung Galaxy A54 5G

Mobily

Samsung Galaxy A54 5G neprináša na stôl nič, čo by tu už nebolo, ale výrobca presne vie, kam mieri a robí to dobre. Nová A54 je solídna stredná trieda, ktorá poteší vlajkovým dizajnom, skvelým displejom a obstojnou kamerou. Mierne vyššia cena síce môže niektorých prinútiť pozrieť sa napríklad na čínskych konkurentov, o záujemcov však mobil určite nebude mať núdzu.

Klady

 • Vynikajúci adaptívny AMOLED panel
 • Solídny výkon strednej triedy
 • V dobrých svetelných podmienkach veľmi schopný fotoaparát s OIS
 • Batéria poteší dlhou výdržou
 • Certifikát zvýšenej odolnosti IP67
  • Predĺžená softvérová podpora
  • Zaujímavé farebné vyhotovenia
  • Dizajn inšpirovaný vlajkovými loďami, ale...

  Zápory

  • Rámček vyrobený z plastu
  • V horších svetelných podmienkach je fotoaparát podpriemerný
  i Mohlo by vás zaujímať

  Mobilný telefón Samsung Galaxy A54 5G je ďalším prírastkom obľúbeného radu Galaxy A. Očakávaný telefón prináša zaujímavú výbavu za solídnu cenu a láka najmä na vlajkový dizajn. Ani to ostatné ale rozhodne nie je sklamaním. 

  Samsung Galaxy A54 5G Mobily Samsung

  Čo sme o mobilnom telefóne Samsung Galaxy A54 5G písali skôr

  • Autor: Jiří V. Matýsek

  Obľúbený rad Samsung Galaxy A, teda mobilné telefóny s veľmi zaujímavou výbavou, ale aj podstatne prístupnejšou cenou ako vlajkové lode kórejského výrobcu, je bohatší o nové modely. Najvýraznejším prírastkom je Samsung Galaxy A54 5G, ktorý sa predstavil v stredu 15. marca. A rozhodne je to, súdiac aj podľa špekulácií a únikov rôznej miery relevancie, očakávaný model. Teraz je tu a my si ho môžeme predstaviť.

  i

  K predobjednávkam telefónu Samsung Galaxy A54 5G slúchadlá ako bonus

  Pokiaľ si nový Samsung Galaxy A54 5G objednáte do 31. marca 2023, dostanete ako bonus bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2. Stačí len nákup registrovať v aplikácii Samsung Members, počkať na schválenie a potom pomocou e-poukazu, ktorý po potvrdení rezervácie dostanete, si následne zaistiť bonusové slúchadlá. Viac sa dozviete v tomto článku.

  Samsung Galaxy A54 5G

  Samsung Galaxy A54 5G - OBSAH

  1. Dizajn Galaxy A54 5G vychádza z minuloročného modelu
  2. Samsung Galaxy A54 5G sa spolieha na procesor vlastnej výroby
  3. Telefón Galaxy A54 5G sľubuje skvelé nočné fotky
  4. Galaxy A54 5G: Parametre v porovnaní
  5. Galaxy A54 5G: Cena a dostupnosť

  Dizajn Galaxy A54 5G vychádza z minuloročného modelu

  Áčkový rad značky Samsung pokrýva širokú škálu telefónov. Od tých veľmi lacných, základných modelov až po veľmi slušne vybavenú strednú triedu, ktorá mnohokrát prekvapí svojou výbavou. Do druhej skupiny, teda tej vybavenej strednej triedy, bude spadať aj novinka Galaxy A54 5G.

  Samsung Galaxy A54 5G
  Milovníkov hravosti určite zaujme Samsung Galaxy A54 5G vo fialovom a limetkovom vyhotovení.

  Nový mobilný telefón dizajnovo vychádza z minuloročnej A53, Galaxy A54 5G sa tak môže oprieť o veľmi čistý vzhľad s len mierne zaguľatenými hranami, ktorý pôsobí moderne a v zásade nadčasovo. Najvýraznejšou zmenou v oblasti vzhľadu je úplné zrušenie fotomodulu. Pri minuloročnom modeli sme mali akýsi výstupok s trojicou fotoaparátov (hoci vo farbe chrbta telefónu), tohtoročný model má iba trojicu zvislo vyskladaných objektívov, ktoré mierne vystupujú z chrbta.

  Na prednej strane nájdeme tenké rámčeky okolo displeja, selfie kamera sa skrýva v jednoduchom priestrele v strede hornej časti displeja. Samsung v tomto ohľade teda neprichádza s nejakou prevratnou zmenou, ktorá by narušila dizajnový jazyk značky. Príjemná je odolnosť certifikovaná na úroveň IP67, čo by pre bežné použitie, aj s rizikom nejakého toho zmoknutia, malo byť úplne dostatočné.

  Samsung Galaxy A54 5G
  Samsung Galaxy A54 5G poteší priaznivcov konzervatívnych farieb.

  Displej samotný má uhlopriečku 6,4 palcov. Výrobca použil AMOLED panel s rozlíšením 2 400 na 1 080 pixelov a poteší aj obnovovacia frekvencia 120 Hz. Displeje výrobcu Samsung sú vo všeobecnosti veľmi spoľahlivé a ani pri mobilnom telefóne Galaxy A54 5G preto nie je dôvod na obavy.

  Samsung Galaxy A54 5G sa spolieha na procesor vlastnej výroby

  Ako to už býva pri telefónoch od Samsungu dobrým zvykom, spoliehajú sa na vlastné procesory. Galaxy A54 5G nie je výnimkou a výrobca ju osadil chipsetom Exynos 1380. Jedná sa o výkonné 8-jadro, ktoré podporuje umelú inteligenciu aj moderné 5G siete, hranie ani ďalšie náročnejšie úlohy tak nebudú problém. Pamäť RAM je k dispozícii vo variantoch 6 alebo 8 GB, na používateľské dáta je pripravených 128 alebo 256 GB. V prípade potreby je tu aj slot na SDXC pamäťovú kartu, prídete tým ale o možnosť druhej SIM karty. Od výrobcu nájdeme v telefóne operačný systém Android 13 s vlastnou nadstavbou One UI 5.

  i

  Recenzia Samsung Galaxy S23 Ultra: opäť lepší fotoaparát a brutálny výkon

  Telefón Galaxy A54 5G sľubuje skvelé nočné fotografie

  Samsung veľmi dobre vie, že viac megapixelov sa automaticky nerovná aj lepšie fotografie. Tam, kde výrobcovia používajú fotoaparáty s rozlíšením cez 100 Mpx, mobil Galaxy A54 5G zostáva na polovici. Aspoň teda pri hlavnom snímači, ktorý má 50 Mpx. Sekunduje mu dvojica v podobe 12 Mpx ultraširokého snímača a 5 Mpx makro. Fotoaparát sa môže navyše pochváliť optickým zoomom. Predný fotoaparát má veľmi slušných 32 Mpx. Čo sa týka videa, predný aj zadný fotoaparát zvládne natáčať v 4K s maximálne 30 fps. Samsung v prípade fotoaparátu láka najmä na pokročilé nočné fotografovanie, ktoré sa opiera o vyššie spomínanú umelú inteligenciu. Prax ukáže, ako si s touto neľahkou disciplínou Galaxy A54 5G poradí.

  Samsung Galaxy A54 5G
  Dizajn Samsungu Galaxy A54 5G je vyložene jednoduchý a čistý.

  Batéria s kapacitou 5 000 mAh (mimochodom úplne rovnaká ako pri predchodcovi) by mala bez problémov zvládnuť deň aktívneho používania. Dobíja sa na maximálny výkon 25 W, bohužiaľ nie je k dispozícii bezdrôtové nabíjanie. Na druhej strane, užijete si zvuk zo stereo reproduktorov alebo podporu NFC. Platby mobilom tak nebudú žiadny problém.

  i

  Telefóny Samsung Galaxy S23 ponúkajú špičkovú výbavu, výkon aj fotoaparáty

  Galaxy A54 5G: Parametre v porovnaní

  Ako sa v porovnaní generácií zmenili parametre? Nižšie si nový Galaxy A54 5G môžete porovnať s minuloročným modelom Galaxy A53.

  Parametre/Model Samsung Galaxy A54 5G Samsung Galaxy A53 5G
  Displej 6,4" (20 : 9) 6,5" (20 : 9)
  2 400 × 1 080 px, 399 ppi 2 400 × 1 080 px, 405 ppi
  AMOLED AMOLED
  Zadné fotoaparáty hlavný: 50 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps, Full HD s 30/60 fps
  hlavný: 64 Mpx, f/1,8, 4K video s 30 fps, Full HD s 30/60 fps
  širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2, 123°
  širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2
  makro: 5 Mpx, f/2,4
  makro: 5 Mpx, f/2,4

  hĺbkový senzor: 5 Mpx f/2,4
  Predný fotoaparát 32 Mpx, f/2,2, 4K video s 30 fps
  32 Mpx, f/2,2, 4K video s 30 fps, Full HD s 30 fps
  Čipset Exynos 1380, 8-jadrový Exynos 1280, 8-jadrový
  GPU Mali-G68
  Mali-G68
  RAM 6/8 GB 4/6/8 GB
  Interné úložisko 128/256 GB, microSDXC 128/256 GB, microSDXC
  Operačný systém Android 13 Android 12
  Podpora sítí 5G
  Akumulátor 5 000 mAh 5 000 mAh
  Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 25 W/- Rýchlonabíjanie/bezdr. nabíjanie: 25 W/-
  USB-C
  3,5 mm jack
  Stupeň krytia odolný proti striekajúcej vode odolný proti striekajúcej vode
  Audio stereo stereo, Dolby
  Rozmery 158,2 × 76,7 × 8,2 mm 159,6 × 74,8 × 8,1 mm
  Hmotnosť 202 g 189 g
  Cena od 489 € od 379 €
  *Ceny sú platné k 15. 3. 2023.

  Galaxy A54 5G: Cena a dostupnosť

  Nové telefóny boli predstavené v stredu 15. marca a rovno vstúpili do predpredaja. Až do konca marca k nim navyše získate bonus v podobe bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds2. Samotný predaj odštartuje 1. apríla a vyberať budete môcť z celej plejády sviežich farieb vrátane limetkovej alebo fialovej. Ceny sú nasledujúce:

  • Konfiguráciu 8 GB RAM a 128 GB používateľskej pamäte zaobstaráte za 489 €
  • Konfiguráciu 8 GB RAM a 256 GB používateľskej pamäte vyjde na 539 €
  i Mohlo by vás zaujímať

  Samsung Galaxy A54 5G je ďalším prírastkom do obľúbeného radu Galaxy A. Očakávaný mobilný telefón prináša zaujímavú výbavu za solídnu cenu a láka najmä na pokročilé fotografovanie. Ani to ostatné rozhodne nie je sklamaním. Uvidíme však, ako bude nový mobilný telefón fungovať v praxi. 

  Samsung Galaxy A54 5G Mobily Samsung
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB limetková
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  379 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  459 € Ušetríte 30 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: SAMO0250b1
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB fialová
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  379 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  459 € Ušetríte 30 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: SAMO0250b2
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB grafitová
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  409 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  489 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: SAMO0250b3
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/128 GB biela
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 128GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  379 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  459 € Ušetríte 30 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: SAMO0250b4
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB limetková
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  419 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  499 € Ušetríte 40 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: SAMO0250c1
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB fialová
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  419 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  499 € Ušetríte 40 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: SAMO0250c2
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB grafitová
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  419 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  499 € Ušetríte 40 €
  Na sklade > 5 ks
  Objednávací kód: SAMO0250c3
  4,7 60×
  Samsung Galaxy A54 5G 8 GB/256 GB biela
  Mobilný telefón – 6.4" AMOLED 2340 × 1080, 120Hz, procesor Samsung Exynos 1380 8-jadrový, RAM 8GB, interná pamäť 256GB, zadný fotoaparát 50Mpx (f/1.8)+12Mpx (f/2.2)+5Mpx (f/2.4), predný fotoaparát 32Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čítačka odtlačkov prstov na displeji, vodoodolný podľa IP67, hybridný slot + eSIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 25W, batéria 5000mAh, Android 13
  419 € S využitím výkupného bonusu
  Super cena
  499 € Ušetríte 40 €
  Na sklade > 5 ks
  Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
  Info
  Objednávací kód: SAMO0250c4
  Vytlačiť
  P-DC1-WEB20
  Zavoláme Vám a odborne poradime
  +421 2 5710 1800
  Otázka na objednávku
  Otázka na tovar
  Prosím, zadajte svoj telefón:
  Zavolajte mi
  Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
  Viac informácií Menej informácií