Samsung Galaxy Z Flip5 (RECENZIA): Nové véčko konečne našlo svoju stopu

Zobraziť katalóg
Samsung Galaxy Flip5, úvod

Samsung Galaxy Z Flip5 (RECENZIA): Nové véčko konečne našlo svoju stopu


Véčkový rad Samsung Galaxy Z Flip už od prvého modelu inovoval skôr pozvoľne. Je to však práve model Samsung Galaxy Z Flip5, ktorý konečne po dlhšom čase prináša zásadnejšie zmeny nielen na poli parametrov, ale aj dizajnu a funkcií. Čo všetko je nové? Pridal väčší sekundárny displej skladaciemu telefónu na vytúženej užitočnosti? Dozviete sa v našej recenzii.Recenzia

Autor: Matěj Toul

Samsung Galaxy Z Flip5 – OBSAH

 1. Samsung Galaxy Z Flip5 má v balení iba kábel
 2. Nový Samsung Galaxy Z Flip5 sa chce tento rok zapáčiť
 3. Sekundárny displej novinky Flip5 je konečne na niečo dobrý
 4. Najvýkonnejší čipset v modeli Flip5 možno nevyužijete, v každom prípade ho ale má
 5. Fotoaparát Samsung Galaxy Z Flip5 ponúkne vcelku pekné snímky
 6. Čo všetko dokáže Flex Window novinky Samsung Galaxy Z Flip5? 
 7. Ďalšie varianty mobilného telefónu Samsung Galaxy Z Flip5
 8. Recenzia skladacieho mobilu Samsung Galaxy Z Flip5 – verdikt
 9. Čo sme písali o skladacom telefóne Samsung Galaxy Z Flip5 skôr

Samsung Galaxy Z Flip5 má v balení iba kábel

Balenie nového skladacieho telefónu Samsung Galaxy Z Flip5 sa v porovnaní s predchádzajúcou iteráciou Galaxy Z Flip vôbec nezmenilo. Škatuľa je rovnaká nielen veľkosťou, ale aj obsahom. Ide o súčasnú vlajkovú tradíciu – v balení nájdete len telefón a kábel USB-C na USB-C. Pokiaľ doma nemáte nabíjací adaptér, na dosiahnutie maximálnej efektivity si ešte dokúpte 25 W drôtovú nabíjačku, prípadne 10 W bezdrôtovú.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, balenie
Samsung Galaxy Z Flip5 má skromné balenie, čo je už dnes viac-menej tradícia.

Nový Samsung Galaxy Z Flip5 sa chce tento rok zapáčiť

Vo svete skladacích telefónov sa môžete v každej novej generácii spoľahnúť na dva aspekty – prepracovaný pánt a užší profil. To Samsung Galaxy Z Flip5 spĺňa naozaj na jednotku a na poli dizajnu sa mu tak dá vytknúť len málo. Pre mňa najviac vítanou zmenou je nový pánt, ktorý konečne umožňuje, že na seba obidve časti displeja po zatvorení perfektne doliehajú. Nikde žiadne medzierky, ani nepekné šikmé hrany.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, displej Samsung Galaxy Flip5, recenzia, vonkajší displej Samsung Galaxy Flip5, recenzia, chrbát
Dizajn novinky Flip5 je skutočne veľmi pekný, zaujímavé je aj pastelové farebné spracovanie.

Veľkou novinkou mobilného telefónu Samsung Galaxy Z Flip5 je samozrejme aj väčší sekundárny displej Flex Window. O tom, čo dokáže, si povieme neskôr, ale čisto na pohľad sa vďaka nemu telefón značne transformoval. Panel teraz pokrýva celú zadnú hornú časť ohybného displeja a fotoaparáty tento rok, kvôli lepšiemu rozloženiu Flex Window, ustúpili do horizontálnej zostavy.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, pánt Samsung Galaxy Flip5, recenzia, pánt bočný Samsung Galaxy Flip5, recenzia, otvorený
Nielen vďaka prepracovanému pántu, ktorý konečne dolieha, je telo skladacieho mobilu Samsung Galaxy Z Flip5 mierne užšie.

Pridajte k tomu ešte znateľne užšie krivky (z veľkej časti vďaka doliehajúcemu pántu Flex), hliníkový rám a konštrukciu krytú sklom Gorilla Glass Victus 2 a dostane sa vám do rúk naozaj prémiovo vyzerajúci mobil. V ponuke sú aj mierne odlišné farby – zelená Mint, čierna Graphite, fialová Lavender a béžová Cream.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, ohnutý
Skladací telefón Samsung Galaxy Z Flip5 drží ohnutý v akejkoľvek polohe.

Sekundárny displej novinky Flip5 je konečne na niečo dobrý

Mobilné telefóny Galaxy Z Flip používajú sekundárny displej už niekoľko generácií, pričom ten má byť jedným z hlavných ťahákov. Keď som ale pred rokom recenzoval Samsung Galaxy Z Flip4, jeho použitie bolo v porovnaní s väčším súrodencom Galaxy Z Fold obmedzené len na notifikácie, ovládanie hudby a ďalšie nie príliš užitočné funkcie. To má zmeniť tohtoročný väčší displej Flex Window.

i

Samsung Galaxy Z Fold5 (RECENZIA): Zbavil sa jedného neduhu a opäť sa stáva najlepším ohybným telefónom

S veľkosťou 3,4" zaberá nový Flex Window celú hornú polovicu chrbta ohybného displeja. Vďaka vysokému jasu 1 600 nitov je na ňom všetko dobre vidieť aj na priamom slnečnom svetle a nesie so sebou množstvo noviniek. Vonkajší displej k životu prebudíte pomocou rovnakého tlačidla ako ten vnútorný, je kompletne dotykový a má vlastné rozhranie. V tom nájdete hodiny, notifikácie a widgety pre kalendár, budík a ďalšie funkcie. Všetko sa dá navyše prispôsobiť – od dizajnu domovskej obrazovky po zapínanie a vypínanie jednotlivých widgetov.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, Flex Window počasie Samsung Galaxy Flip5, recenzia, Flex Window homescreen
Podstatou vylepšeného vonkajšieho displeja Flex Window sú rôzne widgety.

Vynikajúca je tiež aplikácia fotoaparátu, ktorá tento rok pôsobí ako plnohodnotná aplikácia – môžete prepínať medzi klasickou fotografiou, portrétnym režimom, videom a pristúpiť je možné aj na základné nastavenia ako časovač, zmena pomeru strán a ďalšie. Samotnú fotografiu potom môžete zaobstarať stlačením bočného tlačidla, alebo jednoduchým kliknutím na vonkajší displej.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, Flex Window oznámenia Samsung Galaxy Flip5, recenzia, Flex Window ovládanie
Z vonkajšieho displeja môžete samozrejme tiež kontrolovať notifikácie alebo ovládať funkcie mobilného telefónu.

Vnútorný displej nič nové neprináša. Panel s uhlopriečkou 6,7" je aj tento rok založený na technológii Dynamic AMOLED 2× so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Polepšil si však čo do maximálneho jasu, ten je tento rok až 1 750 nitov, a tak sa rovnako ako pri vonkajšom paneli o viditeľnosť nemusíte báť.

Najvýkonnejší čipset v modeli Flip5 možno nevyužijete, v každom prípade ho ale má

Výkon Samsungu Galaxy Z Flip5 pochopiteľne nechýba. Okrem toho, Samsung má po ruke aktuálne najvýkonnejšie čipsety Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 v špeciálnej edícii pre Galaxy a tým je osadený práve aj Flip5. Na druhej strane je otázka, či mobil toľko výkonu potrebuje. Na mobilné hry si skladacie véčko budete kupovať len ťažko, preslávená špičková Samsung fotografická sústava z vlajkového radu Galaxy S tu chýba a cenovo dostupnejšiu, hoci menej výkonnú skladačku, by možno mnoho používateľov ocenilo.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, lockscreen Samsung Galaxy Flip5, recenzia, notifikácie Samsung Galaxy Flip5, recenzia, aplikácie Samsung Galaxy Flip5, recenzia, nastavenia widgetov
Aj keď je Flip5 profilom o niečo užší a dlhší, rozhranie je klasický Samsung. V nastavení si môžete okrem iného zvoliť widgety pre vonkajší displej.

Pamäť testovaného variantu Samsung Galaxy Z Flip5 je osadená 8 GB RAM a 512 GB interného úložiska, k dispozícii je ešte model s menšou, 256 GB kapacitou. Hodnoty sú to teda vcelku štandardné.

Fotoaparát Samsung Galaxy Z Flip5 ponúkne vcelku pekné snímky

Ako to má Samsung Galaxy Z Flip5 s fotoaparátom? Určite má svoje rezervy a od vlajkových telefónov Samsung z radu Galaxy S aj ďalších konvenčných vlajok je veľmi ďaleko, určite sa ale nedá povedať, že by fotografie boli zlé.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, fotorecenzia Samsung Galaxy Flip5, recenzia, fotorecenzia Samsung Galaxy Flip5, recenzia, fotorecenzia
Snímky zhotovené s mobilom Samsung Galaxy Z Flip5 sú na môj vkus až trochu veľmi farbisté a kontrastné. Ide však čisto o preferenciu.

Fotograficky ide na prvý pohľad o klasický Samsung – snímky sú veľmi farebné a majú výrazný kontrast, čo nie je objektívne zle a pre fanúšikov kórejského výrobcu nejde o nič nové, hoci osobne preferujem skôr reálnejšie farby. Čo do ostrosti sa nie je o čom baviť. Obidva 12 Mpx snímače zhotovujú detailné snímky, ktoré príležitostným fotografom rozhodne budú stačiť.

Samsung Galaxy Flip5, recenzia, nočné foto Samsung Galaxy Flip5, recenzia, nočné foto Samsung Galaxy Flip5, recenzia, nočné foto
Nočný režim fotoaparátu novinky Flip5 je opäť absolútna špička, rovnako ako v ďalších telefónoch výrobcu Samsung.

Všeobecne mi síce v skladacom, ale stále vlajkovom modeli Samsung Galaxy Z Flip5 chýba teleobjektív. Digitálny zoom, najmä pri 12 Mpx rozlíšení, nemá až toľko dát, s ktorými by mohol pracovať, a priblížené snímky tak nevyzerajú úplne dobre. Čo naopak oceňujem, je nočný režim, ktorý je v telefónoch výrobcu ako obvykle jeden z najlepších, s ktorými som mal tú česť.

i

Tieto a ďalšie fotografie nájdete v plnej kvalite na Google Disku.

Samsung Galaxy Z Flip5 hostí aj 10 Mpx prednú kameru, a to v hornej časti vnútorného displeja. Avšak ruku na srdce, najskôr ju budete používať úplne minimálne. Vďaka aplikácii fotoaparátu vo Flex Window môžete na selfíčka používať podstatne lepšiu hlavnú kameru, prípadne ešte použiť pánt telefónu ako statív. Pokiaľ by výrobca Samsung v budúcich generáciách priviedol možnosť videohovorov na vonkajší panel, mohol by sa, podľa môjho názoru, vnútorného fotoaparátu celkom bezpečne zbaviť úplne.

Čo všetko dokáže Flex Window novinky Samsung Galaxy Z Flip5?

Keďže je Flex Window asi najväčšou novinkou, ktorú Samsung Galaxy Z Flip5 ponúkne, poďme sa naň pozrieť bližšie. Mobilný telefón v základe ponúkne viac ako 10 rôznych widgetov, ktoré si môžete zapnúť alebo vypnúť v nastavení. Po novom podporuje tiež ovládacie centrum (klasické menu, ktoré sa zobrazí potiahnutím smerom dole) a už spomínanú aplikáciu fotoaparátu. A čo ďalej?

i

Batéria novinky Flip5 je na tom podobne ako v predchádzajúcom modeli, 3 700 mAh kapacita skrátka v porovnaní s klasickými vlajkovými telefónmi dosť zaostáva a počítajte s nabíjaním každý deň.

Ďalej sa budete potýkať s miernym nedostatkom - podpora aplikácií pre vonkajší displej je totiž stále vo vývoji, a tak je súprava widgetov oficiálne všetko, čo mobil ponúka. To ale neznamená, že by ste žiadne ďalšie možnosti nemali. Na pomoc prichádza aplikácia MultiStar, ktorú nájdete priamo v obchode Galaxy. V minulosti slúžila hlavne na prispôsobenie zobrazenia pre viac okien, napríklad pri využití systému DeX. Teraz s ňou však môžete spustiť ľubovoľnú aplikáciu na vonkajšom displeji. Avšak, ako si asi dokážete predstaviť, nie každá sa s podivným štvorcovým displejom pobije s vervou. Oficiálna podpora od výrobcu Samsung by tak naozaj prišla vhod.

Ďalšie varianty mobilného telefónu Samsung Galaxy Z Flip5

Testovaný variant Samsung Galaxy Z Flip5 bol v konfigurácii s 8 GB RAM a 512 GB úložiska, konkrétne v zelenom vyhotovení Mint. K dispozícii je ešte nižšia, lacnejšia konfigurácia s 256 GB úložiskom a tri ďalšie farebné varianty – grafitová, béžová a fialová.

*Ceny sú platné k 2. 10. 2023

Recenzia skladacieho mobilu Samsung Galaxy Z Flip5 – verdikt

Samsung Galaxy Flip5; recenzia

Samsung Galaxy Z Flip5

Mobily

Samsung Galaxy Z Flip5 je pre rad skladacích véčok krok správnym smerom. Výrobca doladil dizajnové neduhy ako nedoliehajúci pánt, ktoré už konkurencia mala pár generácií zvládnuté, a Flex Window by so správnou starostlivosťou v budúcnosti mohol byť naozaj užitočný. Jediné, čo sa mu dá vytknúť, je priemerný fotoaparát, ale pokiaľ hľadáte skladačku a kamera pre vás nie je to najdôležitejšie, Flip5 je rozhodne silným kandidátom.

Klady

 • V porovnaní s predchodcom prepracovanejší dizajn
 • Nový pánt je solídnejší a po zatvorení už presne dolieha
 • Vonkajší displej je konečne trochu užitočnejší
 • Najvýkonnejší čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

Zápory

 • Fotoaparátu chýba teleobjektív
 • Podpora aplikácií pre vonkajší displej je stále vo vývoji
i Mohlo by vás zaujímať

Už piaty skladací telefón véčkového typu Samsung Galaxy Z Flip5 prináša mierne inovácie do receptu, ktorý sa výrobcovi už pomaly osvedčuje. Pre fanúšikov radu ide tak o priamočiare vylepšenie a pre tých, čo ešte k skladacím telefónom zatiaľ nezamierili, predstavuje Flip5 veľmi schopnú vlajkovú loď, a teda ideálny vstupný model. 

Samsung Galaxy Z Flip5 Telefóny Samsung

Čo sme písali o skladacom telefóne Samsung Galaxy Z Flip5 skôr

• Autor: Matěj Toul

Rad Samsung Galaxy Z Flip predstavuje cenovo dostupné ohybné smartfóny inšpirované legendárnymi véčkami a my sa konečne dočkali oznámenia už piateho prírastku do tohto radu. Samsung Galaxy Z Flip5 už na prvý pohľad prichádza s radom zmien, menovite napríklad väčším sekundárnym displejom. Na čo sa môžeme v prípade ohybnej novinky tešiť a kedy bude telefón k dispozícii? 

Samsung Galaxy Z Flip5

Samsung Galaxy Z Flip5 – OBSAH

 1. Sekundárny displej Galaxy Z Flip5 dostal trochu väčší piesoček
 2. Samsung si pre Z Flip5 už tradične pripravil nový pánt
 3. Nový ohybný Samsung je osadený dvoma schopnými fotoaparátmi
 4. O výkon Samsung Galaxy Z Flip5 je vďaka špičkovému Snapdragonu postarané
 5. Samsung Galaxy Z Flip5 – tabuľka parametrov
 6. Samsung Galaxy Z Flip5 – cena a dostupnosť

Sekundárny displej Galaxy Z Flip5 dostal trochu väčší piesoček

Prvá a zároveň najväčšia medzigeneračná zmena nového Samsung Galaxy Z Flip5 je poznať už na prvý pohľad. Sekundárny displej telefónu je značne rozmernejší – oproti predchádzajúcemu modelu je 3,4", takže zaberá celú plochu hornej časti véčka. 

S väčším priestorom prichádza aj väčšia zodpovednosť. Vonkajší displej teraz umožňuje popri oznámení a hľadáčiku fotoaparátu zobrazovať špeciálne widgety Flex. Tie si môžete prispôsobiť, ako chcete – ovládať tak môžete hudbu, budíky, sledovať krokomer, počasie, akcie a pokojne widgety aj ľubovoľne kombinovať.

Samsung Galaxy Z Flip5 displej
Nový Samsung Galaxy Z Flip5 sa drží zabehnutého dizajnu, väčší druhý displej však spoznáte na prvý pohľad. 

A čo hlavný panel? Tam Samsung príliš nemenil a napokon ani nemal dôvod, aj tento rok ide o špičku. Mobil má 6,7" AMOLED displej s mimoriadnou jemnosťou 425 ppi a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Tohtoročnou novinkou je však zvýšený jas – Flip5 dokáže zažiariť až s 1 750 niťami, oproti 1 200 pri predchádzajúcom modeli. 

i

Predobjednajte si nové skladacie telefóny a príslušenstvo Samsung a získajte skvelé bonusy

Samsung si pre Z Flip5 pripravil nový pánt Flex

Rok čo rok obmieňať pánt, ktorý robí ohybný telefón ohybným, sa už stalo tak trochu tradíciou. Výnimkou nie je ani Z Flip5. Zatiaľ čo dizajnovo je mobil veľmi podobný svojmu predchodcovi, pod pokrievkou nájdete prepracovaný pánt Flex, ktorý by mal minimalizovať záhyby na displeji.

Ďalším veľkým pokrokom je, že na seba jednotlivé časti displeja konečne presne doliehajú, takže nevytvára ani malú skulinku, ktorú mnoho používateľov v minulosti kritizovalo. Telefón však stále nie je odolný voči prachu – prichádza s certifikátom IPX8.

Samsung Galaxy Z Flip 5, pánt
Nový pánt Samsung Galaxy Z Flip5 by mal zanechávať menšie ryhy a tiež konečne doliehať.

Nový ohybný Samsung je osadený dvoma schopnými fotoaparátmi

Fotoaparáty ohybných telefónov Samsung boli vždy poňaté veľmi odlišne ako napríklad pri vlajkovej sérii Galaxy S. Nenájdete tu trojciferné hodnoty rozlíšenia ani teleobjektívy s obrovským priblížením. To však neznamená, že by Flip5 nemal čo ponúknuť. Na jeho zadnej strane nájdete 12 Mpx hlavný snímač s objektívom so svetelnosťou f/1,8 a 12 Mpx (f/2,2) širokouhlý fotoaparát. To môže byť, v rukách skúseného výrobcu, viac ako dosť na vytvorenie skvelých snímok.

Samsung Galaxy Z Flip 5, fotoaparát
Fotoaparáty Z Flip5 hravo postačia menej náročnému každodennému fotografovi.

O výkon Samsung Galaxy Z Flip5 je vďaka špičkovému Snapdragonu postarané

Ak hľadáte naozaj výkonný telefón, Samsung Galaxy Z Flip5 vás určite nesklame. Oveľa výkonnejší už totiž ani byť nemôže. Jeho srdcom je špičkový čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 v špeciálnej úprave „For Galaxy“. V podstate ide o pretaktovaný variant Snapdragon 8+ Gen 2, takže má mobil o trochu viac výkonu ako konkurencia. Čo sa týka pamäte, ohybný telefón ponúkne 8 GB RAM a dva varianty úložiska – 256 alebo 512 GB.

i

Najvýkonnejšie mobilné telefóny 2023

Samsung Galaxy Z Flip5 – tabuľka parametrov

Tie najdôležitejšie parametre nového Samsung Galaxy Z Flip5 sme pre vás zhrnuli do prehľadnej tabuľky.

Parametre/Model Samsung Galaxy Z Flip5
Displej Hlavný: 6,7″ (22 : 9) 
Vonkajší: 3,4″ (9,3 : 9)
Hlavný: 2 640 × 1 080 px, 425 ppi 
Vonkajší: 748 × 720 px, 305 ppi
Hlavný: AMOLED, až 120 Hz 
Vonkajší: AMOLED, 60 Hz
Zadné fotoaparáty Hlavný: 12 Mpx, f/1,8
Širokouhlý: 12 Mpx, f/2,2
Vnútorný/predný fotoaparát 10 Mpx, f/2,4
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (for Galaxy)
GPU Adreno 740
RAM 8 GB
Interné úložisko 256/512 GB
Operačný systém Android 13
Podpora sietí 5G
Akumulátor 3 700 mAh
Rýchlonabíjanie: neznáme
USB-C
3,5 mm jack
Stupeň kryia IPX8
Audio Neznáme
Rozmery Zložený: 82,55 × 71,9 × 13,8 mm 
Rozložený: 165,1 × 71,9 × 6,9 mm
Hmotnosť 187 g
Cena od 1 199 €
*Cena je platná k 26. 7. 2023. 

Samsung Galaxy Z Flip5 – cena a dostupnosť

A kedy sa môžete na nový Samsung Galaxy Z Flip5 tešiť? Máme dobré správy – predobjednávky bežia už teraz! Dátum vydania je potom plánovaný na 7. augusta 2023. Do konca mesiaca augusta navyše môžete využiť špeciálnu akciu s výkupným bonusom a vyšším pamäťovým variantom telefónu zadarmo. Viac o akcii sa môžete dočítať v tomto článku. A ako to bude s cenou?

i Mohlo by vás zaujímať

Už piaty telefón Samsung Galaxy Z Flip prináša mierne inovácie do receptu, ktorý sa výrobcovi už pomaly osvedčuje. Pre fanúšikov radu ide tak o priamočiare vylepšenie a pre tých, čo ešte k ohybným telefónom predtým nezamierili, predstavuje Flip5 veľmi schopnú vlajkovú loď, a teda ideálny vstupný model. 

Telefóny Samsung Mobilné telefóny
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b2
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b3
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/128 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 128 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
899 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259b4
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB sivý
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c1
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB čierny
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c2
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB fialový
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c3
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,9 126×
Samsung Galaxy S24 8 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operačná pamäť 8 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 25W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
959 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0259c4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB čierna
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SAMO0260b2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/256 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 029 €
1 149 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260b4
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB sivá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c1
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB čierny
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c2
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB fialová
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c3
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,7 63×
Samsung Galaxy S24+ 12 GB/512 GB žltá
Mobilný telefón – 6,7" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 4900 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 149 €
1 269 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0260c4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/256 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 329 €
1 449 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261b4
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB čierny titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c1
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB sivý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB fialový titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c3
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán - Mobilný telefón
Doručenie na
predajňu zadarmo
4,8 192×
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB/512 GB žltý titán
Mobilný telefón – 6,8" AMOLED 3120 × 1 440 (120Hz), operačná pamäť 12 GB, vnútorná pamäť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 200Mpx (f/1,7) hlavný + 12Mpx širokouhlý + 10Mpx teleobjektív, predná kamera 12Mpx, čítačka odtlačkov prstov, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, vodoodolný podľa IP68, rýchle nabíjanie 45W, bezdrôtové nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, model 2024, Android
+Darček SIM karta Radosť – Prvú Nekonečnú Radosť si vyskúšaj na týždeň zadarmo! v hodnote 1 €
S výkupným bonusom 1 449 €
1 569 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SAMO0261c4
Vytlačiť
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií