Ako akciu uplatniť?

  • V období od 1. marca 2024 do 31. marca 2024 kúpte niektorý z vybraných televízorov Sony:
    Všetky akciové televízory
  • Do 30. 4. 2024 vykonajte registráciu na sony.sk/mysony.
  • Po registrácii dostanete unikátny aktivačný kód, s ktorým môžete záruku na rovnakej stránke aktivovať.
  • Pokiaľ ste si už záruku na daný produkt zakúpili, alebo ju získali inak, nie je možné ju uplatniť znova. Záruka je neprenosná.
  • Pri žiadosti o opravu je potrebné predložiť doklad o riadnom vykonaní nákupu. Ponuka platí pre nákupy v Česku a na Slovensku.

Sony – Ideálny televízor na každodennú zábavu

Sony je na trhu s elektronikou stálicou. Sony TV vnesú do vašej obývačky veľa zábavy – či je to sledovanie televíznych relácií, filmov alebo hranie hier. Ich televízory sú tak osvedčenou voľbou pre vašu obývaciu izbu alebo spálňu, s ktorou nemôžete šliapnuť vedľa.

Medzi televízormi Sony si vyberie každý

Akcia s predĺženou zárukou sa vzťahuje celkom na tri modelové rady televízorov Sony – všetko sú to smart televízory Google TV. Najnižší rad X75WL poteší rozlíšením 4K, panelom typu LED alebo 20 W vstavaným reproduktorom. Televízory z radu X85L predstavujú zlatú strednú cestu s LED panelmi so zvýšenou obnovovacou frekvenciou 100 Hz a uhlopriečkou až 191 cm. Zaujmú tiež herným menu a automatickým herným režimom, perfektným pre PlayStation 5. Na skutočných znalcov potom mieri rad A80L, kde nájdete obrovské 100 Hz OLED panely s uhlopriečkou až 211 cm.

K inteligentným televízorom Sony Bravia dostanete predplatné filmovej aplikácie Bravia Core na 12 mesiacov alebo 24 mesiacov. Otvoria sa vám tak dvere k najnovším titulom aj klasikám, a to aj v rozlíšení 4K HDR a IMAX Enhanced. Vďaka tomu uvidíte pri streamovaní filmov viac detailov, farieb a kontrastu. Užite si filmy ako sú Spider-Man: Bez domova, Jumanji: Ďalší level, Venom alebo napríklad film Krotitelia duchov z roku 1984. Okrem toho je Bravia Core najväčšou knižnicou IMAX® Enhanced filmov, ktorá dokáže streamovať rýchlosťou až 80 Mb/s. K 12-mesačnému predplatnému získate tiež 5 kreditov na odomknutie vybraných filmov, 24-mesačné predplatné vám dokonca ponúkne až 10 kreditov.

Mohlo by vás zaujímať

Ďalšie články