Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Všechny dárky jako na dlani DR kategorie

Bežky

Beh na lyžiach patrí popri klasickom lyžovaní k obľúbeným zimným športom. Lyže bežky môžete vytiahnuť sotva napadne prvý sneh. Pri ich výbere sa riaďte vašimi schopnosťami, výškou, hmotnosťou aj štýlom jazdy. Na ktoré ďalšie parametre sa zamerať? Čítajte ďalej a dozviete sa, ako sa vyberá lyža bežka presne podľa vašich predstáv.

Pokračovať

Ako vybrať bežky podľa úrovne zdatnosti

Zaujíma vás, ako vybrať bežky pre začiatočníkov, rekreačných či športových bežkárov alebo aké vlastnosti majú pretekárske bežecké lyžiarky? Stupeň vašej zdatnosti je pri výbere veľmi dôležitý. Budete lyže bežky používať len ako príjemné spestrenie zimnej dovolenky, alebo to s bežkovaním ako športom myslíte vážne?

 1. Turistické bežky sa hodia pre začiatočníkov a rekreačných bežkárov, ktorí sa kochajú krajinou a nikam neponáhľajú. Bežecké lyže sú v porovnaní s ostatnými stabilnejšie, širšie, mäkšie a majú odolnú sklznicu, avšak nie príliš rýchlu.
 2. Športové bežecké lyže využijú pokročilí lyžiari aj nadšení športovci. Majú ľahšiu konštrukciu, rýchlejšiu a tvrdšiu sklznicu, ktorá je pomerne odolná. Oplatí sa vám v prípade, že dobre ovládate bežeckú techniku.
 3. Pretekárske bežecké lyže sa hodia na pretekanie alebo pre veľmi náročných športovcov. Bežka je užšia a tvrdšia. Jej sklznica je veľmi rýchla, ale náchylná na poškodenie – na pohodlnú jazdu preto potrebujete upravenú trať.

Ako dlhé bežky zvoliť? Záleží na preferovanom štýle jazdy aj prostredí

Ďalším dôležitým kritériom pri výbere je váš preferovaný štýl jazdy a prostredie, v ktorom chcete bežecké lyže využívať najčastejšie. Od toho sa totiž odvíja ich dĺžka, šírka aj zakrivenie.

Ako vybrať bežky na klasiku? Zamerajte sa na výraznú špičku

Bežky určené na klasickú techniku, teda jazdu v stope, spoznáte podľa výraznej špičky a ostrejšieho vrcholu. Ďalším typickým znakom je výrazné klenutie v oblasti mazacej komory, ktoré pri prenesení váhy umožňuje priľnutie ku snehu, a tým zaisťuje odraz. Klasická bežka býva približne o 20 až 30 cm dlhšia ako výška postavy lyžiara.

Ako vybrať bežky na korčuľovanie?

Bežky na korčuľovanie (alebo tiež skate bežecké lyže) sú typické svojou špičkou, ktorá je plochá a širšia ako majú bežky na klasiku, navyše je len mierne prehnutá v oblasti mazacej komory. Dĺžka by mala prevyšovať jazdca o 5 až 10 cm. Teraz viete, ako vybrať bežky na skate, avšak mali by ste vedieť aj to, že sú vhodné na hladký snehový podklad zrovnaný rolbou, nie do bežeckej stopy.

Ako vybrať kombinované bežecké lyže, ktoré sú ideálne ako na korčuľovanie, tak klasiku?

Kombinované bežecké lyže sú určené pre tých, ktorí nemajú vyhranený štýl jazdy. Umožňujú klasickú techniku jazdy aj korčuľovanie. Sú podobné ako bežky na klasiku, ale sú tvrdšie a majú menej klenutú komoru. Môžete ich nájsť tiež pod označením bežka combi.

Kombinované bežecké lyžiarky typicky presahujú výšku lyžiarov o 10 až 15 cm.

Ako vybrať bežky backcountry vhodné do terénu?

Bežky backcountry sú určené na jazdu mimo upravenej trasy. Pretože tu môžete naraziť na náročnejší terén, používajú sa odolnejšie lyže s oceľovými hranami a širšou sklznicou. Tá dodáva bežkárovi pocit stability aj v hlbokom snehu. Bežky backcountry by mali byť tiež o 10 až 15 cm dlhšie ako lyžiar.

i

Bežka podľa váhy? Ako ju vybrať?

Výrobcovia môžu uvádzať aj to, na akú hmotnosť lyžiarov sú konkrétne bežky vhodné. Pravidlo je jednoduché. Pre ťažších bežkárov sa hodí v danom rozmedzí bežka dlhšia. Ľahší bežkár potom siahne po lyžiach kratších a mäkších.

Bežecké lyže by nemali byť príliš široké, ani príliš úzke

Šírka bežeckých lyží je kľúčovým parametrom na určenie, či ide o lyže rekreačné – od 47 mm, alebo športové (pretekárske) typ – do 45 mm. Príliš široké bežecké lyže totiž pridávajú na hmotnosti, a tým znižujú kontrolu nad jazdou. Príliš úzke bežecké lyže sa môžu boriť do snehu, sú menej stabilné a zvyšujú tým riziko poranenia členka.

U nás zoženiete lyže bežky pre celú rodinu

U nás si zaobstaráte lyže bežky kompletne pre celú rodinu. Pre dospelých budú vždy dlhšie, než je postava lyžiara. Malé deti mávajú naopak bežecké lyže kratšie, než je ich výška. Vyberať tak môžete aj podľa nasledujúceho rozdelenia:

Ako si vybrať bežky pre deti? Záleží najmä na veku dieťaťa

Bežky pre deti sa čiastočne vymykajú pravidlám výberu bežiek pre dospelých. Zatiaľ čo u dospelých budú vždy vyššie ako každý z lyžiarov, pre deti do piatich rokov volíme bežky kratšie, aby sa im s nimi pri jazde dobre manipulovalo. Optimálna dĺžka bežiek pre deti vo veku piatich až desiatich rokov je o 15 cm viac, než je výška detskej postavy.

Približne po desiatom roku prihliadame pri nákupe bežiek k rovnakým kritériám ako u dospelých.

Drevo, kompozit, karbón alebo aké môžu mať bežky jadro

Aktuálne sa na bežky využívajú tri hlavné typy jadra, ktoré ovplyvňujú životnosť bežiek a zachovanie ich pôvodných vlastností. O ktoré jadrá ide?

 • Drevené jadro sa používa pri nižších a stredných modeloch bežiek.
 • Kompozitové jadro je tuhé a lepšie prenáša sily. Vyrába sa z polyuretánu so sklenými vláknami alebo z akrylu.
 • Karbónové vlákna potom obsahujú jadra drahších modelov. Konštrukcia je veľmi tvrdá a má nízku váhu.

i

Pre pohodlnejší výber využite náš parametrický filter.

Bežka a typ sklznice – ako ovplyvňuje beh na lyžiach?

Samotná bežka môže mať rôzne jazdné vlastnosti, ktoré ovplyvňujú práve sklznicu. Ide najmä o rýchlosť a jednoduchosť pohybu. Prečítajte si, ako sa jednotlivé typy sklznice líšia svojimi vlastnosťami, aby bol pre vás beh na lyžiach potešením a nie trápením.

 1. Hladká sklznica je vhodná v podstate pre každého lyžiara, ale vyžaduje stúpací vosk a na ľahkú jazdu sa odporúča aj použitie sklzového vosku.
 2. Bežky s tulením pásom (tiež SKIN) majú špeciálny pás vlepený do sklznice, a tým zaisťujú dobrý pomer medzi sklzom a záberom.
 3. Bežky so šupinami sú označované aj ako bežecké lyže s protišmykom. Šupiny uľahčujú najmä rekreačným lyžiarom stúpanie a bežky tak nie je nutné ošetrovať protišmykovým voskom (no-wax úprava).
 4. Bežka s mohérom je modernejšou alternatívou šupín. Funguje na rovnakom princípe, ale navyše kladie menší odpor pri zjazde, čo ocenia najmä profesionálni lyžiari.

Starostlivosť o bežecké lyže a ich sklznicu

S typom sklznice prichádza aj jedna z obávaných otázok: Ako natrieť bežky? Základné pravidlo nie je tak ťažké. V prípade bežiek určených na klasickú techniku patrí zjazdový vosk na sklznú časť a vosk stúpací na oblasť stúpacej komory. Na ošetrenie bežiek na korčuľovanie sa nepoužíva stúpací vosk, ale iba sklzný.

Nezabudnite na vhodné viazanie na bežky – set by mal byť kompatibilný

V súčasnosti existuje na trhu niekoľko typov viazaní na bežky – set, ktorý zaobstaráte u nás, môže mať rôzne podoby.

Bežky s viazaním rozdeľujeme podľa typov

Ani bežky s viazaním vám nemusia zamotať hlavu. Čo znamenajú jednotlivé skratky?

 • SNS viazanie má jeden výstupok zapadajúci do vodiacej drážky v topánke. Viazanie tohto typu sa k lyži navŕtava.
 • NNN viazanie má dva výstupky, ktoré korešpondujú s dvomi vodiacimi drážkami v topánke.
 • NNN NIS viazanie ponúka okrem navŕtania montáž na NIS dosku, ktorá býva súčasťou samotnej bežeckej lyže. Na bežky s NIS doskou možno bez vŕtania inštalovať iba viazanie NNN, iné typy by bolo nutné prevŕtať.
 • NNN (prelink) je viazanie v podstate identické s označením NNN.

!

NNN a SNS viazania nie sú vzájomne kompatibilné a v prípade, že vyberáte topánky na bežky, je na to treba myslieť.

Ako teda vybrať topánky na bežky?

Pokiaľ kupujete topánky na bežky prvýkrát, potom vedzte, že aj tu platí niekoľko zásad. Prihliadnuť musíte opäť na štýl jazdy, ktorý na bežkách máte, na úroveň zdatnosti a vyššie spomínaný systém viazania. Viac sa dočítate v kategórii zameranej na topánky na bežecké lyžovanie.

Bežky na kolieskach umožnia prípravu na zimnú sezónu

Skvelú alternatívu na zvyšok roka, kedy nie je sneh, predstavujú bežky na kolieskach. Viazanie je kompatibilné s topánkami na normálne bežecké lyže. Sú určené na jazdu po rovných asfaltových tratiach. Niektoré bežky na kolieskach sú vybavené brzdami, pri iných sa brzdí len pluhom alebo otočením.

Zaujímajú vás hlavne nové lacné bežky? Cena sa dá v e-shope Alzy zoradiť od najnižšej.

Komplet vybavenie na bežky a zimné športy na jednom mieste

Potrebujete bežkársky set obsahujúci jednotlivé kúsky oblečenia na bežky, celé komplety alebo bežkárske palice? V našej ponuke špecializovanej na zimné športy nájdete všetko potrebné, hodiť sa môžu tiež:

Zháňate cenovo dostupnejšie kúsky a nevadí vám neoriginálny obal alebo použité bežky? Bazár môže byť tým pravým miestom na ich nákup.

Veríme, že s novou výbavou sa beh na lyžiach stane vašim obľúbeným športom aj zimnou zábavou pre celú rodinu.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.
32 položiek
Ľudová voľba
Fischer AEROLITE CLASSIC 60 + CONTROL STEP-IN - Bežky Varianty
Fischer AEROLITE CLASSIC 60 + CONTROL STEP-IN
Bežky – unisex, na klasickú techniku, úroveň zdatnosti lyžiara: športový, norma viazania control Step-in IFP, skĺznica: hladká z materiálu world Cup universal, jadro air Power Compact, sezóna 2021/2022

198,90 € bez DPH 165,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTfis1145nad
Zlatá stredná cesta
Sporten SUPER class. SKIN_M/H Performance CL, 204 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 204 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: športový, skĺznica: skin z materiálu UHM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

248,90 € bez DPH 207,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsport013
Pre náročných
Fischer TWIN SKIN SUPERLITE STIFF + CONTROL STEP-IN - Bežky Varianty
Fischer TWIN SKIN SUPERLITE STIFF + CONTROL STEP-IN
Bežky – unisex, na klasickú techniku, úroveň zdatnosti lyžiara: športový, norma viazania control Step-in IFP, skĺznica: skin z materiálu world Cup Pro, tvrdosť bežiek Stiff, jadro air Core Basalite, sezóna 2021/2022

284,90 € bez DPH 237,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTfis1156nad
Sporten SUPER class. SKIN_M/H Performance CL, 196 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 196 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: športový, skĺznica: skin z materiálu UHM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

248,90 € bez DPH 207,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsport012
Sporten SUPER class. SKIN_M/H Performance CL, 188 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 188 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: športový, skĺznica: skin z materiálu UHM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

248,90 € bez DPH 207,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsport011
Sporten SUPER class. SKIN_M/H Performance CL
Bežky – pánske, na klasickú techniku, úroveň zdatnosti lyžiara: športový, skĺznica: skin z materiálu UHM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

248,90 € bez DPH 207,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsport010nad
Sporten SUPER class. SKIN_M/H Performance CL, 180 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 180 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: športový, skĺznica: skin z materiálu UHM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

248,90 € bez DPH 207,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsport010
Sporten PERUN PRO SKIN W_M/H Touring Auto CL, 182 cm - Bežky
Varianty
Sporten PERUN PRO SKIN W_M/H Touring Auto CL, 182 cm
Bežky – dámske, na klasickú techniku, dĺžka 182 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsport008
Sporten PERUN PRO SKIN W_M/H Touring Auto CL
Bežky – dámske, na klasickú techniku, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsport006nad
Sporten PERUN PRO SKIN W_M/H Touring Auto CL, 166 cm - Bežky
Varianty
Sporten PERUN PRO SKIN W_M/H Touring Auto CL, 166 cm
Bežky – dámske, na klasickú techniku, dĺžka 166 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsport006
Sporten PERUN PRO SKIN_M/H Touring Auto CL, 198 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 198 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsport005
Sporten PERUN PRO SKIN_M/H Touring Auto CL, 190 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 190 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SPTsport004
Sporten PERUN PRO SKIN_M/H Touring Auto CL, 182 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 182 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsport003
Sporten PERUN PRO SKIN_M/H Touring Auto CL, 174 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 174 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SPTsport002
Sporten PERUN PRO SKIN_M/H Touring Auto CL
Bežky – pánske, na klasickú techniku, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsport001nad
Sporten PERUN PRO SKIN_M/H Touring Auto CL, 166 cm
Bežky – pánske, na klasickú techniku, dĺžka 166 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, skĺznica: skin z materiálu HM GRAPHITE BASE, tvrdosť bežiek Medium, sezóna 2021/2022

191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SPTsport001
Peltonen Skin Track CL NIS 3.0Universal Stiff + Rottefella Performance Classic veľ. 207 cm
Bežky – unisex, na klasickú techniku, dĺžka 207 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella Performance NIS, skĺznica: skin z materiálu PRG 4100, tvrdosť bežiek Medium, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

279,90 € bez DPH 233,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 10:30
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SPTpel29
Peltonen Skin Track CL NIS 3.0Universal Stiff + Rottefella Performance Classic veľ. 202 cm
Bežky – unisex, na klasickú techniku, dĺžka 202 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella Performance NIS, skĺznica: skin z materiálu PRG 4100, tvrdosť bežiek Medium, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

279,90 € bez DPH 233,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 10:30
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SPTpel28
Peltonen Skin Track CL NIS 3.0Universal Stiff + Rottefella Performance Classic veľ. 195 cm
Bežky – unisex, na klasickú techniku, dĺžka 195 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella Performance NIS, skĺznica: skin z materiálu PRG 4100, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

279,90 € bez DPH 233,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 10:30
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SPTpel27
Peltonen Skin Track CL NIS 3.0Universal Stiff + Rottefella Performance Classic
Bežky – unisex, na klasickú techniku, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella Performance NIS, skĺznica: skin z materiálu PRG 4100, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

279,90 € bez DPH 233,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTpel25nad
Peltonen G-Grip Moveo NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black veľ. 207 cm - Bežky Varianty
Peltonen G-Grip Moveo NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black veľ. 207 cm
Bežky – unisex, na klasickú techniku, dĺžka 207 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella NIS Touring Auto Classic, skĺznica: nanogrip g-grip z materiálu nanogrip, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

217,90 € bez DPH 181,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 10:30
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SPTpel16
Peltonen G-Grip Moveo NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black - Bežky Varianty
Peltonen G-Grip Moveo NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black
Bežky – unisex, na klasickú techniku, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella NIS Touring Auto Classic, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

217,90 € bez DPH 181,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTpel13nad
Peltonen G-Grip Facile NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black veľ. 207 cm - Bežky Varianty
Peltonen G-Grip Facile NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black veľ. 207 cm
Bežky – unisex, na klasickú techniku, dĺžka 207 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella NIS Touring Auto Classic, skĺznica: nanogrip g-grip z materiálu nanogrip, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

217,90 € bez DPH 181,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 10:30
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SPTpel12
Peltonen G-Grip Facile NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black veľ. 202 cm - Bežky Varianty
Peltonen G-Grip Facile NIS + Rottefella NIS Touring Auto Classic Black veľ. 202 cm
Bežky – unisex, na klasickú techniku, dĺžka 202 cm, úroveň zdatnosti lyžiara: rekreačná, norma viazania rottefella NIS Touring Auto Classic, skĺznica: nanogrip g-grip z materiálu nanogrip, jadro air Channel, sezóna 2021/2022

217,90 € bez DPH 181,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 10:30
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: SPTpel11

Bežky

snowboardingLyžiarske prilby a chrániče chrbtice Stormred znížia riziko zranenia Chránič chrbtice a prilba je nutným minimom na bezpečnosť na lyžiach alebo snowboarde. A tieto produkty...
Zima klope na dvere a milovníci zimných športov hľadajú ten nejeefektivnější spôsob, ako prevážať svoju...
V dnešnom záverečnom diele nášho cestovateľského seriálu sa pozrieme do francúzskych a švajčiarskych Álp...
Autom na lyže do Krušných hôr V dnešnom diele si prezradíme, ako sa čo najpohodlnejšie dopraviť autom do Krušných hôr a aké miesta či...
V dnešnom diele navštívime malebné Beskydy. Vyzdvihneme nielen tie najlepšie lyžiarske strediská, ale aj...
Prinášame vám podrobné informácie, ako sa čo najpohodlnejšie dopraviť autom do Krkonôš a Jizerských hôr...
Viac článkov Všetky články

Bežky

V kategórii Bežky máme práve teraz na Alza.sk celkom 34 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné bežky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie bežky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie bežky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii bežky recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Rozbalený, zánovný a použitý tovar

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.

Tovar za lepšie ceny a nadštandardné služby pre firmy


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB32
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi