Kotlíky na oheň

Kotlíky na oheň vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?

Pokračovať

7 dôvodov, prečo nakupovať Kotlíky na oheň na Alza.sk

  • Máme širokú sieť predajní, kde dodržiavame všetky hygienické opatrenia, a bezkontaktných Alzaboxov (odberných miest) po celom Slovensku.
  • Pri každom tovare hneď vidíte, kedy si ho môžete vyzdvihnúť. Nezabudnite, že doručujeme aj cez víkend.
  • Prijímame väčšinu typov platieb vrátane bezkontaktných a kryptomien.
  • Vrátenie alebo reklamáciu môžete jednoducho vykonať aj v našich Alzaboxoch.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora je tu pre vás 24 hodín denne.
  • Sortiment dopĺňame ponukou príslušenstva aj doplnkových služieb.
  • Pri každom produkte nájdete všetky dôležité informácie. Pri niektorých z nich aj používateľské recenzie, ktoré vám pomôžu s výberom.

Na čo sa zamerať, ak vyberáte Kotlíky na oheň?

Ak si chcete zaobstarať Kotlíky na oheň, je tu pár aspektov, ktoré vám pomôžu pri výbere toho správneho produktu. V ľavom menu môžete využiť parametrický filter a zúžiť si tak ponuku šitú na mieru vašim preferenciám. Rovnako odporúčame využiť zoradenie podľa obľúbenosti či ceny.

Uľahčite si výber. Použite predpripravené filtre pre kategóriu: Kotlíky na oheň

Hľadáte najlepšie Kotlíky na oheň? Pozrite si produkty zoradené podľa predajnosti, prípadne dajte na recenzie od ostatných používateľov.

Najdrahšie vs. najlacnejšie Kotlíky na oheň

Ak vás zaujíma tovar z hľadiska ceny, pozrite sa na najlacnejšie Kotlíky na oheň, alebo vyberte typ zoradenia od najdrahšieho.

Skryť popis
34 položiek
4,9 17×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Cattara FIELD 4 000 ml
Kotlík – závesný, materiál hliník, objem 4 l, priemer 21 cm, výška 14 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  27,28 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: Cattara030
4,5 4×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Petromax FT9 9,0 litrový Liatinový kotlík bez nožičiek
Kotlík – závesný, materiál liatina, objem 9 l, priemer 23,9 cm, výška 13,6 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  125,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PETkt85
4,5 4×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Petromax FT6 7,0 l Liatinový kotlík bez nožičiek
Kotlík – závesný, materiál liatina, objem 7 l, priemer 25,2 cm, výška 10,1 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  112,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PETkt78
5,0 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Petromax FT12 12,8 l Liatinový kotlík s nožičkami
Kotlík – závesný, materiál liatina, objem 12,8 l, priemer 29,2 cm, výška 14,1 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  139,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PETkt81
4,5 12×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
JAD TOOLS, kotlík antikorový, 0,8 l stolovací
Kotlík – závesný, materiál nehrdzavejúca oceľ, objem 0,8 l, rukoväť súčasťou balenia
  7,29 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: JADTOO79
4,5 4×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Petromax FT12 12,8 litra Liatinový kotlík bez nožičiek
Kotlík – závesný, materiál liatina, objem 12,8 l, priemer 29,2 cm, výška 14,1 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  148,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PETkt92
5,0 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Petromax FT9 9,0 l Liatinový kotlík s nožičkami
Kotlík – závesný, materiál liatina, objem 9 l, priemer 23,9 cm, výška 13,6 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  118,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PETkt74
4,5 4×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Petromax FT4,5 4,5 l Liatinový kotlík bez nožičiek
Kotlík – závesný, materiál liatina, objem 4,5 l, priemer 22 cm, výška 9,1 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  95,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PETkt69
1,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
IGOTREND – Kotlík na guláš – servírovací, smalt, 0,8 l/16 cm, čierny
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 0,8 l, priemer 16 cm, výška 8 cm, rukoväť súčasťou balenia
  7,93 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: IGOkot0007
5,0 1×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
IGOTREND Kotlík na guláš smalt 30 l/51,5 cm, čierny
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 30 l, priemer 51,5 cm, výška 23 cm, rukoväť súčasťou balenia
  39,62 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Objednávací kód: IGOkot0006
Sledovať dostupnosť alebo cenu
IGOTREND Kotlík na guláš nerez 22 l/47,5 cm
Kotlík – závesný, materiál nehrdzavejúca oceľ, objem 22 l, priemer 47,5 cm, výška 21 cm, rukoväť súčasťou balenia
  32,94 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: IGOkot0013
Sledovať dostupnosť alebo cenu
IGOTREND Kotlík na guláš smalt 25 l/48 cm, čierny
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 25 l, priemer 48 cm, výška 22 cm, rukoväť súčasťou balenia
  31,68 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: IGOkot0005
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Thorma Súprava kotlová 60 l ČIERNA
– voľne stojací, materiál smalt, objem 60 l, priemer 56 cm, výška 42 cm, rukoväť, pokrievka a odnímateľné nohy súčasťou balenia
  385,32 €
Na sklade 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: MTG214
5,0 3×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
M.A.T. Group Súprava kotlová 16 l s vlastným ohniskom
Kotlík – voľne stojací, materiál smalt, objem 16 l, priemer 35 cm, výška 20 cm, rukoväť súčasťou balenia
  128,58 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: MATkot01
4,7 29×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
J.A.D. TOOLS kotlík smaltovaný 13 l
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 13 l, priemer 42 cm, výška 17 cm, rukoväť súčasťou balenia
  32,41 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: JADTOO85
4,2 11×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
J.A.D. TOOLS Kotlík smaltovaný 16 l
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 16 l, priemer 44 cm, výška 20 cm, rukoväť súčasťou balenia
  25,30 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: JADTOO86
4,9 16×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Helakri KFT Kotlík 22 l smalt, čierna farba
Kotlík – závesný, materiál oceľ, objem 22 l, priemer 44 cm, výška 25 cm, rukoväť súčasťou balenia
  34,61 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: HLkf03
5,0 2×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
IGOTREND Kotlík na guláš smalt 13 l/40 cm, čierny
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 13 l, priemer 40 cm, výška 19 cm, rukoväť súčasťou balenia
  22,92 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: IGOkot0004
4,9 16×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Helakri KFT Kotlík 14 l smalt, čierna farba
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 14 l, priemer 41 cm, výška 18,5 cm, rukoväť súčasťou balenia
  25,84 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: HLkf02
4,7 29×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
J.A.D. TOOLS kotlík smaltovaný 8 l
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 8 l, priemer 35 cm, výška 16 cm, rukoväť súčasťou balenia
  26,90 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: JADTOO88
4,5 12×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
J.A.D. TOOLS kotlík antikorový 13 l
Kotlík – závesný, materiál nehrdzavejúca oceľ, objem 13 l, priemer 46 cm, výška 22 cm, rukoväť súčasťou balenia
  33,95 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: JADTOO81
4,8 6×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
YATE Kotlík s pokrievkou antikorový 6 l
Kotlík – závesný, materiál nehrdzavejúca oceľ, objem 6 l, priemer 25 cm, výška 15 cm, rukoväť a pokrievka súčasťou balenia
  20,81 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Objednávací kód: SPTyate066
4,9 16×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
Helakri KFT Kotlík 10 l smalt, čierna farba
Kotlík – závesný, materiál smalt, objem 10 l, priemer 32 cm, výška 22 cm, rukoväť súčasťou balenia
  22,08 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: HLkf01
4,5 12×
Sledovať dostupnosť alebo cenu
JAD TOOLS, kotlík nerezový, 10 l
Kotlík – závesný, materiál nehrdzavejúca oceľ, objem 10 l, priemer 37 cm, výška 17 cm, rukoväť súčasťou balenia
  23,51 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Objednávací kód: JADTOO80
V kategórii Kotlíky na oheň máme práve teraz na Alza.sk celkom 34 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné kotlíky na oheň Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie kotlíky na oheň Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie kotlíky na oheň Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii kotlíky na oheň recenzie