Aktuálna rýchlosť doručenia:
Alza predajne
Alzaboxy
Doručenie na adresu
Partnerské odberné miesta

0-1 deň
0-1 deň
0-2 dni
1-2 dni

Súpravy hrncov

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Typ vnútorného povrchu
Nepriľnavý
(61)
Nepriľnavý mramor
(13)
Keramický
(3)
Nerezový
(57)
S prímesou titánu
(31)

Kvalitný riad je základom úspešného a efektívneho varenia. Dobrý hrniec vydrží dlhé roky a ušetrí váš čas aj energiu. Pri výbere sady hrncov je potrebné brať do úvahy nielen cenu, ale aj kvalitu materiálu, z ktorého sú hrnce vyrobené a typ sporáka, na ktorom varíte. Sada hrncov zvyčajne obsahuje kastróly, hrnce, rajnice a niekedy je súčasťou súpravy hrncov aj panvica, samozrejmosťou sú pokrievky. Na čo sa pri výbere sady hrncov zamerať?

Pokračovať

Aké základné parametre má sada hrncov?

Aby zakúpená sada hrncov spĺňala všetky vaše očakávania, venujte pozornosť parametrom, ktoré vám pomôžu s výberom. Medzi najdôležitejšie patrí materiál, z ktorého je súprava hrncov vyrobená a typ riadu, z ktorého sa skladá. Pomôžeme vám zorientovať sa v ponuke.

Ktoré typy riadu môže sada hrncov obsahovať a ako sa medzi sebou líšia?

Sada hrncov je ekonomicky výhodný variant, ako získať potrebný riad, navyše v zhodnom dizajne. Obvykle obsahuje hrnce s rôznymi veľkosťami a často sú jej súčasťou kastróly alebo súprava hrncov. Pri výbere je preto dôležité zhodnotiť, ktorý riad potrebujete.

 • Rajnica je ideálna na omáčky alebo ohrievanie menších porcií. Máva jednu rukoväť a často je vybavená lievikom.
 • Kastról je nižší, má však širšiu základňu – vhodný na varenie zemiakov, zeleniny, príloh a pod.
 • Hrniec pri rovnakej šírke býva vyšší než kastról, zvyčajne sa zmestí aj na menšiu platničku, ale na dostatočné prehriatie obsahu treba pokrm miešať. Hodí sa na polievky, varenie mäsa a pod.
 • Vysoký hrniec sa najčastejšie používa na varenie cestovín, niektoré modely mávajú aj špeciálne vložku na špagety.
 • Mliekovar je špeciálne určený na varenie a ohrievanie mlieka, čokolády, omáčok alebo pudingov. Spravidla má dvojstennú konštrukciu, do ktorej sa naleje voda, varenie teda prebieha ako vo vodnom kúpeli. Ohrievané pokrmy sa tak nepripália.

Ako rozpoznať hrniec od kastróla? Hrniec má väčšiu výšku než polomer, zatiaľ čo kastról má výšku nižšiu než polomer (merané pri hornom okraji nádoby).

Kvalitná sada hrncov sa spozná podľa materiálov a vlastností dna

Pri sade hrncov je najdôležitejším parametrom kvality schopnosť viesť teplo. Odvíja sa od použitých materiálov, hrúbky stien a dna. Zvolené kovy tiež ovplyvňujú možnosť použitia hrncov na rôznych typoch sporákov, napríklad na varenie na indukčnej doske musí dno obsahovať vysoký obsah železa.

 • Schopnosť viesť teplo je kritériom na kvalitný riad. Platí, že čím silnejšia stena alebo dno, tým väčšia udržateľnosť tepla.
 • Materiál disku/dna má vplyv na typ sporáka, na ktorý sa hodia hrncové súpravy.

Sada hrncov ba sa mala vyberať s ohľadom na typ sporáku

Pokiaľ vlastníte indukčný sporák, nie každá sada hrncov je naň použiteľná. Zásadným parametrom je materiál dna hrnca, ktorý musí obsahovať železo. Na ostatné typy ohrevu možno použiť aj kuchynské sady hrncov, ktoré na indukciu vhodné nie sú. Rozlišujeme buď sendvičové dno alebo kapsľové dno.

 • Sada hrncov na indukciu obsahuje feromagnetické dno (s vysokým obsahom železa) a ideálne silnú vrstvu hliníka na rýchly rozvod tepla. Táto súprava hrncov sa dá však použiť aj na varenie na ostatných typoch sporákov (plynové, elektrické, sklokeramické).

i

Na ostatné typy ohrevu nie je nevyhnutný vysoký obsah železa v dne riadu. Vhodná môže byť tak každá hrncová súprava, ktorá spĺňa vaše ďalšie požiadavky.

Sada hrncov so sendvičovým dnom

Základ hrnca tvorí hliníkový disk, ktorý je privarený ku dnu hrnca. Hliník rýchlo kumuluje a rozvádza teplo. Na disk sa následne pod veľkým tlakom a vysokou teplotou pripevní ďalší disk z nehrdzavejúcej ocele s vyšším obsahom železa. Takéto dno sa nazýva sendvičové, vzniká spojením viacerých vrstiev materiálov.

 • Vhodné predovšetkým na plynové sporáky, kde dochádza k rýchlemu nárastu teploty.
 • Vďaka disku s vysokým obsahom železa možno hrncové súpravy použiť aj na indukčných varných doskách.
 • Ideálne na časté použitie a veľkú záťaž.

Sada hrncov s kapsľovým dnom

Základ tvorí hliníkový disk menšieho priemeru, ktorý je uzavretý v puzdre (kapsule). Puzdro je vyplnené vákuom a je pripevnené ku spodu hrnca. Pokiaľ pridáme ďalší disk z nehrdzavejúcej ocele k hliníkovému, vznikne tzv. kapsľové sendvičové dno.

 • Kapsľové dno je vhodné na varenie na elektrike a sklokeramike.
 • Ak dno obsahuje disk zo železa, súprava hrncov je vhodná aj na indukčné variče.
 • Môže sa v prípade menej kvalitného vyhotovenia deformovať.

Z akého materiálu môže byť sada hrncov vyrobená

Materiály na výrobu riadu sa vyznačujú vysokou odolnosťou a dobrou akumuláciou a distribúciou tepla. Kov, alebo ich zliatina, z ktorého je sada hrncov vyrobená, môže byť doplnený vnútornou a vonkajšou vrstvou z odlišného materiálu, ktorý má odlišné vlastnosti, napríklad je nepriľnavý.

 1. Nehrdzavejúca oceľ je najčastejšie používaný odolný materiál s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou.
 2. Oceľ bez ochrany proti korózii je cenovo dostupnejšia, býva z vonkajšej aj vnútornej strany opatrená ďalším povrchom (najčastejšie smaltom).
 3. Liatina sa vyznačuje veľkou hmotnosťou a dobre udržuje naakumulované teplo. Liatinová súprava hrncov je veľmi odolná.
 4. Hliník (lisovaný hliník) je ľahký materiál, ktorý dobre vedie teplo. Na vnútorný a vonkajší povrch sa používajú ďalšie materiály.
 5. Liaty hliník sa vyznačuje dokonale rovnomerným rozvodom tepla a oproti lisovanému variantu je odolnejší.
 6. Meď predstavuje špičkový vodič tepla s dlhou životnosťou. Vždy musí byť vnútorná strana vybavená odlišným povrchom. Nevýhodou medených hrncov je vyššia cena a náročnosť údržby.

Súprava hrncov a ich vnútorný povrch

Kvalita vnútorného povrchu je veľmi dôležitá, pretože prichádza do priameho kontaktu s jedlom. Ovplyvňuje ako životnosť hrnca, tak aj jednoduchosť jeho čistenia. Obvyklým materiálom je nehrdzavejúca oceľ, ale súprava hrncov môže mať vnútornú vrstvu taktiež zo smaltu alebo moderného nepriľnavého materiálu.

 • Nehrdzavejúca oceľ je materiál odolný proti korózii s dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Dobre vedie teplo, je odolný voči pachom aj mechanickému poškriabaniu. Kvalitu nerezového hrnca možno posúdiť podľa hrúbky steny (čím silnejšia, tým lepšie), sily dna a tiež podľa hmotnosti. Čím vyššia hmotnosť, tým je riad kvalitnejší.
 • Smalt sa dlhodobo používa na výrobu hrncov. Je veľmi odolný voči vysokým aj nízkym teplotám a dobre uchováva teplo. Daňou za to je, oproti oceli, menšia odolnosť voči nárazom a poškriabaniu. Vzniká tak, že sa pri vysokej teplote na hrnce natavuje sklovitý povlak.
 • Nepriľnavý nazývaný tiež antiadhézny povrch, je moderný materiál, ktorý v mnohom uľahčí vašu prácu v kuchyni, pretože sa na ňom pokrmy nepripaľujú. Tieto povrchy dokážu byť aj nečakane odolné a veľmi ľahko sa čistia. Umožňujú pripraviť jedlo s minimálnym množstvom tuku, sú preto vhodné na zdravé varenie.
 • Keramický je odolný povrch voči mechanickému poškodeniu, časom však stráca nepriľnavé vlastnosti, v súčasnej dobe je skôr na ústupe.

i

Ako spoznáte kvalitu nerezovej ocele?

Najvyššia kvalita nerezovej ocele má označenia 18/8, 18/10, 18/12, čím vyššie číslo, tým vyššia kvalita. Tieto čísla vyjadrujú percentuálny obsah chrómu a niklu v oceli, napr. nerezová oceľ 18/10 znamená, že oceľ obsahuje 18 % chrómu a 10 % niklu.

Vonkajší povrch sady hrncov

Materiál vonkajšieho povrchu chráni hrniec pred poškodením. Najčastejšie ide o nehrdzavejúcu oceľ, ale vyberať môžete aj z ďalších kovov a zliatin. Okrem zaistenia fyzickej odolnosti môže byť vonkajší plášť zaujímavým dizajnovým prvkom sady hrncov.

 1. Nerezová oceľ je jednoduchá na údržbu, hrniec možno umývať v umývačke. Vzhľadom na vysokú odolnosť si súprava hrncov z nerezovej ocele dlho zachová svoj pôvodný vzhľad.
 2. Smalt je tradičný, cenovo dostupný materiál vysokej kvality. Dodáva hrncom tradičný vzhľad.
 3. Nepriľnavý povrch sa veľmi ľahko sa čistí, na povrchu sa vďaka jeho vlastnostiam toľko neusádzajú nečistoty. Zároveň ho možno umývať v umývačke.
 4. Hliník (lakovaný) sa používa vo forme vysoko odolnej vrstvy, ktorá je vytvorená riadenou oxidáciou hliníka. Zvyčajne je lakovaný, takže súprava hrncov môže byť v rozličných farbách.

Aké úchyty môžu súpravy hrncov obsahovať?

Rukoväte alebo uchá sú neoddeliteľnou súčasťou súpravy hrncov a umožňujú nám manipulovať aj s hrncom, ktorý je horúci. Sada hrncov zvyčajne obsahuje rovnaké riešenie pri všetkom riade, ktoré je súčasťou setu.

 • Odnímateľná rukoväť je veľmi skladné riešenie pri ukladaní v kuchyni. Po odobratí rukoväte možno použiť do rúry, v niektorých prípadoch nahradí pekáč alebo formu na pečenie, pripravené jedlo možno servírovať priamo na stôl. Súčasne aj umývanie v umývačke je ľahšie.
 • Pevné ucha sú vyrobené najčastejšie z dutej ocele alebo z plastu. Výhodou plastu je, že menej vedie teplo a manipulácia s hrncom je tak pohodlnejšia, avšak hrniec potom nemožno použiť v rúre.

Lacné sady hrncov, ktoré máme v ponuke, vám ušetria pár eur. Varenie pre vašich stravníkov tak bude obohatené o dobrý pocit z výhodnej kúpy.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Súprava riadu – 4ks, zloženie sady: rajnica s priemerom 16 (1,8l), 18 (2,3l) a 20cm (2,8l), odnímateľná rukoväť, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika, elektrina, nerezová oceľ 18/10, vnútorný nerezový povrch, vhodné do rúry do 250 °C (bez rukoväte), vhodné do umývačky, silné dno, odolný povrch, možnosť použitia neostrého kovového náčinia, záruka 5 rokov a 10 rokov na rukoväť
-35 %
51,90 €
33,90 €

2.
Tefal Súprava riadu 19 ks Ingenio XL Intense L1509973 Na sklade > 5 ks a na predajni Prešov
Súprava riadu – 19 ks, zloženie sady: panvice 22, 26 a 28 cm, hlboká panvica 24 cm, panvica wok 28 cm, rajnica 16 cm (1,8 l) a 22 cm (3,3 l), sklenené pokrievky 22, 24, 26 a 28 cm, hermetické pokrievky 22 a 24 cm, 2× odnímateľná rukoväť, obracačka, lyžica, 2× naberačka, vnútorný nepriľnavý povrch Titanium, vonkajší nepriľnavý povrch, materiál – hliník, indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilný typ ohrevu: plyn, sklokeramika, elektrina, vhodné do rúry do 250 °C (bez rukoväti a pokrievky), možno umývať v umývačke riadu, odolný povrch, možnosť použitia neostrého kovového náčinia, záruka na rukoväť 10 rokov, vyrobené vo Francúzsku
-41 %
169,90 €
100,90 €

3.
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 10 ks Na sklade > 5 ks a na predajni Bratislava - centrála
Súprava riadu – z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, inteligentné pokrievky s okrajmi umožňujúcimi cedenie s hubkou, Easy Pour, obsah súpravy a vnútorné rozmery: rajnica 16×7.5cm (1.5l), hrniec 18×8.5cm (2.11l), hrniec 20×11.5cm (3.55l), hrniec 22×16cm (5.96l), hrniec 24×13.5cm (6.02l), nitované držadlá, ľahká údržba, vnútorný ukazovateľ hladiny na ľahkú orientáciu, sklenené pokrievky s otvormi na únik pary, možnosť použitia na všetkých typoch varných dosiek, v rúre aj s pokrievkou do max. 250 °C, vhodné do umývačky riadu, 3 roky záruka
117,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
135 položiek
Ľudová voľba
Blaumann Súprava hrncov nerez 10 ks Jumbo Gourmet Line BL-1637
Sada hrncov 10ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, klasický, panvica, hrniec, rajnica, súpravy, klasický, panvica a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nerezový,

57,72 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY15
Cenová bomba
67,90 € Ušetríte 22 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BLAM003
Zlatá stredná cesta
TESCOMA Súprava riadu AMBITION, 10 ks
Súprava riadu 10ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový,

Cenová bomba
157,90 € Ušetríte 41,10 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESAM001
Pre náročných
TESCOMA Súprava hrncov HOME PROFI 13 ks 725013.00
Súprava riadu 13ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, hrniec, mliekovar, kastról, rajnica, súpravy, vysoký hrniec a mliekovar, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

Cenová bomba
237,90 € Ušetríte 51,10 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETS126
TESCOMA Súprava riadu PRESIDENT, 10 ks 780210.00
Súprava riadu 10ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový,

203,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESSN001
Blaumann Súprava riadu nerez 12 ks Gourmet Line BL-3167
Súprava riadu 12ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, panvica, hrniec, súpravy, panvica a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý mramor, vhodné do rúry,

Cenová bomba
77,90 € Ušetríte 31 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BALSA001
Tescoma sada PRESTO 11 dielov
Súprava riadu 11ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a panvica, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový,

Cenová bomba
166,90 € Ušetríte 82,10 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: ETS122
TESCOMA Súprava hrncov ULTIMA 10 ks 780610.00
Súprava riadu súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, klasický, hrniec, vysoký hrniec, kastról, rajnica, súpravy a klasický, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový,

218,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETS125a
TESCOMA Súprava riadu PRESIDENT Stone 8 ks 780310.00
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý, vhodné do rúry,

Cenová bomba
153,90 € Ušetríte 55,10 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESKU737
SmartCOVER, 8 dielov
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina,

178,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESSH900
TESCOMA Súprava hrncov HOME PROFI 9 ks 725009.00
Súprava riadu 9ks, súprava obsahuje typ riadu: rajnica, súpravy, hrniec, vysoký hrniec, hrniec a vysoký hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

Zľavnené -3 %
177,90 € 182,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETS125
ORION Sada riadu GRANDE 7 dielov
Súprava riadu 7ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy a súpravy, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika, elektrina a halogén, vnútorný povrch nepriľnavý, vhodné do rúry,

Cenová bomba
144,90 € Ušetríte 25,80 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: ORISN168
Tefal Sada riadu 7 ks Duetto+ G719S734
Súprava riadu – 7 ks, sada obsahuje rajnicu 16cm, kastról 16, 20 a 24cm so sklenenou pokrievkou, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch antikorový, vhodné do rúry

125 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSN214
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 10 ks - Súprava riadu
Varianty
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 10 ks
Súprava riadu – z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, inteligentné pokrievky s okrajmi umožňujúcimi cedenie s hubkou, Easy Pour, obsah súpravy a vnútorné rozmery: rajnica 16×7.5cm (1.5l), hrniec 18×8.5cm (2.11l), hrniec 20×11.5cm (3.55l), hrniec 22×16cm (5.96l), hrniec 24×13.5cm (6.02l), nitované držadlá, ľahká údržba, vnútorný ukazovateľ hladiny na ľahkú orientáciu, sklenené pokrievky s otvormi na únik pary, možnosť použitia na všetkých typoch varných dosiek, v rúre aj s pokrievkou do max. 250 °C, vhodné do umývačky riadu, 3 roky záruka

Super cena
117,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SGR_CP_T810SS
Tefal súprava riadu 4 ks Ingenio Emotion L8964S55
Súprava riadu – 4ks, zloženie sady: rajnica s priemerom 16 (1,8l), 18 (2,3l) a 20cm (2,8l), odnímateľná rukoväť, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika, elektrina, nerezová oceľ 18/10, vnútorný nerezový povrch, vhodné do rúry do 250 °C (bez rukoväte), vhodné do umývačky, silné dno, odolný povrch, možnosť použitia neostrého kovového náčinia, záruka 5 rokov a 10 rokov na rukoväť

Zľavnené -35 %
33,90 € 51,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSA463
TEFAL Súprava riadu 4 ks INGENIO AUTHENTIC L6719012
Súprava riadu – 4 ks, sada obsahuje panvicu s priemerom 16, 18 a 20cm a odnímateľnú rukoväť, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, keramika, elektrina, nepriľnavý vnútorný povrch, vhodné do rúry, 10 rokov záruka na rukoväť

70,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFKN010
Tefal Súprava riadu 19 ks Ingenio XL Intense L1509973
Súprava riadu – 19 ks, zloženie sady: panvice 22, 26 a 28 cm, hlboká panvica 24 cm, panvica wok 28 cm, rajnica 16 cm (1,8 l) a 22 cm (3,3 l), sklenené pokrievky 22, 24, 26 a 28 cm, hermetické pokrievky 22 a 24 cm, 2× odnímateľná rukoväť, obracačka, lyžica, 2× naberačka, vnútorný nepriľnavý povrch Titanium, vonkajší nepriľnavý povrch, materiál – hliník, indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilný typ ohrevu: plyn, sklokeramika, elektrina, vhodné do rúry do 250 °C (bez rukoväti a pokrievky), možno umývať v umývačke riadu, odolný povrch, možnosť použitia neostrého kovového náčinia, záruka na rukoväť 10 rokov, vyrobené vo Francúzsku

90,81 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY10
Zľavnené -41 %
100,90 € 169,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSN506
Lamart LT1110 RIAD SADA 7 KS NER.PERFECT L
Súprava riadu 7ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, hrniec, súpravy a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý,

70,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LAMLT110
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 8 ks - Súprava riadu
Varianty
Siguro Súprava hrncov Pure Delight s inteligentnými pokrievkami, 8 ks
Súprava riadu – z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, inteligentné pokrievky s okrajmi umožňujúcimi cedenie s hubkou, hrnce Easy Pour, obsah súpravy a vnútorné rozmery: rajnica 16×7.5cm (1.5l), hrniec 18×8.5cm (2.11l), hrniec 20×11.5cm (3.55l), hrniec 24 ×13.5cm (6.02l), nitované držadlá, ľahká údržba, vnútorný ukazovateľ hladiny na jednoduchú orientáciu, sklenené pokrievky s otvormi na únik pary, možnosť použitia na všetkých typoch varných dosiek, v rúre aj s pokrievkou do max. 250 °C, vhodné do umývačky riadu, 3 roky záruka

74,32 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY20
Super cena
92,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SGR_CP_T808SS
Tefal Súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele Daily Cook 11 ks G713SB74
Súprava riadu Sada riadu obsahuje 11 ks, robustný a trvanlivý antikorový riad, rajnica 16cm, kastróly s pokrievkou 20/24cm, panvica 28cm, vidlica, metla, naberačka, obracačka, lyžica, hrubšie dno na rovnomerný ohrev, sklenená pokrievka na jednoduché sledovanie priebehu prípravy, ergonomické rukoväti na väčšie pohodlie a bezpečnosť, hladinové značky na ľahké meranie, panvica má vysoko odolný a nepriľnavý povrch Titanium 2× a indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilná so všetkými typmi ohrevov vrátane indukcie, záruka 10 rokov

98,90 €
Môžete mať dnes od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSNB74
Blaumann Súprava riadu Jumbo 17 ks Gourmet line
Súprava riadu 17ks, súprava obsahuje typ riadu: kastról, rajnica, súpravy, panvica, kastról, rajnica, súpravy, panvica a hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nerezový,

Zľavnené -6 %
81,90 € 86,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: BLAM001
Tefal Súprava riadu 14 ks Emotion E300SE74
Súprava riadu – 14 ks, zloženie sady: rajnica s pokrievkou s priemerom 16 cm (1,5 l), kastról s pokrievkou s priemerom 20 cm (3 l) a 24 cm (5,2 l), vysoký hrniec na cestoviny s priemerom 22 cm (6,1 l), panvica s priemerom 28 cm, multifunkčná panvica s priemerom 26 cm, lyžica, obracačka, 2× naberačka, hladinové značky na ľahké meranie, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika, elektrina, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný nepriľnavý povrch panvíc Titanium 3×, indikátor teploty, vhodné do rúry do 175 °C, je možné umývať v umývačke riadu, hrubé dno, odolný povrch, možnosť použitia neostrého kovového náčinia, záruka 10 rokov

Novinka
160,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSN361
BLAUMANN - Sada riadu, nerez, 12 ks Gourmet Line, nerez. panvica
Súprava riadu 12ks, súprava obsahuje typ riadu: kastról, rajnica, súpravy, panvica, kastról, rajnica, súpravy a panvica, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika, elektrina a halogén, nehrdzavejúca oceľ 18/10, vnútorný povrch nerezový, vhodné do rúry,

Zľavnené -10 %
61,90 € 68,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DPOper130
LAMART LT1168
Súprava riadu 8ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, hrniec, pekáč, súpravy, hrniec a pekáč, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, vnútorný povrch nepriľnavý, vhodné do rúry,

130,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LAMSH463
Tefal Súprava riadu 12 ks Ingenio XL Force L1509653
Súprava riadu – 12 ks, zloženie sady: panvice 24 a 28 cm, hlboká panvica 26 cm, panvica wok 28 cm, rajnica 20 cm (2,8 l), sklenené pokrievky 20, 24, 28 cm, hermetické pokrievky 20 a 24 cm, 2× odnímateľná rukoväť, vnútorný nepriľnavý povrch Titanium s 2-krát dlhšou odolnosťou, vonkajší nepriľnavý povrch, materiál – hliník, indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilný typ ohrevu: plyn, sklokeramika, elektrina, vhodné do rúry do 250 °C (bez rukoväti a pokrievky), možno umývať v umývačke riadu, odolný povrch, možnosť použitia neostrého kovového náčinia, záruka na rukoväť 10 rokov, vyrobené vo Francúzsku

69,21 € so zľavovým kódom  VIANOCNETRHAKY10
Zľavnené -42 %
76,90 € 132,90 €
Môžete mať dnes od 13:45
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TEFSN513
ryžovarModerné varenie aj pohodlné upratovanie so značkou Lauben Ak ste zástancami zdravého životného štýlu, čistého dizajnu aj intuitívneho ovládania, nemali by vám uniknúť...
Elektrické hrnce umožňujú jednoduchú a zdravú prípravu pokrmov. Vyberať je možné zo širokej ponuky...
V domácej recenzii sme otestovali Remosku Tria. Ako sa tento multifunkčný pomocník osvedčil pri každodennom...
receptyČo je pomalý hrniec + RECEPTY Varenie v pomalom hrnci je jedným zo spôsobov modernej prípravy pokrmov. V našom článku sa dozviete, čo pomalý...
Zdravý životný štýl vyžaduje, okrem iného, tiež zdravé spôsoby prípravy pokrmov. Parný hrniec vám pomôže...
Tlakový hrniec je vyhľadávaným, ale zároveň tiež obávaným pomocníkom v kuchyni. Pokrmy v ňom uvaríte rýchlo,...
Viac článkov Všetky články

Súpravy hrncov

V kategórii Súpravy hrncov máme práve teraz na Alza.sk celkom 135 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné súpravy hrncov Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie súpravy hrncov Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie súpravy hrncov Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii súpravy hrncov recenzie
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií