Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Produkty ihned k odběru Šrotovné na notebooky

Záloha a obnova telefónu (PODROBNÝ NÁVOD)

Zobraziť katalóg

Zaobstarali ste si telefón alebo tablet a plánujete preniesť staré dáta do nového zariadenia? Chcete súbory preventívne zálohovať, aby ste pri strate či reklamácii mobilu neprišli o všetky fotografie, videá, SMS či kontakty? Alebo vás len zaujíma, ako zálohovať a obnoviť telefón za 15 minút? V našom návode vám ukážeme jednoduché postupy a softvéry pre najpoužívanejšie zariadenia s iOS a Android, ktoré všetky vaše dáta udržia v bezpečí a pohodlne ich prevedú na iné inteligentné zariadenia.

Čo všetko sa dozviete v návode Ako zálohovať a obnoviť telefón?

?

Všeobecný postup na zálohu dát telefónu:

1) Pripojte mobilný telefón k WiFi
2) Otvorte App Store
3) Vyhľadajte a prevezmite príslušnú aplikáciu
4) Aplikáciu nainštalujte a otvorte
5) Postupujte podľa pokynov v aplikácii

Zálohovanie telefónu s Android aj iOS uľahčí Google účet

Google sa nám niekoľkými kliknutiami v nastaveniach dokáže postarať o zálohovanie dát telefónu (kalendár, prehliadač, kontakty, emaily, fotografie, hudba, heslá na WiFi). Prihlásenie cez Google účet vám poskytne 15 GB na fotografie cez fotky Google a 15 GB na ostatné súbory cez Google Disk.

Úložiště Google Drive

Ak si zakladáte na kvantite, platforma Google Photos vám všetky nahrané fotografie bude komprimovať, a tak budete mať k dispozícii de facto neobmedzenú kapacitu pre tisíce fotiek. V prípade, že chcete mať svoje spomienky z dovolenky v plnej kráse a kvalite, môžete využiť ponuku na zálohovanie obrázkov začínajúcu na 100 GB za zhruba 2 € mesačne.

Nedokážete si predstaviť, čo by ste si počali bez svojich kontaktov, poznámok a kalendára? V tom prípade nie je nič jednoduchšie ako nastavenie synchronizácie s vaším Gmailom. Záloha a následná obnova týchto dát potom bude naozaj hračka.

Záloha a obnova dát telefónu vyžaduje extra softvér

Na zálohu SMS správ či výpisu volania si so základnými programami nevystačíte a budete musieť siahnuť po špecializovanom programe. Podľa používateľských recenzií je obľúbený SMS Backup & Restore. Je to jednoduchá intuitívna aplikácia, ktorá vám správy prostredníctvom Google účet zazálohuje do vášho Google Drive a po inštalácii na novom zariadení automaticky spustí obnovu telefónu. Nezabudnite si zapísať, kam sa dáta ukladajú, aby ste ich nemuseli zdĺhavo dohľadávať.

Prinášame ešte niekoľko all-in-one aplikácií, ktoré vás prevedú ako zálohou, tak obnovou telefónu a iných prenosných zariadení. A predovšetkým vám uľahčia aj riešenie neočakávané udalosti, ako je krádež, rozbitie vášho prístroja či obnova fotiek zmazaných z telefónu.

MyBackup zálohuje smartfón s Android aj iOS

Aplikácia MyBackup pre OS Android a iOS je zrejme najvyužívanejšou aplikáciou sprostredkujúcou zálohu telefónu či tabletu. Je pomerne nenáročná a ponúka rýchly prenos súborov z jedného zariadenia do druhého – a to dokonca medzi odlišnými operačnými systémami (napr. zo Samsungu do iPhonu).

 • Záloha telefónu nevyžaduje registráciu
 • Jednoduché používanie
 • Netreba root (náročnejší zásah do operačného systému)
 • Iba jedna možnosť uloženia na cloud
 • Zložitejšia práca v rámci zálohovania/obnovovania médií

Ako zálohovať telefón s MyBackup postup

 • Inštalácia aplikácie a jej spustenie
 • Zvoľte „Zálohovať“ (prvá záložka)
 • Vyberte medzi zálohovaním dát alebo aplikáciami
 • Zvoľte spôsob zálohovania – na SD kartu alebo on-line (pomocou WiFi)
 • Vyberte položky na zálohe
 • Potvrďte tlačidlom „OK“ a zadajte názov priečinka
 • Počkajte, než sa dáta zálohujú

MaBackup – nová zálohaMaBackup – aplikácie alebo dátaMyBackup – SD karta nebo on-lineMyBackup výber zložiekMyBackup názov zložky

Záloha a obnova dát telefónu s Titanium Backup

Aplikácia Titanium Backup umožňuje zálohovanie dát telefónu a aplikácií, a to vrátane ich nastavenia. Na ešte jednoduchší prechod zo starého mobilu na nový zvládne zálohovať celkové nastavenie telefónu – budíky, kalendár, polohu a podobne. Okrem zálohovania telefónu je možné využiť Titanium Backup tiež napríklad na zálohovanie tabletu. Nie je ho možné použiť pre iPhone ani ďalšie zariadenia Applu.

 • Prístup k systémovým aplikáciám
 • Odstraňovanie systémových aplikácií
 • Rozšírené zálohovacie možnosti
 • Pomerne zložitejšie prostredie
 • Záloha telefónu vyžaduje root zariadenia
 • Niektoré funkcie na zálohu či obnovu sú spoplatnené

Záloha dát telefónu s Titanium Backup postup

 • Inštalácia aplikácie a jej spustenie
 • Prejdite do menu a v nastavení zvoľte „Umiestnenie priečinka pre zálohu“ – vyberte SD kartu a vytvorte novú zložku (napríklad s názvom „záloha“)
 • Prejdite späť do hlavného menu
 • Kliknite na prostrednú kartu „Zálohovanie/Obnovenie“
 • Na zálohu všetkých aplikácií alebo iných rozsiahlych zložiek kliknite v hlavnom menu na prehľad zložiek v pravom hornom rohu (papier s fajkou) > kliknite na „Spustiť“ a počkajte
 • Kliknutím vyberte aplikáciu, ktorú chcete zálohovať > zvoľte „Zálohovať!“ (Vľavo hore)
 • Počkajte, než sa dáta zálohujú

Výber aplikácieVýber aplikácieZálohovať aplikáciuZáloha všetkých aplikácii cez Titanium BackupVýber aplikácii na zálohu

Ako zálohovať a obnoviť iPhone a ďalšie zariadenia s iOS?

Produkty spoločnosti Apple umožňujú zálohovať všetky dáta aj aplikácie on-line prostredníctvom iCloudu alebo do PC cez iTunes. Aplikácia iCloud ponúka okrem samotnej zálohy ešte ďalšie funkcie, ktoré sa dajú využiť pre viac zariadení a na Windows.

Predinštalované rozhranie iCloud vám v základe ponúka len 5 GB voľného miesta. Ak budete chcieť v rámci zálohovania nahrávať väčšie množstvo fotografií, aplikácií alebo dát, popremýšľajte nad prikúpením niektorého z taríf, ktorá ponúka o poznanie vyššiu kapacitu – napríklad 50 GB voľnej pamäte za 1 € mesačne.

Google je v tomto ohľade s možnosťou neobmedzenej kapacity benevolentnejší. Hlavu ale vešať nemusíte, Google Photos si môžete stiahnuť aj na váš iPhone. Aplikácia je dostupná zadarmo na AppStore. Využijete ju na operácie, ako je napríklad záloha fotografií a videí, kontaktov či kalendára. Ak budete pri prechode na nový telefón používať rovnakú SIM kartu, prenesú sa vám aj SMS. Ako zálohovať telefón bez potreby on-line úložiska a s potencionálne neobmedzenou kapacitou?

Zálohovanie a obnova smartfónu cez počítač prebieha pomocou aplikácie iTunes. Pri zálohovaní telefónu do PC cez iTunes vás limituje len veľkosť úložiska v počítači.

Záloha a obnova telefónu iPhone s iCloud

iCloud predstavuje akési virtuálne úložisko, ktoré môže zdieľať hneď niekoľko prístrojov naraz. Vďaka iCloudu je možné zdieľať zložky, kontakty, fotky, kalendár a ďalšie aplikácie aj s inými používateľmi. Zdieľané dáta si môžete prezerať dokonca aj z počítača, ktorý má OS Windows. Záloha telefónu je tak k dispozícii z viacerých zariadení naraz a manipulovať môžete aj s jednotlivými súbormi. Obnova telefónu prebieha rovnakým spôsobom, stačí len po prihlásení do iCloudu nahrať požadované súbory opačným smerom späť do telefónu.

iCloud ponúka na zálohu a obnovu dát tri základné funkcie

 1. Knižnica fotografií na iCloud: Umožňuje nahrávanie, mazanie a celkovú správu fotiek a videí zo všetkých zariadení, na ktorých máte nainštalovaný iCloud.
 2. Zdieľanie fotiek na iCloud: Umožňuje zdieľať fotografie a videá s ľuďmi, ktorých sami pozvete do on-line galérie. Vaši priatelia budú môcť zároveň pridávať svoje vlastné zážitky.
 3. iCloud Drive: Prepojte zložky, dokumenty, kontakty a ďalšie dáta všetkých svojich zariadení a využívajte ich kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom ktoréhokoľvek prístroja. Napríklad tak, že sa z pohodlia domova pozriete cez tablet do priečinkov Macu, ktorý máte v kancelárii na stole – v iCloud Drive stačí presunúť svoje dokumenty do zdieľaného úložiska, ktoré môžete tiež nazieľať svojim kolegom pre ľahší prístup k dôležitým informáciám.

Zálohovanie telefónu iPhone pomocou iCloud – postup

 • Pripojte iPhone, iPod alebo MacBook k sieti WiFi
 • Prejdite do „Nastavenia“ a kliknite na „iCloud“ (u iOS 10.2 alebo starších verzií zíďte dolu a vyberte „Úložisko“)
 • Prihláste sa do svojho účtu
 • Vyberte položky, ktoré chcete zálohovať (On/Off)
 • Kliknite na „Úložisko a záloha“/„Záloha“
 • Zapnite „Záloha na iCloud“
 • Potvrďte tlačidlom „Zálohovať“ a počkajte na dokončenie procesu

iCloudiCloud výber položiekZapnutie iCloudu

Zálohovanie telefónu iPhone do PC pomocou iTunes – postup

 • Pripojte iPhone alebo iné zariadenie Apple k PC
 • Spustite iTunes
 • Pri zobrazení žiadosti o zadanie kódu zariadenia alebo dotazu o dôveryhodnosti počítača postupujte podľa pokynov
 • Akonáhle sa iPhone zobrazí v iTunes, vyberte ho
 • Kliknite na „Zálohovať“ (zálohujú sa automaticky všetky dáta aj aplikácie – s výnimkou nastavenia OS)
 • Ak chcete zálohovať údaje o aktivite a zdravotné dáta, musíte zálohu zakódovať – stačí zaškrtnúť políčko „Šifrovať zálohy“ a nastaviť heslo

iPhone – iTunes postup

Ako zálohovať telefón s OS Android?

Android je najrozšírenejší operačný systém, ktorý využíva drvivá väčšina smartfónov aj tabletov. Z veľkých značiek sa vydal len Apple inou cestou. Pre zariadenia s operačným systémom Android existuje celý rad aplikácií, ktoré umožňujú zálohovanie telefónu alebo prechod z jedného telefónu na druhý.

Najväčší výrobcovia smartfónov, tabletov a pod. vytvára pre svojich verných vlastné aplikácie, ktoré uľahčia prenos aj zálohovanie dát natoľko, že vám postačí len niekoľko kliknutí. K najznámejším patrí S-Cloud a Smart Switch od Samsungu alebo Phone Clone od Huawei. Obe aplikácie navyše zvládajú tiež prenos dát z iOS na Android.

Zálohovanie telefónu s S-Cloud od Samsungu

Samsung prináša pre používateľov svojich smartfónov jednoduchú a prehľadnú aplikáciu na rýchle zálohovanie telefónu. Počas niekoľkých kliknutí zálohujete všetok obsah mobilného telefónu vďaka S-Cloud. Aplikácia má nezameniteľnú podobnosť s iCloud od iPhone – záloha telefónu sa ukladá na on-line úložisko a rovnako tak môžete zálohované položky prezerať z viacerých zariadení. V základe dostanete 15 GB voľného miesta, navýšenie je možné od 0,99 USD, za ktoré dostanete ďalších 50 GB.

 • Jednoduchosť a prehľadnosť
 • Rýchlosť prenosu počas zálohy telefónu
 • Základná kapacita 15 GB
 • Funguje len v rámci Samsung

Záloha telefónu s S-Cloud od Samsungu – postup

 • Na zálohovanie telefónu najskôr prejdite do nastavení
 • Zvoľte Účty (nastavenie účtov)
 • Vyberte S-Cloud (SAMSUNG Cloud)
 • Vráťte sa o krok späť
 • Vyberte zálohovanie (Záloha a reset)
 • Zapnite „Zálohovanie dát“ (štvrtá položka zhora)
 • Po zapnutí zálohovania zvoľte „Zálohovať“ (prvá položka)
 • Vyberte položky na zálohu
 • Potvrďte a počkajte na dokončenie prenosu

Samsung – nastavenieSamsung – Cloud a účtySamsung - CloudSamsung – zálohovanie

Záloha dát telefónu sa Smart Switch od Samsungu

Na jednoduché zálohovanie telefónu s OS Android pripravila spoločnosť Samsung aplikáciu Smart Switch. Na prenos dát medzi dvoma telefónmi je potrebné jej stiahnutie na obe zariadenia, a následne stačí postupovať podľa pokynov. Smart Switch umožňuje tiež prenos dát z iPhonu na Samsung. V takom prípade je nevyhnutný OTG kábel, ktorý vám umožní prepojenie káblov s konektormi micro USB a Lightning. Aplikáciu stačí v prípade prechodu z iOS na Android stiahnuť iba na Samsung Galaxy alebo iný mobil s Androidom, z ktorého budete riadiť celý prenos. Preniesť si môžete všetok obsah.

 • Jednoduché ovládanie
 • Rýchlosť prenosu dát na zálohu telefónu
 • Možno použiť aj u iných značiek
 • Pri prenose z iOS je nutné použiť OTG kábel

Zálohovanie telefónu sa Smart Switch z Android na Android – postup

 • Stiahnite aplikáciu Smart Switch na obe zariadenia
 • Na novom telefóne prejdite do nastavenia a vyberte „Zálohovanie a reset“
 • Vyberte prvú položku „Otvoriť Smart Switch“
 • Prepojte obe zariadenia pomocou micro USB (k redukcii konca s klasickým USB potrebujete redukciu z USB na micro USB)
 • Na novom telefóne sa vám zobrazí ponuka aplikácií – vyberte Smart Switch
 • V ďalšom kroku pokračujte kliknutím na „Štart“ a odsúhlaste podmienky
 • Na starom telefóne potvrďte prístup novému zariadeniu
 • Na novom telefóne vyberte položky na zálohu
 • Potvrďte a počkajte na dokončenie prenosu

Zálohovanie telefónu sa Smart Switch z iOS na Android – postup

 • V iPhone prejdite do nastavenia a vypnite službu „iMessage“
 • Na Samsungu Galaxy otvorte aplikáciu Smart Switch
 • Vyberte prenos z iOS na Android a potvrďte tlačidlom „Štart“
 • Následne vyberte prenesenie z online úložiska iCloud alebo z pamäte telefónu
 • Prepojte iPhone a Samsung pomocou OTG kábla a počkajte na spárovanie
 • Na iPhone potvrďte dôveryhodnosť druhého zariadenia a na Samsungu zvoľte „Pokračovať“
 • Potvrďte na Samsungu vyhľadanie dát v iOS
 • Vyberte položky na zálohu
 • Potvrďte a počkajte na dokončenie prenosu

Záloha telefónu s Phone Clone od Huawei

Výrobca Huawei pripravil svojim verným jednoduchú aplikáciu Phone Clone na jednoduchý prechod zo starého mobilu na nový. Veľmi prehľadné vyhotovenie umožní prenos všetkých dát medzi dvoma prístrojmi s OS Android vo veľmi krátkej dobe pomocou lokálnej hot spot siete. Aplikácia zvládne prenos tiež medzi Androidom a iOS, ale možnosti sú obmedzené iba na kontakty, kalendár, fotky a videá.

 • Jednoduchosť a prehľadnosť počas celej zálohy telefónu
 • Rýchlosť prenosu
 • Možno zálohovať medzi iOS a Android
 • Obmedzené možnosti prenosu v prípade iOS

Záloha dát telefónu s Phone Clone od Huawei – postup

 • Inštalácia aplikácie na obe zariadenia a jej spustenie
 • Vyberte starý (z ktorého chcete dáta preniesť) a nový (do ktorého chcete dáta preniesť)
 • „Nový“ telefón vygeneruje heslo lokálnej siete na prenos dát > heslo zadajte do „starého“ telefónu
 • Počkajte na spárovanie oboch zariadení
 • Vyberte položky na zálohu
 • Potvrďte a počkajte na dokončenie prenosu

Phone Clone – starý alebo novýPhone Clone – WiFiPhone Clone – výber položiekPhone Clone – dokončenie prenosu

Záloha telefónu s Phone Clone z iOS na Android

 • Inštalácia aplikácie na obe zariadenia a jej spustenie
 • Na mobilnom telefóne Huawei zvoľte „Prepnúť do režimu príjmu“ a vyberte iOS – následne svoj výber potvrďte tlačidlom „Ďalšie“
 • Na druhom zariadení zvoľte naopak možnosť „Odoslať“
 • Prejdite do nastavení WiFi iPhonu a pripojte sa k sieti vygenerovanej smartfónom Huawei
 • Na pripojenie k lokálnej sieti musíte zadať heslo, ktoré sa nachádza pod názvom siete na zariadení Huawei
 • Svoj výber potvrďte a počkajte na pripojenie
 • Po spárovaní prejdite na iPhone späť do aplikácie Phone Clone a pokračujte kliknutím na „Ďalšie„
 • Počkajte na prenos kontaktov, fotiek a videí

Obnova dát z mobilného telefónu s OS Android

Neraz sa stretnete so situáciou, kedy budete musieť siahnuť k možnosti „obnova telefónu do továrenského nastavenia“. Na obnovu dát vám poslúži najlepšie rovnaká aplikácia, ktorú ste použili na ich zálohu. Na čo najlepšie výsledky obnovenia dát neodporúčame vykonávať zálohu a obnovu telefónu prostredníctvom rozdielnych aplikácií.

V menu aplikácie zvolíte namiesto zálohy obnovu dát z úložiska (najčastejšie z pamäťovej karty) a počkáte na ich nahranie.

Ak si nepamätáte, aká aplikácia bola využitá na zálohovanie telefónu, využite tie najdostupnejšie (napríklad MyBackup), ktoré sú používateľsky veľmi príjemné a obnova telefónu potom prebieha s maximálnou rýchlosťou.

Ako obnoviť zálohované dáta z Android na iOS a naopak

Na čo možno najjednoduchší prechod z Androidu na iOS slúži napríklad Move to iOS od Applu alebo perfektný softvér Googlu s príznačným názvom Google Drive for iOS. Tie vám väčšinu dát prevedú z Androidu na iPhone a naopak. Kvitujeme prehľadné používateľské rozhranie.

Najväčším problémom zostáva, že nemožno priamo presunúť hudbu. Najjednoduchší presun muziky z Androidu na iOS umožňuje notebook alebo stolový počítač. K PC pripojte zariadenie s OS Android pomocou USB kábla, z ktorého buď prekopírujete hudbu do iTunes, alebo analogicky z iTunes do telefónu. Zaujímavou alternatívou sú aplikácie Spotify a SoundCloud, kde presuny medzi zariadeniami riešiť nemusíte, pretože všetky tituly či playlisty máte prepojené priamo s účtom.

Ako prejsť z Windows Phone na Android alebo iOS?

Prvá vec, ktorú chcú ľudia preniesť do nového telefónu, sú kontakty. Aj v prípade mobilu s Windows Phone v tomto prípade pomôže uloženie kontaktov na Google účet v prípade Androidu. Akonáhle sa potom na novom smartfóne týmto účtom prihlásite, kontakty sa automaticky zosynchronizujú. V prípade migrácie na iPhone bude potrebné synchronizáciu vykonať cez aplikáciu iTunes, v ktorej stačí pridať internetový účet, na ktorý ste predtým kontakty nahrali.

Ak chcete synchronizovať fotky, ideálnou metódou je použitie cloudových úložísk, ako je Google Drive, OneDrive alebo Dropbox. To sa hodí zvlášť v prípade verzie Windows Phone 7, ktorá nepodporuje štandardnú komunikáciu s počítačom cez kábel, ktorá funguje na novších verziách.

Posledným krokom sa stane pravdepodobne prenesenie aplikácií a ich dát. Na to však žiadny nástroj alebo postup neexistuje, aplikácie (alebo ich alternatívy) budete musieť nainštalovať ručne. Potom, čo sa ale prihlásite svojim používateľským účtom, svoje dáta obnovíte.

Cloudové aplikácie nielen na jednoduché zdieľanie, ale aj zálohovanie a obnovenie dát

Okrem už spomínaného Google Drive či iCloud existuje ešte celý rad cloudových aplikácií. Tieto aplikácie vám zaručia, že svoje súbory budete mať vždy pri sebe a napomôžu aj na rýchlu obnovu dát z mobilného telefónu. Vďaka zdieľaniu multimediálnych súborov v reálnom čase môžete napríklad zefektívniť aj prácu s kolegami. A aké aplikácie ešte stoja za zmienku?

So zálohou a následnou obnovou dát telefónu si hravo poradí aj Dropbox

Ide o momentálne najpoužívanejšie cloudové úložisko vôbec. Dropbox snúbi jednoduché nastavenie a intuitívnu synchronizáciu s počítačom. Základná verzia zdarma ponúka 2 GB dát, za 1 TB úložisko zaplatíte 10 € mesačne.

OneDrive na efektívnu zálohu dokumentov v mobilnom telefóne

OneDrive je úložisko od Microsoftu. Veľkú výhodu vidíme v prehľadnosti a usporiadaní zložiek a fotoalbumov. Je šitý na mieru upravovaniu MS Office dokumentov. V základnej verzii ponúka úložisko 5 GB. Slušných 50 GB je dostupných už za 2 € mesačne.

Box – možnosť zdieľania súborov medzi mobilnými zariadeniami, ktorú nikto nepozná

Jednoducho sa ovláda a ponúka 10 GB úložisko zadarmo. Bohužiaľ disponuje obmedzením, že vami nahraný súbor nesmie presahovať 250 MB. A tak dlhšie alebo kvalitnejšie videá bez príplatku na Box jednoducho nenahráš. Ponuka prídavného úložiska je 100 GB za 250 €.

Dropbox; OneDrive; Box; cloudové úložiská

Nastavenie telefónu na jeho zálohu a obnovu sa oplatí

Kedysi sme sa stretli s príslovím, ktoré znelo asi takto: „To, čo je zálohované iba raz, nie je zálohované vôbec.“ V článku sme si ukázali niekoľko možností, ako si nielen uľahčiť prechod na nové zariadenia, ale tiež ako zamedziť nežiadúcej strate dát. Ani jeden zo spomínaných postupov na zálohovanie či obnovu telefónu nezaberie viac ako 15 minút, a do budúcnosti vám naopak môže ušetriť veľké komplikácie Ako už viete, napríklad obnova dát zmazaných z telefónu je vďaka pravidelnému zálohovaniu veľmi jednoduchou záležitosťou.

Mobilné telefóny

iPhone Xr 64GB biela - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
iPhone Xr 64GB biela
Mobilný telefón 6,1" IPS 1792 × 828, procesor Apple A12 Bionic 6jadrový, RAM 3 GB, interná pamäť 64 GB, zadný fotoaparát 12 Mpx (f/1,8), predný fotoaparát 7 Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, single SIM + eSIM, vodoodolný podľa IP67, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 2942 mAh, iOS 12

668,90 € bez DPH 557,42 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Objednávací kód: RI027b1
iPhone Xr 64GB červená - Mobilný telefón
iPhone Xr 64GB červená
Mobilný telefón 6,1" IPS 1792 × 828, procesor Apple A12 Bionic 6jadrový, RAM 3 GB, interná pamäť 64 GB, zadný fotoaparát 12 Mpx (f/1,8), predný fotoaparát 7 Mpx, optická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, single SIM + eSIM, vodoodolný podľa IP67, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 2942 mAh, iOS 12

668,90 € bez DPH 557,42 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: RI027b3
Xiaomi Redmi Note 7 LTE 64GB čierna - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
-20%
Xiaomi Redmi Note 7 LTE 64GB čierna
Mobilný telefón 6,3" IPS 2340 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 660 8jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 64 GB, microSD až 256 GB, zadný fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) + 5 Mpx (f/2,2), predný fotoaparát 13 Mpx, elektronická stabilizácia, Glonass, IrDA, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, batéria 4000 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Darčekový poukaz na nákup produktov z ekosystému Xiaomi v hodnote 20 EUR
+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-20% 219,90 €
175,90 € bez DPH 146,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 10 predajniach
Objednávací kód: XI192c1
Xiaomi Redmi 7A 32GB gradientná modrá - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
Xiaomi Redmi 7A 32GB gradientná modrá
Mobilný telefón 5,45" IPS 1 440 × 720, procesor Qualcomm Snapdragon 439 8jadrový, RAM 2 GB, interná pamäť 32 GB, microSD až 256 GB, zadný fotoaparát 12 Mpx (f/2,2), predný fotoaparát 5 Mpx, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB micro, dual SIM + karta, neblokovaný, batéria 4000 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Darčekový poukaz na nákup produktov z ekosystému Xiaomi v hodnote 20 EUR
+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

97,90 € bez DPH 81,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 11 predajniach
Objednávací kód: XI196c3
Honor 20 Pro gradientná čierna - Mobilný telefón
10×
Viac ako98%spoľahlivosť
Honor 20 Pro gradientná čierna
Mobilný telefón 6,26" IPS 2340 × 1080, procesor HiSilicon Kirin 980 8jadrový, RAM 8 GB, interná pamäť 256 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 48 Mpx (f/1,4) + 8 Mpx (f/2,4) + 16 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 32 Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čítačka odtlačkov, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 22,5W, batéria 4000 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

466,90 € bez DPH 389,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: UM307b1
Nokia 5.1 Plus Black - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
Nokia 5.1 Plus Black
Mobilný telefón 5,86" IPS 1520 × 720, procesor MediaTek MT6771 (Helio P60) 8jadrový, RAM 3 GB, interná pamäť 32 GB, microSD až 400 GB, zadný fotoaparát 13 Mpx (f/2) + 5 px (f/2,4), predný fotoaparát 8 Mpx, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov, dual SIM, neblokovaný, batéria 3060 mAh, Android 8.1 Oreo

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

156,90 € bez DPH 130,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: NOK2674axblack
iPhone 11 Pro 256 GB vesmírne sivá - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
iPhone 11 Pro 256 GB vesmírne sivá
Mobilný telefón 5,8" OLED 2436 × 1125, procesor Apple A13 Bionic 6jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 256 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2) + 12 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 12 Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, single SIM + eSIM, vodoodolný podľa IP68, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3046 mAh, iOS 13

-1% 1 379 €
1 359 € bez DPH 1 132,50 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: RI029c3
iPhone 11 Pro 64GB vesmírne sivý - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
iPhone 11 Pro 64GB vesmírne sivý
Mobilný telefón 5,8" OLED 2436 × 1125, procesor Apple A13 Bionic 6jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 64 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2) + 12 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 12 Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, single SIM + eSIM, vodoodolný podľa IP68, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3046 mAh, iOS 13

1 179 € bez DPH 982,50 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: RI029b3
HUAWEI Y7 (2019) červený - Mobilný telefón
Viac ako99%spoľahlivosť
-15%
HUAWEI Y7 (2019) červený
Mobilný telefón 6,26" IPS 1520 × 720, procesor Qualcomm Snapdragon 450 8jadrový, RAM 3 GB, interná pamäť 32 GB, microSD až 512 GB, zadný fotoaparát 13 Mpx (f/1,8) + 2 px (f/2,4), predný fotoaparát 8 Mpx, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB micro, čítačka odtlačkov, hybridný slot, neblokovaný, batéria 4000 mAh, Android 8.1 Oreo

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-15% 199 €
169,90 € bez DPH 141,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: HU3131b2
iPhone 11 Pro 64GB polnočná zelená - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
iPhone 11 Pro 64GB polnočná zelená
Mobilný telefón 5,8" OLED 2436 × 1125, procesor Apple A13 Bionic 6jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 64 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2) + 12 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 12 Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, single SIM + eSIM, vodoodolný podľa IP68, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3046 mAh, iOS 13

1 179 € bez DPH 982,50 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: RI029b1
iPhone 11 64 GB biela - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
iPhone 11 64 GB biela
Mobilný telefón 6,1" IPS 1792 × 828, procesor Apple A13 Bionic 6jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 64 GB, zadný fotoaparát s optickým zoomom 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 12 Mpx, optická a elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, single SIM + eSIM, vodoodolný podľa IP68, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, bezdrôtové nabíjanie, batéria 3110 mAh, iOS 13

819,90 € bez DPH 683,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: RI028b1
Xiaomi Redmi Note 8 Pro LTE 128 GB biela - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
-12%
Xiaomi Redmi Note 8 Pro LTE 128 GB biela
Mobilný telefón 6,53" IPS 2340 × 1080, procesor MediaTek Helio G90T 8jadrový, RAM 6 GB, interná pamäť 128 GB, micro SDXC až 256 GB, zadný fotoaparát 64 Mpx (f/1,9) + 8 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 20 Mpx, elektronická stabilizácia, Glonass, IrDA, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, batéria 4500 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Darčekový poukaz na nákup produktov z ekosystému Xiaomi v hodnote 20 EUR
+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-12% 289,90 €
255,90 € bez DPH 213,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 11 predajniach
Objednávací kód: XI200c1
Honor 20 modrý - Mobilný telefón
12×
Viac ako98%spoľahlivosť
Honor 20 modrý
Mobilný telefón 6,26" LTPS 2340 × 1080, procesor HiSilicon Kirin 980 8jadrový, RAM 6 GB, interná pamäť 128 GB, zadný fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) + 16 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 32 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čítačka odtlačkov, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 22,5W, batéria 3750 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

359,90 € bez DPH 299,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: UM305b2
Xiaomi Redmi Note 7 LTE 128 GB čierna - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
-24%
Xiaomi Redmi Note 7 LTE 128 GB čierna
Mobilný telefón 6,3" IPS 2340 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 660 8jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 128 GB, microSD až 256 GB, zadný fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) + 5 Mpx (f/2,2), predný fotoaparát 13 Mpx, elektronická stabilizácia, Glonass, IrDA, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 18W, batéria 4000 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Darčekový poukaz na nákup produktov z ekosystému Xiaomi v hodnote 20 EUR
+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-24% 245,90 €
186,90 € bez DPH 155,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: XI192d1
Honor 20 čierny - Mobilný telefón
Viac ako98%spoľahlivosť
Honor 20 čierny
Mobilný telefón 6,26" LTPS 2340 × 1080, procesor HiSilicon Kirin 980 8jadrový, RAM 6 GB, interná pamäť 128 GB, zadný fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) + 16 Mpx (f/2,2) + 2 Mpx (f/2,4) + 2 Mpx (f/2,4), predný fotoaparát 32 Mpx, GPS, Glonass, NFC, LTE, USB-C, čítačka odtlačkov, dual SIM, neblokovaný, rýchle nabíjanie 22,5W, batéria 3750 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

359,90 € bez DPH 299,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: UM305b1
Motorola Moto G7 Power čierny - Mobilný telefón
Viac ako99%spoľahlivosť
-32%
Motorola Moto G7 Power čierny
Mobilný telefón 6,2" IPS 1 570 × 720, procesor Qualcomm Snapdragon 632 8jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 64 GB, microSD až 512 GB, zadný fotoaparát 12 Mpx (f/2), predný fotoaparát 8 Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov, dual SIM + karta, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 5000 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-32% 207,70 €
141,90 € bez DPH 118,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 7 predajniach
Objednávací kód: SMTR5031b1
Motorola One Action modrá - Mobilný telefón
-12%
Motorola One Action modrá
Mobilný telefón 6,3" IPS 2 520 × 1 080, procesor Samsung Exynos 9609 8jadrový, RAM 4 GB, interná pamäť 128 GB, microSD až 512 GB, zadný fotoaparát 12 Mpx (f/1,8) + 16 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,2), predný fotoaparát 12 Mpx, elektronická stabilizácia, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čítačka odtlačkov, hybridný slot, neblokovaný, rýchle nabíjanie 15W, batéria 3500 mAh, Android 9.0 Pie

+ ZADARMO Antivírus Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 6 měsíců (elektronická licence)

-12% 204,90 €
179,90 € bez DPH 149,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: SMTR5034b2
0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi