Ako získať voucher za nákup televízora LG?

 • V období od 26. 1. do 30. 6. 20204 alebo do vypredania zásob si kúpte jeden z vybraných televízorov LG:

   

   

   

   
  Všetky televízory LG v akcii
 • Recenziu môžete napísať hneď potom, čo televízor zakúpite a vytvoríte si naň názor. Ak máte povolené zasielanie emailov, možnosť získať voucher vám pripomenieme. Voucher samotný vám zašleme najskôr po 14 dňoch od zakúpenia vami vybraného televízora LG, ktorý je zaradená do akcie.
 • Recenzia musí byť schválená obsahovou redakciou. Najmä sa prosím vyvarujte vulgarizmov. Naopak sa nebojte zmieniť aj negatíva – recenzie necenzurujeme. Úplné Pravidlá pre používateľské recenzie nájdete v samostatnom článku. Každý zákazník môže získať maximálne jeden voucher.
 • Po schválení dostanete ďalší email s poďakovaním za recenziu a zľavový kód, ktorý je možné uplatniť pri nákupe na Alza.sk
 • A to je všetko. Príliš ale neotáľajte. Akcia končí 30. 6. 2024, môže byť ale ukončená skôr. Voucher je nutné stihnúť uplatniť najneskôr do 31. 7. 2024. A nezabudnite: vaša recenzia musí byť schválená.Do akcie sa kvalifikujú len overené recenzie

Do akcie sa kvalifikujú iba OVERENÉ RECENZIE. Nezabudnite, že pri písaní svojho hodnotenia musíte byť prihlásení a súčasne písať svoje dojmy a skúsenosti k produktom, ktoré ste zakúpili, prostredníctvom emailu priradeného k vášmu používateľskému profilu. Viac informácií o dôvodoch odstránenia neoverených recenzií nájdete v tomto článku.

Používateľské recenzie: pravidlá
Pokiaľ budete čítať používateľskú recenziu na Alza.sk, môžete si byť istí, že pochádza od reálneho zákazníka, ktorý má s produktom reálne skúsenosti, a môže vám tak ponúknuť úprimný názor na jeho (ne)kvality.

Pravidlá pre recenzie na Alza.sk

Osobná skúsenosť je nenahraditeľná. Sme vďační za každého zákazníka, ktorý sa rozhodne podeliť sa o svoje poznatky z používania produktu alebo služby zakúpenej u nás. Každá používateľská recenzia prejde schvaľovacím procesom. Cieľom nie je cenzúra alebo snaha o zatajovanie negatív. Naopak. Cieľom je zabezpečiť, aby sme na našom webe nepublikovali falošné hodnotenia, ktoré by našich zákazníkov mohli uviesť do omylu.

Recenzia je zo svojej podstaty subjektívne hodnotenie, nie vedecká práca. Rad vlastností produktov či služieb ani objektívne zhodnotiť nemožno, napríklad dizajn alebo veľkosť. Nebojte sa teda zdieľať aj svoje osobné dojmy či pocity.

V článku Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete ďalšie informácie.

Moje recenzie: nová stránka vo vašom používateľskom profile

Používateľské recenzie sa dočkali aj prehľadnejšieho zázemia vo vašom profile „Moja Alza“. Môžete si tu prezrieť všetky recenzie, ktoré ste doteraz napísali, ale aj pridávať nové hodnotenia a fotky.

Na stránke Moje recenzie taktiež nájdete zoznam aktuálne bežiacich akcií, ktoré sa k recenziám vzťahujú. Vďaka tomu, že sa podelíte o svoje skúsenosti, robíte nielen dobrý skutok, ale zároveň zaň môžete byť odmenení.

Moje Alza – recenzie
Parametre na Alza.sk umožnia filtrovať produkty podľa množstva kritérií.

Mohlo by vás zaujímať

Televízory LG: Nakúpte, napíšte recenziu a získajte voucher v hodnote 20 €

Akcia trvá až do 30. 6. 2023. Môže byť ukončená predčasne pri vyčerpaní zásob. Podmienkou na získanie vouchera je nákup jedného z vybraných TV LG. 14 dní po nákupe dostanete email s výzvou na napísanie recenzie, recenziu ale môžete napísať aj skôr. Voucher 20 € vám bude priznaný potom, čo vaša recenzia bude schválená.

 

 

 

 
Televízory LG v akcii