Dobrý den, fotopast by měla umět zasílání foto a video na email, je to pravda? Lze nějak vyvolat to, aby poslala foto v aktuálním čase, když sám budu potřebovat? Sháním fotopast na zabezpečení majetku, ale abych se mohl sem tam sám občas podívat. Bude fotopast pracovat i v mrazech venku, ale v suchu? Nyní používáme mobilní telefon s aplikací, ale problémem jsou bohužel vysoké teploty v létě a naopak mínusové teploty v zimě. V jakých teplotách je fotopast schopna pracovat? Děkuji moc.
Dobrý den, fotopast by měla umět zasílání foto a video na email, je to pravda? Lze nějak vyvolat to, aby poslala foto v aktuálním čase, když sám budu potřebovat? Sháním fotopast na zabezpečení majetku, ale abych se mohl sem tam sám občas podívat. Bude fotopast pracovat i v mrazech venku, ale v suchu? Nyní používáme mobilní telefon s aplikací, ale problémem jsou bohužel vysoké teploty v létě a naopak mínusové teploty v zimě. V jakých teplotách je fotopast schopna pracovat? Děkuji moc.