Zdravim.
Chcem sa opitat, ak by som vyuzil sluzbu "montaz pc komponentov".
1. Treba dat do kosika aktualizacia biosu ?
2. Poslete mi aj zbytok krabic od komponentov ?
3. Pocitac mozem otvarat a pripadne cistit od prachu ?
4. Robite aj kable managment zo zadnej strany case, aby to nelietalo v predu a nebranilo airflowu.
Cital som vela zapornych recenzii. Niekto nebol spokojny s kable managmentom, inemu zas graficka karta vypadla. Niekomu pasta chybala na prcesore. Lebo rad by som inu pastu ako je dodavana ku chadicom.
za skoru odpoved, vopred Dakujem.
Zdravim.
Chcem sa opitat, ak by som vyuzil sluzbu "montaz pc komponentov".
1. Treba dat do kosika aktualizacia biosu ?
2. Poslete mi aj zbytok krabic od komponentov ?
3. Pocitac mozem otvarat a pripadne cistit od prachu ?
4. Robite aj kable managment zo zadnej strany case, aby to nelietalo v predu a nebranilo airflowu.
Cital som vela zapornych recenzii. Niekto nebol spokojny s kable managmentom, inemu zas graficka karta vypadla. Niekomu pasta chybala na prcesore. Lebo rad by som inu pastu ako je dodavana ku chadicom.
za skoru odpoved, vopred Dakujem.