Sporáky, trouby, varné desky, digestoře

Teleskopické odsávače pár

Teleskopický odsávač pár je vďaka možnosti zasunutia ideálny do menších kuchýň. Štandardne sa vyrába v šírke 60 cm a 90 cm. Výsuvný odsávač má nižší výkon.

Spätná klapka odsávača pár

Väčšina odsávačov pár je pripravená pre napojenie na komín aj pre recirkuláciu využitím spätnej klapky. Tá v odsávači zabraňuje spätnému priechodu studeného vzduchu zvonku späť do miestnosti v prípade odvodu výparov priamo do komína.

Booster

Funkcia Booster zaručuje veľmi rýchly nábeh ohrevu vybranej varnej zóny na maximálnu teplotu. To vám príde zaručene vhod pri prudkom opekaní.

Hi-Light varné zóny

Funkcia Hi-Light dokáže zrýchliť nábeh prevádzkovej teploty varnej zóny. Vďaka tomu môžete začať variť už za tri sekundy. Hi-Light tiež predlžuje životnosť dosky a znižuje spotrebu energie.

Viacvrstvové sklo dvierok rúr

Viacvrstvové sklo dvierok slúži ako bezpečnostný prvok, ktorý zabraňuje popáleniu. Vďaka využitiu dvoj alebo trojvrstvového skla sa dvere rúry ohrejú maximálne na 70 ° C, respektíve 55 ° C.

Ukazovateľ zvyškového tepla

Sklokeramické dosky sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka ktorému zistíte, či je doska ešte horúca.

Čistenie rúr pyrolýzou a katalýzou

Pre ľahšie čistenie sa vnútorný povrch rúr vyrába so špeciálnym povrchom. Iné rúry využívajú samočistenie katalýzou alebo pyrolýzou. Ich princíp spočíva v zahriatí na veľmi vysokú teplotu, spálení mastnoty a nečistôt na prášok. Ten sa následne z rúry jednoducho vymetie.

Ventilátor rúry

Ventilátor umiestnený v zadnej stene rúry zabezpečuje cirkuláciu horúceho vzduchu, a tým rýchlejší ohrev. Vďaka turbíne zabudovanej okolo ventilátora je zabezpečený teplovzdušný ohrev. V teplovzdušnej rúre prepečiete potraviny v niekoľkých úrovniach naraz. Teplovzdušné rúry šetria elektrickú energiu.

Studené dvere rúry

Studené dvere slúžia ako bezpečnostný prvok rúr, ktorý zabraňuje popáleniu. Vďaka využitiu dvoj alebo trojvrstvového skla sa dvere rúry ohrejú maximálne na 70 °C, respektíve 55 °C.

Energetická trieda rúr

Energetická trieda označuje zaradenie do skupiny podľa energetickej náročnosti prevádzky spotrebiča. Pre jednoduchší výber slúži energetický štítok, ktorým je povinne označená každá rúra. V súčasnosti sa vyrábajú vstavané rúry v triedach A, A + a A + +.

Komínové odsávače pár

Komínový odsávač pár sa hodí do priestranných moderných kuchýň. Upevňuje sa priamo na stenu medzi skrinky. Komín odsávača kryje odťahové potrubie.

Podstavné odsávače pár

Klasický odsávač bez možnosti zasúvania najčastejšie využijete v menšej kuchyni. Stretnúť sa s ním môžete v mnohých panelákových bytoch. Prekvapí vás nízka cena a vysoký výkon.

Ostrovčekový odsávač pár

Ak vlastníte kuchyňu s ostrovčekovou pracovnou plochou, vyberte si ostrovčekový odsávač pár. Ten sa upevňuje k stropu. Ostrovčekové odsávače pár majú atraktívne prevedenie a najmodernejšie funkcie.

Skúste Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB8