Ako získať voucher za nákup televízora CHiQ?

 • V období od 24. 10. 2023 do 30. 6. 2024, alebo do vypredania zásob zakúpte jeden z vybraných televízorov CHiQ:

   

   

   

   
  Televízory CHiQ v akcii
 • Akcia sa vzťahuje na akčné produkty zakúpené nielen od 24. októbra, ale aj tie zakúpené až 6 mesiacov späť.
 • Recenziu môžete napísať hneď potom, čo televízor zakúpite a vytvoríte si naň názor. Ak máte povolené zasielanie emailov, možnosť získať voucher vám pripomenieme. Voucher samotný vám zašleme najskôr po 14 dňoch od zakúpenia.
 • Recenzia musí byť schválená obsahovou redakciou. Najmä sa vyvarujte vulgarizmov. Naopak sa nebojte zmieniť aj negatíva – recenzie necenzurujeme. Úplné Pravidlá pre používateľské recenzie nájdete v samostatnom článku. Každý zákazník môže získať maximálne 1 voucher.
 • Po schválení dostanete ďalší email s poďakovaním za recenziu a zľavový kód, ktorý je možné uplatniť pri nákupe na Alza.sk
 • A to je všetko. Veľmi ale neváhajte, akcia končí 30. 6. 2024, môže byť ale ukončená skôr. Voucher musíte stihnúť uplatniť najneskôr do 31. 7. 2024. A nezabudnite: vaša recenzia musí byť schválená.Do akcie sa kvalifikujú len overené recenzie

Do akcie sa kvalifikujú iba OVERENÉ RECENZIE. Nezabudnite, že pri písaní svojho hodnotenia musíte byť prihlásený a súčasne písať svoje dojmy a skúsenosti k produktom, ktorý ste zakúpili prostredníctvom emailu priradeného k vášmu používateľskému profilu. Viac informácií o dôvodoch odstránenia neoverených recenzií nájdete v našom článku.

Používateľské recenzie: pravidlá
Pokiaľ budete čítať používateľskú recenziu na Alza.sk, môžete si byť istí, že pochádza od reálneho zákazníka, ktorý má s produktom reálne skúsenosti, a môže vám tak ponúknuť úprimný názor na jeho (ne)kvality.

Pravidlá pre recenzie na Alza.sk

Osobná skúsenosť je nenahraditeľná. Sme vďační za každého zákazníka, ktorý sa rozhodne podeliť sa o svoje poznatky z používania produktu alebo služby zakúpenej u nás. Každá používateľská recenzia prejde schvaľovacím procesom. Cieľom nie je cenzúra alebo snaha o zatajovanie negatív. Naopak. Cieľom je zabezpečiť, aby sme na našom webe nepublikovali falošné hodnotenia, ktoré by našich zákazníkov mohli uviesť do omylu.

Recenzia je zo svojej podstaty subjektívne hodnotenie, nie vedecká práca. Rad vlastností produktov či služieb ani objektívne zhodnotiť nemožno, napríklad dizajn alebo veľkosť. Nebojte sa teda zdieľať aj svoje osobné dojmy či pocity.

V článku Pravidlá pre publikáciu používateľských recenzií nájdete ďalšie informácie.

Moje recenzie: nová stránka vo vašom používateľskom profile

Používateľské recenzie sa dočkali aj prehľadnejšieho zázemia vo vašom profile „Moja Alza“. Môžete si tu prezrieť všetky recenzie, ktoré ste doteraz napísali, ale aj pridávať nové hodnotenia a fotky.

Na stránke Moje recenzie taktiež nájdete zoznam aktuálne bežiacich akcií, ktoré sa k recenziám vzťahujú. Vďaka tomu, že sa podelíte o svoje skúsenosti, robíte nielen dobrý skutok, ale zároveň zaň môžete byť odmenení.

Moja Alza – recenzie
Parametre na Alza.sk umožnia filtrovať produkty podľa množstva kritérií.

Mohlo by vás zaujímať

CHiQ TV: Kúpte, napíšte recenziu a získajte voucher v hodnote 20 €

Akcia trvá od 24. 10. 2023 do 30. 6. 2024. Môže byť ukončená predčasne pri vyčerpaní zásob. Podmienkou na získanie vouchera je nákup jedného z vybraných TV CHiQ. 14 dní po nákupe dostanete email s výzvou na napísanie recenzie. Voucher 20 € vám bude priznaný potom, čo vaša recenzia bude schválená.

 

 

 

 
Televízory CHiQ v akcii