Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Sdílej a ušetři HBO GO

EVOLVEO MultiMedia Box C4 je komplexné multimediálne centrum s podporou HDR a 8K

Zobraziť katalóg

Článok

• Autor: Redakcia

Multimédiá sú dnes nevyhnutnou súčasťou našich životov. Vďaka rozmachu streamovacích služieb sa internet stal ich najčastejším zdrojom a len málokto doma hromadí fyzické médiá. Zároveň vzrástla aj kvalita streamovacieho obsahu a kto k vysokým rozlíšením raz takpovediac pričuchne, rozhodne sa nechce vracať späť. Spôsobom, ako si všetok online obsah vychutnať v stopercentnej kvalite, je multimediálne centrum EVOLVEO MultiMedia Box C4. Čo všetko dokáže? Prezradíme v našom článku.

EVOLVEO MultiMedia Box C4

EVOLVEO MultiMedia Box C4 je inteligentné multimediálne centrum

Filmy, hudba, hry – všetky tieto multimédiá vám inteligentné multimediálne centrum od EVOLVEO naservíruje priamo a jednoducho do vášho televízora, bez toho, aby musel nosiť prídomok Smart TV. Nenápadná krabička, ktorú stačí pripojiť k vášmu existujúcemu televízoru, vám otvorí nový, doteraz nepoznaný svet zábavy.


Výkonné multimediálne centrum EVOLVEO MultiMedia Box je riešením pre tých používateľov, ktorí potrebujú prehrávať video a ďalší obsah, ale ich súčasný televízor to neumožňuje. Problém často býva v nekompatibilite súborov – presnejšie povedané kodekov. Zaujímavosťou je aj to, že pre multimediálne aplikácie nemajú výrobcovia TV zjednotený štandard. Každý výrobca televízorov má svoj vlastný obsah aplikácií, rozumejme vlastnú knižnicu, ktorá je výrazne obmedzená v porovnaní s množstvom aplikácií dostupných pre Android. A práve Android je kľúčom k univerzalite multimediálneho centra od EVOLVEO.

EVOLVEO MultiMedia Box C4

Kľúčom je Android

EVOLVEO MultiMedia Box C4 je totiž postavený na operačnom systéme Android 9, ktorý poskytuje výrazne širšiu ponuku aplikácií a súvisiacich kodekov, ktoré umožnia prehrať podstatne širšiu paletu multimédií ako softvér televízora, ktorý býva mnohokrát pomerne obmedzený. Ale Android je len operačný systém, ktorý zabezpečuje kompatibilitu naprieč formátmi a kodekmi. Jadrom multimediálneho centra od spoločnosti EVOLVEO je najnovšia generácia čipu Amlogic S905X3, ktorá pracuje v súhre so 4 GB RAM a 32 GB ROM. Pripojenie do siete zabezpečuje duálna WiFi 2.4/5GHz alebo LAN konektor. Pokiaľ ide o samotné prepojenie s televízorom, o to sa stará rýchle HDMI štandardu 2.1. Na prenos dát sa bude hodiť USB 3.0 alebo technológia Bluetooth, fotky, hudbu aj filmy si navyše môžete priniesť aj na Micro SDHC/SDXC pamäťových kartách. Samozrejmosťou je potom klasický AV out konektor na pripojenie zvukových periférií.

EVOLVEO MultiMedia Box C4

EVOLVEO prehrá multimédiá z radu zdrojov

EVOLVEO MultiMedia Box C4 vďaka svojim parametrom bez problémov zvláda prehrávanie obsahu v rozlíšení 8K UltraHD s podporou HDR. Prehrávanie je spätne kompatibilné s predchádzajúcimi verziami HDMI, pre 4K zvládne prehrávať obsah pri 120 snímkach za sekundu. Všetko môžete pohodlne ovládať pomocou dodávaného inteligentného diaľkového ovládača, ktorý disponuje funkciou učenia signálov z iného ovládača. Jedným ovládačom možno ovládať súčasne televízor a MultiMedia Box.

MultiMedia Box C4 je možné použiť aj ako domáci DLNA server, umožňujúci pomocou tohto štandardu zdieľať videoobsah do vašej domácej siete. Spätné zdieľanie obsahu napríklad z mobilného telefónu smerom do TV pomocou MultiMedia Boxu sa vykonáva prostredníctvom služby Miracast. Všetok obsah viditeľný na telefóne/tablete je možné zrkadliť do televízora. Funkciu možno využiť napr. pri prezentácii fotografií rodine a priateľom cez TV.

EVOLVEO MultiMedia Box C4
i Mohlo by vás zaujímať

Inteligentné (Smart) TV toho dokážu veľa, ale často si za priehrštie funkcií zaplatíte. Multimediálne centrum EVOLVEO MultiMedia Box C4 je elegantným spôsobom, ako presvedčiť váš existujúci televízor, aby zvládol spracovať a prehrať široké množstvo služieb a formátov, ktorými dnešný internet disponuje. Táto malá škatuľka s diaľkovým ovládaním sa veľmi rýchlo stane multimediálnym centrom vašej domácnosti.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB6
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi