Nakupování budoucnosti 2021_Q3_SMP_přecenění iphonů

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/mobil-kamera-nahled.jpg

Mobil a fotoaparát: Sú fotoaparáty lacných telefónov naozaj tak dobré?

Fotomodul so štyrmi objektívmi a množstvom megapixelov dnes nie je ničím výnimočným aj v nižších cenových kategóriách smartfónov. Tieto parametre však nie sú vždy zárukou, že ide o skvelý fotoaparát. Ktoré parametre by ste mali sledovať podrobnejšie a aké sú fotoaparáty nižšej triedy v porovnaní s modelmi zo strednej triedy?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/oxt-dil-2.jpg

Ako na Bitcoin Privacy pomocou OXT – časť 2/4

Súkromie transakcií pri používaní Bitcoinu nie je jednoduchá záležitosť. Bitcoin nie je anonymný, ale len pseudoanonymný. Čo to znamená a čo z toho môžeme vyvodiť? Na čo si dávať pozor a ako sa nepopáliť? Nasledujúcim štvordielnym rýchlokurzom vás prevedie Ergo, hlavný bitcoinový stopár projektu OXT Research od Samourai Wallet. Na konci kurzu budete mať základné znalosti, ktoré vám pomôžu chrániť vaše súkromie pri používaní Bitcoinu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/pyrolýza.jpg

Ako fungujú rúry so samočistiacou funkciou

Moderné rúry s inovatívnou samočistiacou funkciou výrazne uľahčujú údržbu a riešia častú otázku, ako vyčistiť rúru. Samočistiacich funkcií je však viacero, preto vám prinášame stručný prehľad a popis toho, ako prebieha pyrolýza rúry, katalytické čistenie alebo parné čistenie rúry.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/PS5.jpg

Dostupnosť PlayStation 5 (AKTUALIZOVANÉ)

Zohnať PlayStation 5 je mnoho mesiacov po jeho oficiálnom vydaní ohromný problém. Aký je vlastne odporúčaný postup na jeho kúpu na Alza.sk? Je lepšie urobiť predobjednávku, alebo čakať, až bude skladom? Všetko sa dozviete z nášho článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-herni-zidle.jpg

TOP 9: Najlepšie herné stoličky 2021

Dizajn nie je všetko, herná stolička musí byť predovšetkým pohodlná a udržiavať telo v zdravej polohe. Stručný návod, ako kvalitnú hernú stoličku vybrať, rovnako ako tipy na zaujímavé kúsky, vám prinášame v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/lost-judgment-recenze-cover-nahled.jpg

Lost Judgment (RECENZIA) – Poriadne zamotaná pomsta

Jakuza, pojem vzbudzujúci v obyčajných Japoncoch strach a rešpekt zároveň. Podsvetie v krajine vychádzajúceho slnka sa totiž ukazuje v mnohých svetlách – ako drsná organizácia trestajúca každý prehrešok proti pravidlám, ale aj ako vlastný svet, v ktorom má svoj priestor úcta a rešpekt. Práve v týchto kulisách sa odohráva pokračovanie spin-offu série Yakuza s názvom Lost Judgment, v ktorom sa opäť stretneme so sympatickým detektívom Takayukim Yagamim. Viac v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/gaming-telefony-uvodni-1.jpg

Mobil a gaming: Kvalita herných telefónov stále rastie a hráčov pribúda

S rozvojom herných mobilných telefónov prichádzajú výrobcovia s novými a kvalitnejšími komponentmi. Spolu s tým rastie nielen počet hráčov, ale aj počet nových mobilných hier. V našom článku sa pozrieme na gaming všeobecne, na to, čo všetko takéto telefóny dokážu, ale aj na vývoj e-športu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/defragmentace-vycisteni-pocitace-01.jpg

Defragmentácia a čistenie disku (PODROBNÝ NÁVOD)

Naozaj len ťažko nájdete disk, na ktorom by neboli žiadne duplicitné či nadbytočné dáta. Tieto dáta nielen ukrajujú z dostupnej kapacity úložiska, ale tiež spomaľujú chod celého počítača. Raz za čas (napr. za štvrťrok) by ste preto mali svoj disk aspoň čiastočne prečistiť, teda odstrániť nepoužívané inštalačné, spúšťacie a ďalšie súvisiace súbory. Ako na to vám poradíme v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3070-ti-gaming-oc-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G (RECENZIA A TESTY)

Jedným z najnovších prírastkov veľmi populárnej hernej série grafických kariet GAMING spoločnosti GIGABYTE je grafická karta GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G, ktorú sme pre vás na Alza.sk samozrejme nezabudli tiež dôkladne otestovať! Ako teda táto grafická karta dopadla v našich testoch?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-s22-spekulace-nahled-2021.jpg

Samsung Galaxy S22 (ŠPEKULÁCIE): rozmery displejov a podrobnosti o foťákoch a procesoroch

Svoje najlepšie kvality Samsung pravidelne vkladá do telefónov radu Galaxy S. Fanúšikovia sa začínajú dohadovať, ako bude vyzerať a čo bude ponúkať modelový rad Samsung Galaxy S22 v budúcom roku. O čom kolujú zvesti a aké zmeny budú tie najdôležitejšie?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/fitbit-charge-5-fitness-mini.jpg

Fitbit Charge 5 (PREVIEW) – famózní náramek s velkolepou výbavou

Jeden z nejlépe vybavených fitness náramků přichází na trh nositelné elektroniky, aby se zařadil mezi nejlepší zařízení svého druhu. Podaří se mu ale obstát i tváří v tvář tvrdé konkurenci?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/oxt-dil-3.jpg

Ako na Bitcoin Privacy pomocou OXT – časť 3/4

Súkromie transakcií pri používaní Bitcoinov nie je jednoduchá záležitosť. Bitcoin nie je anonymný, ale len pseudoanonymný. Čo to znamená a čo z toho môžeme vyvodiť? Na čo si dávať pozor a ako sa nepopáliť? Nasledujúcim štvordielnym rýchlokurzom vás prevedie Ergo, hlavný bitcoinový stopár projektu OXT Research od Samourai Wallet. Na konci kurzu budete mať základné znalosti, ktoré vám pomôžu chrániť vaše súkromie pri používaní Bitcoinu..

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/recenze-electrolux-wq81-alrs.jpg

Tyčový vysávač Electrolux WQ81-ALRS (RECENZIA)

Tyčový vysávač sa stal dôležitou súčasťou našej domácnosti už pred niekoľkými mesiacmi. Pomáha nám udržiavať chaotickú domácnosť s dvoma malými deťmi v primeranom poriadku a čistote. Testovanie tyčového vysávača Electrolux WQ81-ALRS je zaujímavou príležitosťou na porovnanie rôznych modelov. Ako testovanie prebiehalo, a ako tyčový vysávač Electrolux obstál v našej domácnosti, sa dozviete v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/xiaomi-11t-nahled.jpg

Xiaomi 11T a 11T Pro (PREVIEW): Skvelý fotoaparát a 120 W rýchle nabíjanie

Od vydania vlajkových lodí Xiaomi Mi 11 uplynulo približne pol roka, a tak je čas na novinky. Xiaomi 11T, 11T Pro a 11T Lite, ktorý však príde neskôr, stavajú na pevnom základe, ale prinášajú výrazne vylepšený fotoaparát a až 120 W rýchle nabíjanie. To umožňuje nabiť celú batériu za niekoľko minút. Sú tu však aj na kompromisy.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/rtx-on.jpg

Čo je ray tracing?

Máme pre vás nachystané predstavenie technológie ray tracing, ktorá ohromným spôsobom pozdvihla grafické detaily v moderných hrách. Ako to vlastne celé funguje? A aký budete potrebovať hardvér?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-vanguard-cover-nahled.jpg

Call of Duty: Vanguard (DOJMY beta) – Príjemné prekvapenie, ale aj sklamanie

Blíži sa záver roka, čo znamená, že k nám nezadržateľnou rýchlosťou mieri ďalšie Call of Duty, tentoraz z dielne Sledgehammer Games. Avšak ešte predtým, než sa v Call of Duty: Vanguard naplno pustíme do bojov na najznámejších frontoch druhej svetovej vojny, si majitelia PlayStation konzol (ktorí si hru predobjednali) mohli vyskúšať malú ochutnávku z multiplayeru v rámci bety. Túto možnosť sme si nenechali ujsť a pripravili sme si pre vás dojmy z hrania.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/nba-2k22-recenze-review-cover-nahled.jpg

NBA 2K22 (RECENZIA) – Realizmus s mikrotransakčnou príchuťou

Pod bezodným košmi vládne v hernom svete len jedna značka, a to NBA 2K. Už niekoľko rokov sa na naleštených palubovkách najvyššej basketbalovej zámorskej súťaže preháňame vďaka štúdiu Visual Concepts, ktoré si dalo za cieľ previesť celosvetovo obľúbený šport čo najrealistickejšie do našich hernýách brlohov. To síce zvládajú veľmi dobre, ale každý rok nám zostáva na poschodí mikrotransakčná pachuť. Ako sa v NBA 2K22 majú veci tento rok, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvels-spider-man-2-logo.jpg

Marvel's Spider-Man 2: dátum vydania, trailer, príbeh a ďalšie info

Akčná adventúra Marvel's Spider-Man z roku 2018 patrí medzi najlepšie komiksové hry a exkluzivity konzoly PlayStation zároveň, fanúšikovia tak druhý diel očakávali prakticky od konca záverečných titulkov. O dva roky neskôr dorazil spin-off Marvel's Spider-Man: Miles Morales, plnohodnotný druhý diel bol ale oznámený až v roku 2021 v rámci PlayStation Showcase. Ako sa bude Marvel's Spider-Man 2 hrať, kedy (snáď) vyjde a ďalšie potrebné informácie nájdete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/sir-clive-sinclair.jpg

Sir Clive Sinclair – vynálezca, inovátor, bonviván

Dňa 16. septembra 2021 nás po dlhej chorobe opustil Sir Clive Sinclair. Tento britský počítačový priekopník, vynálezca a inovátor priniesol do našich domácností cenovo dostupné počítače – a ovplyvnil tak viac ako jednu generáciu používateľov, vývojárov a hráčov počítačových hier.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.sk/Foto/ImgGalery/Image/Article/alzaergo2.jpg

Držiaky na projektory a ďalšie novinky z dielne AlzaErgo

Rodina produktov našich privátnych značiek AlzaPower, AlzaErgo, Eternico a WowME sa dynamicky rozrastá. V našom článku sme sa zamerali na horúce novinky v sortimente držiakov na projektory s logom AlzaErgo. Aká je ich kvalita a čo vám ponúknu pri každodennom používaní?

Prečítať viac »
123...
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi