Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Veľký tovar doručíme zadarmo Veľký tovar doručíme zadarmo

Kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience (RECENZIA)

Zobraziť katalóg

Recenzia

Aktualizované • Autor: Eva Mizerová

Recenziu kulmofénu som uvítala s veľkou radosťou, pretože ide o spotrebič, ktorý používam takmer denne. Najviac som bola zvedavá na revolučnú technológiu, ktorá sľubuje šetrné, avšak efektívne tvarovanie vlasov s dosiahnutím požadovaného objemu. A to je presne to, čo pre svoje jemné rovné vlasy potrebujem. Aké sú moje dojmy a čím u mňa kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience najviac zabodoval?

Recenzia kulmofén na vlasy Rowenta CF9720F0

Kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience (RECENZIA) – OBSAH

 1. Obsah balenia a dizajn kulmofénu Rowenta
 2. Aké funkcie kulmofén Rowenta Ultimate Experience ponúka?
 3. Technické parametre kulmofénu Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience
 4. Ako prebieha sušenie vlasov kulmofénom Rowenta?
 5. Výsledok a celkové hodnotenie kulmofénu Rowenta Ultimate Experience

Obsah balenia a dizajn kulmofénu Rowenta

Kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience mi prišiel v krásnom luxusnom balení a rovnako tak pôsobí aj samotný prístroj, ktorý má veľmi elegantné vyhotovenie v bielej farbe s výraznými doplnkami v atraktívnom odtieni rose gold. V balení nachádzam kulmofén, na ktorom je už nastavený jeden z nadstavcov – guľatá kefa s prírodnými štetinami v ochrannom kryte.

Druhý nadstavec je uložený vedľa a slúži ako špecifický koncentrátor. Súčasťou balenia je aj prehľadný manuál v slovenskom jazyku, ktorý ma informuje o možnostiach úpravy vlasov a dáva rady ohľadom používania kulmofénu. Aj keď na prvý pohľad kulmofén pôsobí robustnejším dojmom, po uchopení ma prekvapí jeho nízka hmotnosť. Je naozaj ľahký ako pierko, čo sľubuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu, ku ktorej určite dopomôže aj dostatočná dĺžka prívodného kábla.

Kulmofén na vlasy Rowenta CF9720F0 recenzia
Kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience už na prvý pohľad pôsobí výnimočne a štýlovo.

Aké funkcie kulmofén Rowenta Ultimate Experience ponúka?

Kulmofén Rowenta disponuje množstvom pokročilých funkcií, ktoré sa zameriavajú predovšetkým na objem, lesk a ochranu vlasov.

 • Technológia Careful Heat – veľmi sa podieľa na ochrane zdravia vlasov od korienkov až po končeky tým, že reguluje teplotu prúdiaceho vzduchu pod 80 °C.
 • Funkcia Flip – exkluzívna patentovaná funkcia Flip ponúka oveľa flexibilnejšiu úpravu vlasov. Spočíva v polohovacej hlavici pre ľahkú manipuláciu, voľnosť pohybu a pohodlný prístup nielen na bokoch, ale aj na zadnej časti hlavy.
 • Ionizačná technológia – účinne zabraňuje pôsobeniu statickej elektriny, čím zamedzuje krepovateniu vlasov. Úprava účesu je vďaka tomu oveľa jednoduchšia, vlasy sú navyše obohatené o žiarivý lesk a nepôsobia presušeným dojmom.
 • Nadstavce pre dokonalý styling – súčasťou kulmofénu Rowenta Ultimate Experience sú dva nadstavce, jedna guľatá kefa s priemerom 50 mm s prírodnými štetinami určená na nadýchaný objem, druhý nadstavec slúži ako koncentrátor vzduchu na hladkú úpravu vlasov.
 • Kulmofén na vlasy Rowenta CF9720F0 recenzia
  Nadstavce kulmofénu Rowenta môžete použiť na klasické presušenie vlasov, ako aj na dosiahnutie výrazného nadýchaného objemu.
 • Ergonomický tvar – kulmofén Rowenta Ultimate Experience je tvarovo prispôsobený tak, aby svojej majiteľke skvele padol do ruky a umožnil jej tak extra pohodlné ovládanie.
 • Použitie špeciálnych materiálov – povrch kulmofénu tvorí kremenný keramický povrch a prírodné štetiny podporujúce zdravie vašich vlasov a ich výrazný lesk.
 • 3 možnosti nastavenia – v priebehu úpravy účesu sa môžete zamerať buď na jeho výrazný objem, žiarivý lesk, alebo na klasické sušenie vlasov.
 • Obojstranná rotácia – vybrať si môžete aj smer rotácie natáčania vlasov tak, ako vám to najviac vyhovuje.
 • Ultra nízka váha – vďaka veľmi nízkej váhe sa s kulmofénom ľahko manipuluje v rôznych uhloch, a to vrátane zadnej strany hlavy.

Technické parametre kulmofénu Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience

Parametre Rowenta Ultimate Experience
Príkon 700 W
Typ kefy Rotačná
Povrch Kremenný keramický
Rozmery 35 × 6 × 8 cm
Dĺžka prívodné kábla 1,8 metra
Hmotnosť 545 g
Farba Biela so zlatoružovými doplnkami

Ako prebieha sušenie vlasov kulmofénom Rowenta?

Potom, čo som si prečítala priložený manuál a bližšie sa zoznámila s funkciami kulmofénu, sa môžem konečne pustiť do sušenia a tvarovania vlasov. Kulmofén disponuje dvoma nadstavcami na konkrétnu úpravu vlasov.

Nadstavec na koncentráciu vzduchu

Nadstavec slúžiaci ako koncentrátor vzduchu bol špeciálne navrhnutý tak, aby prúdiaci vzduch pri sušení optimálne smeroval a reguloval jeho výkon. Možno ho využiť ako klasický sušič vlasov na sušenie a tvarovanie vlasov do hladkého účesu.

Nadstavec rotačná kefa

Základom kulmofénu Rowenta Ultimate Experience je rotačná kefa, ktorá slúži na tvarovanie vlasov a prináša im plný tvar a až 2× väčší objem. Vďaka kombinácii konštantného a silného prúdu vzduchu s rýchlym otáčaním získate dokonalý účes ako zo salónu v priebehu niekoľkých minút.

Kulmofén na vlasy Rowenta CF9720F0 recenzia
Dva nadstavce umožňujú prispôsobiť sušenie vlasov vašim konkrétnym potrebám.

Po umytí vlasov ich najprv po celej dĺžke presuším vlasovým koncentrátorom, kým nie sú moje vlasy len ľahko navlhnuté. Na kulmoféne zvolím program pre klasické sušenie vlasov. Následne vymením nadstavec za rotačnú kefu, s ktorou sa idem pustiť do tvarovania požadovaného účesu. Výmena nadstavcov prebieha jednoducho a ľahko, stačí len stlačiť bočné a vrchné tlačidlo na odistenie a nadstavec jednoducho povytiahnuť.

Vzhľadom na to, že som majiteľkou nie príliš hustých vlasov, mojím cieľom je dodať im v prvom rade výrazný objem. Ak si totiž vlasy iba vyfénujem klasickým fénom, pôsobí môj účes po chvíli neupravene a zľahnuto. Zvolím teda program pre výrazný objem. Spočiatku to chce trochu cviku, pretože rotačnú kefu držím v ruke prvýkrát a nejaký čas mi trvá, kým zistím, ako rotačný systém na navíjanie jednotlivých prameňov funguje. Po chvíli si ale všetko zautomatizujem a postupujem v natáčaní prameň po prameni. Vďaka špeciálne zahnutému tvaru rotačnej kefy nemám problém ani pri úprave vlasov v zadnej časti hlavy, čo u mňa bol predtým vždy kameň úrazu.

Kulmofén na vlasy Rowenta CF9720F0 recenzia
Pri kulmoféne Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience je možné navoliť program pre výrazný objem, žiarivý lesk, ale aj klasické sušenie vlasov. Zvoliť si môžete aj smer rotácie.

Výsledok a celkové hodnotenie kulmofénu Rowenta Ultimate Experience

Výsledok sa dostavil v priebehu niekoľkých minút, a je skutočne znateľný. Vlasy sú krásne nadýchané, na dotyk hebké a lesklé, vôbec nepôsobia presušeným dojem. Podarilo sa mi docieliť požadovaný obej za polovicu času oproti predchádzajúcej úprave s kulmofénom konkurenčnej značky.

Najviac ma nadchla rotačná kefa s prírodnými štetinami a jej schopnosť natočiť efektívne každý prameň. Po uvoľnení vlasov som sa nestretla, že by v kefe zostávali namotané vlasy, ako sa mi bežne stávalo pri iných typoch kulmofénov. Tiež musím potvrdiť, že zahnutý tvar kulmofénu má svoje opodstatnenie. Vďaka nemu sa pohodlne dostanem aj na miesta, ktoré mi vždy robili pri úprave účesu problém.

Pre mňa osobne sa tak kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience stal jasnou voľbou pre šetrnú, rýchlu a pohodlnú úpravu vlasov s viditeľným výsledkom – výrazným leskom a extra nadýchaným objemom, ktorý vydrží po celý deň.

Na záver nemožno zabudnúť na elegantné dizajnové spracovanie kulmofénu Rowenta Ultimate Experience a určite oceníte aj to, že značka Rowenta si je vedomá kvality svojich produktov, na ktoré poskytuje garanciu opraviteľnosti 10 rokov.

recenzia Rowenta CF9720F0

Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience

Kulmofény

Kulmofén na vlasy s rotačnou kefou Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience ponúka šetrnú, rýchlu, avšak veľmi efektívnu úpravu vlasov zameranú na vytvorenie prekvapivého objemu. Disponuje ionizačnou technológiou a technológiou Careful Heath pre zdravie vašich vlasov. Taktiež disponuje dvoma nadstavcami, využiť ho je možné ako na klasické fénovanie, tak aj na kulmovanie jednotlivých prameňov na vytvorenie dokonalého a dlhotrvajúceho objemu.

Klady

 • Výkonná rotačná kefa
 • Ergonomický tvar
 • Technológia na ochranu vlasov
 • Ionizačná technológia
 • Nízka váha fénu
 • Flexibilná funkcia Flip
 • Obojstranná rotácia
 • Nadstavec na koncentráciu vzduchu
 • Rotačná kefa s prírodnými štetinami
 • Elegantné dizajnové vyhotovenie
 • 3 možnosti nastavenia

Zápory

 • Vyššia obstarávacia cenaEva Mizerová

Eva Mizerová

K písaniu a čítaniu som mala vždy kladný vzťah, a preto vítam možnosť uplatniť svoj koníček aj v pracovnom živote. Písanie článkov a tvorba recenzií je pre mňa príjemnou kreatívnou činnosťou, ktorú môžem vykonávať nielen doma, ale aj na cestách s obytným vozidlom. Mojou obľúbenou destináciou sa stalo Taliansko a uchvátilo ma natoľko, že som sa s chuťou pustila do štúdia taliančiny a v súčasnej dobe už mám za sebou aj preklady prvých kníh. Ďalej pôsobím ako šéfredaktorka internetového magazínu, takže času naozaj nemám nazvyš. Podstatné však je, že to, čo robím, ma baví a napĺňa.

5,0
Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience Brush Activ’ Ultimate Care
Kulmofén - rotačný, príkon 700W, kremenný keramický povrch, funkcia Flip- prepnutie do obrátenej pozície pre jednoduchú úpravu zadnej časti účesu, technológia Careful Heat, počet rýchlostí 3, počet teplôt 3, kefový nadstavec s prírodnými štetinami, koncentrátor na predvysušenie, obojstranná rotácia, ionizácia, studený vzduch, dĺžka kábla 2m, farba biela a medená, 15-ročná záruka opraviteľnosti

116,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWKF851
Vytlačiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií