Reklamácia či vrátenie? Veľký tovar doručíme zadarmo

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/gz3039wo-x-combo-3v1-recenze-test.jpg

Tyčový vysávač Rowenta GZ3039WO X-Combo 3 v 1 Cordless Vacuum & Mop Allergy+ (RECENZIA)

Tyčový vysávač a elektronický mop v jednom Rowenta GZ3039W X-Combo 3 v 1 Cordless Vacuum & Mop Allergy+ sľubuje vysávanie a vytieranie v jednom kroku. Disponuje dvoma rotačnými mopmi, ktoré sa hodia na všetky druhy tvrdých podláh. Tohto praktického pomocníka sme pre vás otestovali v domácej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled-recenze-Rowenta-RR8577WH-X-PLORER-S75s.jpeg

Robotický vysávač Rowenta X-PLORER S75s Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA (RECENZIA)

V domácej recenzii sme tentokrát otestovali robotický vysávač Rowenta X-PLORER S75s, ktorý sa okrem iného pýši presnou navigáciou s laserovou technológiou, inteligentným umývaním s možnosťou nastavenia tlaku vody a vysoko účinnou HEPA filtráciou. Ako si viedol v domácnosti s rôznymi typmi povrchov a nakoľko sa osvedčil pri upratovaní po domácom maznáčikovi? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/RH1239WO-rowenta.jpeg

Tyčový vysávač Rowenta X-Trem Compact Flex 2v1 RH1239 (RECENZIA)

Zaujímate sa o aktuálne novinky z oblasti upratovania domácnosti? Potom pre vás máme recenziu tyčového vysávača Rowenta X-Trem Compact Flex Essential 2v1 RH1239. Tento kompaktný krásavec je okrem praktického obojstranného Flex kĺbu vybavený aj ďalšími vychytávkami na pohodlné upratovanie celej domácnosti, navyše disponuje vysokým výkonom a schopnosťou vysávať až 40 minút. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/recenze-rowenta-2.jpg

Kulmofén Rowenta CF9720F0 Ultimate Experience (RECENZIA)

Pripravili sme pre vás recenziu kulmofénu Rowenta CF9720F0, absolútnej novinky, ktorá vyniká ionizačnou technológiou aj špeciálnym vybavením na mimoriadne šetrnú úpravu vlasov. V našej recenzii sa dozviete, ako sa s týmto atraktívnym nástrojom pracuje aj to, aké výsledky od neho môžete očakávať.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta_3.jpg

Čistiaca kefka na tvár Rowenta Radiance Booster (RECENZIA)

Pre všetky dámy, ktoré sa rady starajú o svoju pleť a chcú si dopriať tú najlepšiu starostlivosť, sme otestovali novinku z oblasti čistenia pleti – čistiacu kefku na tvár Rowenta Radiance Booster. Nadchlo nás, že počas jednej minúty dokáže odstrániť všetky nečistoty, navyše pleť jemne vyhladí a rozjasní. Aké sú výsledky po trojtýždňovom pravidelnom používaní, vám prezradí naša recenzia. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-fen.jpg

Fén Rowenta CV9920F0 Ultimate Experience Maestria (RECENZIA)

Pripravili sme pre vás recenziu fénu Rowenta CV9920F0 Ultimate Experience Maestria, ktorý vyniká ionizačnou schopnosťou a tiež extra nízkou váhou v porovnaní s bežne dostupnými fénmi. V našom článku sa dozviete, aký rozdiel prinieslo vysúšanie vlasov s týmto elegantným krásavcom a či sa doňho oplatí investovať.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vysavac-rowenta.jpg

Bezdrôtový tyčový vysávač Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua (RECENZIA)

Otestovali sme pre vás tyčový vysávač Rowenta RH9990WO X-Force Flex 14.60 Aqua v domácnosti s dvoma deťmi a dvoma dospelými pracujúcimi z domu. Ako sa v priestore, kde je stále živo, osvedčil tyčový vysávač s unikátnou flexibilnou konštrukciou, ktorý zvládne vysávať a umývať zároveň, vyniká vysokým výkonom a ktorého súčasťou je aj bohaté príslušenstvo na komplexné upratovanie od podlahy až po strop? Dozviete sa v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/clanek-opravitelnost.jpg

Značky Tefal, Rowenta a KRUPS sa zaväzujú k 15-ročnej opraviteľnosti produktov za primeranú cenu

Pri nákupe nového spotrebiča očakávame, že nám vydrží a nerozbije sa hneď po skončení záručnej lehoty. Bohužiaľ takýchto produktov s krátkou životnosťou je na trhu celý rad. Groupe SEB pod ktorú patrí napríklad Tefal, Rowenta a KRUPS idú už takmer 15 rokov proti trendu takýchto produktov a od roku 2012 vyvíjajú produkty čo najjednoduchšie a opraviteľné. Až 96 % produktov má skladom náhradné diely po dobu 15 rokov, a to už stojí za to. Bližšie informácie o tom, ako pätnásť rokov opraviteľnosti funguje, si prečítajte v článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/roboticky-vysavac-rowenta-s95-total-care-recenze.jpg

Robotický vysávač Rowenta X-plorer Serie 95 Total Care (RECENZIA)

S malými deťmi je upratovania viac než dosť a tak je súčasťou našej upratovacej výbavy niekoľko rôznych druhov vysávačov. Robotický vysávač máme v domácnosti už viac ako 5 rokov. Testovanie novinky robotického vysávača od Rowenta je tak skvelou možnosťou porovnať, ako sa technológie posunuli. Ako obstál robotických vysávač na chalupe a ako sme s ním boli spokojní v pražskom byte sa dozviete v tejto recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-rr7975wh-x-plorer-recenze-test.jpg

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 95 Animal (RECENZIA)

S malými deťmi je upratovania viac než dosť a tak je súčasťou našej upratovacej výbavy niekoľko rôznych druhov vysávačov. Robotický vysávač máme v domácnosti už viac ako 5 rokov. Testovanie novinky robotického vysávača od Rowenta je tak skvelou možnosťou porovnať, ako sa technológia posunula. Ako obstál robotický vysávač na chalupe a ako sme s ním boli spokojní v pražskom byte sa dozviete v tejto recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-cv9240f0-recenze-test.jpg

Fén Rowenta CV9240F0 Ultimate Experience Scalp Care (RECENZIA)

Ako takmer všetky ženy, mám aj ja vo svojej kúpeľni fén, ktorý pravidelne používam pre vysúšanie vlasov. Avšak mám fén už celkom staršieho dáta a nikdy som od neho vlastne nečakala viac ako suché vlasy. Preto, keď som dostala možnosť otestovať fén Rowenta Ultimate Experience Scalp Care, bola som zvedavá, či toho dokáže ponúknuť viac. Zaujíma vás, ako v mojom domácom testovaní fén obstál a či sa doň oplatí investovať? Prečítajte si moju recenziu a všetko sa dozviete. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/row bannery range TNxx styl CZ fb post 1080x1080.jpg

Nové rady zastrihávačov od Rowenty pre osobitý štýl každého muža

Rowenta predstavuje tri nové rady zastrihávačov pre dokonalú úpravu fúzov aj vlasov každého muža. Spoznajte, ako ľahké, rýchle a precízne je ich použitie, ktoré vám zaistí dokonalý look a podčiarkne váš vlastný štýl. Zvoľte niektorý zo zastrihávačov radu Easy, Style alebo Xpert a doprajte svojej tvári aj telu jedinečný servis. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-tn9460f4-test-recenze.jpg

Multifunkčný zastrihávač Rowenta Selectium Xpert 14 v 1 (RECENZIA)

Vyskúšali sme multifunkčný zastrihávač Rowenta Selectium Xpert 14 v 1, ktorý disponuje radom nástrojov na presnú úpravu fúzov, chĺpkov na tele aj strihanie vlasov. Ako obstál v našom teste? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Náhled Rowenta.jfif

Kulma na vlasy Rowenta CF4310F0 Ultimate Experience Air Care (RECENZIA)

Kulma na vlasy Rowenta CF4310F0 Ultimate Experience Air Care slúži k šetrnej úprave vlasov, v priebehu ktorej vytvára prirodzené zvlnenie v priebehu niekoľkých minút. Vyniká nielen inovatívnym tvarom uľahčujúcim celkový proces kulmovanie, ale tiež technológiou Fresh Flow na ochranu vlasov v priebehu ich úpravy. Ako sa kulma osvedčila v praxi a aká bola spokojnosť s konečným výsledkom? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-cisticka-nahled.jpg

Čistička vzduchu a ventilátor Rowenta QU5030F0 Eclipse 2 v 1 (RECENZIA)

V domácej recenzii sme otestovali čističku vzduchu a ventilátor v jednom Rowenta QU5030F0 Eclipse. Tento multifunkčný prístroj zaujme nielen neobvyklým dizajnom, ale aj kvalitným filtračným systémom a nízkou hlučnosťou. Ako obstál v domácnosti, v ktorej je kvôli prebiehajúcej rekonštrukcii vysoká prašnosť? Prečítajte si v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-explorer-serie-60-recenze.jpg

Robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 RR7447WH (RECENZIA)

Robotický vysávač Rowenta Explorer Serie 60 2 v 1 láka na extrémne nízku konštrukciu poskytujúcu vysoký sací výkon, gyroskopickú navigáciu a kombináciu niekoľkých pohybových senzorov. Jeho zručnosti sme testovali v domácnosti, ktorú obýva tiež domáci miláčik. Ako si robotický vysávač poradil so všadeprítomnou zvieracou srsťou či inými nástrahami? Prečítajte si v našej recenzii.

Prečítať viac »

Promo akcie Rowenta 2023

Vedeli ste, že značka Rowenta vám k vašim nákupom prináša ďalšie benefity? Okrem vašich nových prvotriednych domácich spotrebičov si môžete užívať aj skvelé darčeky navyše k nákupu.

V tomto článku nájdete kompletný prehľad všetkých aktuálnych akcií, ktoré pre vás značka Rowenta pripravila.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rowenta-tn6000f4-forever-sharp-recenze-test.jpg

Rowenta TN6000F5 Forever Sharp (RECENZIA) – Bezúdržbový zastrihávač na fúzy

Ak sú dámy u pánov z nejakého zostrihu fúzov hotové, potom je to bezkonkurenčne strnisko. Pre jeho dokonalé vytvorenie budete potrebovať zastrihávač na fúzy Rowenta TN6000F4 Forever Sharp. Vyskúšali sme všetky jeho funkcie na vlastnej koži. Ako to dopadlo? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/27525750-ebd3-4997-a625-084fb5fe5351.jpg

Rowenta CF3730F0 Premium Care So Curls (RECENZIA)

Túžite po nadýchaných lokniach? Automatická kulma je skvelý spôsob, ako si vo vlasoch vykúzliť dokonalé vlny. Váhate, či je to naozaj taký „zázrak“ a či sa oplatí do nej investovať? Možno vám pomôže naša recenzia. Testovali sme pre vás automatickú kulmu Rowenta Premium Care So Curls a v našej recenzii sa dozviete, ako sa s touto samonavíjacou kulmou pracuje, aké vlny dokáže vytvoriť, na aké vlasy je vhodná, ale tiež aké plusy či mínusy má v porovnaní s konkurenciou.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/vysavace-rowenta-nahled.jpg

Vysávače Rowenta boria mýty o upratovaní

Nemecká kvalita, výnimočná účinnosť a minimálna hlučnosť robia z vysávačov Rowenta jedny z najlepších pomocníkov na upratovanie na trhu. Nový rad Silence Force je vrcholom doterajšieho vývoja medzi vysávačmi. V čom je geniálny?

Prečítať viac »
P-DC1-WEB32
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií