Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Alza Dni - Gorenje a Hisense Alzákove Jarné TOPky

Nintendo Switch 2/Pro: Všetko, čo vieme

Zobraziť katalóg

Nintendo Switch 2/Pro; wallpaper: cover

Nintendo Switch 2/Pro: Všetko, čo vieme

O novej verzii hybridnej konzoly Nintendo Switch sa v herných kuloároch šušká už celé roky. Dostali sme už čisto handheldový Switch Lite a tiež Switch OLED s lepším displejom, ale roky špekulovaný Switch 2, alebo aj Switch Pro, ako sa zatiaľ konzola neoficiálne prezýva, zatiaľ nikde. Takmer isté je však to, že skôr či neskôr sa novej generácie Nintenda Switch dočkáme a v tomto článku nájdete všetko, čo zatiaľ o tejto konzole vieme.


Autor: Filip NěmecInfo


Ilustračný obrázok, zdroj: digitnews.in

Nintendo Switch 2/Pro (INFO) – OBSAH

Nintendo Switch 2/Pro: Dátum vydania a cena


Hoci je takmer isté, že v budúcnosti Nintendo Switch 2 vyjde, zatiaľ žiadny nový Switch nie je oficiálne oznámený, takže je veľmi ťažké špekulovať, kedy by sme sa ho mohli dočkať. Vzhľadom na slabý výkon súčasného Switchu ale odhadujeme, že k tomu môže dôjsť relatívne skoro, pravdepodobne v polovici roku 2023 súčasne s vydaním hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Podrobnejšie sa prípadnému dátumu vydania venujeme v nasledujúcej kapitole.

Otázka ceny je ešte viac nejasná. Pôvodnú verziu s LCD displejom možno teraz zaobstarať od 310 €, zatiaľ čo najnovšia OLED verzia stojí približne 370 €. Dá sa tak predpokladať, že Switch 2 bude stáť minimálne toľko, čo práve OLED model. Je však celkom pravdepodobné, že cena konzoly aj výrazne prekročí 400 €.

Nintendo Switch 2/Pro; screenshot: Pro koncept

Ilustračný obrázok, zdroj: retrododo.com

Na rozdiel od Sony alebo Microsoftu má Nintendo vo zvyku nastaviť cenu nového hardvéru tak, aby ho nemuselo dotovať. Že nás Nintendo príjemne prekvapí nízkou cenou Switchu 2 preto v súčasnej ekonomickej situácii neočakávame, skôr naopak.

Nintendo Switch 2/Pro: Vyjde súčasne s The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom?


Vydanie v roku 2023 dáva zmysel aj z pohľadu životného cyklu Switch konzol. Pôvodný Switch dorazil na pulty obchodov v roku 2017, o dva roky neskôr vyšiel Switch Lite, aby ho opäť o ďalšie dva roky v roku 2021 nasledoval Switch OLED. Dvojročné odstupy spolu so slabým výkonom stále viac limitujúcim vývojárov môžu byť dostatočnými argumentmi, prečo by Switch 2 mohol vyjsť už v roku 2023.

Dlho sa navyše špekuluje o vydaní nového Switchu súbežne s očakávaným akčným RPG The Legend of The Zelda: Tears of the Kingdom (pokračovanie titulu Breath of the Wild). To však vyjde v máji 2023 a obdobie, kedy by Nintendo stihlo oznámiť a vydať modernizovanú verziu konzoly, sa rýchlo kráti, úplne vylúčené to však nie je. K týmto špekuláciám sa pridal napríklad rešpektovaný redaktor Digital Foundry Richard Leadbetter, podľa ktorého gameplay zábery z Tears of the Kingdom pochádzajú z výkonnejšieho zariadenia, než je súčasný Switch.

Špekulácie o vydaní výkonnejšieho Switchu sú tu však s nami už roky. Malo sa tak stať už v roku 2021 ako odpoveď na PS5 a Xbox Series X/S, potom ďalšie vierohodné správy naznačovali rok 2022 a zatiaľ nie sme k Switchu 2 o nič bližšie. K početným špekuláciám sa vyjadrilo aj Nintendo, ktoré s humorom uviedlo, že ďalší Switch rozhodne vydajú v tomto storočí. Japonský výrobca tak má ešte 78 rokov, aby svoj sľub dodržal.

Hre The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa podrobnejšie venujeme v samostatnom, pravidelne aktualizovanom článku.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Coming May 12th, 2023 – Nintendo Switch

zdroj: Nintendo

Tears of the Kingdom je bezpochyby najočakávanejšou Switch hrou súčasnosti.

Nintendo Switch 2/Pro: Ako sa bude konzola volať?


Nintendo bohužiaľ v pomenovávaní svojich zariadení nie je tak konzervatívne ako napríklad PlayStation, ktorý si vystačí s číslovkami či prívlastkom „Pro“, ako sa napokon v súčasnosti nový Switch okrem pomenovania Switch 2 tiež neoficiálne označuje. Koniec koncov práve Nintendo Switch 2 by bol najmenej mätúci názov, avšak vzhľadom na históriu Nintenda sa tohto na prvý pohľad najpravdepodobnejšieho pomenovania nedočkáme.

V Nintende radi nové produkty označujú podľa ich najväčšej prednosti, takže keď Nintendo DS dostalo funkciu 3D obrazu, volalo sa jednoducho Nintendo 3DS. Jedným z očakávaných názvov nového Switchu tak je Nintendo Switch 4K, čo je rozlíšenie, na ktoré jednoducho musí ďalší Switch mieriť, pokiaľ chce zostať konkurencieschopný.

V prípade, že je nový hardvér skôr len po všetkých smeroch vylepšená predchádzajúca verzia, zasa Nintendo rado používa pojem „New“, čím chce spoločnosť jasne ukotviť nový hardvér v súčasnej rodine produktov. Možno nás teda čaká New Nintendo Switch. Z ďalších obľúbených praktík spoločnosti sa ponúka aj označenie „Super“, teda Super Nintendo Switch.

Rozhodujúce slovo bude mať pravdepodobne dôležitosť zmien, ktoré nový Switch prinesie. Pokiaľ pôjde skôr o vylepšenia v zmysle výkonu a technickej špecifikácie, stavili by sme si na niektorý z vyššie uvedených názvov. Ak však Nintendo príde s ďalšou revolučnou zmenou v rámci ovládania či zobrazenia, môže sa budúci Switch nakoniec volať úplne inak. Ani to totiž nie je pre Nintendo vôbec nič nové.

Nintendo Switch 2/Pro; screenshot: vyklápací displej

Ilustračný obrázok, zdroj: gameranx (Youtube)

Dizajnéri sa pri navrhovaní konceptov nového Switchu pochopiteľne inšpirujú predchádzajúcimi konzolami Nintenda. Vyklápací displej v štýle Nintenda DS je ale skôr tou menej pravdepodobnejšou novinkou Switchu 2.

Nintendo Switch 2/Pro: Hry


Ak niekedy v budúcnosti vyjde Switch 2, je pravdepodobné, že bude kompatibilný so všetkými hrami zo súčasnej verzie Nintenda Switch, takže hneď od prvého dňa bude mať konzola v ponuke stovky vynikajúcich titulov.

Ako je u Nintenda zvykom, už tradične sú medzi najpopulárnejšími hrami exkluzívne tituly s ikonickými Nintendo postavičkami, ako je skákačka Super Mario Odyssey, preteky Mario Kart 8 Deluxe, farebná strieľačka Splatoon 3 a samozrejme akčné RPG The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Pokiaľ by vás zaujímali ďalšie najlepšie hry pre Nintendo Switch, nájdete ich v našom pravidelne aktualizovanom článku.

S vydaním Switchu 2 je už roky spájaný aj launch hry The Legend of The Zelda: Tears of the Kingdom, čo je priame pokračovanie vyššie spomínaného klenotu, ktorý sa v súčasnosti radí k tým úplne najočakávanejším titulom vôbec. Hra má dátum vydania naplánovaný na 12. mája 2023.

Nintendo Switch 2/Pro: Hardvérová špecifikácia


Zatiaľ čo aspoň polooficiálnych správ máme absolútne minimum, neoverené špekulácie o hardvérových komponentoch a výkone Switchu 2 od viac či menej spoľahlivých zdrojov už roky prehadzujeme vidlami. Hojne sa špekuluje o podpore 4K rozlíšenia. Vývojári hier pre Switch boli už údajne požiadaní, aby pripravili 4K verzie svojich hier a mnoho z nich má mať dokonca k dispozícii aj vývojársky devkit nového Switchu. Nintendo síce tieto správy poprelo, pretože sa však dostali do éteru ešte v čase, keď ešte len vychádzal Switch OLED, išlo skôr o nutnú formalitu v snahe predísť poklesu predaja.

Lenže práve OLED model priniesol ďalšie čriepky do špekulačného príbehu. Dokovacia stanica totiž obsahuje čip podporujúci 4K rozlíšenie, rovnako ako priložený HDMI kábel. Pôvodný Switch ani Switch OLED ale nemá dostatočne silný hardvér na rozbehnutie 4K obrazu, Nintendo si tak možno už pripravuje pôdu pre hladký medzigeneračný prechod. Je potrebné dodať, že sa o špekulovanej podpore 4K rozlíšenia v tejto chvíli uvažuje iba v dokovacom režime, v tom handheldovom je pravdepodobnejšie iba Full HD (1 080p) či Quad HD (1 440p) rozlíšenie.

Ďalšie špekulácie naznačujú využitie technológie Mini LED pre nový displej a integráciu nového Nvidia čipu umožňujúceho DLSS (Deep Learning Super Sampling, vyššia plynulosť hry bez straty kvality obrazu) a potenciálne aj ray-tracing, aj keď v tomto ohľade sme pomerne skeptickí. Pokiaľ DLSS a ray-tracing, tak jedine v režime dokovacej stanice, takmer určite nie v handhelde. Viac toho zatiaľ o špekulovanom výkone a hardvérových komponentoch Switchu 2 nevieme a pravdepodobne ešte dlho vedieť nebudeme, pretože tieto informácie sa k nám spravidla dostávajú až s oficiálnym predstavením novej konzoly.

Nintendo Switch 2/Pro; screenshot: UI koncept

Ilustračný obrázok, zdroj: dribbble.com

Nielen v dizajne samotnej konzoly sa predháňajú grafici z celého sveta. Nové poňatie a nutné dodať tiež viac funkcií očakávame aj od používateľského rozhrania konzoly.

Nintendo Switch 2/Pro: Joy-Con ovládače a ďalšie príslušenstvo


Vzhľadom na takmer geniálny nápad s odnímateľnými ovládačmi s pohybovými senzormi, po ktorých sa konzola napokon volá, je veľmi nepravdepodobné, že by nový Switch na svoju hlavnú pýchu zanevrel. Rozhodne však bude Nintendo chcieť túto technológiu vylepšiť, čo napokon podporujú niektoré predchádzajúce správy. Nintendo je napríklad majiteľom nového patentu Joy-Conov predstavujúceho ohybnú hornú tretinu ovládača spríjemňujúceho dlhšie hranie. Treba však upozorniť, že väčšina patentov sa nakoniec nedočká realizácie, nie je však pochýb o tom, že Nintendo usilovne pracuje na vylepšení svojich ovládačov.

Nintendo Switch 2/Pro; screenshot: joy-con patent

Ilustračný obrázok, zdroj: techadvisor.com

Vzhľadom na všeobecnú stávku Nintenda na inovácie možno očakávať, že Switch 2 prinesie zaujímavé vylepšenia a Joy-Cony sú rozhodne hlavnými adeptmi na upgrade. Na druhej strane, pokiaľ nové Joy-Cony neprinesú žiadnu väčšiu revolúciu, nebudeme sa hnevať. Aj po piatich rokoch, čo je konzola na trhu, ide stále o neskutočne originálny a šikovný kus hardvéru, u ktorého novej verzie sa už ale snáď nebude opakovať vážny problém s veľkou poruchovosťou a „driftovaním“ analógových páčok.

Nintendo Switch 2/Pro; screenshot: pro controller

Ilustračný obrázok, zdroj: Nintendo

Kde by malo Nintendo v zmysle ovládania zapracovať, je zastaraný Pro controller. Ten rozhodne nepatrí k najkrajším ani technicky najlepším gamepadom dnešnej doby.

Nintendo Switch 2/Pro: Spätná kompatibilita


Pokiaľ Switch 2 nebude dočista inou konzolou s výrazne odlišnou technológiou, čo nepredpokladáme, možno očakávať, že bude kompatibilný so všetkými či úplnou väčšinou Nintendo Switch hier a pravdepodobne aj príslušenstvom. Zatiaľ ide ale pochopiteľne iba o náš odhad.

Nintendo Switch 2/Pro: Čo by sme si priali


Vyšší výkon a 4K rozlíšenie

Nie je prekvapením, že hráči očakávajúci nový Switch sa upínajú najmä k vyššiemu výkonu. Switch s hrubým výkonom na pomedzí PS3 a PS4 pochopiteľne stavia na iné prednosti, než je perfektná 3D grafika, a treba dodať, že Nintendo exkluzivitám sa to celé tie roky darí skvele maskovať. Avšak dokážete si predstaviť The Legend of Zelda: Breath of the Wild alebo rovno nadchádzajúce Tears of the Kingdom v prípade, že by autori mali k dispozícii výrazne viac výkonu? Nám sa nad tou predstavou tají dych.

Ak bude Switch 2 stále aj handheld, je logické, že výkonom sa aktuálnej generácii konzol ani vzdialene nepriblíži, rozhodne by si však nové Switch hry zaslúžili väčšie a prepracovanejšie 3D svety a najmä podporu 4K rozlíšenia, pretože na veľkej obrazovke pôsobí v dnešnej dobe hranie na Switchi najmä v momente, keď prepnete z inej hernej konzoly, prinajmenšom zastaralo. S lepším displejom ide ruka v ruke aj menší rámček okolo neho, ktorý je najmä pri pôvodnom Switchi až nepríjemne široký.

Nintendo Switch 2/Pro; screenshot: joy-cony koncept

Ilustračný obrázok, zdroj: ultimategamingparadise.com

Ohyzdný rámček okolo displeja je nočnou morou všetkých majiteľov handheldov, ale aj napríklad tabletov alebo mobilných telefónov. Pokiaľ by displej Switchu 2 vyzeral ako na tomto fanúšikovskom koncepte, vôbec by sme sa nehnevali.

Dostatočná výdrž batérie

Potenciálny výkon však neobmedzuje len skutočnosť, že ide o prenosné zariadenie, kam sa výkonný hardvér nielen ťažko zmestí, vysoký výkon treba tiež ochladiť a niečím ho napájať. Súčasné handheldy tak majú často veľmi nízku výdrž batérie. Oficiálne udávaných 4,5 až 9 hodín (v závislosti od náročnosti hry/aplikácie) v prípade súčasného Switchu tak je vlastne veľmi dobrý výsledok, u ktorého si neprajeme ani tak to, aby inžinieri v Nintende výdrž ešte navýšili (to sa popravde skôr nestane), ako aby si Switch 2 túto výdrž aspoň udržal.

Väčšie a rýchlejšie interné úložisko

Vstavaná pamäť Switchu je taká herná z núdze cnosť. Najmä v prípade základnej verzie, ktorá má iba 32 GB pamäť (Switch OLED ponúka 64 GB), sa vám do konzoly zmestí len niekoľko málo hier a neustále bojujete s voľným miestom. Všetko je možné samozrejme riešiť vložením micro SD karty, ale nejde o príliš elegantné riešenie, ktoré navyše vyžaduje ďalšiu investíciu.

128 alebo 256 GB by bolo dobrým vylepšením a nejde o zasa až tak nereálnu predstavu, keď Steam Deck je ponúkaný vo variantoch 64, 256 a 512 GB, pričom posledné dve konfigurácie sú dokonca vo variante s SSD diskom, ktorý ale vzhľadom na všeobecnú jednoduchosť Nintendo hier možno nemusí byť na programe dňa.

Podpora 5G siete

Pre prenosnú hernú konzolu je konektivita dôležitá, čo platí o to viac, keď sa Nintendo čiastočne dalo aj na cestu cloudového hrania. Možnosť odkiaľkoľvek sťahovať vysokou rýchlosťou hry, či ich dokonca streamovať, je rozhodne jednou z možných budúcností handheldového hrania, a hoci v súčasnosti ešte nie je infraštruktúra pripravená na bezchybné hranie v cloude, v čase, keď Switch 2 vyjde, môže byť situácia iná.

Prepracovaný Pro controller a dokovacie stanice

Kde zostalo Nintendo pozadu možno úplne najviac, je Pro controller, ktorý predstavuje nintenďácku alternatívu ku klasickému konzolovému ovládaču. Nie je súčasťou balenia a je potrebné ho dokúpiť samostatne, o to viac zamrzí, že za viac ako 60 € dostanete prinajlepšom priemerný gamepad. Rozhodne by sme si tak priali jeho prepracovanejšiu verziu s kvalitnejšími spúšťami aj analógovými páčkami. Naopak očakávať napríklad adaptívne triggery z PS5 DualSense ovládača je nepravdepodobné, pretože to isté musí zvládnuť aj výrazne menší Joy-Cony.

Určite by si tiež zaslúžil prepracovať systém dokovacej stanice, ktorá je pri častom používaní schopná poškriabať časť displeja. Ideálnym riešením by pochopiteľne bol jednoduchý plochý podstavec, na ktorý by stačilo Switch 2 položiť a dáta prenášať bezdrôtovo. Hry pre Switch pravdepodobne aj naďalej nebudú také náročné na výkon, a teda aj prenesené dáta v prípade bezdrôtového prenosu. Zatiaľ ide ale skôr o hudbu budúcnosti.

Nintendo Switch 2/Pro; screenshot: dokovacia stanica koncept

Ilustračný obrázok, zdroj: behance.net

i

• Zdroje: tomsguide.com, bloomber.com a ďalšie


4,9 85×
Nintendo Switch – Neon Red & Blue Joy-Con
Herná konzola – hybridná (do ruky/k TV), 6.2 " displej, HDD 32 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 4310 mAh, neon red&blue farba

Zľavnené -5 %
294,90 € 309 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHW002v2
4,8 52×
Nintendo Switch – Grey Joy-Con
Herná konzola – hybridná (do ruky/k TV), 6.2 " displej, HDD 32 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 4310 mAh, sivá farba

Zľavnené -2 %
294,90 € 299,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHW001v2
5,0
Nintendo Switch Lite – Coral
Herná konzola – do ruky, 5.5 " displej, HDD 32 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 3570 mAh, coral farba

218,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHWL005
5,0
Nintendo Switch Lite – Yellow
Herná konzola – do ruky, 5.5 " displej, HDD 32 GB, kapacita batérie 3570 mAh, žltá farba

218,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHWL002
5,0 17×
Nintendo Switch (OLED model) Neon blue/Neon red
Herná konzola – hybridná (do ruky/k TV), 7 " displej, HDD 64 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 4310 mAh, neon red&blue farba – hybridná (do ruky/k TV), nový procesor Tegra od NVIDIA, kvalitnejší 7" OLED displej, batéria 4310mAh, rozšíriteľná interná pamäť 64GB, slot pre pamäťové karty, integrovaný stojan, dokovacia stanica s LAN portom, konektor HDMI, multifunkčné ovládače Joy-Con, pokročilá vibračná odozva, IR kamera, pohodlné trackpady, lokálny multiplayer, online herné režimy, jednoduché spárovanie až 8 konzol, farba Neon blue/Neon red

Zľavnené -1 %
344,90 € 349,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHWO002
4,9 58×
Nintendo Switch (OLED model) White
Herná konzola – hybridná (do ruky/k TV), 7 " displej, HDD 64 GB, Slot na pamäťové karty, kapacita batérie 4310 mAh, biela farba – hybridná (do ruky/k TV), nový procesor Tegra od NVIDIA, kvalitnejší 7" OLED displej, batéria 4310mAh, rozšíriteľná interná pamäť 64GB, slot pre pamäťové karty, integrovaný stojan, dokovacia stanica s LAN portom, konektor HDMI, multifunkčné ovládače Joy-Con, pokročilá vibračná odozva, IR kamera, pohodlné trackpady, lokálny multiplayer, online herné režimy, jednoduché spárovanie až 8 konzol, farba biela

Zľavnené -1 %
344,90 € 349,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHWO001
4,9 81×
Nintendo Switch Pro Controller
Gamepad pre Nintendo Switch, kompatibilný so systémom Android, Windows 10, bezdrôtové pripojenie, USB-C, vibrácie, analógové páčky, reproduktor, čierna farba

60,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHW111
4,4
EDIFIER G33BT čierne
Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, polouzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, pre PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch, podpora SBC, herný režim, Hi-Res audio, s ovládaním hlasitosti, certifikácia IPX5, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 100 dB/mW, impedancia 32 Ohm, odnímateľný kábel 1.3 m, výdrž batérie až 48 h

58,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EDFb14
4,2 18×
JBL Quantum 350 Wireless čierne
Herné slúchadlá – bezdrôtové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, rádiofrekvenčné pripojenie, pre PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch, herný režim, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 115 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, výdrž batérie až 22 h

79,99 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JJ097q350
4,9 69×
Nintendo Switch Joy-Con ovládače Neon Red/Neon Blue
Gamepad pre Nintendo Switch, bezdrôtové pripojenie, červená a modrá farba

78,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHW105
4,7 22×
Nintendo Switch Joy-Con Wheel Pair
Držiak – s Joy-Con vloženým do tohto držiaka v tvare volantu si môžete užiť hry pre konzolu Nintendo Switch, ako je napríklad Mario Kart 8 Deluxe, úplne novým spôsobom.

Zľavnené -25 %
14,90 € 19,90 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: NXHW113
5,0 36×
SanDisk MicroSDXC 128GB Nintendo Switch A1 UHS-I (V30) U3
Pamäťová karta micro SDXC, 128 GB, čítanie až 100 MB/s, zápis až 90 MB/s, UHS-I, U3, V30, A1

Zľavnené -10 %
19,69 € 21,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DT809n2
4,9 69×
Nintendo Switch Joy-Con ovládače Neon Purple/Neon Orange
Gamepad pre Nintendo Switch, bezdrôtové pripojenie, fialová a oranžová farba

68,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NXHW138
5,0 11×
Pokémon Violet – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: RPG a detský,

52,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NSW1044
4,7 10×
Pokémon Scarlet – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: RPG a detský,

Zľavnené -5 %
52,90 € 55,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NSW1043
4,2 12×
Nintendo Switch Sports – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: športový, – Mávajte, kopte a hádžte v Nintendo Switch Sports – kolekcii športových hier pre Nintendo Switch. Ocitnite sa uprostred akcie a vyhrávajte! Na výber budete mať napríklad z volejbalu, futbalu, alebo bowlingu. Hrajte športy tak ako naozaj a vychutnajte si svoje pohyby priamo v hre.

Zľavnené -9 %
39,90 € 43,90 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: NSW1015
4,5
FIFA 23 – Legacy Edition – Nintendo Switch
Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: športový a arkády, – FIFA 23 Legacy Edition na Nintendo Switch™ vychádza s najnovšími dresmi, klubmi a súpiskami z niektorých z popredných ligových súťaží sveta. Súčasťou budú aj špičkové ženské kluby a niektoré slávne štadióny sveta (vrátane úplne nových).

34,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: NSW1089
Vytlačiť
P-DC1-WEB31
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií