Fortron FSP300-50GMN
4,4 24 hodnotení
PC zdroj ATX, 300W, aktívne PFC, 2x SATA, 120mm ventilátor, bez napájacieho kábla
Kód:  UD949a0
Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky
Fortron FSP300-50GMN
Parametre a špecifikácia
Výkon
300 W
Formát
ATX
Výbava a funkcie
Aktívny PFC, Sieťový vypínač
Certifikácia
80 PLUS Bronze
Účinnosť
82 %
Výkon a formát
Výkon
300 W
Formát
ATX
Výbava
Výbava a funkcie
Aktívny PFC, Sieťový vypínač
Účinnosť
Certifikácia
80 PLUS Bronze
82 %
Konektory
Konektory
ATX 24-pin
Počet Serial ATA 15-pin
2ks
Počet Molex HDD 4-pin
2ks
Chladenie
Veľkosť ventilátora
120 mm
Rozmery
Šírka
150 mm (15 cm)
Výška
86 mm (8,6 cm)
Hĺbka
140 mm (14 cm)