Seasonic SS-350ET-F3
Počítačový zdroj 350W ATX 2.2, aktivní PFC, 1x PCIe, SATA, 80plus, 120mm tichý větráček
Kód:  UE313a1
Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky
Seasonic SS-350ET-F3
Parametre a špecifikácia
Výkon
350 W
Formát
ATX
Výbava a funkcie
Aktívny PFC, Sieťový vypínač, Tepelná regulácia otáčok
Certifikácia
80 PLUS Bronze
Konektory
ATX 24-pin
Výkon a formát
Výkon
350 W
Formát
ATX
Výbava
Výbava a funkcie
Účinnosť
Certifikácia
80 PLUS Bronze
Konektory
ATX 24-pin
Počet Serial ATA 15-pin
4ks
Počet Molex HDD 4-pin
4ks
Počet Molex FDD 4-pin
1ks
Chladenie
Veľkosť ventilátora
120 mm
Rozmery
Šírka
150 mm (15 cm)
Výška
56 mm (5,6 cm)
Hĺbka
140 mm (14 cm)