Seasonic SS-500ET-F3
4,7 60 hodnotení
PC zdroj 500 W, ATX, 80 Plus Bronze, aktívny PFC, 2x PCIe, 4x SATA, 120 mm tichý vetilátor, bez napájacieho kábla
Kód:  UE313c1
Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky
Seasonic SS-500ET-F3
Prečítať viac
Parametre a špecifikácia
Výkon
500 W
Formát
ATX
Výbava a funkcie
Aktívny PFC, Sieťový vypínač
Certifikácia
80 PLUS Bronze
Účinnosť
80 %
Výkon a formát
Výkon
500 W
Formát
ATX
Výbava
Výbava a funkcie
Aktívny PFC, Sieťový vypínač
Účinnosť
Certifikácia
80 PLUS Bronze
80 %
Konektory
Konektory
ATX 24-pin
Počet PCI Express 6-pin
2ks
Počet Serial ATA 15-pin
4ks
Počet Molex HDD 4-pin
5ks
Počet Molex FDD 4-pin
1ks
Chladenie
Veľkosť ventilátora
120 mm
Rozmery
Šírka
151 mm (15,1 cm)
Výška
87 mm (8,7 cm)
Hĺbka
141 mm (14,1 cm)