Xbox 360 - Halo Ultimate Edition

Hra pre konzolu Edícia obsahuje hry HALO 3, Halo: Reach, Halo Combat Evolved Anniversary
Kód: MX123h1
Odoslať priateľovi Strážny pes Helpdesk Vytlačiť

Xbox 360 - Halo Ultimate Edition

Exkluzívne limitovaný balík Halo Ultimate Edition obsahuje trojicu najpopulárnejších dielov hernej série Halo.Okrem toho, že s jeho kúpou získate nepreberné hodiny skvelej hernej zábavy, tiež ušetríte minimálne polovicu kúpnej ceny samostatne predávaných titulov - a to už je pádny dôvod na okamžité zakúpenie!


Halo 3 - pripravte sa rozhodnúť boj, raz a navždy


Covenant ovláda Zemi, Flood je odpútaný.Osud galaxie je neistý a Master Chief je jediný, kto môže zachrániť ľudskú rasu.Celý impozantný príbeh sa oblúkom dostával k tomuto bodu.

Master Chief, posledný svojho druhu, je bojovník zrodený pre boj, vychovaný pre vojnu ... je jedinou nádejou ľudstva.Potom, čo bol "uprataný" zo Zeme na vesmírnej lodi s príznačným menom Forerunner musia geneticky upravený a kybernetické zdokonalený sparťanské "Supervoják" uháňať späť na Zem, aby zastavil armádu Covenantov raz pre vždy a zachránil tým ľudstvo.Jeho verná virtuálnej pomocníčka Cortana je lapený mysliacim Floodom Gravemindem a hoci je sprevádzaný svojimi spojencami, ich počet zďaleka nedosahuje počtu protivníkov.Ale v stávke je príliš veľa na to, aby mohli urobiť niečo iné, než sa postaviť nepriateľom čelom.


V Halo 3, treťom dieli legendárneho eposu, sa vojna dostáva do svojho záveru ... Flood rastie v počtoch i sile, vojská Krajina sú zahnané a decimovaná a je tu hrozba Covenant aktivovať Halo, ktoré je schopné zničiť všetok život v galaxii.Misie pre Master Chiefa má jednoduché zadanie: zastaviť Covenant, zničiť hrozbu Flood a bezpodmienečne zachrániť ľudstvo.


Halo: Reach


Halo z dielne svojich pôvodných autorov Bungie Studios a zároveň aj prvý (ak nepočítame Halo: Wars alebo Halo 3: ODST) bez charakteristického a milovaného hrdinu Master Chiefa.Hoci by sa z názvu hry mohlo zdať, že Halo: Reach bude vychádzať z deväť rokov starej knihy The Fall of Reach od Erica Nylund, skutočnosť je iná ...


Niečo spoločného mať napriek tomu budú: knižka síce rozprávala o začiatkoch kariéry Master Chiefa a jednotiek Spartan II, ale v rovnakom časovom období, v ktorom bude zasadený práve tento diel Halo - teda tesne pred zničením planéty Reach inváznym vojskom Covenantov.

Rozdiel bude v tom, že v hre sa stretnete s postavami a hrdinu, o ktorých v Halo doteraz nepadlo ani slovo.Zoznámite sa s nimi natoľko, že s týmito bojovníkmi treba zažijete naozajstný strach a hrôzu v zákopoch, kde sa prvýkrát objaví mimozemskí Covenant.Bungie sa pri písaní príbehu vraj cítili ako kronikári všetkých dejov, ktoré viedli k udalostiam v prvom diele Halo.A nakoniec prišli s nasledujúce Synopsa: hra sleduje osudy šesťčlenného Noble Teamu, skupiny zostavené prevažne z jednotiek Spartan III, ktoré sa k svojmu nešťastie ocitli na planéte práve v čase, keď ju objavili Covenant.


Halo: Combat Evolved Anniversary


Legendárnej série Halo oslávila 10.narodeniny a príležitosti tohto výročia sa séria dočkala okázalého remaku pôvodného dielu s omnoho lepšou grafikou v rozlíšení HD, hŕbu novej funkčnej výbavy, vrátane kooperatívneho režimu cez Xbox Live, najobľúbenejších máp v histórii Halo, nového príbehu k odhaleniu a samozrejme množstvo nových výziev.

Stanete sa super vojakom vycvičeným k likvidácii mimozemskej rasy, s ktorou zvyšky ľudstva bojujú na tajomnej planéte Halo, ktorú ľudia začali kolonizovať kvôli preplnenosti Zeme.Netušili však, akí susedia na ne čakajú.Conventatné neľútostne obhajuje tajomstvo svojej planéty, ktorá je tak veľká a rôznorodá, ako len si viete predstaviť, more a pláže, hory a jaskyne a samozrejme nesmie chýbať najrôznejšie stavby s množstvom spletitých chodieb a miestností.

Parametre a špecifikácie:
Určenie: Xbox 360
Žáner: FPS
Hodnotenie PEGI: 16 +
Obsah balíka: Halo 3, Halo: Reach, Halo Combat Evolved Anniversary
Parametre a špecifikácia:
Platforma
Xbox 360
Položky v Xbox 360 - Halo Ultimate Edition
Xbox 360 - Halo: Reach Hra pre konzolu
Info
Páči sa Vám popis produktu?

Fotogaléria - Xbox 360 - Halo Ultimate EditionOnline chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčané koncové ceny.


Email (login):
Heslo:
Prihlásiť
Nová registrácia Zabudnuté heslo SSL
Prihlásenie cez sociálne siete
WWW2