Samsung Galaxy S23 Valentínske TOPky

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/ayaneo-pc-handheld-air-next-nahled.jpg

AYANEO 2021, Air a Next handheldy: Všetko, čo vieme

Prenosné herné zariadenia, to nie sú len Nintendo Switch a Steam Deck. Do popredia sa derú aj ďalší výrobcovia, ako je napríklad čínska spoločnosť AYANEO so svojimi PC handheldmi AYANEO 2021, AYANEO Air a AYANEO Next s operačným systémom Windows 11. Aký majú výkon, čo si na nich zahráte, koľko stoja alebo ako obstáli práve v konkurencii Switche a Steam Decku, teda skrátka všetko, čo o handheldoch AYANEO potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nintendo-switch-2-pro-koncept-nahled.jpg

Nintendo Switch 2/Pro: Všetko, čo vieme

O novej verzii hybridnej konzoly Nintendo Switch sa v herných kuloároch šušká už celé roky. Dostali sme už čisto handheldový Switch Lite a tiež Switch OLED s lepším displejom, ale roky špekulovaný Switch 2, alebo aj Switch Pro, ako sa zatiaľ konzola neoficiálne prezýva, zatiaľ nikde. Takmer isté je však to, že skôr či neskôr sa novej generácie Nintenda Switch dočkáme a v tomto článku nájdete všetko, čo zatiaľ o tejto konzole vieme. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ps-vr2-headset-design-nahled.jpg

PlayStation VR2 (INFO) – dátum vydania, cena, spätná kompatibilita atď.

Sony chce nadviazať na úspech svojej prilby pre virtuálnu realitu PlayStation VR a v roku 2021 tak oznámila nástupcu s názvom PlayStation VR2. Prilba s 4K HDR OLED displejmi a radom ďalších technológií ako je sledovanie pohybu očí alebo haptická odozva má podľa špekulácií vyjsť už koncom roka 2022. PS VR2 na pulty obchodov ale odprevadí okrem úplne nových Sense ovládačov aj rad exkluzívnych hier. Všetko, čo o PlayStation VR2 potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry mesiaca: januárové hry zadarmo

V období medzi 3. januárom a 6. februárom 2023 si predplatitelia služby PlayStation Plus Essential (a vyššieho) môžu pridať do svojej knižnice výlet do vzdialenej galaxie, Pustiny a pixelartovej metroidvanie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/facebook-meta-oculus-pro-headset-nahled.jpg

Meta Quest Pro (INFO) – dátum vydania, cena, hw špecifikácie atď.

Quest Pro je vlajkovou loďou virtuálnych okuliarov od spoločnosti Meta, ktorá si za špičkovú výbavu nechá poriadne zaplatiť. Nejde ale len o VR zariadenie s najnovšími technológiami, headset sa vydáva aj smerom zmiešanej reality kombinujúcej virtuálne prvky a reálne okolité prostredie, takže nemusí byť určený výhradne na hranie hier, využitie nájde aj pri práci alebo v priemysle. Všetko, čo o Meta Quest Pro potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-na-ps5-nahled-dualsense.jpg

Najlepšie hry na PlayStation 5: Top 30

PlayStation 5 zatiaľ medzi nami nie je príliš dlho, napriek tomu už táto konzola predstavila množstvo podarených exkluzivít. Zároveň si však vďaka spätnej kompatibilite s PlayStation 4 hrami môžeme užiť rad už skôr vydaných herných klenotov v lepšej grafike či inými novinkami. A pretože vybrať z takého množstva hier tie najlepšie kúsky nie je jednoduché, dali sme si tú prácu a pripravili pre vás zoznam dvadsaťpäť najlepších hier na PlayStation 5.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-5-uvodni-obrazek-nahled.jpg

PlayStation 5: recenzia, updaty, novinky

PlayStation 5 zaznamenalo najlepší štart v histórii herných konzol a zabodovalo ako u hráčov, tak aj v recenziách. Do sveta hier prinieslo rad noviniek aj osvedčených receptov a my sme v tomto článku zhromaždili všetko, čo o PlayStation 5 potrebujete vedieť. Koľko stojí, aké hry si na novej konzole od Sony zahráte, ako veľmi je v skutočnosti PS5 výkonné, ako je to s podporou hier z PlayStation 4 alebo prečo je nový ovládač DualSense taký pokrok – to a oveľa viac zistíte v tomto pravidelne aktualizovanom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-legend-of-zelda-tears-of-kingdom-key-art-nahled.jpg

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (INFO) – dátum vydania, gameplay, príbeh atď.

Akčné RPG The Legend of Zelda: Breath of the Wild z roku 2017 je považované za jednu z najlepších hier predchádzajúcej konzolovej generácie a priame pokračovanie s neoficiálnym názvom Breath of the Wild 2 patrí medzi najočakávanejšie tituly súčasnosti. Opäť sa pozrieme do kráľovstva Hyrule, kde sa v koži Linka a možno aj Zeldy stretneme s novým nebezpečenstvom v obrovskom otvorenom svete. Všetko, čo zatiaľ o The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 vieme a čo zatiaľ naznačujú zverejnené trailery, zistíte v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nfs-need-for-speed-unbound-porsche-911-nahled.jpg

Need for Speed 2022: Všetko, čo zatiaľ vieme

Arkádová pretekárska séria Need for Speed má tento rok doraziť s ďalším pokračovaním, ktoré by sa podľa zatiaľ nepotvrdených informácií malo inšpirovať oboma Underground dielmi a snáď aj priniesť do série nové nápady, ktoré značka Need for Speed zúfalo potrebuje. Všetko, čo zatiaľ o novom Need for Speed, ktoré by malo vyjsť v roku 2022, vieme (alebo aspoň predpokladáme), nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-5-thumbnil.jpg

Forza Horizon 5 (INFO) – Hot Wheels DLC a ďalšie novinky

Forza Horizon 5 presunula pretekársky festival Horizon z upršaného Anglicka do Mexika, kde okrem striedajúcich sa ročných období mení hrateľnosť aj vizuál niekoľko rozličných biómov, vďaka ktorým vám pretekanie v stovkách áut v otvorenom svete len tak nezovšednie. Pokiaľ chcete byť neustále v obraze a vedieť, aký nový obsah autori do hry pridali alebo sa ju ešte len chystáte vyskúšať, všetko potrebné nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-verze-predplatneho-nahled.jpg

PlayStation Plus: Všetko, čo potrebujete vedieť

Pravidelný mesačný prísun hier zadarmo, knižnica hier PlayStation Collection alebo možnosť hrať online, to sú základné výhody predplatného PlayStation Plus. K tomu všetkému ale teraz môžu majitelia predplatných PlayStation Plus Extra, respektíve PlayStation Plus Premium, taktiež hrať až 700 hier z celej histórie konzol PlayStation. Všetko, čo o novom PS Plus a jeho zlúčení s PS Now potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. 

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bioshock-collection-special-titulni-obrazek-nahled.jpg

BioShock 4 (INFO) – Všetko, čo zatiaľ vieme

Nový Bioshock je vo vývoji a vyjde v nasledujúcich rokoch. To je zatiaľ jediné, čo v tejto chvíli o Bioshock 4, ako sa zatiaľ hre neoficiálne prezýva, vieme. Neoficiálne zdroje ale už teraz lákajú na výrazne otvorenejší svet, prepracovaný systém questov a mesto na Antarktíde, kde sa Bioshock 4 má odohrávať. Všetko, čo zatiaľ o hre vieme, alebo aspoň predpokladáme, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-xbox-series-xs-hry-halo-infinite-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox Series X/S: Top 25

Konzoly Xbox sú domovom mnohých skvelých hier a aj vďaka výborne zvládnutej spätnej kompatibilite už od prvého dňa ponúkajú Xbox Series X a Series S tisíce titulov. Vieme, aké náročné je si medzi nimi vybrať, a preto sme pre vás pripravili náš pravidelne aktualizovaný zoznam najlepších hier pre Xbox Series X/S. 

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Video_Recenze_02_2022-nahled.jpg

Gran Turismo 7 (RECENZIA) – Japonský pretekársky simulátor je novým kráľom okruhov

Séria Gran Turismo kedysi patrila k úplnej špičke virtuálnych simulátorov, ale snáď aj kvôli až neznesiteľnému dôrazu na detail s poslednými dielmi nedokázala vnímať celkový obraz a pokrok žánru. Gran Turismo Sport z roku 2017 konkurenciu síce dohnalo, ale zameraním najmä na online pretekanie zabuchlo dvere veľkému množstvu fanúšikov. Gran Turismo 7 chce všetko napraviť a na PS4 a PS5 potešiť vyznávačov kariérneho režimu aj multiplayeru zároveň.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/best-of-x-one-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox One: Top 30

Za viac ako sedem rokov svojho života sa Xbox One stal domovom radu vynikajúcich titulov, ktoré by ste si ako majitelia tejto konzoly nemali nechať ujsť. Ale aké z tých takmer 3 000 hier, ktoré na Xbox One vyšli, naozaj stoja za vašu pozornosť? V našom zozname nájdete tie najlepšie Xbox One hry súčasnosti naprieč všetkými žánrami, pri ktorých sa môžete vždy spoľahnúť na to, že ak si ich kúpite, neurobíte chybu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-5-pro-spekulace-design-nahled.jpg

PlayStation 5 Pro – Všetko, čo vieme o výkonnejšej verzii PS5 (ŠPEKULÁCIA)

Konzola PlayStation 5 oslávila 19. novembra 2021 svoje prvé narodeniny, a hoci vďaka obrovskému dopytu v kombinácii s celosvetovým nedostatkom čipov ešte veľa hráčov nedostalo svoj vytúžený kus, mnohí sa už pozerajú dopredu a očakávajú výkonnejší variant PlayStation 5 Pro. Hoci zatiaľ nemáme žiadne oficiálne informácie, príchod výkonnejšej verzie PS5 je takmer istý a začínajú sa tak objavovať prvé náznaky a špekulácie. Všetko, čo o predpokladanom PlayStation 5 Pro vieme, zistíte v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-nove-hry-thumb-main.jpg

Nové hry: november 2022 – God of War: Ragnarok, CoD: Warzone 2.0 a ďalšie

Po veľmi výdatnom októbri nás čaká ďalší nabitý mesiac, v novembri si totiž svoj herný kúsok nájdu majitelia snáď všetkých platforiem aj najrôznejších žánrov. Na PlayStation konzolách bude kraľovať God of War Ragnarok, zatiaľ čo na počítače doskáče Spider-Man: Miles Morales. Fanúšikovia battle royale žánru sa môžu pustiť do nového Call of Duty Warzone… no a ak máte chuť na nejakú poriadnu šialenosť, v novembri vychádza okrem iného aj tretí diel Goat Simulator. Skrátka a dobre, je toho veľa, tak sa na to poďme spoločne pozrieť. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gran-turismo-7-vse-co-vime-neoficialni-key-art.jpg

Gran Turismo 7 (INFO) – bezplatný obsah, mikrotransakcie, čeština atď.

Konzola PlayStation je odjakživa spätá s pretekárskou sériou Gran Turismo, ktorá je už dlhé roky hrou zasľúbenou všetkým milovníkom realistického okruhového pretekania. Gran Turismo 7 na tom nič nemení a na PS4 a PS5 priváža vycibrený simulátor s prepracovaným kariérnym režimom aj zábavným multiplayerom. Všetko, čo o Gran Turismo 7 potrebujete vedieť, zistíte v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-forbidden-west-special-logo.jpg

Horizon Forbidden West (INFO) – dátum vydania, čeština, gameplay atď.

Aloy síce dočasne odvrátila v akčnom RPG Horizon Zero Dawn (2017) skazu sveta, aby ho však mohla zachrániť, vydáva sa v pokračovaní Horizon Forbidden West na Zakázaný západ, kde musí s pomocou starých známych aj čerstvých spojencov poraziť novú hrozbu. Všetko, čo potrebujete o Horizon Forbidden West vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-6-vse-co-vime-nahled.jpg

PlayStation 6 – Všetko, čo zatiaľ vieme

Konzola PlayStation 5 je aj viac ako rok po vydaní stále nedostatkovým tovarom a hoci nás pravdepodobne ešte čaká PS5 Pro, mnoho hráčov už očakáva PlayStation 6. Kedy asi vyjde, ako bude konzola vyzerať a koľko bude stáť? A vyjde vôbec? Nebudeme o niekoľko rokov hry už iba streamovať? V článku nájdete všetko, čo zatiaľ o PlayStation 6 vieme a čo od neho očakávame.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB31
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií