Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-strix-rtx-4070-ti-super-o16g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Jedným z posledných prírastkov do legendárneho radu grafických kariet ROG STRIX (Republic of Gamers) známej taiwanskej spoločnosti ASUS je grafická karta Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O16G Gaming. Tá už na prvý pohľad budí rešpekt, a to nielen svojimi obrími rozmermi, ale aj štýlovým vyhotovením a bohatou výbavou. Ako však táto ROG STRIX dopadla v našich testoch na Alza.sk? Tak presne to sa môžete dozvedieť práve v tejto recenzii, v ktorej sme ju pre vás dôkladne otestovali. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-maximus-z790-dark-hero-recenze-test.jpg

ASUS ROG MAXIMUS Z790 DARK HERO (RECENZIA A TESTY)

S launchom nových, hoci iba refreshnutých Intel Raptor Lake procesorov 14. generácie si výrobcovia základných dosiek pripravili aj refreshnuté aktuálne modely. V dnešnej recenzii sa pozrieme na model Dark Hero od ASUS ROG. Čo všetko základná doska dokáže, ako je vybavená, ale hlavne – ako si poradí s najvýkonnejším modelom i9-14900KF? Čítajte ďalej! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rx-7600-o8g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX Radeon RX 7600 O8G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Patríte medzi skalných fanúšikov grafických kariet ROG STRIX spoločnosti ASUS, a navyše aj Radeonov spoločnosti AMD? Potom by vám určite nemala uniknúť táto recenzia, v ktorej sme pre vás otestovali grafickú kartu Asus ROG STRIX Radeon RX 7600 O8G Gaming, ktorá je spoločným dielom oboch týchto spoločností! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-7-nahled.jpg

Asus ROG Phone 7 (PREVIEW): prvý pohľad na nových zabijakov

Nové vlajkové lode spoločnosti Asus sú tu. Akými telefónmi sú Asus ROG Phone 7 a ROG Phone 7 Ultimate? Ako sa pobijú s vysokou záťažou a koľko za ne zaplatíme? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-maximus-z790-apex-recenze.jpg

ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX (RECENZIA A TESTY)

Intel procesory 13. generácie Raptor Lake sú bezpochyby tými najvýkonnejšími hernými CPU, ktoré tu kedy boli. V prípade i9-13900KF však nejde o žiadne strúhadlo, a pokiaľ chcete prevádzkovať najrýchlejší čip súčasnosti, mali by ste mať aj poriadnu základnú dosku. A nie je lepšia voľba než model určený na trhanie rekordov hlboko pod mrazu, ktorou je ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX, na ktorej nedávno padol svetový rekord 9 GHz. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-6-ultimate-alzatech.png

ASUS ROG Phone 6D Ultimate: Prečo vôbec vznikol? (RECENZIA)

ASUS ROG Phone 6D Ultimate je nový herný telefón, ktorý ponúka vyšší výkon vďaka novému procesoru Mediatek – ale len to? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-strix-z790-a-gaming-wifi-d4-test-recenze.jpg

ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 (RECENZIA A TESTY)

Máte zálusk na jeden z troch nových procesorov Intel 13. generácie? Či už budete kupovať i5-13600KF, i7-13700KF, alebo rovno i9-13900KF, bude to chcieť poriadnu základnú dosku. A pokiaľ sa vám ešte nechce investovať do nových, ale celkom drahých DDR5 pamätí, vystačíte si v pohode s rýchlymi DDR4. A práve ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI D4 je ideálnou DDR4 doskou pre tieto procesory. V dnešnej recenzii sa doske pozrieme na zúbok, ukážeme si nastavenie BIOSu a pozrieme sa na výkon po odladení. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rog-crosshair-x670e-gene-recenze-test.jpg

ASUS ROG CROSSHAIR X670E GENE (RECENZIA A TESTY)

Nové Ryzen procesory série 7000 sú vonku a s nimi aj celý rad nových základných dosiek s čipsetom X670E. Dnes sa pozrieme na nastavenie a odladenie AMD Ryzenu 9 7950X na maximálny možný výkon, a keďže nejde o žiadne strúhadlo, vezmeme si na pomoc poriadnu dosku ROG CROSSHAIR X670E GENE. Pozrieme sa ako na možnosti DDR5, tak na najrôznejšie vychytávky na pretaktovanie jadier, a že ich nie je málo. Tak ideme na to? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-strix-helios-recenze-test.jpg

ASUS ROG STRIX HELIOS (RECENZIA A TESTY)

Počítačová skriňa je niečo, čo na zozname priorít pri stavbe nového PC radí väčšina ľudí až na posledné miesto. Nie je ale väčšej chyby ako vybrať zle navrhnutú skrinku so zlým prietokom vzduchu, v ktorej sa budú nové komponenty dusiť. A ruku na srdce, dobrých skriniek, ktoré sú nielen dobre premyslené ohľadom chladenia, ale sú kvalitné aj konštrukčne, sú tiché a tiež dobre vyzerajú – tých ich na trhu pramálo. Jedným z horúcich favoritov je ASUS ROG STRIX HELIOS a v dnešnej recenzii sa pozrieme, či ide o skriňu vhodnú na stavbu poriadneho herného PC.  Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-flow-x16-nahled.jpg

Konvertibilné herné notebooky ASUS ROG Flow X16 nadchnú parádnym výkonom aj výbavou

ASUS ROG Flow X16 je úplne nová séria konvertibilných herných notebookov. Hlavnú úlohu tu hrajú napríklad grafické karty NVIDIA GeForce RTX radu 30 a najnovšie procesory AMD Ryzen zo série 6000. O výkon teda bude postarané ako v režime tabletu, tak notebooku. Čo všetko nové konvertibilné notebooky ponúkajú? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ASUS-ROG-RYUJIN-II-360-recenze.jpg

ASUS ROG RYUJIN II 360 – AiO chladič pre najnáročnejších (RECENZIA A TESTY)

AiO chladiče stoja niekde na pomedzí vzduchového chladenia a poriadneho custom loopu. A to samo o sebe prináša množstvo kompromisov a hlavne otázku: „Existuje poriadny AiO chladič, ktorý stojí za to?“ Jednou z odpovedí sa zdá byť ASUS ROG RYUJIN II 360, exkluzívne vyzerajúci kus hardvéru vybavený nielen 3,5" LCD displejom a 7. generáciou Asetek pumpy, ale predovšetkým prémiovými ventilátormi Noctua IndustrialPPC. V dnešnej recenzii sa pozrieme, ako si tento Ryujin II. generácie poradí proti hi-endovým AiO chladičom od konkurencie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-ces-2022-nahled.jpg

ASUS ROG na CES 2022: nové notebooky, monitory a príslušenstvo pre hráčov

ASUS ROG na veľtrhu CES 2022 potešil nielen svojich skalných fanúšikov, ale aj samotných usporiadateľov akcie. Novými produktmi rozhodne nešetril, napriek tomu však na virtuálnom evente nechýbala ani inovácia. Notebooky, monitory, herné príslušenstvo a mnoho ďalšieho. S čím sa ASUS ROG tento rok na CES predviedol?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-5.jpg

ASUS ROG Phone 5: Nový titán mobilného hrania je tu! (PRVÉ DOJMY)

ASUS ROG Phone 5 je tu! Ako: Tiež nevieme, kam zmizol Phone 4, ale je tu proste päťka - a tak sme ju museli rozbaliť a pozrieť sa na ňu. Vysoký výkon, veľká dvojitá baterka, absurdne rýchle nabíjanie, externé chladenie, voliteľné joycony - čo by ste chceli viac? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rogphone-5-uvodni-1.jpg

ASUS ROG Phone 5 (PREVIEW): ultimátne herné monštrum

Spoločnosť ASUS predstavila dlho očakávaný herný telefón ASUS ROG Phone 5. Ponúka neuveriteľnú dávku výkonu, veľkú kapacitu batérie s dlhou výdržou a plno užitočných herných funkcií. Čo všetko ASUS ROG Phone 5 dokáže? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-swift-360hz.jpg

ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN: Aký je 360 Hz monitor v akcii? (RECENZIA)

Je vám obrazová frekvencia 280 Hz málo? Ťahá vás to za oči? Nudia sa vaše hry, zatiaľ čo grafika čaká na obnovenie obrazu na monitore? Nezúfajte - máme tu nové monitory ASUS ROG Swift 360 Hz PG259QN a ROG Swift 360 Hz PG259QNR, ktoré vám ponúknu až 360 Hz! Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-zaruka.jpg

Získajte záruku Asus ROG proti náhodnému poškodeniu k novým notebookom

Spoločnosť Asus ponúka možnosť získať záruku proti náhodnému poškodeniu v prípade nových zariadení zakúpených po 1. 7. 2020. Po novom stačí vyplniť online formulár na webe spoločnosti ASUS a záruka je vaša. Aké sú jej výhody a podmienky? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-zephyrus-nahled.jpg

Asus ROG Zephyrus G14 je herný notebook, ktorý si prispôsobíte podľa seba

Herný notebook Asus ROG Zephyrus G14 sa môže chváliť nálepkou najvýkonnejšieho notebooku súčasnosti. A na všetkých hráčoch zapôsobí nielen svojou hardvérovou výbavou. Prináša totiž špeciálnu vychytávku, ktorá počítač personalizuje presne podľa vašich predstáv a nálady. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-zephyrus-g14-nahled.jpg

ASUS ROG Zephyrus G14 GA401 – herný notebook s unikátnym dizajnom

Ak hľadáte notebook s poriadnym herným výkonom, ktorý zároveň dobre vyzerá, ASUS ROG Zephyrus G14 GA401 by vás mohol zaujímať. Okrem špičkových procesorov AMD a grafických kariet NVIDIA totiž ponúka aj špeciálnu technológiu AniMe Matrix, ktorá ponúka úplne novú možnosť prispôsobenia notebooku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-2-titulni.jpg

Asus ROG Phone II (REVIEW): Sen mobilných hráčov?

Celkom nový herný mobilný telefón Asus ROG Phone 2 sa na prvý pohľad príliš nelíši od svojho predchodcu. Zaujímavé veci sa totiž nedejú v jeho vzhľade, ale vo vnútri. Hardvérovo sa spoločnosti Asus opäť darí posúvať hranice toho, čo je v oblasti mobilných telefónov možné. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-strix-g-scar-iii-nahled-2.jpg

ASUS ROG Strix G a Scar III: Herné notebooky s nekompromisným výkonom

Značka Republic of Gamers, vyčlenená z materskej spoločnosti ASUS, nám už pár rokov prináša špičkové herné stroje a príslušenstvo. Výnimkou nie je ani jedna z práve vydaných radov herných notebookov ROG Strix. V rade je hneď niekoľko modelov v celkovo ôsmich konfiguráciách. Čo všetko najnovší rad ROG notebookov ponúka? Prečítať viac »
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií