AlzaPlus+ Reklamácia či vrátenie?

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/metal-gear-solid-delta-snake-eater-key-art-nahled.jpg

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater – Všetko, čo vieme

Akčná séria Metal Gear Solid je jednou z najpopulárnejších herných značiek, v posledných rokoch sa však okolo nej nič nové nedialo a pomaly na ňu sadol prach. Štúdio Konami ale našťastie slávny Metal Gear oživilo aspoň pomocou remaku kultového dielu Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Prerábka ponesie názov Metal Gear Solid Delta: Snake Eater a v našom článku o nej nájdete všetko podstatné. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-nahled_1.jpg

Nové hry: jún 2023 – Diablo 4, Street Fighter 6, F1 23 a ďalšie

V máji vychádza celá plejáda hier, čo vám dokáže len letmý pohľad na prehľadnú tabuľku v závere článku. Avšak tou najväčšou hviezdou a celkom určite aj kandidátom na hru roku 2023 bude The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, teda pokračovanie mimoriadne úspešnej Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na svoje si však tento mesiac prídu aj milovníci LEGO kostičiek, pretekania, upírov a malých šperkov, takzvaných miláškov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-23-info-cover-ultimate-edition-nahled.jpg

FIFA 23 – Všetko, čo vieme

Medzi niekoľko istôt vo svete počítačových hier patrí jesenné vydávanie športových titulov, medzi ktorými má výsadné postavenie séria FIFA. Spoločnosť Electronic Arts vydala ďalší prírastok s číslovkou 23 v názve, ktorý je zároveň posledným s oficiálnou licenciou. Čo o digitálnom pobehovaní po futbalovom trávniku vieme, zistíte v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/top-hororove-hry-min-nahled.jpg

Najlepšie hororové hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Radi sa bojíte a premýšľate, čo si (večer) zahrať? Potom ste na správnej adrese: v našom pravidelne aktualizovanom článku vám prinášame tipy na najlepšie hororové hry, ktoré by si nemal nechať ujsť žiadny fanúšik desivých herných zážitkov. Či už dávate prednosť ťaživej atmosfére, ľakačkám alebo sa najradšej bojíte v spoločnosti ďalších hráčov, z našich tipov si vyberie každý. Vyberali sme z kúskov dostupných na platformách PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S a Nintendo Switch. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/counter-strike-2-key-art-nahled.jpg

Counter-Strike 2 – Všetko, čo vieme

Legendárny Counter-Strike: Global Offensive oslávil v roku 2022 desiate narodeniny, a aj keď je to v hernom svete požehnaný vek, stále ide o jednu z najpopulárnejších hier súčasnosti. Dlho to vyzeralo tak, že táto stálica sa pokračovania nikdy nedočká, avšak vývoj, zdá sa, nezastavíš, a Valve v marci 2023 oznámilo Counter-Strike 2. Aké novinky prináša? Zmení sa hrateľnosť? A zostanú nám nakúpené skiny? Všetko, čo o Counter-Strike 2 vieme, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-survivor-cover-nahled.jpg

Star Wars Jedi: Survivor (RECENZIE – Súhrn)

Úspech akčnej adventúry Star Wars Fallen Order z roku 2019 takmer okamžite rozpútal špekulácie, či štúdio Respawn Entertainment začne pracovať na pokračovaní. To s veľkou slávou vyšlo v apríli 2023 s podtitulom Survivor. Čo všetko o titule vieme, sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/harry-potter-quidditch-champions-logo-nahled.jpg

Harry Potter: Quidditch Championship – Všetko, čo vieme

Fanúšikovia sveta Harryho Pottera bedujú nad absenciou ich obľúbeného športu v inak nesmierne úspešnom akčnom RPG Hogwarts Legacy. Vydavateľstvo Warner Bros. však ponúka náhradu vo forme samostatnej multiplayerovej hry Harry Potter: Quidditch Championship, ktorá sa sústredí výlučne na metlobal. Vytvorte si svojho hráča a stretnite sa s priateľmi a ďalšími hráčmi v boji o zlatú strelu. Všetko, čo o Harry Potter: Quidditch Championship potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-pc-2022-elden-ring-cover-nahled.jpg

Najlepšie hry na PC: TOP 30

Čo si budeme rozprávať, v našich luhoch a hájoch bol PC „náš prvý“. Konzoly od Sony a Microsoftu dnes už síce pomaly preberajú pomyselnú hernú štafetu, ale na PC stále nájdete oveľa rozmanitejší zoznam všetkých možných žánrov. Aby ste sa v tom nestratili, s výberom vám môže pomôcť zoznam 30 najlepších hier na PC, ktoré sa aj dodnes oplatí vyskúšať.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-game-pass-halo-ori-forza-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox a PC Game Pass: TOP 30

U tak širokého spektra herných titulov, ktoré ponúka služba Game Pass, môže byť hľadanie ďalšej obľúbenej hry celkom oriešok, a preto vám prinášame náš pravidelne aktualizovaný zoznam najlepších hier v Game Passe.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy – Všetko, čo vieme

Hogwarts Legacy sa podarilo zaceliť dieru na trhu aj trhlinu v herných srdciach „potterheads“. Nielen že ide o splnený sen každého fanúšika Harryho Pottera, ale ide aj samo o sebe o kvalitné akčné RPG prinášajúce nádherný otvorený svet plný zábavných aktivít, pútavý príbeh a v neposlednom rade aj perfektne spracované kúzelnícke súboje. Všetko, čo potrebujete o Hogwarts Legacy vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amnesia-game-pass.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Amnesia: The Bunker, Stacking, Dordogne a ďalšie

Na majiteľov Game Passu tento mesiac čaká hororovka, ručne maľované dobrodružstvo aj rýchlokurz, ako sa stať podvodníkom. Game Pass toho však aj tentoraz ponúka viac. Všetko podstatné sa dozviete v článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/The-Witcher-Remake-info-napis-nahled.jpg

The Witcher Remake (INFO) – Všetko, čo zatiaľ vieme

Keď štúdio CD Projekt RED v prvej polovici októbra oznámilo množstvo titulov pod kódovými menami, nenápadne sa medzi nimi krčil pojem Canis Majoris. Z neho sa nakoniec vykľul The Witcher Remake, ktorý pamätníkom aj nováčikom predstaví začiatok Geraltovej púte digitálnym svetom. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-mw-ii-season-1-logo-nahled.jpg

Call of Duty: Warzone 2.0 (INFO) – dátum vydania, gameplay atď.

Warzone 2.0 je nasledovníkom úspešného free to play battle royale režimu Warzone, ktorý vzniká pod taktovkou Infinity Ward a Raven Software. Vydavateľ Activision potvrdil, že sa na hre pracuje a prezradil aj niekoľko ďalších informácií. Tých však momentálne nie je veľa, a preto sme sa pozreli aj na to, čo o druhom Warzone hovoria neoficiálne zdroje.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-mirage-info-cover-official-nahled.jpg

Assassin's Creed Mirage – Všetko, čo vieme

Séria Assassin's Creed sa od egyptského dielu Origins vydala smerom k open-world RPG a mnohým hráčom chýbajú pôvodné uzavretejšie akčné adventúry, ktoré neponúkali také rozľahlé svety a viac sa sústreďovali na zakrádanie. Spoločnosť Ubisoft im vychádza v ústrety v podobe pripravovaného projektu Mirage. Čo o ňom zatiaľ vieme?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nfs-need-for-speed-unbound-porsche-911-nahled.jpg

Need for Speed 2022: Všetko, čo zatiaľ vieme

Arkádová pretekárska séria Need for Speed má tento rok doraziť s ďalším pokračovaním, ktoré by sa podľa zatiaľ nepotvrdených informácií malo inšpirovať oboma Underground dielmi a snáď aj priniesť do série nové nápady, ktoré značka Need for Speed zúfalo potrebuje. Všetko, čo zatiaľ o novom Need for Speed, ktoré by malo vyjsť v roku 2022, vieme (alebo aspoň predpokladáme), nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-5-thumbnil.jpg

Forza Horizon 5 (INFO) – Hot Wheels DLC a ďalšie novinky

Forza Horizon 5 presunula pretekársky festival Horizon z upršaného Anglicka do Mexika, kde okrem striedajúcich sa ročných období mení hrateľnosť aj vizuál niekoľko rozličných biómov, vďaka ktorým vám pretekanie v stovkách áut v otvorenom svete len tak nezovšednie. Pokiaľ chcete byť neustále v obraze a vedieť, aký nový obsah autori do hry pridali alebo sa ju ešte len chystáte vyskúšať, všetko potrebné nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gta-v-video-recenze-nahled.jpg

Grand Theft Auto V (RECENZIA) – Kriminálny svet, ktorý nestarne

Od prvého vydania Grand Theft Auto V pod taktovkou štúdia Rockstar North uplynulo takmer desať rokov a za ten čas si hra okrem počítačov našla cestu už na tri generácie konzol. V našej recenzii sme si posvietili na príbehovú kampaň GTA V pre konzoly súčasnej generácie a či už premýšľate nad jej opätovným alebo úplne prvým rozohraním na PlayStation 5 alebo Xbox Series X/S, nasledujúce riadky vám naznačia, či sa to oplatí.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/f1-2022-video-recenze-2022-nahled.jpg

F1 22 (RECENZIA) – Evolučná zastávka v boxoch

Okruhy celého sveta sú už pripravené na seriál Formula 1, ktorý s novou sezónou prináša aj ďalší diel zavedenej série od britského štúdia Codemasters. Po roku teda môžeme zasadnúť za virtuálny volant a porovnať svoje vodičské schopnosti s najlepšími pretekármi súčasnosti. Ako sa titul F1 22 hrá, čo priniesol nové a v čom sa veľmi neposunul, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bioshock-collection-special-titulni-obrazek-nahled.jpg

BioShock 4 (INFO) – Všetko, čo zatiaľ vieme

Nový Bioshock je vo vývoji a vyjde v nasledujúcich rokoch. To je zatiaľ jediné, čo v tejto chvíli o Bioshock 4, ako sa zatiaľ hre neoficiálne prezýva, vieme. Neoficiálne zdroje ale už teraz lákajú na výrazne otvorenejší svet, prepracovaný systém questov a mesto na Antarktíde, kde sa Bioshock 4 má odohrávať. Všetko, čo zatiaľ o hre vieme, alebo aspoň predpokladáme, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-witcher-new-saga-logo.jpg

„The Witcher 4“ (INFO) – Unreal Engine 5, príbeh, otvorený svet atď.

CD Projekt RED sa vracia k svojim koreňom. Po futuristickom (a značne problémovom) Cyberpunku 2077 sa poľskí vývojári vytasili s ďalším zaklínačom. The Witcher, ako sa zatiaľ najnovšie dielo o zmutovaných zabijakoch príšer nazýva, obostiera informačná hmla – vie sa toho sakramentsky málo. Každopádne je isté, že toto dielo bude veľmi ostro sledované a jeho konečná podoba ukáže, či si tím z CD Projektu dokáže napraviť svoju pošramotenú povesť.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií