Reklamácia či vrátenie? AlzaPlus+

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/top-hororove-hry-min-nahled.jpg

Najlepšie hororové hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Radi sa bojíte a premýšľate, čo si (večer) zahrať? Potom ste na správnej adrese: v našom pravidelne aktualizovanom článku vám prinášame tipy na najlepšie hororové hry, ktoré by si nemal nechať ujsť žiadny fanúšik desivých herných zážitkov. Či už dávate prednosť ťaživej atmosfére, ľakačkám alebo sa najradšej bojíte v spoločnosti ďalších hráčov, z našich tipov si vyberie každý. Vyberali sme z kúskov dostupných na platformách PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S a Nintendo Switch. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-legend-of-zelda-tears-of-kingdom-key-art-nahled.jpg

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (RECENZIA – Súhrn)

Akčné RPG The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom splnilo vysoké očakávania a v mnohých ohľadoch dokonca prekonalo predchádzajúci diel Breath of the Wild z roku 2017. Na svojho predchodcu nadväzuje skvelým príbehom, bohatým otvoreným svetom a tiež návykovou hrateľnosťou prinášajúcou nové herné mechaniky. Všetko, čo o The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/switch-title-zelda-nahled.jpg

Najlepšie hry na Nintendo Switch: TOP 30

Malá konzola Nintendo Switch disponuje až nečakane veľkou knižnicou kvalitných titulov, na ktoré by žiadny správny hráč rozhodne nemal zabúdať. Preto sme si pre vás pripravili pravidelne aktualizovaný výber obsahujúci tie najlepšie hry na Nintendo Switch. S týmito titulmi rozhodne nešliapnete vedľa, tak pokračujte v čítaní. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-nahled_1.jpg

Nové hry: máj 2023 – The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, LEGO 2K Drive a ďalšie

V máji vychádza celá plejáda hier, čo vám dokáže aj len letmý pohľad na prehľadnú tabuľku v závere článku. Avšak tou najväčšou hviezdou a celkom určite aj kandidátom na hru roka 2023 bude The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, teda pokračovanie mimoriadne úspešnej Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na svoje si však tento mesiac prídu aj milovníci LEGO kociek, pretekania, upírov a malých šperkov, takzvaných milášikov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejocekavanejsi-hry-roku-2023-thumb-part-1-nahled.jpg

Najočakávanejšie hry roku 2022+ na PC, PS, Xbox a Switch

V tomto obsiahlom, pravidelne aktualizovanom výbere nájdete rovno päťdesiatku tých najočakávanejších hier na platformy PC, PlayStation, Xbox a Switch, ktoré by k nám mali doraziť v nasledujúcich mesiacoch a rokoch.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/logicke-hry-top-nahled.jpg

Najlepšie logické hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 15

V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete 15 najlepších logických hier, ktoré potrápia vašu sivú kôru mozgovú. Niektoré z nich sú navyše kooperatívne a na lúštenie zapeklitých hlavolamov tak nebudete sami.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deep-rock-galactic-nej-co-op-cover-nahled.jpg

Kooperatívne hry pre dvoch a viacerých hráčov na PC, PS, Xbox a Switch: Top 30

V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete výber 30 hier najrôznejších žánrov, ktoré majú okrem vysokej kvality spoločné jedno – predstavujú ideálnu voľbu, ak už vás nudí hranie sólo a chcete sa zabaviť s priateľmi.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-chapter-4-season-2-mega-cover-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (INFO) – skiny, 1. sezóna 3. kapitoly atď.

Multiplayerový počin Fortnite od spoločnosti Epic Games sa už niekoľko rokov radí medzi najhranejšie tituly sveta, najmä vďaka neskutočne populárnemu battle royale režimu. Hra sa ale vďaka pravidelným updatom neustále vyvíja, mení a pridáva nový obsah, pokiaľ teda bažíte po aktuálnych informáciách o práve prebiehajúcej 8. sezóne, alebo snáď premýšľate o tom, že by ste si hru vyskúšali na vlastnej koži, v našom špeciále sa o Fortnite dozviete všetko potrebné.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/olliolli-world-recenze-cover-nahled.jpg

OlliOlli World (RECENZIA) – Skateboardovým bohom ľahko a rýchlo

Dosky na kolieskach sa tešia vo svete počítačových hier stále slušnému záujmu, o čom nesvedčí iba remake Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 či chystané vydanie titulu Skate 4, ale aj dnes recenzovaná 2D platformovka OlliOlli World. Na rozdiel od prvých dvoch menovaných sa neberie tak vážne, ale to nijako neznižuje jej návykovú hrateľnosť, ako sa dozviete v ďalších riadkoch.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-legends-arceus-recenze-cover-nahled.jpg

Pokémon Legends: Arceus (RECENZIA) – Minulosť značí sľubnú budúcnosť

Japonské štúdio Game Freak prichádza s ďalším RPG s pokémonmi v hlavnej úlohe, tentoraz sa však vyberieme do minulosti a nahliadneme do doby, keď tieto príšerky boli pre ľudstvo ešte veľkou neznámou. Aké zmeny táto historická kapitola prinesie do zabehnutej série? To sa dozviete v našej recenzii Pokémon Legends: Arceus. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-prosinec-2021-halo-infinite-nahled_1.jpg

Nové hry – rok 2021

S blížícím se závěrem roku a vánočními prázdninami se zpomaluje i kadence, s níž herní vývojáři vypouštějí nová díla. Letošek je navíc, podobně jako rok 2020, silně poznamenaný koronavirovým strašákem, což v případě her znamená především odklady a zpoždění. Přesto tento měsíc na pulty obchodů dorazí jedna z největších her posledních let, Halo Infinite. Kromě fandů Master Chiefa si však prosincovou nabídku užijí i příznivci indie tvorby – anebo jak my říkáme: „malých pěkných her“. Těch dorazí opravdu požehnaně. Přesvědčte se sami.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-roku-2019-main-nahled.jpg

Najlepšie hry roku 2019

Koniec roku 2019 sa nezadržateľne blíži, a to znamená jediné… teda, znamená to mnohé, ale ak čítate tento text, je zrejmé, o čom si budete v nasledujúcich chvíľach čítať. Múdri už určite aj vďaka obrovskému nadpisu „Najlepšie hry roku 2019“ tušia... Tak teda, nechajte znieť digitálne fanfáry, do vzduchu v nadšení vyhadzujte ovládače, klávesnice, myšky, ba aj celé herné zariadenia a pozrite sa na výber desiatich najlepších hier roka 2019 podľa našej redakcie!

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-2018-900x450-nahled.jpg

Najlepšie hry roku 2018

Roku 2018 už pomaly zvoní umieračik, a to popri šťastnom uvedomení si, že sme všetci o 12 mesiacov bližšie k ultimátnemu game overu našich životov, znamená tiež vynikajúcu príležitosť zhodnotiť tohtoročnú hernú úrodu. Tentokrát nebudeme trocháriť a namiesto záverečného štvrťroka sa pozrieme rovno na celý ročník 2018. Ktoré tituly chytili našu redakciu za srdiečko najviac? Kto si nakoniec odniesol titul Najlepšia hra roku 2018 a ako sme hodnotili v jednotlivých kategóriách? To vám prezradia nasledujúce riadky/minúty.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-hry-2017-horizon-nahled.jpg

Najlepšie hry roku 2017

Toto sú najlepšie hry roku 2017 podľa redakcie Alza Magazínu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-brilliant-diamond-shining-pearl-cover-nahled.jpg

Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl (RECENZIA) – Podarený remake staršej klasiky

Klasické dobrodružstvo vreckových príšeriek Pokémon: Diamond & Pearl od štúdia Game Freak z roku 2006 sa dočkalo moderného remaku. Prerábku si vzalo na starosť japonské štúdio ILCA, podarilo sa ale ich vývojárom 15 rokov starú hru z Nintendo DS úspešne previesť na Nintendo Switch? A má vôbec čo ponúknuť súčasným hráčom? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asterix-obelix-slap-them-all-recenze-cover-nahled.jpg

Asterix & Obelix: Slap Them All! (Mini RECENZIA) – Naprieč galským dobrodružstvám

Kto by nepoznal dvojicu udatných Galov Asterixa a Obelixa, ktorá spoločne so svojimi priateľmi statočne odoláva veľkej rímskej ríši? Ikonické postavičky vytvorené dvojicou René Goscinny a Albert Uderzo dobývajú svojimi humornými príbehmi srdcia detí aj dospelých už od roku 1959, takže sa z komiksu postupne prepracovali až na filmové plátno či do digitálneho priestoru. Najnovším herným prírastkom je kreslená bitka Asterix & Obelix: Slap Them All!, na ktorej sa dnes pozrieme v recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mario-party-superstars-recenze-key-art-nahled.jpg

Mario Party Superstars (RECENZIA) – Virtuálna doskovka na dlhé večery

Za éry Xboxu 360 a PS3 boli remastery a iné prerábky veľmi ojedinelou záležitosťou, s príchodom Xboxu One, PS4 a Switchu sa však s najrôznejšími recyklátmi roztrhlo vrece a možno úplne najväčšiu dieru v ňom rozpáralo Nintendo, ktoré sa pre svoj Switch nebojí vydať aj niekoľko remasterov, remakov či kolekcií starších hier za rok. Mario Party Superstars je ukážkovým príkladom, ako pozbierať už vydaný obsah, preleštiť ho do lepšej grafiky a vydať ako novú hru. Prejde to ale Nintendu aj tentoraz?  Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/guardians-of-the-galaxy-key-art-nahled.jpg

Marvel's Guardians of the Galaxy (RECENZIA) – Trefa galaktických rozmerov

Komiksová partička Marvel's Guardians of the Galaxy sa za posledné roky teší značnej obľube, na čom celkom nepochybne mali svoj podiel aj dva úspešné celovečerné filmy. Vydavateľstvo Marvel si je raketovo stúpajúcej popularity zrejme dobre vedomé, pretože v spolupráci s herným vydavateľom Square Enix a štúdiom Eidos-Montréal na naše obrazovky prináša vôbec prvé samostatné videoherné dobrodružstvo tohto superhrdinského tímu. Ako sa očakávaná komiksovka nakoniec podarila?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nintendo-switch-oled-model-recenze-cover-nahled.jpg

Nintendo Switch OLED Model (RECENZIA) – Skvelý displej, ale minimum noviniek

Z po niekoľko rokov špekulovaného „Switchu Pro“ s vyšším výkonom sa nakoniec vykľula len vylepšená verzia pôvodnej konzoly z roku 2017, ktorej hlavnou novinkou je OLED displej. Switch OLED model tak do rodiny konzol od Nintenda neprináša nič výrazne nové, čo môže sťažiť rozhodovanie medzi pôvodnou, no stále predávanou verziou, čisto handheldovým Lite variantom a práve novým OLED modelom. V recenzii si tak nový Switch nielen zhodnotíme, ale zodpovieme si aj otázku, komu sa investícia do OLED verzie oplatí a komu nie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pokemon-legends-arceus-special-cover-nahled.jpg

Pokémon Legends: Arceus: dátum vydania, gameplay a ďalšie info

Pokémon Legends: Arceus je ďalším dielom kultovej japonskej RPG série Pokémon, ktorú dlhodobo vyvíja štúdio Game Freak a vydáva Nintendo, ktoré ju púšťa exkluzívne na konzolu Nintendo Switch. Do istej miery má byť tento kus revolučný. V čom presne a oveľa viac, si prečítate v našom špeciáli.  Prečítať viac »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií