Digitální žák Reklamácia či vrátenie?

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/diablo-4-lilith-nahled_1.jpg

Nové hry: jún 2023 – Diablo 4, Street Fighter 6, F1 23 a ďalšie

V máji vychádza celá plejáda hier, čo vám dokáže len letmý pohľad na prehľadnú tabuľku v závere článku. Avšak tou najväčšou hviezdou a celkom určite aj kandidátom na hru roku 2023 bude The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, teda pokračovanie mimoriadne úspešnej Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na svoje si však tento mesiac prídu aj milovníci LEGO kostičiek, pretekania, upírov a malých šperkov, takzvaných miláškov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-23-info-cover-ultimate-edition-nahled.jpg

FIFA 23 – Všetko, čo vieme

Medzi niekoľko istôt vo svete počítačových hier patrí jesenné vydávanie športových titulov, medzi ktorými má výsadné postavenie séria FIFA. Spoločnosť Electronic Arts vydala ďalší prírastok s číslovkou 23 v názve, ktorý je zároveň posledným s oficiálnou licenciou. Čo o digitálnom pobehovaní po futbalovom trávniku vieme, zistíte v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/top-hororove-hry-min-nahled.jpg

Najlepšie hororové hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Radi sa bojíte a premýšľate, čo si (večer) zahrať? Potom ste na správnej adrese: v našom pravidelne aktualizovanom článku vám prinášame tipy na najlepšie hororové hry, ktoré by si nemal nechať ujsť žiadny fanúšik desivých herných zážitkov. Či už dávate prednosť ťaživej atmosfére, ľakačkám alebo sa najradšej bojíte v spoločnosti ďalších hráčov, z našich tipov si vyberie každý. Vyberali sme z kúskov dostupných na platformách PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S a Nintendo Switch. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-survivor-cover-nahled.jpg

Star Wars Jedi: Survivor (RECENZIE – Súhrn)

Úspech akčnej adventúry Star Wars Fallen Order z roku 2019 takmer okamžite rozpútal špekulácie, či štúdio Respawn Entertainment začne pracovať na pokračovaní. To s veľkou slávou vyšlo v apríli 2023 s podtitulom Survivor. Čo všetko o titule vieme, sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-game-pass-halo-ori-forza-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox a PC Game Pass: TOP 30

U tak širokého spektra herných titulov, ktoré ponúka služba Game Pass, môže byť hľadanie ďalšej obľúbenej hry celkom oriešok, a preto vám prinášame náš pravidelne aktualizovaný zoznam najlepších hier v Game Passe.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy – Všetko, čo vieme

Hogwarts Legacy sa podarilo zaceliť dieru na trhu aj trhlinu v herných srdciach „potterheads“. Nielen že ide o splnený sen každého fanúšika Harryho Pottera, ale ide aj samo o sebe o kvalitné akčné RPG prinášajúce nádherný otvorený svet plný zábavných aktivít, pútavý príbeh a v neposlednom rade aj perfektne spracované kúzelnícke súboje. Všetko, čo potrebujete o Hogwarts Legacy vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amnesia-game-pass.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Amnesia: The Bunker, Stacking, Dordogne a ďalšie

Na majiteľov Game Passu tento mesiac čaká hororovka, ručne maľované dobrodružstvo aj rýchlokurz, ako sa stať podvodníkom. Game Pass toho však aj tentoraz ponúka viac. Všetko podstatné sa dozviete v článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-mirage-info-cover-official-nahled.jpg

Assassin's Creed Mirage – Všetko, čo vieme

Séria Assassin's Creed sa od egyptského dielu Origins vydala smerom k open-world RPG a mnohým hráčom chýbajú pôvodné uzavretejšie akčné adventúry, ktoré neponúkali také rozľahlé svety a viac sa sústreďovali na zakrádanie. Spoločnosť Ubisoft im vychádza v ústrety v podobe pripravovaného projektu Mirage. Čo o ňom zatiaľ vieme?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/forza-horizon-5-thumbnil.jpg

Forza Horizon 5 (INFO) – Hot Wheels DLC a ďalšie novinky

Forza Horizon 5 presunula pretekársky festival Horizon z upršaného Anglicka do Mexika, kde okrem striedajúcich sa ročných období mení hrateľnosť aj vizuál niekoľko rozličných biómov, vďaka ktorým vám pretekanie v stovkách áut v otvorenom svete len tak nezovšednie. Pokiaľ chcete byť neustále v obraze a vedieť, aký nový obsah autori do hry pridali alebo sa ju ešte len chystáte vyskúšať, všetko potrebné nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gta-v-video-recenze-nahled.jpg

Grand Theft Auto V (RECENZIA) – Kriminálny svet, ktorý nestarne

Od prvého vydania Grand Theft Auto V pod taktovkou štúdia Rockstar North uplynulo takmer desať rokov a za ten čas si hra okrem počítačov našla cestu už na tri generácie konzol. V našej recenzii sme si posvietili na príbehovú kampaň GTA V pre konzoly súčasnej generácie a či už premýšľate nad jej opätovným alebo úplne prvým rozohraním na PlayStation 5 alebo Xbox Series X/S, nasledujúce riadky vám naznačia, či sa to oplatí.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/f1-2022-video-recenze-2022-nahled.jpg

F1 22 (RECENZIA) – Evolučná zastávka v boxoch

Okruhy celého sveta sú už pripravené na seriál Formula 1, ktorý s novou sezónou prináša aj ďalší diel zavedenej série od britského štúdia Codemasters. Po roku teda môžeme zasadnúť za virtuálny volant a porovnať svoje vodičské schopnosti s najlepšími pretekármi súčasnosti. Ako sa titul F1 22 hrá, čo priniesol nové a v čom sa veľmi neposunul, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/best-of-x-one-nahled.jpg

Najlepšie hry na Xbox One: Top 30

Za viac ako sedem rokov svojho života sa Xbox One stal domovom radu vynikajúcich titulov, ktoré by ste si ako majitelia tejto konzoly nemali nechať ujsť. Ale aké z tých takmer 3 000 hier, ktoré na Xbox One vyšli, naozaj stoja za vašu pozornosť? V našom zozname nájdete tie najlepšie Xbox One hry súčasnosti naprieč všetkými žánrami, pri ktorých sa môžete vždy spoľahnúť na to, že ak si ich kúpite, neurobíte chybu.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejocekavanejsi-hry-roku-2023-thumb-part-1-nahled.jpg

Najočakávanejšie hry roku 2022+ na PC, PS, Xbox a Switch

V tomto obsiahlom, pravidelne aktualizovanom výbere nájdete rovno päťdesiatku tých najočakávanejších hier na platformy PC, PlayStation, Xbox a Switch, ktoré by k nám mali doraziť v nasledujúcich mesiacoch a rokoch.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-quarry-keyart-nahled.jpg

The Quarry (INFO) – dátum vydania, trailer, atď.

The Quarry je najnovší titul od tvorcov zo štúdia Supermassive Games, ktorí stoja za desivým Until Dawn (2016) a v súčasnosti pracujú na hororovej antológii The Dark Pictures (2019–). The Quarry je samotnými vývojármi opisovaný ako tínedžerský horor, v ktorom budú hráčovi do rúk zverené osudy až deviatich protagonistov. Všetko, čo potrebujete o The Quarry vedieť, nájdete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/logicke-hry-top-nahled.jpg

Najlepšie logické hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 15

V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete 15 najlepších logických hier, ktoré potrápia vašu sivú kôru mozgovú. Niektoré z nich sú navyše kooperatívne a na lúštenie zapeklitých hlavolamov tak nebudete sami.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grid-legends-recenze-cover-nahled.jpg

Grid Legends (RECENZIA) – Arkáda s puncom nostalgie

Vývojári z britského štúdia Codemasters stoja za niekoľkými populárnymi pretekárskymi sériami, z ktorých najúspešnejší je formulový simulátor F1, zablatené rally Dirt a arkádový Grid. Práve k tretej menovanej značke pribudol nový diel s podnázvom Legends. Čím vás môže zaujať, akú plnú má garáž a ako sa v ňom jazdí, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-valhala-dawn-of-ragnarok-dlc-recenze-cover-nahled.jpg

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök (RECENZIA) – Po stopách ohnivých obrov

Už viac ako rok uplynul od vydania pôvodného titulu Assassin’s Creed Valhalla, ale vývojári sa oň stále starajú a pripravujú preň nový obsah. Po dvoch rozšíreniach ukazujúcich osudy hlavného protagonistu v Írsku a Francúzsku sa teraz v rámci DLC Dawn of Ragnarök dozvieme viac z mytologickej odnože ako Praotec Ódin. Viac v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Video_Recenze_03_2022_2160x1080.jpg

Elden Ring (RECENZIA) – FromSoftware triumfuje na celej čiare

Rovnako ako mnohí iní, aj my sme Elden Ring napäto očakávali od jeho prvého oznámenia na E3 2019... a konečne sme sa dočkali. Je tu najnovšia hra od režiséra Hidetaka Miyazakiho a navyše s príbehom vytvoreným s pomocou autora Hry o tróny, Georgea R. R. Martina. Dokážete si predstaviť videoherný svet, ktorý by ste chceli preskúmať viac? Vydajte sa s nami do miest, kde bohovia umierajú, ich potomkovia prichádzajú o rozum a vy ste jediní, kto môže nastoliť poriadok.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/martha-is-dead-thumbnail-nahled.jpg

Martha is Dead (RECENZIA) – Príjemne nepríjemný thriller

Psychologický thriller Martha is Dead je čerstvým počinom štúdia LKA, ktoré sa v roku 2016 podpísalo pod hororovú adventúru The Town of Light. Čo sa nám na najnovšom diele od toskánskych vývojárov páčilo a ktoré aspekty hry by si zaslúžili ešte trochu starostlivosti? Dozviete sa v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deep-rock-galactic-nej-co-op-cover-nahled.jpg

Kooperatívne hry pre dvoch a viacerých hráčov na PC, PS, Xbox a Switch: Top 30

V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete výber 30 hier najrôznejších žánrov, ktoré majú okrem vysokej kvality spoločné jedno – predstavujú ideálnu voľbu, ak už vás nudí hranie sólo a chcete sa zabaviť s priateľmi.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií