Digitální žák 30% zľava na vybrané elektrobicykle

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/fifa-23-info-cover-ultimate-edition-nahled.jpg

FIFA 23 – Všetko, čo vieme

Medzi niekoľko istôt vo svete počítačových hier patrí jesenné vydávanie športových titulov, medzi ktorými má výsadné postavenie séria FIFA. Spoločnosť Electronic Arts vydala ďalší prírastok s číslovkou 23 v názve, ktorý je zároveň posledným s oficiálnou licenciou. Čo o digitálnom pobehovaní po futbalovom trávniku vieme, zistíte v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-nahled_1.jpg

Nové hry: jún 2023 – Diablo 4, Street Fighter 6, F1 23 a ďalšie

V máji vychádza celá plejáda hier, čo vám dokáže len letmý pohľad na prehľadnú tabuľku v závere článku. Avšak tou najväčšou hviezdou a celkom určite aj kandidátom na hru roku 2023 bude The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, teda pokračovanie mimoriadne úspešnej Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na svoje si však tento mesiac prídu aj milovníci LEGO kostičiek, pretekania, upírov a malých šperkov, takzvaných miláškov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-jedi-survivor-cover-nahled.jpg

Star Wars Jedi: Survivor (RECENZIE – Súhrn)

Úspech akčnej adventúry Star Wars Fallen Order z roku 2019 takmer okamžite rozpútal špekulácie, či štúdio Respawn Entertainment začne pracovať na pokračovaní. To s veľkou slávou vyšlo v apríli 2023 s podtitulom Survivor. Čo všetko o titule vieme, sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry mesiaca: májové hry zadarmo

Medzi 2. májom a 6. júnom 2023 si na svoje prídu predovšetkým fanúšikovia multiplayerového hrania, pretože v rámci predplatného PlayStation Plus sa dostanú k súpereniu na dvoch a štyroch kolesách, prípadne s mečom v ruke. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-katalog-her-kveten-2023-cover-nahled.jpg

PlayStation Plus Katalóg hier (NOVINKY): Ratchet & Clank: Rift Apart, Humanity a Watch Dogs: Legion a ďalšie

Máj je síce lásky čas, ale na svoje si prídu aj predplatitelia služby PlayStation Plus vo variantoch Extra a Premium, pretože sa môžu pustiť do zábavných akčných adventúr, premenia sa na psa, pozbierajú ryžu, odšoférujú šichtu autobusáka či vykradnú niekoľko hrobiek. K dispozícii od 16. mája 2023. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-title-nahled_1.jpg

Netflix: Všetko, čo potrebujete vedieť

Americká streamovacia spoločnosť Netflix úspešne expandovala do celého sveta a charakteristické červené N sa stalo súčasťou životov mnohých z nás. Streamovacím službám ale samozrejme neholdujú všetci, stále sa nájdu takí, ktorí si nie sú istí, či by sa im predplatné vôbec vyplatilo a či by zdanlivo nekonečnú knižnicu filmov a seriálov (a najnovšie aj mobilných hier) vôbec využili. Pokiaľ medzi váhajúcich jedincov patríte aj vy, prečítajte si náš článok, kde sa o Netflixe dozviete všetko potrebné.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/joker-2-info-cover-nahled.jpg

Joker: Folie à deux (Joker 2) (INFO) – premiéra v SR, obsadenie, kde sledovať atď.

Joker s Joaquinom Phoenixom v hlavnej úlohe patril k najväčším prekvapeniam roku 2019, ktoré zasiahlo divákov aj mimo ulity komiksových filmov. Fanúšikovia túžili po pokračovaní, a to sa im nakoniec splní. Snímka Joker: Folie à deux odhalí ďalšie kúty pomätenej mysle slávneho záporáka, tentoraz v spoločnosti rovnako bláznivej Harley Quinn. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/The-Witcher-Remake-info-napis-nahled.jpg

The Witcher Remake (INFO) – Všetko, čo zatiaľ vieme

Keď štúdio CD Projekt RED v prvej polovici októbra oznámilo množstvo titulov pod kódovými menami, nenápadne sa medzi nimi krčil pojem Canis Majoris. Z neho sa nakoniec vykľul The Witcher Remake, ktorý pamätníkom aj nováčikom predstaví začiatok Geraltovej púte digitálnym svetom. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-mirage-info-cover-official-nahled.jpg

Assassin's Creed Mirage (INFO) – dátum vydania, platformy, hrateľnosť atď.

Séria Assassin’s Creed sa od egyptského dielu Origins vydala smerom k open-world RPG a mnohým hráčom chýbajú pôvodné uzavretejšie akčné adventúry, ktoré neponúkali také rozľahlé svety a viac sa sústreďovali na zakrádanie. Spoločnosť Ubisoft im vychádza v ústrety v podobe pripravovaného projektu Mirage. Čo o ňom zatiaľ vieme?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/f1-2022-video-recenze-2022-nahled.jpg

F1 22 (RECENZIA) – Evolučná zastávka v boxoch

Okruhy celého sveta sú už pripravené na seriál Formula 1, ktorý s novou sezónou prináša aj ďalší diel zavedenej série od britského štúdia Codemasters. Po roku teda môžeme zasadnúť za virtuálny volant a porovnať svoje vodičské schopnosti s najlepšími pretekármi súčasnosti. Ako sa titul F1 22 hrá, čo priniesol nové a v čom sa veľmi neposunul, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sonic-a-partaci-deskova-stolni-hra-recenze-cover-wide-nahled.jpg

Sonic a parťáci (RECENZIA) – Pretekanie s bodlináčmi

Modrý ježko Sonic patrí medzi jeden z tradičných symbolov spoločnosti SEGA, resp. celého počítačového hrania. Aktuálne sa dostal aj do hľadáčika filmových fanúšikov, takže záujemcov o rodinnú pretekársku doskovú hru Sonic a priatelia bude určite dosť. V našej recenzii sa tiež dozviete, ako funguje chytľavý mix podpory vlastného tímu a škodenia ostatným.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/marvel-united-deskova-stolni-hra-recenze-cover-wide-nahled.jpg

Marvel United (RECENZIA) – Svet potrebuje superhrdinov

Komiksový hrdina si nikdy neoddýchne, tým skôr pokiaľ je jeho domovom vydavateľstvo Marvel. Každý deň sa objavujú nové hrozby a záporáci, ktorých najmenšou túžbou je aspoň ovládnutie sveta, keď ho práve nechcú hnať do úplnej záhuby. S výberom slávnych postáv sa v doskovke Marvel United musíte spoločne postaviť trom takýmto hrozbám. Trúfnete si vyzvať Red Skulla, Taskmastera a Ultrona?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grid-legends-recenze-cover-nahled.jpg

Grid Legends (RECENZIA) – Arkáda s puncom nostalgie

Vývojári z britského štúdia Codemasters stoja za niekoľkými populárnymi pretekárskymi sériami, z ktorých najúspešnejší je formulový simulátor F1, zablatené rally Dirt a arkádový Grid. Práve k tretej menovanej značke pribudol nový diel s podnázvom Legends. Čím vás môže zaujať, akú plnú má garáž a ako sa v ňom jazdí, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/street-fighter-6-new-logo-nahled.jpg

Street Fighter 6 (INFO) – teaser a čo zatiaľ vieme

Spoločnosť Capcom oslavuje 35. výročie od vydania prvého dielu série Street Fighter. Nie je teda náhodou, že sa začalo naživo špekulovať o ohlásení titulu Street Fighter 6, ktorý sa nakoniec stal skutočnosťou. Jedna z najslávnejších bojovkových značiek si tak žiada vašu pozornosť, takže oprášte svoje špeciálne ovládače a čítajte, čo všetko o titule zatiaľ vieme.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-valhala-dawn-of-ragnarok-dlc-recenze-cover-nahled.jpg

Assassin's Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök (RECENZIA) – Po stopách ohnivých obrov

Už viac ako rok uplynul od vydania pôvodného titulu Assassin’s Creed Valhalla, ale vývojári sa oň stále starajú a pripravujú preň nový obsah. Po dvoch rozšíreniach ukazujúcich osudy hlavného protagonistu v Írsku a Francúzsku sa teraz v rámci DLC Dawn of Ragnarök dozvieme viac z mytologickej odnože ako Praotec Ódin. Viac v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Video_Recenze_03_2022_2160x1080.jpg

Elden Ring (RECENZIA) – FromSoftware triumfuje na celej čiare

Rovnako ako mnohí iní, aj my sme Elden Ring napäto očakávali od jeho prvého oznámenia na E3 2019... a konečne sme sa dočkali. Je tu najnovšia hra od režiséra Hidetaka Miyazakiho a navyše s príbehom vytvoreným s pomocou autora Hry o tróny, Georgea R. R. Martina. Dokážete si predstaviť videoherný svet, ktorý by ste chceli preskúmať viac? Vydajte sa s nami do miest, kde bohovia umierajú, ich potomkovia prichádzajú o rozum a vy ste jediní, kto môže nastoliť poriadok.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/harry-potter-rok-v-bradavicich-recenze-deskova-stolnni-hra-cover-wide-nahled.jpg

Harry Potter: Rok v Bradavicích (RECENZIA) – Komu bude patriť školský pohár?

Kúzelnícky svet J. K. Rowlingovej sa neustále rozrastá o nové príbehy, ale ústrednú pozíciu bude mať zrejme navždy chlapec, ktorý prežil. Harry Potter a jeho osud je skrátka medzigeneračným fenoménom inšpirujúci aj tvorcov stolných hier. Udalosti pôvodných kníh/filmov a študentský život čarodejníka predstavuje vo svojom poňatí aj nová doska Harry Potter: Rok v Bradavicích.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deep-rock-galactic-nej-co-op-cover-nahled.jpg

Kooperatívne hry pre dvoch a viacerých hráčov na PC, PS, Xbox a Switch: Top 30

V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete výber 30 hier najrôznejších žánrov, ktoré majú okrem vysokej kvality spoločné jedno – predstavujú ideálnu voľbu, ak už vás nudí hranie sólo a chcete sa zabaviť s priateľmi.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cthulhu-i-smrt-muze-zemrit-cover-wide-nahled.jpg

Cthulhu: Aj smrť môže zomrieť + rozšírenie (RECENZIA) – Šialenstvom proti Prastarým

Autor brakovo hororových románov a poviedok H. P. Lovecraft je studnicou inšpirácie pre tvorcov doskových hier, v ktorých sa musíte postaviť prastarému zlu, ktoré spí mimo našej reality. V doskovke Cthulhu: Aj smrť môže zomrieť sa s bandou šalejúcich hrdinov stretnete so samotnými bohmi, ktorí túžia ovládnuť či zničiť náš svet. Viac o tejto náročnej výzve v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/olliolli-world-recenze-cover-nahled.jpg

OlliOlli World (RECENZIA) – Skateboardovým bohom ľahko a rýchlo

Dosky na kolieskach sa tešia vo svete počítačových hier stále slušnému záujmu, o čom nesvedčí iba remake Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 či chystané vydanie titulu Skate 4, ale aj dnes recenzovaná 2D platformovka OlliOlli World. Na rozdiel od prvých dvoch menovaných sa neberie tak vážne, ale to nijako neznižuje jej návykovú hrateľnosť, ako sa dozviete v ďalších riadkoch.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií