Reklamácia či vrátenie? LEGO Dni

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/fifa-23-info-cover-ultimate-edition-nahled.jpg

FIFA 23 – Všetko, čo vieme

Medzi niekoľko istôt vo svete počítačových hier patrí jesenné vydávanie športových titulov, medzi ktorými má výsadné postavenie séria FIFA. Spoločnosť Electronic Arts vydala ďalší prírastok s číslovkou 23 v názve, ktorý je zároveň posledným s oficiálnou licenciou. Čo o digitálnom pobehovaní po futbalovom trávniku vieme, zistíte v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/harry-potter-quidditch-champions-logo-nahled.jpg

Harry Potter: Quidditch Championship – Všetko, čo vieme

Fanúšikovia sveta Harryho Pottera bedujú nad absenciou ich obľúbeného športu v inak nesmierne úspešnom akčnom RPG Hogwarts Legacy. Vydavateľstvo Warner Bros. však ponúka náhradu vo forme samostatnej multiplayerovej hry Harry Potter: Quidditch Championship, ktorá sa sústredí výlučne na metlobal. Vytvorte si svojho hráča a stretnite sa s priateľmi a ďalšími hráčmi v boji o zlatú strelu. Všetko, čo o Harry Potter: Quidditch Championship potrebujete vedieť, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nhl-22-recenze-review-cover-nahled_1.jpg

NHL 22 (RECENZIA) – Konečne krok vpred

Hokej patrí k športom, ktoré máme tendenciu označovať ako národné, predovšetkým počas zimných olympiád a majstrovstiev sveta. Vďaka tomu patrí k tým najsledovanejším u nás, či už v priamych prenosoch, alebo v rámci počítačových hier. Digitálne kĺzanie sa po ľade si pre seba už dlhší čas uzurpuje spoločnosť EA, resp. jej podzložka Sports, ktorá vydáva sériu NHL. Tohtoročný diel NHL 22 sa dočkal nového enginu a niekoľkých vylepšení, o ktorých sa viac dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nhl-22-special-cover-nahled_2.jpg

NHL 22: dátum vydania, beta a ďalšie info

V našich končinách sa o pozíciu najobľúbenejšieho športu bijú futbal a hokej (ďalšie športy sa radia za nich, a to na základe aktuálnej formy slovenských reprezentantov na rôznych majstrovstvách). Zatiaľ čo v prípade futbalu má vydavateľ EA Sports konkurenciu, v rámci hokeja si drží monopol. tohtoročný ročník NHL 22 klope na dvere, tak si poďme prejsť, čo všetko o tejto simulácii vieme. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-22-recenze-cover-nahled.jpg

FIFA 22 (RECENZIA) – Next-gen nahráva realizmu

Mnoho hráčov už musí mať vytvorený nepodmienečný reflex, ktorý vidinou padajúceho farebného lístia nespúšťa slintanie, ale núti všetky futbalovo pozitívnych obuť virtuálne kopačky. Nemôže za to nikto iný ako EA Sports so svojou sériou FIFA, ktorá sa objavuje v jesenných mesiacoch spoločne so štartom európskych ligových súťaží. Ani tento rok sa nevymyká pravidelným návykom, a preto sa v našej recenzii môžeme poriadne pozrieť na titul FIFA 22.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nba-2k22-recenze-review-cover-nahled.jpg

NBA 2K22 (RECENZIA) – Realizmus s mikrotransakčnou príchuťou

Pod bezodným košmi vládne v hernom svete len jedna značka, a to NBA 2K. Už niekoľko rokov sa na naleštených palubovkách najvyššej basketbalovej zámorskej súťaže preháňame vďaka štúdiu Visual Concepts, ktoré si dalo za cieľ previesť celosvetovo obľúbený šport čo najrealistickejšie do našich hernýách brlohov. To síce zvládajú veľmi dobre, ale každý rok nám zostáva na poschodí mikrotransakčná pachuť. Ako sa v NBA 2K22 majú veci tento rok, sa dozviete v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-22-special-cover-nahled.jpg

FIFA 22: dátum vydania, gameplay a ďalšie info

Na svete existuje len málo istôt tak pevných ako každoročné vydávanie športovej série FIFA od EA Sports. Tohtoročný ročník FIFA 22 sa opäť objaví s jesenným padajúcim lístím, takže vám futbalové zápolenie ponúkne príjemnú alternatívu k vonkajšiemu pochmúrnemu počasie. Tvorcovia si na tento rok pripravili rad noviniek a vylepšení, o ktorých sa dočítate v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/football-manager-2021-recenze-cover-nahled.jpg

Football Manager 2021 (RECENZIA) – Prebuďte v sebe kouča svetovej triedy

Slováci sú národ amatérskych trénerov, pretože každý predsa presne vie, čo kouč urobil v zápase zle a oni majú zaručene ten správny recept na víťazstvo. Len keby mu to mohli oznámiť, ich tím by už nikdy nemohol prehrať. Nuž, štúdio Sports Interactive už dlhé roky dáva všetkým týmto hrdinom a „odborníkom“ naslovovzatým príležitosť, aby svoje zručnosti dokázali v ich simulátore futbalového života, ktorý tento rok vychádza pod názvom Football Manager 2021. Prijmete výzvu?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-21-recenze-cover-nahled.jpg

FIFA 21 (RECENZIA) – Zachráni next-gen update tohtoročný ročník?

Športové hry v roku 2020 schytávajú od hráčov a novinárov vlnu kritiky, pretože väčšina z nich išla v stopách malých inovácií za cenu plnohodnotnej hry. Výnimku tvoril eFootball PES 2021 Update, ktorý za nižšiu cenu priniesol aktualizáciu súpisiek a niekoľko vychytávok, ale gigant EA sa rozhodol vydať ďalší diel, teda FIFA 21. Lenže tvorcovia sa nijako zvlášť nepredviedli, a tak nádej na zlepšenie stavu zostáva iba v sľubovanom upgrade pre next-gen konzoly, z ktorého by sme sa podľa predstáv autorov mali posadiť na zadok. Podarilo sa?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/just-dance-2021-recenze-cover-nahled.jpg

Just Dance 2021 (RECENZIA) – Tancovanie vo veľkom štýle?

Súčasná doba plesaniu úplne nepraje, takže si človek s priateľmi v nočnom klube len tak nezatancuje, čo sa však hráčov úplne netýka, pretože pre nich sú tu ešte virtuálne tanečné parkety ďalšieho dielu obľúbenej párty série Just Dance. Čo presne môžete od Just Dance 2021 čakať a ako je na tom v porovnaní s niektorými svojimi predchodcami z minulých rokov, vám povieme v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nhl-21-recenze-cover-nahled.jpg

NHL 21 (RECENZIA) – Funkčný, ale hrdzavejúci stroj

Zámorská hokejová súťaž skončila po koronavírusových odkladoch len pred niekoľkými týždňami. Štart novej sezóny sa plánuje až na január budúceho roka, čo ale nemôže zabrániť vydaniu NHL 21. Ako každý rok ponúka EA digitálne kĺzanie po ľadových plochách severoamerických štadiónov, ktoré bežia na stále rovnakom engine a opäť nevyšlo na PC, ale snaží sa fanúšikom série priniesť niekoľko novôt do zavedených módov. Sú natoľko atraktívne, aby stálo NHL 21 za kúpu?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pga-tour-2k21-recenze-cover-nahled.jpg

PGA Tour 2K21 (RECENZIA) – Návrat na green

Golf patrí k športom, ktoré si môže užiť takmer každý. Vezmete do ruky palicu a pokúšate sa odpáliť loptičku daným smerom. Jednoduchá, upokojujúca a zároveň vysoko motivujúca aktivita sa dostáva čoraz viac do hľadáčika širšej populácie, takže si zaslúži tiež svoju digitálnu podobu. Počítačoví hráči predtým mohli okúsiť sériu Tiger Woods PGA Tour od EA či The Golf Club od HB Studios, ktoré sa teraz postaralo o vytvorenie PGA Tour 2K21 pod krídlami spoločnosti 2K. Prospela štúdiu zmena?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nba-2k21-recenze-cover-nahled.jpg

NBA 2K21 (RECENZIA) – prešľapovanie na mieste

Jeseň je tu a s ňou aj obvyklá nálož športových hier. V nich si tradične držia náskok štúdiá pod hlavičkou EA, ale zdatne mu šliape na päty vydavateľstvo 2K, ktoré minulý mesiac prinieslo golfovú simuláciu PGA Tour 2K21 a teraz sa hlási s ďalším ročníkom basketbalu NBA 2K21. Či sa tvorcom z Visual Concepts podarilo rozlúčiť s aktuálnou generáciou konzol s gráciou a či priniesli prevratné zmeny, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tony-hawks-pro-skater-1-2-recenze-nahled1.jpg

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (RECENZIA) – Ako za starých čias

Spoločnosť Activision môže vedľa svojej istoty v podobe série Call of Duty spoliehať na ešte jeden pravidelný prísun peňazí – remaky. Len v posledných niekoľkých rokoch úspešne resuscitovali dráčika Spyra, vačkovca Crasha Bandicoota a teraz sa vracia skateboardová arkáda Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 spájajúca legendárne začiatky digitálneho vyčíňania v skateparkoch do jednej hry. V našej recenzii zistíte, či je to rovnaká zábava ako pred rokmi.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-21-oznmeni-cover-nahled.jpg

FIFA 21 nemusíte kupovať dvakrát, jedna kópia bude fungovať na súčasnú aj novú generáciu konzol (OZNÁMENIE)

Poslednou dobou zmieta herným svetom chaos, ako to bude s hrami, ktoré si aktuálne kúpime na súčasnú generáciu konzol, ale vyjdú aj na PlayStation 5 a Xbox Series X. Všetko sme sa pokúsili vysvetliť v našich článkoch o prístupe Sony a tiež o mechanike Smart Delivery od Microsoftu. Vydavateľ Electronic Arts ide vlastnou cestou, čo sa ukázalo na oznámení FIFA 21. Upgrade staršej verzie na next-gen dostanete automaticky. Viac v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ao-tennis-2-cover-nahled.jpg

AO Tennis 2 (RECENZIA) – Kurty nielen pod austrálskym slnkom

V súčasnej dobe sa o Austrálii hovorí predovšetkým v spojitosti s obrovskými požiarmi, ktoré sužujú ostrovný svetadiel južnej pologule, ale počas budúcich týždňov sa na domov klokanov a koál zameria tiež oči športového fanúšika, pretože sa bude konať prvý tenisový grandslam – Australian Open. Pri tejto príležitosti sa na trh dostáva tiež simulácia AO Tennis 2 od Big Ant Studios, ktorá by mala napraviť reputáciu po predošlom dieli. Podarilo sa?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ring-fit-adventure-cover-nahled.jpg

Ring Fit Adventure (RECENZIA) – Perfektné fitness RPG, pri ktorom sa riadne zapotíte

Herný priemysel sa v minulosti už niekoľkokrát stretol so snahou skombinovať hry s cvičením. Väčšina hráčov však z týchto pokusov veľmi nadšená nebola, pretože išlo o výrobky zacielené na fanúšikov fitness, medzi ktorými sa popravde veľa milovníkov hier nenachádzalo. Vývojári z Nintendo sa preto rozhodli, že celý koncept prekopú a vydajú na Nintendo Switch. Tak čo myslíte, podarilo sa im v RPG Ring Fit Adventure konečne spojiť zábavu s fyzickým záprahom?

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wwe-2k20-recenze-cover-nahled.jpg

WWE 2K20 (RECENZIA) – Wrestlerky bojujú o svoje miesto v ringu

Počas posledného jesenného mesiaca sa musíme zmieriť s množstvom vecí – krátia sa dni, príde posun času zo zimného na letný a pomaly, ale isto končí vydávanie športových hier na sezónu 2019/2020. Rovnako ako minulý rok končíme s titulom z wrestlingových ringov, ktorý už z diaľky vyniká adrenalínom a potom z tiel bojovníkov a bojovníčok. Čo nové priniesol diel WWE 2K20 do zavedenej série a čím nemilo prekvapil, sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fifa-20-main-footballer-grin-nahled.jpg

FIFA 20 (RECENZIA) – Pouličný futbal a Liga majstrov pod jednou strechou

Lístie pomaly žltne, vietor sa preháňa po strniskách a blázni milujúci futbal majú už v plnom prúde rozbehnuté sezóny, alebo inak povedané, typické príznaky príchodu nového dielu série FIFA, tentokrát s číslovkou 20 v názve. Mnoho z vás skepticky hľadí na úvod tohto textu, pretože nečaká od aktuálneho dielu digitálneho futbalu žiadne novinky, a predsa sa jedna poriadna nájde – street futbal VOLTA. Či sa nám pobehovanie po asfaltoch a trávnikoch celého sveta páčilo, zistíte v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/football-manager-2020-recenze-cover-nahled.jpg

Football Manager 2020 (OZNÁMENIE) slovenských hráčov nepoteší

Niektoré tituly sa každoročne vracajú ako oscilujúci bumerang, aby potešili svojich priaznivcov čakajúcich na nové súpisky a mechaniky. Áno, bavíme sa o športových hrách, z ktorých sme doteraz čakali na oficiálne ohlásenie na Slovensku veľmi obľúbeného titulu Football Manager 2020. Tento rok sa opäť pripravíme na závratné počty tabuľkovo spracovaných futbalistov z celého sveta, avšak bez českého jazyka. Viac sa dozviete na ďalších riadkoch. Prečítať viac »
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií