TOPky na dovču Reklamácia či vrátenie?

Zobraziť katalóg
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/marvels-spider-man-2-logo.jpg

Marvel's Spider-Man 2 – Všetko, čo vieme

Akčná adventúra Marvel's Spider-Man z roku 2018 patrí medzi najlepšie komiksové hry a exkluzivity konzoly PlayStation zároveň, fanúšikovia tak druhý diel očakávali prakticky od konca záverečných titulkov. O dva roky neskôr dorazil spin-off Marvel's Spider-Man: Miles Morales, plnohodnotný druhý diel bol ale oznámený až v roku 2021 v rámci PlayStation Showcase. Ako sa bude Marvel's Spider-Man 2 hrať, kedy vyjde a ďalšie potrebné informácie nájdete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/metal-gear-solid-delta-snake-eater-key-art-nahled.jpg

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater – Všetko, čo vieme

Akčná séria Metal Gear Solid je jednou z najpopulárnejších herných značiek, v posledných rokoch sa však okolo nej nič nové nedialo a pomaly na ňu sadol prach. Štúdio Konami ale našťastie slávny Metal Gear oživilo aspoň pomocou remaku kultového dielu Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Prerábka ponesie názov Metal Gear Solid Delta: Snake Eater a v našom článku o nej nájdete všetko podstatné. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/diablo-4-lilith-nahled_1.jpg

Nové hry: jún 2023 – Diablo 4, Street Fighter 6, F1 23 a ďalšie

V máji vychádza celá plejáda hier, čo vám dokáže len letmý pohľad na prehľadnú tabuľku v závere článku. Avšak tou najväčšou hviezdou a celkom určite aj kandidátom na hru roku 2023 bude The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, teda pokračovanie mimoriadne úspešnej Switch exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Na svoje si však tento mesiac prídu aj milovníci LEGO kostičiek, pretekania, upírov a malých šperkov, takzvaných miláškov. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-novinky-06-23-nahled.jpg

Netflix: novinky jún 2023

Príval nových titulov na streamovacie platformy je nikdy nekončiacou záležitosťou, čo samozrejme platí aj pre Netflix. Aké novinky si pre nás táto populárna VOD služba prichystala v júni roku 2023? To sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/skyshowtime-logo-nahled.jpg

SkyShowtime: Všetko, čo potrebujete vedieť

Ponuka streamovacích služieb v našich končinách sa zase rozrástla, na Slovensko totiž dorazil nový hráč menom SkyShowtime. Čo všetko od novej platformy môžeme očakávať, aký ponúka obsah a ďalšie podrobnosti, sa dozviete v našom článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-title-nahled_1.jpg

Netflix: Všetko, čo potrebujete vedieť

Americká streamovacia spoločnosť Netflix úspešne expandovala do celého sveta a charakteristické červené N sa stalo súčasťou životov mnohých z nás. Streamovacím službám ale samozrejme neholdujú všetci, stále sa nájdu takí, ktorí si nie sú istí, či by sa im predplatné vôbec vyplatilo a či by zdanlivo nekonečnú knižnicu filmov a seriálov (a najnovšie aj mobilných hier) vôbec využili. Pokiaľ medzi váhajúcich jedincov patríte aj vy, prečítajte si náš článok, kde sa o Netflixe dozviete všetko potrebné.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tlou-tv-series-main-thumbnail.jpg

The Last of Us (seriál, RECENZIA) – Ako sa podarila pilotná epizóda?

O seriálovej adaptácii The Last of Us, teda jednej z najoceňovanejších videoherných sérií posledných rokov, sa hovorilo už dlho. A keď na ňu konečne došlo, fanúšikovia neskrývali ako nadšenie, tak aj obavy z hereckého obsadenia, ktoré úplne presne nezodpovedá predlohe. My sme ale mali možnosť vidieť s predstihom celú pilotnú epizódu, pokiaľ vás teda zaujímajú bezprostredné dojmy z očakávanej show od HBO Max, prečítajte si našu recenziu. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avatar-the-way-of-water-nahled.jpg

Avatar: The Way of the Water (RECENZIA)

Režisér James Cameron (Votrelci, Terminátor 2, Titanic) sa vracia na exotický svet zvaný Pandora, aby ďalej rozvíjal príbeh svojej snímky Avatar z roku 2009 – teda najzárobkovejšieho filmu všetkých čias. Nie je ale pokračovanie nazvané Avatar: The Way of the Water iba nastavovanou kašou? To sa dozviete v našej recenzii.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jezek-sonic-3-logo.jpg

Ježko Sonic 3 (film, INFO) – premiéra v SR, obsadenie, kde sledovať atď.

Prvým dvom filmovým dobrodružstvám Ježka Sonica sa na plátne darilo viac ako dobre, oznámenie príprav tretieho dielu tak prekvapilo asi len málokoho. Kedy sa modrý bodlinatý hrdina vráti do kín, kto sa vo filme objaví a o čom vlastne bude, sa dozviete v našom článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sonic-the-hedgehog-2-key-art-nahled.jpg

Ježko Sonic 2 (RECENZIA)

Snímka Ježko Sonic z roku 2019 nebola nijako prelomovým dielom, išlo ale o solídnu rodinnú zábavu a na poli videoherných adaptácií určite patrí medzi tie podarenejšie počiny. Vďaka slušnému kasovému úspechu tak štúdio Paramount Pictures vcelku rýchlo oznámilo práce na druhom diele, ktorý dorazí do kín v marci 2022. Pokiaľ vás nové dobrodružstvo modrého Ježka zaujíma, čítajte ďalej, v našom článku sa o pripravovanom videohernom filme dozviete všetko potrebné. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/disney-plus-logo-nahled_1.jpg

Disney Plus: Všetko, čo potrebujete vedieť

V ponuke streamovacích služieb je čím ďalej ťažšie sa orientovať, nieto ešte vybrať pre seba tú pravú. Kartami navyše takmer pred rokom zamiešala aj stále relatívne nová služba Disney+, ktorá, aj keď by k tomu názov mohol ľahko zvádzať, zďaleka neponúka len animované filmy s myšiakom Mickeym a jemu podobnými postavičkami. V našom článku by sme vám radi túto službu bližšie predstavili a zároveň predložili výber tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov. Tak poďme na to.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hbo-max-cover-nahled.jpg

HBO Max: Najlepšie filmy a seriály

Od 8. marca 2022 je v našich luhoch a hájoch konečne dostupná streamovacia služba HBO Max, ktorá plne nahradila HBO GO a podstatne rozšírila existujúcu ponuku. A pretože zorientovať sa v rozsiahlej knižnici a záplave nových aj starých titulov môže byť náročné, ponúkame vám pravidelne aktualizovaný výber tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov, aké HBO Max práve teraz ponúka.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hbo-max-logo-nahled.jpg

HBO Max – Všetko, čo potrebujete vedieť

8. marca 2022 dorazila na Slovensko a do Českej republiky streamovacia služba HBO Max, ktorá v plnom rozsahu nahradila existujúce HBO GO. Čo táto zmena znamená pre existujúcich zákazníkov, ako sa prejavila na ponúkanom obsahu a cene mesačného predplatného, sa dozviete v našom článku, rovnako ako ďalšie dôležité informácie.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/babylons-fall-cover-nahled_1.jpg

Babylon's Fall (RECENZIA) – Cynické kooperatívne RPG bez duše

Babylon's Fall je... „zaujímavé“ kooperatívne akčné RPG od PlatinumGames – japonských borcov na slovo vzatých. Po Nier: Automata a Astral Chain som očakával ďalší unikátny zážitok, ktorý mal okoreniť nevýrazné vody live-service. Ale aj keď má hra niekoľko pekných nápadov a jasne zamýšľaný výtvarný štýl, Babylon's Fall zaostáva vo všetkých smeroch, čo má za následok nudný, nenaplňujúci a zdĺhavý zážitok, ktorý zachraňuje naozaj len hrsť svetlých momentov. Viac v našej recenzii. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/horizon-forbidden-west-special-logo.jpg

Horizon Forbidden West (INFO) – dátum vydania, čeština, gameplay atď.

Aloy síce dočasne odvrátila v akčnom RPG Horizon Zero Dawn (2017) skazu sveta, aby ho však mohla zachrániť, vydáva sa v pokračovaní Horizon Forbidden West na Zakázaný západ, kde musí s pomocou starých známych aj čerstvých spojencov poraziť novú hrozbu. Všetko, čo potrebujete o Horizon Forbidden West vedieť, nájdete v tomto článku.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mortal-kombat-2-logo.jpg

Mortal Kombat 2 (film, INFO) – príbeh, obsadenie, premiéra v SR atď.

Mortal Kombat z roku 2021 nebol nijako prelomovou adaptáciou slávnej videohernej série, išlo ale o celkom prijateľnú akčnú jednohubku s určitým potenciálom do budúcnosti, ktorá navyše s tržbami skončila v čiernych číslach. Štúdium New Line teda netrvalo príliš dlho a posvätilo pokračovanie, o ktorom si v našom článku môžete prečítať všetky zatiaľ dostupné informácie. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-batman-logo.jpg

Batman (film, RECENZIA)

Netopierí muž znovu vyrazil na filmové plátna, tentoraz však pod taktovkou režiséra Matta Reevesa a s tvárou Roberta Pattinsona pod čiernou maskou so špicatými ušami. Podarilo sa slávneho superhrdinu uchopiť nejako nevšedne, alebo nás čaká ďalšia tuctová komiksová adaptácia? Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fantasticka-zvirata-brumbalova-tajemstvi-wallpaper-nahled.jpg

Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora (INFO) – premiéra v SR, príbeh, obsadenie atď.

Tretí diel Fantastických zverov do kín dorazí v polovici apríla, a zatiaľ čo predchádzajúci diel fanúšikov Harryho Pottera príliš nepotešil, Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora z prvých ukážok pôsobia o dosť lepšie. Všetky potrebné informácie o očakávanej snímke, v ktorej sa magizoológ Mlok Scamander pripletie do vojny s černokňažníkom Grindelwaldom, nájdete v tomto článku. Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deep-rock-galactic-nej-co-op-cover-nahled.jpg

Kooperatívne hry pre dvoch a viacerých hráčov na PC, PS, Xbox a Switch: Top 30

V tomto pravidelne aktualizovanom článku nájdete výber 30 hier najrôznejších žánrov, ktoré majú okrem vysokej kvality spoločné jedno – predstavujú ideálnu voľbu, ak už vás nudí hranie sólo a chcete sa zabaviť s priateľmi.

Prečítať viac »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-chapter-4-season-2-mega-cover-nahled.jpg

Fortnite Battle Royale (INFO) – skiny, 1. sezóna 3. kapitoly atď.

Multiplayerový počin Fortnite od spoločnosti Epic Games sa už niekoľko rokov radí medzi najhranejšie tituly sveta, najmä vďaka neskutočne populárnemu battle royale režimu. Hra sa ale vďaka pravidelným updatom neustále vyvíja, mení a pridáva nový obsah, pokiaľ teda bažíte po aktuálnych informáciách o práve prebiehajúcej 8. sezóne, alebo snáď premýšľate o tom, že by ste si hru vyskúšali na vlastnej koži, v našom špeciále sa o Fortnite dozviete všetko potrebné.

Prečítať viac »
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií